Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Pocwiczylam i ugotowalam obiad a moj smyk caly czas spal-prawie 3 godziny.Toz to rekord!!! Troche mnie biodra bola,callan ciagle daje mi wycisk.W sumie juz powinnam sie przyzwyczaic do tych cwiczen a jednak ostro dzialaja na miesnie. Ja sie nie mierze dlugo,bo boje sie stracic mobilizacje :P ale waga wskazuje 63 czyli od poczatku jak cwicze callanetics stracilam 5 kg.Dobre i to ;) Ide nakarmic mlodego i na spacer.Mam nadzieje,ze nie bedzie padac,bo cos sie zachmurzylo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Jak wroce z pracy pocwicze jeszcze raz z pol godzinki, bo wczoraj nic sie prawie nie ruszalam, najpierw bylam w gosciach, pozniej mialam gosci i nie znalazlam na to czasu:/ A dodatkowo motywuje mnie zblizajacy sie wielkimi krokami 7 lipca, czyli mierzenie po miesiacu cwiczen :D Nie spijcie dziewczyny, jak tam, lenicie sie, czy takie cwiczeniami jestescie zajete, ze nie macie czasu nic napisac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
Ściągnęłam pliki z callanem i scaliłam w total commanderze i chciałam odtworzyć w Media Player i glos jest obrazu niet!!! Proszę o pomoc co mogłam źle zrobić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.g.a
mozliwe ze media player ktory masz w komputerze nie ma wszystkich kodekow. sciagnij sobie klipera http://www.kliper.xt.pl/ i powinno zadzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Dawno nie pisalam, kurcze jakos tak czasu nie bylo... Oczywiscie caly czas cwicze (co drugi dzien) i bardzo sie z tego ciesze, bo to juz dwa miesiace! :) Wiem, ze to nieduzo, ale dla mnie znaczy wiele, bo nigdy wczesniej nie udalo mi sie tak dlugo wytrwac i cwiczyc. Lau, jestem pewna, ze zauwazysz poprawe sylwetki. Ja na efekty nie musialam dlugo czekac a tez jem normalnie, tak jak jadlam wczesniej. No moze z jedna roznica - ograniczylam slodycze, bo kiedys dzien bez czekolady byl dla mnie dniem straconym ;) Teraz prawie wcale jej nie jadam, jedynie male batoniki od czasu do czasu i wcale mi tej czekolady nie brakuje! :) Jednak cos w tym jest, ze cwiczenia poprawiaja nastroj :D Powodzenia! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Hej! Udało się! Pierwsza godzinka zaliczona. Mam zakwasy na udach, ale to miłe uczucie.Nie mogę doczekać się następnej godzinki, niestety to dopiero wieczorem, jak dzieci pójdą spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Witajcie dziewczyny nareszcie sie przeprowadzialm i jako tako urzadzilam teraz czekam na meza by jakos ogarnac balagan mam mnostwo siniakow ale cwiczylam co drugi dzien by nie wyjsc z formy poza tym ruchu mialam duzo wszystkim polecam callanetiks bo kilka znajomych osob ostatnio mi prawilo komplementy ze ladnie wyszczuplalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie takie
Czemu cwiczycie codziennie albo co drugi dzien,skoro wyraznie polecaja cwiczyc callanetics dwa razy w tygodniu lub codziennie po 15 minut? Toz to nie aerobik!Miesnie musza po takim wysilku odpoczywac! Pozdrawiam 🖐️ --- BEATA___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
To w koncu Beato dwa razwy w tygodniu czy codziennnie po 15 min??????? co z tego ze to nie aerobik by miec efekty nie mozna cwiczyc tylko dwa razy w tygodniu-na to mozna sobie pozwolic kiedy juz sylwetka jest ok zreastta poczytaj na Wiazu wklejam ci fragment Callanetics – sposób na piękne ciało w dwa tygodnie W tym przypadku tytuł to nie jest czczy frazes. Naprawdę w ciągu dwóch tygodni, codziennego treningu możemy pięknie wyrzeźbić ciało. Wyraźnie będziemy mogli zaobserwować wysmuklenie nóg, podniesienie pośladków, spłaszczenie brzucha, ładną rzeźbę ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
dodam jeszcze ze cwiczylam callana od konca lutego codziennie od jakiegos czasu co drugi dzien i nie mam skutkow ubocznych wrecz przeciewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
a.g.a dziękuję za radę rzeczywiście w kliperze bez problemu odtwarzam callanetics z Bojarską. Mam jakieś mieszane uczucia bo bardzo dawno ćwiczyłam z Callan i ona jakby wolniej wykonywała te ćwiczenia. Może to głupie pytanie, ale czy Wy dziewczyny ćwiczycie z Bojarską i macie efekty? Od jutra zaczynam, dzisiaj czeka mnie jeszcze sporo pracy (wiem, wiem wymówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
czy ktoś tu ćwiczy, bo właśnie zaczęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
ja cwicze co drugi dzien ale na poczatku cwiczylam codziennie i napewno duzo callanetiks daje-waze tyle ile w ubieglym roku ale wszyscy mysla ze mniej-pewnie dlatego ze te cwiczenia wysmuklaja wogole dziewczyny ostatnio malo pisz pewnie dlatego ze wakacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
Właśnie jestem po pierwszej sesji! Niedość, że ćwiczyłam połowę zalecanego czasu to jeszcze trzęse się jak galareta i czuję wszystkie części ciała nawet te o których nie wiedziałam;) Myślałam, że lepiej mi pójdzie;) Cofam zatem moje pytanie czy callanetics z Bojarską coś daje!!! Do jutra (o ile przeżyję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny, witaj Kasiu 200! Fajnie, ze tez postanowilam cwiczyc. Ja, tak jak Guga cwicze co drugi dzien (od 2 miesiecy) i jestem bardzo zadowolona :) Sylwetka rzeczywiscie prezentuje sie zupelnie inaczej. Dodalam jeszcze troche "opalenizny w kremie" i cialo wyglada naprawde swietnie. Moj maz nie szczedzil mi wczoraj komplementow :D To bardzo mile i daje jeszcze wiecej energii do dalszych cwiczen :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
To maz Zauwazyl roznice jednak-a nie mowilam ja tez czekam na komplementy mojego juz niedlugo warto cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia200-ja cwicze z Bojarska i efekty sa.Nie wiem jak sie cwiczy z Callan,wiec nie wiem czy duza roznica w tempie.Ale Bojarska cwiczy ponad godzine,wycisk jest,nie powiem. Wakacje sa,ale pogoda przypomina raczej jesien 😠 Dzis mam wolne,wczoraj cwiczylam. Nie moge cwiczyc codziennie,bo po prostu miesnie mnie bola i jakby sie...powiekszaja.Wiec u mnie raczej z umiarem,raz na dwa albo trzy dni sobie cwicze. A powiedzcie czy po cwiczeniach wcinacie cos bialkowego?Podobno lepszy efekt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bledrona
blagam was dziewczyny przeslijcie mi ten callanetisc lub strone z ktorej moge go sciagnac bardzo chce to cwiczyc a te obrazki z innych stron to nie dla mnie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Marieta, mam to samo. One po prostu puchna, dodatkowo ja pije mnostwo wody, a miesnie podobno wiaza wode i ja po cwiczeniach wchodzac na wage waze 1kg wiecej. Dlatego tez wole cwiczyc co 2 dzien. Ale brzuszki robie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokolina
Czesc Dziewczyny! Jestem z powrotem i z malym spostrzezeniem - zamiast sie kurczyc jak nalezy mam wrazenie ze sie poszerzam.. najbardziej w brzuchu... Nigdy wczesniej czegos takiego nie zaobserwowalam. Czy wy tez mialyscie tak na poczatku cwiczenia? Licze ze to tylko chwilowo... nie jestem ani przed okresem ani nie jem wiecej niz normalnie. W ciazy tez nie jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Sadze. ze to miesnie sie ksztaltuja, a ze te gorne ksztaltuja sie szybciej, to dolne wydaja sie grubsze, ja mam tak do tej pory, a 7 minie miesiac odkad cwicze. Juz kiedys o tym gadalysmy na forum. Dodatkowo bezposrednio po wysilku miesnie puchna i wydaja sie wieksze. Polecam jak wiekszosc dziewczyn cwiczyc co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
Hej Kobietki! Zaraz zaczynam moje drugie spotkanie z callaneticsem. Wiem, wiem nie ma się czym chwalić;) Ja spróbuję ćwiczyć codziennie, bo co drugi dzień to zaraz znajduję sobie wymówkę i wychodzi co 3 potem co 4 i tak gdzieś mi umykają moje ćwiczenia. Nie wiem czy dam radę codziennie, ale takie jest moje założenie!!Będę robiła mniej powtórzeń;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
Marieta -pytalas czy jemy cos bialkowego-ja tak bo na south beach to podstawa ja u siebie nie zauwazylam napuchnietych miesni i nie waze sie czesto,bo nie mam wagi-to moz nawet lepiej:D chociaz dzis sie wazylam i waga taka sama-nie wiem czy miesnie waza wiecej czy po prostu dalej sie nie da schudnac-a chcialabym wlasciwie tylko z brzucha jeszcze i uda jakies 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
Jutro moj sadny dzien! A wam kiedy wypada mierzenie? Kurde, mam nadzieje, ze cokolwiek drgnelo, nie wiem czy miesiac to nie za malo na rezultaty przy mojej stosunkowo niskiej wadze, nawet w centymetrach! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja też duzo pije odkad cwicze .u mnie waga poczatkowo wzrosła potem spadała i spada do tej pory choc cwicze 2 razy w tygodniu .Jutro sie pomierze ,bo dawno tego nie robiałm waga obecna to 59.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oagap31
Cześc dziewczyny. Ja ćwiczę z Callan. Niestety moja kaseta ma 13 lat i jest bardzo zniszczona. Zajęcia trwają godzinkę. Ma pytanie, czy któraś z Was karmi piersią. Jak poradzić sobie z ogromnym apetytem i ochotą na słodycze. Oszukuję się płatkami śniadaniowymi, podbieram musle mojemu starszemu synkowi.Chcę szybko wrócić do formy, ale siedzenie z dziećmi w domu temu nie sprzyja, a do pracy wracam dopiero w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guga 35
oagap31-ja mysle ze moglabys stosowac diete south beach-ona pomaga w odzwyczajaniu sie od jedzenia niezdrowych slodyczy-po platkach utyjesz-bo to przerabialam a siedzenie w domu sprzyja podjadaniu ja na south beach schiudlam-poczytaj w google warto Lau-po miesiacu sa napewno efekty ale skoro jestes szczupla to pewnie cie nie ubedzie-u mnie tez jakos nie ubywa chociaz cwicze -doszlam do 59 kg i koniec Marcia-tez ladne wyniki-a stosujesz jaks diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200
Jestem po kolejnej serii callana z Bojarską!! Idzie mi chyba coraz lepiej, oby tylko zapału nie zabrakło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga 35 diety zadnej specjalnej nie stosuje jakis cvzas temu nie jadłam wiecej niz 1000-1200kcl ,ale teraz juz od dawna nic nie wyliczam staram sie nie obzerac.Jak np. mam ochote na cos słodkiego to jem ,lae zamiast jakiegos posiłku np. nie zjem obiadu ,ale zjem loda itp .Choc zdaza sie ,ze zjem rano sniadanie na obiad jednego ziemniaczka i kawalatek mieska ,a na kolacje nieraz nie moge sobie odmówic lodów przy \"seksie w wielkim miescie\".Najwazniejsze ,ze waga nie rosnie . oagap31 sprobuj łykac chrom przy karmieniu piersia chyba mozna ogranicza on apetty na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lau
No coz, waga u mnie bez zmian i stracilam jedynie POL CENTYMETRA w talii :( Niby cialo jest inne, posladki jakies bardziej podniesione, jedrnosc sie poprawila, no ladniej troche to wyglada. Najtrudniej chyba zrzucic te ostatnie kilogramy, szczegolnie, ze zadnej diety nie stosuje, jem normalnie wszystko. Sprobuje nie jesc slodyczy przez 2 tygodnie, nie przerywajac cwiczen, moze beda wieksze efekty? I jeszcze pytanko: jak mierzycie udo, stojac, czy opierajac noge o krzeslo, a jesli tak, to zgieta w kolanie czy wyprostowana? Bo tak stojac to trudno dobrze zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×