Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość pięćdziesięciolatka
Za 2 tygodnie miałam jechać na wycieczkę życia:do Peru...Wszystko opłacone,urlop załatwiony-a tam katastrofa:trzęsienie ziemi...Mam o czym teraz myśleć:-( jestem w szoku.I co teraz?My tu o gimnastyce,lekko,łatwo i miło, a tam horror...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
W którym miejscu naćpana?Czym zasłużyłam sobie na taką agresję?:-( Nie rozumiem o co Ci chodzi Callan,to nie ma sensu co piszesz.Zazdrościsz mi nieudanej eskapady do Peru?To bardzo niskie.PS.Nie jestem pomarszczoną staruchą na antydepresantach,obcy mnie oceniają na 10 lat mniej.To niezły wynik jak bez liftingu.Po prostu mało mam w sobie złości do świata,który jest dla mnie nadzwyczaj łaskawy:-pRób tak samo,bo złość piękności szkodzi i to bardzo:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko,co tu sie dzieje? Piecdziesieciolatko i wszystkie dziewczyny-ignorujemy glupie wpisy!!! A co do przyjmowania z pokora swojego wieku.Ja mam co prawda dopiero(?) albo juz 25 lat,ale to nie znaczy,ze jestem mlodka,ktora w ogole nie widzi zmian w swoim wygladzie.Tu nie chodzi o zmarszczki lecz np.ciut wolniejsza przemiane materii, slabsza\"silna wola\"zmiana rysow twarzy a takze piersi(moze to po ciazy i karmieniu) Nie stoimy w miejscu.Nam sie wydaje,ze nadal jestesmy takie same.Ale jak ostatnio popatrzylam na zdjecia-O MATKO!!4 lata temu wygladalam zupelnie inaczej.I to nie chodzi o inny kolor wlosow-rysy twarzy,oczy... po prostu cialo sie zmienia z dnia na dzien.Ale ja lubie siebie taka jaka jestem i nie narzekam :) Tunisia ja tez wyczytalam gdzies,ze dlatego callanetics zostal troche zapomniany,bo powodowal niedokrwienie czy cos takiego.Ze osoby ,ktore maja problemy z krazeniem nie powinny w ten sposob cwiczyc.Moze nie bez powodu kaza cwiczyc 2 razy w tygodniu a potem codziennie po 15 minut. Nie dalabym rady cwiczyc tego codziennie,mialam straszne zakwasy i brako walo mi sil. Agaszu pociesze Cie,ze od kiedy cwicze callana nie mam takiej ochoty na slodycze jak kiedys.Te cwiczenia naprawde obnizaja apetyt.Kiedys lykalam chrom,ale zle sie czulam.Mialam odczucie,ze zaraz peknie mi brzuch.Nic mi nie pomogl.Dopiero callan.... Zjadlam dzis loda i juz gardlo mnie boli :-0 No ale trzeba bylo jakos ratowac sie w ten piekielnie duzy upal. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piecdziesieciolatko,nie przejmuj sie takimi wpisami,a na wycieczke jedziesz nczy zrezygnowalas? Marieta-nie przesadzaj ty mloda jestes i to bardzo a wkazdym wieku sie mozna zapuscic-ja jestem od ciebie 11 lat starsza -to suzo wiec nie przejmuj sie na razie wiekiem a jesli o slodkosci chodzi to lepsze lody niz czekolada ja nie wiem jak to z callanetiksem bylo ale pamietam ze byly rozne mody np aerobik z Jane Fonda czy Cindy Cawford np-moze to tylko moda minela,w koncu piecdziwsieciolatka dlugo cwiczy i jest zadowolona,ja tez jestem i nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdiesięciolatka
Dzięki za miłe słowa Marieto Ale 25 lat to po prpstu marzenie.Ciesz się bo na pewno jesteś piękna tylko tego nie doceniasz.Ja całe życie czułam się brzydka,bo odbiegałam od ideału,a teraz jak patrzę na stare zdjęcia, to się zastanawiam co ja od siebie chciałam.Byłam cał kiem niezła dziewczyna.i po co był ten dyskomfort?Bez sensu...A teraz jest tylko gorzejJestem" pomarszczona starucha" ale wciąż kochana i to się liczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdiesięciolatka
👄To dla Gugi.CO do wyjazdu będę się modlić do Pana Boga...Będzie co ma być- spiewa Maryla,a ja się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki piecdziesieciolatko,to fakt czlowiek nigdy nie docenia tego co ma-ja bym chcialm miec teraz tez 25 lat to jedziesz na wycieczke? Takie rzeczy sie zdarzaja ale wiadomo ze po takich wiadomosciach czlowieka ogarnia strach- na jak dlugo jedziesz? ja zawsze chcialm w tamte strony poleciec ale boje sie panicznie samolotow i nigdy nie polece-zreszta nawe funduszy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdiesięciolatka
Zasuwam teraz pyszny ciemny chlebek z serem posmarowany suto masłem i popijam ciemnym piwem:-o Zgroza,ale dobra.Dlaczego wszystko co dobre jest zawsze tuczące,niezdrowe albo niemoralne?Tak ten świat jest skonstruowany:-)Ale dobrze że mi smakuje..Kiedyś jak byłam bardzo chora,nie chciało mi się jeść...i nie chciało żyć:-(.Jak człowieka nie cieszy dobre jedzenie-to żle,czas umierać😭Nie kocham diet niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callan pinckney
Ktoś się podszywa pod mój wsześniejszy nick i wypisuje bzdury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbulwersowalam sie jak mozna tak pisac wstretnie i okropnie o ludziach po piecdziesiatce.. to okropne i callan czy ktokolwiek to byl-POSZEDL STAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jesli CALLAN nie chce zeby ktos sie podszywal pod jego nick-to zarejestruj sie i nie bedzie problemu.. swoja droga,nie wiem zreszta po co ktos akurat mialbys sie podszywac pod ciebie..callan.. ??:( piecdziesieciolatko-mam nadzieje ze to OLALAS GRUBYM SIKIEM ,, wkurzylam sie... ja juz po imprezie.. siostra z rodzina odjechala.. ona mieszka we Francji i przyjezdza tylko raz w roku na niecale 3tygodnie.. takze,kazdy ja gosci a przy okazji my tez..:):(:):(:):( nie wiem czy sie cieszyc czy smucic.. co do slodyczy-ja tez mialam wczoraj napad slodkosci.. chyba z 4toffi.jeden baton i z 8piernikow poszlo NA RAZ!! ale za to dzis prawie nic nie jadlam.. nie cwiczylam ale przy tych garach mi bylo tak goraco.ze lepiej sie upocilam niz przy cwiczeniach..:P:P:P:P co do cwiczen-slyszalam ze jak sie cwiczy,to powinno sie mieszac cwiczenia.. tzn. nie ciagle jedno i to samo.. ja kupilam dzis hula hop-4,5zl. takze dolaczam do callana.. poza tym cwiczenia na nogi.. za 2tygodnie wyjezdzam na 2tygodnie-musze troche schudnac.. wiem ze jak sie zapre to spoko .. siostra pojechala,takze mozna MADRZE zaczac myslec.. BUZIOLE WIELKIE MOJE KOCHANE... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callan pinckney
;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim co ja tu wyczytuje za okropnosci callan spadj stad dosyc w zyciu jest przykrych rzeczy jeszcze tytaj WYNOCHA!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz moje dziwczynki mozemy rozmawiac 50latko nnajac twoj charakter mam rozumiec ze to poprostu delikatnie powiedziaszy (olalas) :D jesli chodzi o twoja wycieczke mysle ze wszystko sie ulozy na duzo sprwa nie mamy wpywu i musimy sie z tym pogodzic guaga ratuj dziewczyny ratujcie blagam wczoraj chlopaki zmazali mi polowe kasety z callan na video gdzie robila 100 powtorzen czy 100 sekund nie wazne pomorzcie mi gdzie moge znalesc linki aby sciagnac soebie na dvd po polsku i zeby byly powtorzenia po 100 mam plytke AM i PM ale tam tylko robia 75 powtorzen czy sekund np na nogi brzuch i rece a ja chce caly program 😭 😭 dzisiaj mam urodziny i takie cos cwiczylam na AM na dvd ale to za malo ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa! Wszystkiego najlepszego! Wytrwalosci w dazeniu do celu, usmiechu na kazdy dzien i wielu niezapomnianych chwil!! :) 🌼 Marieta - widze, ze jestesmy rowiesniczkami :) Ja tez wlasciwie odkad cwicze callana nie mam ochoty na slodycze. A to moje ostatnie obzarstwo to pewnie dlatego, ze mialam kilka dni przerwy... :( Ale juz nad tym zapanowalam, tak mi sie przynajmniej wydaje ;) Piecdziesieciolatko, masz racje - nalezy cieszyc sie kazdym dniem i nie marnowac czasu na bzdurne doszukiwanie sie u siebie tysiaca wad. Nikt nie odda nam minionego czasu, wiec carpe diem!! :)) Pozdrawiam! PS dzieki za podpowiedz z rejestracja, wlasnie to uczynielam, bo moze rzeczywiscie znudzone dzieciaki paskudza nam tutaj bezczelnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT 🌼 STO LAT 🌼 NIECH ZYJE 🌼ZYJE 🌼NAM 🌼 🌼 🌼 PIKSA=specjalnie dla Ciebie to bylo...ile to latek? choc co to za pytanie,ja co roku obchodze 18!!! tak mowie wszystkim...:P:P:P nie wiem czy wierza..:P:P z linkami to ja ci niestety nie pomoge,ale na pierwszej stronie cos jest... ja akurat nie umiealam sciagnac niczego z tych linkow ktore tutaj znalazlam na pierwszej i pozniejszych stronach.. jedynie obrazki callana i poki co ,cwicze z nichl... callan-mam rozumiec ze przechrzcilas sie teraz na WIKI??? to jesli tak-to witamy w gronie... prawda laski?? 🌼🌼🌼 🌼 🌼 🌼🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przechrzciłam, bo na Kafeterii jestem dość długo, najczęściej czytam i się nie włączam do rozmów, ale po prostu teraz będę pisać pod własnym nickiem (jeśli będę pisać) Krótko o sobie : Mam 27 lat, 2 dzieci, 7 lat temu ćwiczyłam callanetics z ksiązki Callan Pinckney, a teraz mimo, że wiem że daje super efekty, pomimo, że mam bojarską i callan na dvd to nie mogę się zebrać do ćwiczeń 🌼 tak to bywa... W sumie tak źle ze mną nie jest bo pod dwóch ciążach zostało mi tylko trochę brzucha, bo waga jest ok 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksa.. a jak mam rozumiec twoje wymiary te co sa widoczne... przez tydzien zrzucilas tyle??//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie do weteranek diety SB. Guga,Piksa chyba Ty tez.Powiedzcie jakie efekty?Naprawde schudlyscie przez pierwsze 2 tygodnie 4-6kg? I czy ciezko bylo?Mowia,ze nie jest sie glodnym na tej diecie?Prawda to?Naprawde zlatuje brzuch i biodra? Tak sobie czytalam,nawet w gazecie wspominaja o SB,ponoc bardzo skuteczna.Ja chyba od pon.zaczynam.Na razie patrze na przepisy. Zaraz ide cwiczyc.Jak dobrze,ze dzis juz chlodniej,da sie oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za zyczenia bardzo mi milo ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ bombasti skonczylam dzisiaj 37 lat dziekuje za zyczenia 🌻moje wymiary tak mocno sie zmienily w ciagu tygodnia zwlaszcza brzuch teraz sie nie mierze z przyczyn kazdej kobiecie wiadomych agaszu dziekuje za zyczenia❤️ marieta tak naprawde jeszcze na dobre nie zaczelam stosowac sb specjalistka od niej jest guga ja tak troche zaczelam i schudlam kilogram w niecaly tydzien moze razem zaczniemy tak naprawde (mowie o sobie) od tego poniedzialku co ty na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa-Spelnienia marzen z okazji urodzin:D marieto-naprawde warto przejsc na te diete bo zdrowa i sie latwo chudnie nie glodzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga dziekuje za zyczenia ❤️ 🌼 doczytalam ze w djecie sb trzeba jesc posilki regularnie guga tez tak jesz co jadlas w I fazie podaj przyklad prosze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksa-wogole to jestes tylko rok starsza ode mnie stara dupa z ciebie:P podam ci CO MOZNA JESC NA 1 FAZIE I CO JA JEM rano:kawa z chudym mlekiem sniadanie:jajecznica z 3 jajek i pomidor albo-serek wiejski chudy i zawijaski z salaty,szynki albo jakas salatka z kolacji i ogorek kiszony obiad: fasolka szparagowa z wody i 2 kotlety z kurczaka-bez panierki micha salaty,pomidor,ogorek i sos winegrete i kotlety sojowe surowka z kapusty kiszonej i jakas rybka podwieczorek:garsc orzeszkow ziemnych bez soli i jogurt naturalny i kawa jogut naturalny ze slodzikiem i aromatem i kawa serniczek dietetyczny kolacja: salatka np z tunczyka,czerwonej fasoli,jajka,ogorka kiszonego i majonez winiary light salatka z fasoli bialej,szynki.koperku i ogorka i majonez i do tego jakis kawalek miesa czy jajko lub szynka albo chudy ser a po 2 albo 3 tygodniach 1 fazy na sniadanie jem chleb razowy albo platki owsiane z otrebami a na podwieczorki mozna jesc owoce a do obiadu makaron ciemny,ryz naturalny nie sprawia mi ta dieta problemow-jem regularnie co 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guga stara ale jara :D dzieki za jadlospis musze sie wziasc za ta diete od poniedzialku zobaczymy jakie beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
najgorętsze życzenia urodzinowe:spełnienia,spełnienia,spełnienia!!!Wszystkiego co w sercu i w myśli🌻🌻🌻Kochane dziewczyny,chyba się od Was uzależniłam.Dotąd komp był mi potrzebny do zakupów na allegro i do obsługi bankowej,czasem do surfowania.Ale to nie miało duszy,twarzy a teraz toWy!👄👄👄Mąż patrzy z niepokojem że się uzależniłam.A ja z zapałem neofity dzień zaczynam i kończę z nosem w internecie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie to forum i staram sie codziennie pisac jak moge-moj maz sam mnie zarazil - ja bylam zawsze przeciwna takim pogaduszkom wirtualnym .ale teraz wiem ze gdyby nie kafe to nie zaczelabym diety i nie cwiczyla callanetiksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po drugiej czesci calana czuje posladki cwiczenia na biodra byly odrobine przezemnie bardzo skrupulatnie ja tez jestem uzalezniona od was wpadam poczytac forum i lece dalej 50latko dziekuje za zyczenia one byly dla mnie prawda🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięćdziesięciolatka
Bombasti nic nie piszesz,więć chyba jeszcze nie dostałaś paczk -to pewnie wina poczty..a może moja bo wysłałam poleconym,to chyba nie był dobry pomysł.Ale nie traćmy nadziei,w końcu dojdzie:-))Piksa 1000 buziaków FAjna Dziewczyno🌻dużo, dużo miłości Ci życzę "Pomarszczona Starucha":-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×