Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

wiem ze po czasie, ale dodam swoj zacny :) komentarz a propos rozstan. czlowiek wyobraza sobie jakby bylo ... juz ma wizje na ktorych buduje przyszlosc. trzeba sie liczyc, ze te nasze wyobrazenia pozostana li tylko w naszej glowie i przyniosa rozczarowanie, zawiedzione oczekiwania. Tylko wtedy da sie to uniesc, jesli decyzja wyplywa z glebokich przekonan ze tak ja chce. nie wolno zdradzic samego siebie. no i jeszcze madra mysl - nie moja, ale sprawdzam ja w sowim zyciu, ze jedyne co mozemy zrobic z dobra rada to przekazac ja dalej bo i tak nigdy sie nam nie przyda. dobra rada to nie sluchac dobraych rad. Oczywiscie to jako stymulacja w plynieciu pod prad. a na powaznie - chodzi tu wazne decyzje dla nas, ja sobie do seca wzielam sen i opalanie dekoltu (rada Piecdziesieciolatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze tu w nadziei ze ktoras nie spi, ale nie, susly kochane spijcie spijcie, zartuje sobie. ja ide rozruszam swoje cialko. potem wpadam w wir pracy by nie zwariowac, zajrze jutro raniutko. poczytam was. zawsze jak tu jest jak w ulu to mnie nie ma .... przymierzam sie do diety Gugi, ktora ze mna? uciakam, ale mam wilgachnego pajakusa na scianie. oczywiscie go nie skapciuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże broń,żadnych botoksów,jeszcze nie zwariowałam.Tylko zachowawcze metody:maseczki,masaż etc,Guga wysłałaCi bardzo esołą fotę:-))A zradości że Tymka JEST,podzielę się z ńią moim SKARBEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień bez słodyczy zaliczony!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwierzcie, to było baaaaardzo trudne. Wieczorem kombinowałam z deserkam sb. O ktorej jadacie ostatni posiłek? Tymka, a gdzie ten basior? :):):) Sb zaczęłam wczoraj po raz kolejny, tym razem jednak bez wygłupow. I natchniona wypowiedziami pięćdziesięciolatki zamierzam ćwiczyć codziennie, przynajmniej zanim nie wrocę do pracy, potem może być ciężko. A mam 31 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia, trzymaj się słoneczko. Trzeba mieć wiarę. Będzie dobrze. Musi być. Pięćdziesięciolatko, chętnie bym się przyłączyła do Ciebie. Uwilebiam gabinety kosmetyczne:):) Ja mojej mamuni sparwie właśnie taki prezent. Odnowę w gabinecie. Jest tego warta. Nie odzywałam się wczoraj wieczorkiem, bo szwankował net. Teraz muszę znowu \"odrobić lekcję\" i przebić się przez Wasze komentarze. Odnośnie ćwiczeń, to wysiadam na ćwiczeniach miednicy. Nie daję radę kręcić tyłkiem. Cięzko mi :) Ale walczę z sobą. Całuski na cały dzień dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap31, to byłysmy w tej samej grupie porodowej. Byłam pewna, że nie dam rady a tu proszę, fiku miku i po sprawie. Mogłabym rodzic dzieci zawodowo, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap31, to byłysmy w tej samej grupie porodowej. Byłam pewna, że nie dam rady a tu proszę, fiku miku i po sprawie. Mogłabym rodzic dzieci zawodowo, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie-odpisalam na meile piecdziesieciolatko-wiecej usmiechu na zwewnatrz bo wewnatz masy go sporo ja jeszcze dzis nie cwiczylam bo przyszla moja mama na kawke i na dodatek przyniosla pyszne babeczki i zjadlam:P ale ja na 3 fazie sb jestem to sobie czasami pozwole bede cwiczyla po poludniu bo buraki musze do sloiczkow powkladac ja bym tez chetnie do kosmetyczki poszla ,ale ciagle mi szkoda na siebie wydawac ,a to na mieszkanie trzeba wydac,no i na dzieci przeciez,a jak sie wrzesien zbliza to szkoda gadac jakie to wszystko drogir a jesli chodzi o opalanie dekoldu to niestety opalam ,no bo jak sie opalac w bikini i nie opalic dekoldu??? tunisia-nie dostalas jeszcze plyty_?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- ja też mam problem z tym ćwiczeniem :) i dziś już ćwiczyłam. guga nigdzie nie znalazłam informacji o tym, jak się nazywa peeling przez Ciebie polecany i odp. na Twoje pytanie (poczta chwilowo nie działa)- 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oagap-ja uzywam piling kawowy tzn fusy z kawy wciera sie w wilgotne cialo i masuje i potem splukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wcisnac dwukropek i bez spacji duza literke P piling super jest-mozesz kupic tania kawe do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mnie zaskoczyłaś, ale dziś sprobuję , oj a kto wypije kawę? mąż wraca jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłam przepisu na Twoj sernik, jak możesz, w wolnej chwili podeślij, proszę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serniczek sb 2 kostki twarogu chudego 4 jajka 6 lyzek slodziku w proszku aromat np migdalowy twarog rozgniec widelcem,dodaj aromat,slodzik i zoltka zmiksuj bialka ubij na sztywno polacz to piecz w srednio nagrzanych piekarniku kolo 0,5 godz ale to zalezy od piekarnika bo ja pieke dluzej mozna to upiec w foremka na muffiny i dodac do kazej cos innego no kakao,cynamon czy wiorki kokosowe ja pieke w korytku,i klade biala mase a do polowy daje kakao i mam bialo czarny serniczek wiadomo ze zwykly jest lepszy ale ten do kawki jest ok lece wekowac buraczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod pillingiem kawowym podpisuję się wilekimi literami. Jest rewalcyjny!!!! Ja dodaję do zaparzonych fusów balsam do ciała i szoruję się od stóp do głów. Ciało boskie w dotyku i wg mojej opinii jeden z lepszych środków antycelulitisowych. Koniecznie stójcie w wannie, żebyście nie miały za dużo sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedrecznie dziękuję, ja idę prasować ciuszki moich chłopakow, znowu cała sterta, a dopiero co uporałam się z poprzednią :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga!!!! Dostałam płytkę !!!! Dziękiuję !!!! Dzisiaj będę z nią ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ESECZKO zauwazylam ale ja mam ten callanetiks wiec mysle ze ktos sobie sciagnie -zdaje sie ze Tymka nie ma -to do dziela Tunisiu-to fajnie ze plytka doszla bo jakos nie mam zaufania do naszej poczty-napisz jak wrazenia ja wlasnie kawke wypilam i podwieczorek zjadlam cwiczyc bede przed kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak ucichlo??? ja sobie przed kolacja pocwiczylam,na kolacje troszke pojadlam i ... nie ma co czytac piszcie co tam u was ciekawego wszystkie piling robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja dziś sama z dziećmi , więc chwilki nie miałam, no i musiałam serniczek gugi zrobić, w końcu mi wyszedł, bo rzeczywiście zetknęłam się z tym przepisem, ale dopiero teraz był smaczny i ładny, mam tylko słodzik w tabletkach, dałam 6 nie wiem czy nie za mało bipi- ćwiczyłam dziś i wczoraj, i bolą mnie nogi, w tym może sekret, trzeba codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wpadłam do domu.UCZUCIA MIESZANE:mąż ujrzawszy zapytał delikatnie,co było robione,bo wyglądam na bardzo zmęczoną:-(.Wątpliwy komplement ale szczery.Kosmetyczka zrobiła mi nieco dyskretniejszy makijaż,rrochę blady i może dlatego.Mój mąż wie że jak jestem blada,to pewnie żle się czuję:-))Poza tym włos tłusty,bo będę myć jutro-też nie zdobi.A miało być tak pięknie.Zobaczymy jutro.Ale to nieważne:Tunisia,jak Mama?Czy już po?Bipi,zrób mamie frajdę!Mój kapulusz z Ascott zrobił furorę,będę częściej konsultować odjechane pomysły w życzliwym gronie,dziękuję,jest mi ciepło na sercu❤️❤️❤️PS.zjadłam ogromną porcję pysznych lodów z bakaliami i orzechami.Proszę o rozgrzeszenie😭Jutro się pakuję i załatwiam pilne sprawy🌻 Buziam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga,na dekolt kładzie się wysoki filtr:-))Koniecznie bo słonce pada nań pod takim kątem że łatwo parzy,a potem zmarszczki.przebarwienia-nie polecam:-))Słońce bez filtra strasznie niszczy skórę,widzę po moich słońcozależnych koleżankach...To nie wygląda fajnie,przez filtr człówiek też się opali ale bezpieczniej dla urody i zdrowia.Tymka czy Ty żyjesz?Brakuje mi CIebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oagap-to super ze ci seniczek smakuje,zawsze to dwa w jednym-slodkie i dietetyczne -ja tez lubie cos slodkiego do kawy piecdziesieciolatko-zrobisz makijaz po swojemu i bedzie ok a co tam konkretnie robilas? wlosy farbujesz? Bo moze bys sobie jakies pasemka strzelila dla ozywienia cery kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunisia jeszcze specjalne buziaki dla Ciebie i Twojej Mamy,napisz słówko co słychać,jak będziesz mogła❤️Tak ciepło i serdecznie myślę o wszystkich callankach,ich problemach-człowiek nie jest sam naprawdę!Lączą nas nasze myśli i uczucia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Piecdziesieciolatko, napisz mi prosze kiedy wracasz. A maz faktycznie skarb. Moj tez na moja prosbe zapuscil brodke i wasy, bardzo mi sie to podoba. I tez ma srebro we wlosach. Sernik - skopiowalam przepis. Co do diety sb to przeytalam ze przez pierwsze 2 tyg, czyli I faze czujemy sie oslabione. czy to prawdza guga? bo jesli tak to musze to odlozyc. Piecdziesieciolatko, napisalam Ci emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam u lekarza , stare sie odzywa, ze zdwojona sila. Efekt dlugotrwalego stresu. wiec mam refleksje wielka w sobie na temat zdrowego zycia, tj. jedzenia i ruchu, Nagorsze ze przy takich niespodziankach plany trzeba zmodyfikowac, troche wiec jestem rozzalona. no i tymbardziej boje sie teraz zaczac diete sb. od razu wskakuje na III faze. nie wiem mysle teraz ... Bardzo jestem na siebie zla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×