Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Cześć dziewczyny , podczytuje Was dzielnie :) Callanetics sama lubię ćwicze i bardzo sobie chwale , chocby ze wzgledu na wybitne własciwości odprezajace psychicznie :D Nie wiem czy na Was tez tak działa . TERRKA - co innego dyskomfort , co innego realny ból , to nie musi byc mięsień , a przeciazone sciegno , tutaj zalecałabym Ci ostroznośc , nie cwicz na siłe , przy takich objawach które poniekad uniemozliwiaja wykonanie cwiczenia , zrób sobie kilka dni przerwy . Później obserwuj objawy , nie ćwicz ponad siłe i nie przeciazaj sie , bo mozesz sobie zrobic wiecej krzywdy niz pozytku . Skróc czas ćwiczeń i intensywność . Nie zniechecaj się , ale nie szarzuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terefere ma rację, to może być przeciążone ścięgno.. Callan kilka razy powtarza aby nie ćwiczyć na siłę więc na razie przystopuj, ja bym ćwiczył, ale baaaaardzo delikatnie i bez mocnego rozciągania Asika - ściągnij z netu albo poszukaj na youtube filmiki z aerobikiem-tańcem funky :D to niesamowicie rozładowuje, nie będziesz miała siły ręką ani nogą ruszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam callan, nie dałam rady dwa razy, ale to dlatego, że wcześniej ćwiczyłam z córką, tzn. ja ćwiczyłam a ona miała świetny ubaw, turlała mi się po brzuchu, a ja miałam dodatkowe obciążenie, niezły relaks, pomogło Samanta ten aerobic to niezły pomysł, kiedyś ćwiczyłam, tylko, że nie jestem w stanie zerwać z paleniem ( jeszcze ) (jedyna dłuższa przerwa to ciąża i 2 miesiące karmienia piersią) więc z moją kondycją to byłaby zupełna masakra, zadyszka i wydawałabym inne nieciekawe dźwięki, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , za 2 godz. znowu wyjeżdżamy z rodzinką na 5 dni, mam nadzieję, że tym razem nie przerwę callaneticsu, odezwę się po powrocie, trzymajcie za mnie kciuki, papapa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja trzymam :) mi jakoś średnio idzie aerobik - ze względu na brak koordynacji ruchowej :D ćwiczenia same w sobie to pikuś, ale te układy taneczne na rzogrzewkę odpuszczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bipi- zapomniałam napisać o szamponie, a więc moja droga mniej włosow na sitku , dzięki, zobaczymy co dalej, umowiłam sie do fryzjera na strzyżenie, farbować jeszcze ni będę, choć powinnam, fryzjerka odradziła mi , proponowała zaczekać aż wzmocnią sie cebulki;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, czytam Twoje wypowiedzi i nasuwa mi się jedno pytanie: ILE GODZIN TWOJA DOBA????? Oprócz tego, że studiujesz, cwiczysz nie tylko callana, upiękniasz się mocno...... jak znajdujesz na to czas?????? POcieszam się tym, że nie jestes pełnowymiarową żoną i jeszcze nie jestes mamą :) Może dlatego jestes tak doskonale zorganizowana Oagap, BARDZO się cieszę, że szampon służy Twoim włosom. Był to zupełny przypadek z tą Joanną :) U mnie za oknem śnieg. Jedziemy na jakieś zakupy. Jutro mój mąż robi suhi :) i jakąs zupę orientalną. Zobaczymy jak mu pojdzie kucharzenie. Przychodzi do nas ciotka z wujkiem i chce się wykazac. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że czasami zjada mi litery albo cale wyrazy ale mi szwankuje klawiatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi - co lepsze, nie mieszkam w samej warszawie, tylko pod i dojeżdżam godzinę, godzinę z hakiem z domu do szkoły i sporotem to samo :D fakt, nie gotuję, nie pilnuję dzieci itd - tego całego \"domowgo szaleństwa\" jeszcze nie muszę ogarniać :) ale staram się wszystko rozsądnie poukładać w ciągu dnia - czasem się daje, czasem nie, ale raczej się daje :) właśnie idę skręcić jakieś śniadanie przy okazji czytając kasiążkę do mojej pracy, napaćkam jakąś maseczkę na twarz i pobiegam po domku z odkurzaczem :) ja wszystko robię \"kilka na raz\" ;) żeby zaoszczędzić czas ;) dziś mam zamiar własnie zrobić godzinny callan i z jeden program z Tameele (pisałam że mam jakieś ćwiczenia na pupę ściągnięte z nią, nieźle dają w kość) :) i właśnie mam pytanie odnośnie ćwiczeń z Callan - tam przy ćwiczeniu na miednicę (chyba ona tak nazywa te ćwiczenia) - gdzie siedzimy (jakby klęk) na stopach, podnosimy się na 10cm nad pięty i kręcimy bioderkami raz w jedną, raz w drugą str - tam trzeba to robić 10 razy czy 5? bo na początku mówi że na każde ćwiczenie mamy 10sek a potem że po 5 razach w jedną stronę robimy tyle samo w drugą.. ja robiłam od początku po 10 razy (choć na początku było ciężko) i dopiero wczoraj się zaczęłam zastanawiać jak to powinno byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
samanta w tych filmikach, ktore wrzucilam na sewer Callan kaze robic po 5 powtorzen, wlasciwie 3 do 5, zaleznie od zaawansowania. czyli 1 kolko (raz w prawo raz w lewo) to jest 1 powtorzenie :) a jelsi chodzi o unoszenie bioder (rozciaganie przodow ud siedzac na pietach) to 10 do 20 powtorzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, bo mi się coś nie zgadzało.. :) Gietka - wrzuciłaś już lotte berk na serwer? bo dostałam maila od nich, że plik oczekuje na ściągnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
polaczenie mi sie zerwalo i sie skiepscilo :( ale dzis wrzuce ;) laduje sie..laduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietka - a ja ściągnęłam to (ok 28-30minut) :D przysłali mi na maila wiadomość, że plik (podali tytuł) czeka na ściągnięcie - ściągało się ze 4 godziny ale jest :) dziękuję 😘 oto treść maila: You have a file waiting for download at FileFactory.com! Filename: Lotte Berk Muscle Eats Fat(Fitness).zip File Description: 30 min. workout File size: 297.25 MB You can click the link below to download this file. http://www.filefactory.com/file/fc7ddd/ This email was automatically generated. If you wish to contact us, please visit us at http://www.filefactory.com/ fajna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta:-))Robię po 10 obrotów w każdą stronę bardzo powoli.Potem 40 ćwiczeń w klęku,potem rozciąganie ud-tego nie ma w Callan.W ogóle dokładam sporo ćwiczeń rozciągających rodem z jogi.Myślę ,że to dobry pomysł:-))Pozdrowionka❤️ Mari czemu nie dajesz adresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o Gudze:musisz niestety zrobić gastroskopię:-(Może jest nieprzyjemna,ale znam gorsze rzeczy.Nieleczone zapalenie żołądka z powodu Helicobactera może grozić nowotworem(chłoniakiem) więc lepiej mała przykrość niż takie coś😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatka - dzięki za info :) jak wygląda mniej więcej rozciąganie ud? ja bym w ogóle bardziej chciała rozciągnąć scięgna w nóżkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli informacji:na moje suche przepalone włosy po farbie -nie ma jak stary sprawdzony Karite Renee Fourterier:-))Włosy w końcu żywe błyszczące.Co do rozciągania ciężko opisać bez obrazków:najprościej:stojąc na jednej nodze drugą chwycić dłonią(nogę zgiętą)i pochylić się do przodu.W tej pozycji wytrwać chwilę:-) Lub Wirasanę ale bez instrukcji nie polecam.Siedzę z pośladkami między stopami,duże palce do siebie,odchylam się do tyłu pomału trzymając dłonie na stopach,potem kładę sie na plecach a stopy cały czas są obok pośladków.ąle to niebezpieczne i bez kontroli nie polecam.Niedawno myślałam,że tego nigdy nie zrobię ale się uparłam i WYSZLO😘Ale sukces!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Cześć Wszystkim, w tym nawale pracy nie miałam kiedy napisać- ale ćwiczę .. w pon i czwartek chodzę na fitnes, w domu ćwiczę callana (przynajmniej staram się ;) ) Nie jem po 18:00 i ograniczam słodycze. aa zapisałam się na basen :) W przyszły weekend jestem w pracy no i basen mi odpadnie. 50-latko dzięki za pamięć- podasz mi emaila to puszczę Ci adres na skrzynkę. Moja córcia dzisiaj skończyła 9 miesięcy!!! :) Z nią też się nieźlę gimnastykuję hihi Pozdrawiam Was! Ps Początkująca ćwiczysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari - super masz podejsćie :) Pięćdziesoeciolatko - ja tak umiem :D i robię czasami - obie \"wersje\" :) a po ćwiczeniach na pośladki z Tameele mam takie zakwasy że wczoraj drugi raz już nie miałam siły tego ćwiczyć, tylko callan.. dziś spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Pięćdzięsięciolatko ale jestem ciemna masa :D haha dziękuję już wysłałam e-maila. Właśnie zrobiłam serię brzuszków. Dzisiaj dookoła mnie same słodycze a ja niewzruszona!!! Normalnie nie mam ochoty na nie. Samanta mam nadzieję, że jakoś dotrwam w tych moich postanowieniach. Muszę się zmierzyć i za jakiś czas porównać pomiary. Dziewczyny co sądzicie o L-karnitynie? Działa? Moje maleństwo śpi a ja zaraz jeszcze poćwiczę no i lecę pod prysznic. Jutro niestety PONIEDZIAŁ czas do pracy... Trzymajcie się! Początkująca jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, możesz mnie uświadomić co to za ćwiczenia Tameele :) Będę zobowiązana. Jakiś link może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są takie ćwiczenia, coś jak aerobik, na pośladki. są 4 programy po ok 15-20min wrzuciłam w Ares (program do ściągania filmów) słowo \"callanetcis\" i ściągnęło mi się takie coś :) ćwiczenia na pośladki u Callan są dużo mniej obciążające mięśnie, jak dla mnie te Tameele są lepsze pod względem kształtowania mięsni pośladków, dlatego ćwiczę callanetics i potem tameele :) ewentualnie zamieniam tameele na abs na pupę, czasami ćwiczę abs na brzuch, teraz zamierzam też włączyć lotte berk - rotacyjnie :) callaneticsy są niezłe, ale są też inne świetne (czasami lepsze na daną partię) ćwiczenia i uważam, ze jak najbardziej można je łączyć bądź stosować zamiennie. pisałam o donym wałeczku na brzuchu - że tego callan nie zlikwiduje - są na to inne ćwiczenia które są lepsze od callanu i można je włączyć do zestawu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, obejrzałam te ćwiczenia wczoraj wieczorkiem i rzeczywiście robią wrażenie :) Na moich zajęciach są właśnie dołożone te ćwiczenia na pupę i boli jak cholera :) Fajna sprawa. U mnie ukształtowały się już uda (4 cm mniej), w kolanach (2 cm mniej), w pasie (10 cm mniej). Ciężko z brzuchem. Najgorzej idzie spalenie tkanki tłuszczowej właśnie na brzuchu. Ale się nie poddaję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jak już jesteśmy przy brzuchu :D ja ćwiczę te partie a brzuszek z rękami na za głową - jednak nie daję rady tak jak oni na filmie, szyja i kark mi wysiadają (zakwasy potem to dopiero coś) - i teraz pytanie - jak ćwiczę w ten sposób, to środek ciężkości ciała jest w innym miejscu niż kiedy mam ręce wyciągnięta jak na filmie, więc ciężej jest mięśniom brzucha - czy nie lepiej tak ćwiczyć (ale jeśli się wcześniej w ogóle brzuch ćwiczyło, tak z marszu to nie polecam, mięśnie wysiądą i można się zniechęcić)? w sensie czy nie lepiej wtedy pracują mięśnie? ja wiem, że to ćwiczenia czysto wysiłkowe (moim zdaniem nawet za ciężkie jak na taki zestaw domowych ćwiczeń dla kogoś kto długo nie ćwiczył - przynajmniej te na brzuch) no ale może jednak lepsza taka opcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah! Bipi - gratuluję utraconych cm :D ja się nie mierzę, ale u mnie jeśli będą zmiany centymetrowe to raczej na plus - może jak trochę przypakuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari*
Bipi ale wyniki!!! Woow gratulacje!!!! Napisz mi proszę jakie ćwiczenia wykonujesz na uda i pośladki (oprócz callana) bo ja mam właśnie z tymi partiami ciała problem (jestem typową gruszką) o brzuszku w szczególności dolnej partii nie wspomnę... Bipi napisz proszę od kiedy ćwiczysz i ile razy w tygodniu. Pięćdzięsięciolatko bardzo dziękuję!!! :) Samanata-> z tym kremikiem dax to po jakim czasie widać efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×