Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Milej niedzieli dziewczyny moja taka nie bedzie bo za pol godzinki do pracy ide a koncze o 19-od poniedzialku do Wigilii nie bede miala dnia wolnego okropnosc ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Oagap-musze cos zmieniac-bo to nie ma sensu-a pieniadze tez wielkie z tego nie sa-znajomy z Plusa zarabia jeszcze raz tyle dzis siedzialm w pracy do 20 bo komo sie zawiesil -szkoda gadac mam doła a jak w szkole Oagap-jestes zadowlolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- córcia super, musi mieć ciekawe życie, gratuluję; w końcu dotarłam do kiosku :) już nie czuję się gruba, jestem gruba :P; przyjedzie moja siostra to mi da do wiwatu :( nie wiem, czy powinnam tu jeszcze pisać, nie moge się przybrać do ćwiczeń, jestem chronicznie zmęczona; może samanto jest coś w tym co pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oagap - na pewno jest :) sprawdziłam na własnej skórze ;) trzeba się przemóc i potem to już będzie z górki, wyrabia się dość szybko nawyk \"muszę choć trochę poćwiczyć\" i nie ma problemu z mobilizacją czy chęciami (u mnie to zmęczenie wyglądało już dość dramatycznie, lekarka nawciskała mi witamin itp środków stawiających na nogi i zapowiedziała, ze jeśli nic nie dadzą to wyśle mnie do psychologa, bo wyglądało to na depresję..) po opisywanym przeze mnie wcześniej aerobiku miałam zakwasy chyba we wszystkich mięśniach na plecach :) wzdłuż kręgosłupa całutka ta przestrzeń, plus mięsnie klatki piersiowej - widać ze całe ciało pracuje przy takch ćwiczeniach, nie tylko nogi ;) pisałam Wam kiedyś o prezentach robionych \"hand-made\" - wczoraj robiliśmy mydełka (na razie wersję łatwiejszą dla początkujących;) ) i wyszły superowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌻 macie racje z tym przelamaniem (nie wpól ;) ) ale z cwiczeniami dzisiaj cwiczylam exstra wlasnie teraz jakos tak ziewam ide pociwczyc brzuch 50latko nie dotarlam do gazetki ale jutro napewno kupie🌻❤️ wczoraj zagladala na forum ale nikogo nie bylo jakos tak zeszlo sie nie odzywalam ide cwiczyc moze jeszcze zawitam do was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam callan, podczytuję was, rzadko trafia się na cafe taka prężna grupa kobietek, które tak dzielne są... Jeśli mogę, to chętnie do was dołączę, potrzebuję wsparcia, jak każdy, w towarzystwie miłym, lepiej się ćwiczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć długo nie odzywałam się, ale postaram się nadrobić. Byliśmy u naszej córci wraca do zdrowia, przesypia nocki, więc wszyscy jesteśmy zadowoleni. W pracy kompletny zawrót głowy przed Świętami, kwitologia, ble, ble ble, a jeszcze niedawno narzekałam na brak zajęcia w pracy, no to mam. Od 4 dni nie ćwiczyłam, ale już dzisiaj wracam do dobrych nawyków, bo od tego siedzenia przy biurku wszystko mnie boli, muszę się rozciągnąć, dobrze,że mało jem bo kilogramy posypałyby się. W sobotę dowiedziałam się, że w styczniu zaczynam studia- podyplomówka bhp, ucieszyło mnie to , mam nadzieję, że na to wszystko wystarczy mi czasu. Trochę popracuję i biorę się za ćwiczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praja - witam :) tu jest naprawdę faaaajnie :D Piećdziesięciolatko - pisałaś kiedyś ze Twoje córcie są singielkami a w elle piszą że Twoja Zuza jest z niejakim fotografem Bartkiem ;) fajnie tak z jednej strony - wspólne pasje, ale z drugiej - jakbym miała aż tyle wspólnego z moim facetem to bym się zanudziła chyba hihi :P dziś nie ćwiczyłam, wróciłam o koszmarnej porze, jutro za to mam zamiar cały aerobic zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu,teraz to już zupełnie nie mam czasu:-(Pasztet się upiekł,śledzie zrobione.wszystko przede mną.Moja Mrówa by mnie udusiła,gdyby wiedziała ,że się nią chwalę na forum,ale nic jej nie powiem,może się nie wyda:-DDostałam dziś 4 ślicznie wydane płytki z polskim lektorem z ćwiczeniami Tamilee,ale jeszcze nie mam możliwości,święta do zrobienia:-)Więc wrażenia opowiem póżniej jak spróbuję,na razie szybko przepatrzyłam i ...do kuchni...😘Do garów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze przygotowania do Swiat ida pełną parą -ja nic prawie nie robie bo na gotowe jade nawet bym nie miala czasu okazalo sie ze ta praca w urzedzie by byla od stycznia i teraz nie wiem jak sie zabrac za rozmowe z szefem -bo to jednak w porzadku facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Guga masz dylemat... Jestes już zdecydowana? Jeśli w 100% tak, to od razu zacznij rozmowę. Nie ma na co czekac. Zwłaszcza jesli uważasz , ze szef jest ok. Ale jesli nie masz do końca pewności to musisz byc jednak troszkę przyczajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to odkrywcze co napisałam :) nie ma co:):) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babina.jogina
teraz szałem jest pilates - kupiłąm sobie na merlinie podręcznik - super sprawa nawet do samodzielnego ćwiczenia w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co kto lubi. dla mnie pilates to najnudniejsze cwiczenia na świecie.. już joga jest fajniejsza.. no i jeśli oczekujemy jakichś efektów to możemy ten pilates ćwiczyć i ćwiczyć.. Guga - nie wmawiaj sobie poczucia winy - to twoje życie i powinnaś myśleć tu wyłącznie egoistycznie - zwłaszcza że pisałaś że i z dziećmi więcej czasu byś spędzała przy tej nowej pracy.. szef musi zrozumieć :) teraz takie czasy.. trzeba być mobilnym.. chociaż z drugiej strony praca w urzędzie jest jakby \"bezpieczniejsza\" niż w prywatnej firmie ;) co do ćwiczeń - coraz lepiej mi idzie, aerobic daję radę już cały z jedną małą przerwą ;) w tamilee przeszłąm do drugiego zestawu w ngach i brzuszku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady dziewczyny-mimo wszystko mam dylemat-chyba bede przyczajona na wszelki wypadek fajnie ze sa swieta ale musze sie od stycznia za siebie zabrac-ta nowa praca jest kawalek drogi od mojego domu to moglabym codziennie spacerek sobie zrobic bo zauwazylam ze sie zaokraglilam-cwiczyc bede musiala chyba wieczorami bo na 7 do pracy Piecdziesieciolatko -ty tez wieczorami cwiczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️PIKSA❤️❤️ dziekuje... to bylo bardzo mile i bardzo zaskakujace.. bardzo dziekuje.. dziewczyny,, zycze wam Wesolych i Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia.. kolorowej choinki. mnostwo prezentow i swiatecznej , rodzinnej atmosfery... jak w tych amerykanskich filmach.. oj, jak to po kazdych swietach,tak i po tych pewnie bedzie co zrzucac .. :P trzymajcie sie wszystkie cieplutko.. papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrojonej choinki Wesolutkiej minki Gorącego serduszka Pełniutkiego brzuszka Oraz opłatka białego Z rodziną łamanego. Pa kochane, jestem już u rodziców. Jest głośno, pachnąco, bardzo , bardzo rodzinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych wyjątkowych dniach chcę Wam życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, zaczynam z wami ćwiczenia, mam parte pytań: Kiedy nalezy ćwiczyć, na noc to dobra pora? Ile razy w tygodniu ? Jeść można wszystko czy należy z czegoś zrezygnować? Marzy mi sie ladny tylek i nogi, tu moje zdjęcie, ,jak sadzicie beda efekty po calanie? http://img2.freeimagehosting.net/uploads/32c5ed253f.jpg Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, niechcem ,bo nie ma po co. No racja po raz drugi,ale to nie ma nic konkretnego na celu chcem jedynie zapytac o radę, może to tak wyszło i wyglada ale to nie o to tu chodzi, Przepraszam 🌼 pięćdziesięciolatko.. mogłabyś mi powiedziec ile razy w tygodniu nalezy ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dopiero dziś świąteczna goraćzka zelżała na tyle, że mam czas wejść na topiki i poczytać.. :) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ ŻYCZĘ przede wszystkim CZASU I MOTYWACJI :P 😘 🌼 😘 [kwiatek 😘 co do częstotliwości - callan można ćwiczyć dość często, to raczej \"rozciągające\" ćwiczenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wy sie uparłyśćie o co chodzi z tym zdjęciem, ehhhh no o nic poprostu chcem wiedzieć czy jeśli zacznę cwiczyc uda sie zmniejsza/schudna/ oraz czy spadnie tyłek, zdjecie umiescilam tylko po to abyscie poradzily,czy cwiczenia pomoga zrzucić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona nastka - na pewno nie zaszkodzą cwiczenia, zacznij ćwiczyć to zobaczysz :P zależy czy chcesz mieć od razy efekty (ale też i mieśnie) czy wolniej itd ja ćwiczę z callaneticsu teraz tylko fragmenty (na dane partie ciała wraz z innymi ćwiczeniami na te partie, choć często sie pojawiają takie same ćwiczenia) i widzę (i mierzę też :P) efekty :) nieduże ale zawsze a! i 1,5 kg do przodu jestem :D grejt sakses :D :D btw. nie ćwiczyłam od piątku i czuję się jak pusty worek.. :o nie mam znów siły i tylko czekam aż swięta miną i będę mieć chociaż półtorej godzinki dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąsnie mięśnie... MIęśnie to ja mam tylko,ze obrosly tłuszczem hehe. zależało by mi na pozbyciu sie tych tlustych miejsc.. Własnie!< Efekty bym chciała mieć :) szczególnie co do nóg;d konkretnie udaaa. mam taka gazetke z mojego stylu/stara/ calan z bojarska.cwiczenia sa na godzinke na kilka partii ciala. i Jak do tego podchodzic? zaczynac cwiczyc wszystko czy tylko skupic sie na tym co mnie interesuje? M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ćwiczyć i w takiej kolejności jak jest na filmie. poćwicz z miesiac i zobacz jakie efekty, jak dla mnie po miesiacu ćwiczeń stwierdziłam, że było warto, ale włączyłam też inne ćwiczenia, bardziej rozbudowujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×