Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Guga pieniądze są ważne, ale praca powinna być też czymś w miarę możliwości przyjemnym, a nie męczarnią, lepiej zarobić trochę mniej, ale w spokojniejszych warunkach zaoszczędzisz na zdrowiu i jak sama wspominałaś zyska też Twja rodzina, bedziesz częściej w domu, mogę Cię pocieszyć, że ja zarabiam w tej chwili tyle, że mam nadzieję, dam radę z tego opłacić opiekunkę, ale pracuję i to tylko do czerwca, jak na razie nie zapowiada się na dłużej i z tego też jestem zadowolona, jestem optymistycznie nastawiona- wszystko się ułoży. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asikad-czemu tylko do czerwca? to staz? ja mam zaczac prace dopiero od poniedzialku bo dzis bylam po papiery ,jutro badania robie itp wiec sobie odpoczywam fajnie dyrektorka mi powiedziala ze okres probny skroci do 3 miesiecy zebym tak malo nie zarabiala-ale nie ma sie co oszukiwac ,kokosow nie bedzie z tej pracy ale napewno bede sie z tym lepiej czuła a wogole gdzie dziewczyny sie podziewają? hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga na staż to ja jestem za stara ale jest to coś na zasadzie stażu, tylko nazywa się: przygotowanie do zawodu, jak dla mnie może być, na konkretną pracę liczę po skończeniu tej mojej podyplomówki bhp, obym się nie przeliczyła, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ćwiczą :P przynajmniej ja :D zaczęłam drugi program na brzuch tamilee i nie mam siły wstać z podłogi po tym.. a mój facet w ogóle wymięka :P ostatnio ćwiczył ze mną calalnetics - szło mu gorzej niż mi na początku ;) to takie budujące hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ja pasuję do poniedziałku, mam lenia, a poza tym przechodzę anginę, nos mam zapchany, ze bez ćwiczeń ciężko mi się oddycha, coś mi się dzisiaj nie chce spać, ale idę się położę może się uda, rano do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asikad-ja tez bede miala 3 miesiace przygotowania i potem mi obiecuja dac umowe-a u ciebie nie ma takiej opcji? przeciez logicznym jest ze jak sie w danym zawodzie przeszkolisz to powinni cie zatrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wy wykonujecie wszystkie te ćwiczenia czy tylko niektóre? bo ja np nie chciałabym schudnąc powiedzmy z nóg:D ale brzuszka tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt żeby nie przerywać na zbyt długo, bo potem cięzko się rozbujać i załapać rytm w ogóle.. :) Małe Serduszko - callanetics trzeba ćwiczyć CAŁY - kilka razy zresztą podczas ćwiczeń powtarzają to. moim zdaniem to są zbyt statyczne ćwiczenia aby na nich samych schudnąć, jednak tłuszczyk aeroby spalają, nie rozciąganie takie jak tu - callan bardziej wysmukla, rozciąga mieśnie. wraz z dietą na pewno coś się schudnie, ale jak masz konkretnie brzuch do spalenia, to ćwicz callanetics i jakieś aeroby na brzuch - przykładowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedź;* no niestety brzuch mam sporawy:/ a poza tym jestem szczupła i nie chciałabym schudnąc z innych miejsc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaa-czaa_czaa
Hej dziewczyny Chciałabym ćwiczyć callan'a jestem osoba któa ma szczupła góre ale moja zmora sa uda i tylek, Czy ćwiczac moge opuscic cwiczenia na brzuch i skupic sie na nogach;uda posladki łydki? Wszystkie robicie te regulaminowe 100 powtórek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozna opuszczac niektore cwiczenia i skupic sie na tych ktore sa nam potrzebe ja osobiscie na brzuch cwiczylam co innego a na tylek i uda callanetiks jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga - to zaburzasz tę kolejność, na którą oni kładą straszny nacisk. można ćwiczyć wg kolejności a na partie które chcemy lepiej poprawić ćwiczyć więcej (najlepiej czego innego, bo jak stale robimy dane ćwiczenia to mięsnie się przyzwyczajają i pracują coraz gorzej) ogólna zasada callaneticsu (tyle ile wyczytałam na forach kulturystycznych oraz z tego co sama Callan mówi podczas ćwiczeń) jest taka, że ćwiczyć trzeba wszystko. jak nie masz czasu na godzinny program, to zrób skrócony ale w tej kolejności, co oni. to kwestia rozciągania po kolei róznych partii mięśni Serduszko - nie schudniesz z brzucha za wiele ćwicząc tylko brzuch, albo rybki albo akwarium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
callanetiks jest super!cwiczylam wiele lat temu i dzs zaczynam!!!Pamietam ze juz po trzech razach byly efekty w jedrnoci ciala,staje sie twarde a miesnie rozciagniete,dodatkowo pozytywnie uspokajajaco wplywa na psychike,poniewaz zawiera elementy jogi.Jednak sam callanetiks nie wystarcza zeby schudnac,on raczej rzezbi cialo,trzeba jeszcze ze dwa trzy razy w tygoniu minimum 35 min jezdzic na rowerku,lub biegac wtedy sie ladnie chudnie,no i jeszcze MZ-mniej zryj.Ale dziewczyny WARTO!!!!dla takiego ciala jak po cwiczeniach.Wazne jest w callanetiks zgranie oddechow,wtedy mozna latwo zrobic 100 powtorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Miriam - dokładnie :D aeroby trzeba ćwiczyć żeby schudnąć! Guga - teraz doczytałam - Ty nie ćwiczysz callanu jako takiego, tylko elementy? to ok. jeśli chodzi zaś o ćwiczenie całości to trzeba całe i w takiej kolejności jak oni, żeby widzeć te efekty w rozciągnięciu i rzeźbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
moga byc aeroby!chodzi o to zeby rozgrzac cialo min.35 min bez przerwy,nawet bez wielkiego forsowania,rownomiernie,zeby wytrzymac ten czas-wtedy najszybciej spala sie tluszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ludzi zajmujących się fitnesem aeroby są do spalania najlepsze:) nie Serduszko, marnie schudniesz z brzucha jeśli tylko jego będziesz ćwiczyć - raczej rozbudujesz mięsnie pod tłuszczykiem i one ci go wypchną jeszcze bardziej. ja jestem veeeery szczupła i tez bałam się że przy aerobikach będę chudnąć, ale na szczęscie nic takiego nie ma miejsca - ramiona, grzbiet się rozbudowują (powoli na szczęście, nie chę mieć ramion jak chłop :) ) i nic nie chudnę w obwodach (piję poretiny aby ogólnie lepiej masa przybierała bo na wadze też trochę chce mieć wiecej) więc jestem żywym przykładem że aeroby wcale nie muszą odchudzać osób już i tak b. chudych (widziałaś kiedyś trenerkę fitness która byłaby chuda? ja nie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
Male serduszko!Naprawde warto cwiczyc callanetiks!Zobaczysz jak pieknie wyrzezbisz swoje cialko!A z czesci ktorych nie chcesz zeby schudly po prostu ci sie pieknie ujedrnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
aeroby na brzuch -jak to wyglada?nie moge zbytnio skakac bo mam slaba podloge-sufit na pietrze.tez mam brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga u mnie jest trochę inaczej, to nie prywatna firma, etaty przychodzą odgórnie, więc gdybym była nawet najlepszą \"stażystką\" pod słońcem oni sami nie mogą mnie zatrudnić. Moje plany znowu pokiełbasiły się, córka znowu chora, więc nigdzie nie wyjeżdżamy, poradnia znowu będzie przełożona, więc jutro do pracy, a dzisiaj wracam do ćwiczeń od soboty wchodzę na dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aeroby są na całe ciało, aerobiki, biegi, rower, basen. ok 20-60 minut nie da się wyszczególnić tylko na brzuch, pisałam że takie rzeczy, żeby tylko jedną część ciała odchudzić, to tylko w erze :P http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=312 http://www.sfd.pl/%C4%87wiczenia_aerobowe-t22532.html http://www.mediweb.pl/sport/wyswietl_vad.php?id=160 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
a................to sie nazywa aeroby!myslalam ze to jakas nowosc!!Po prostu trzeba sie ruszac zeby spalic.jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie calana i mysle ze warto cwiczyc i wracam chetnie to najlepsze cwiczenia jakie znam dokupie sobir tylko hula hop i od poniedzialku zaczynam Asikad-napisz mi na poczte co to za praca bo dziwne to troche dla mnie to sobie pogadamy czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięcdziesięciolatka
Trochę mnie nie było,ale zażywałam zimy w Austrii na nartach i wróciłam cało bez urazu a to sukces w moim przypadku.Widziałam choiny z czapami śniegu,mamy bardzo sympatyczną metę i niedrogą jak na warunki unijne:-)Jestem bardzo zadowolona i naładowana energią,choć niestety nie schudłam,bo kuchnia austriacka do chudych nie należy...Więc teraz post!Ale pozdrówko dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięcdziesięciolatka
ps.Natychmiast po powrocie spaliłam mnóstwo kalorii jako pralka automatyczna,bo mi padła, a prania cała góra niestety...Oj nasze matki miały ciężko,niestety...Trudno jest być pralką:-DBardzo ogłupiające zajęcie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatko - super ze jestes :) miałabym do Ciebie indywidualną prośbę (potrzebuję zrobić wywiad z osobą w wieku 50-60lat nt podrywu i takich tam z tym związanych - jeśli miałabyś chwilę to zrzuciłabym do worda pytanka i Ci mailem przesłała) :) Serduszko - ja nie mam naprawdę z czego chudnąć w górnych partiach :) i dzięki aerobikowi właśnie mi przybywa tam ciałka - mięsnie się rozbudowują fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam2
czesc laski!czy ktos juz dzisiaj cwiczyl callanetics?Czy macie go na kasecie z Bojarska?Czy inna wersje?Nie znam innych ale z Bojarska jest naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🌻 WSZYSTKIEGO NJLEPSZEGO W NOWYM ROKU ❤️❤️❤️ jak dobrze was poczytac poprawil mi sie nastroj zaraz troche pocwicze bo ostanio sie opuscilam Guga ciesze sie ze zmienilas prace do ktorej nie mialas serca 50latko szczesliewie wrocilas i to sie liczy napewno odpoczelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto,po co Ci ta wiedza?Piszesz pracę czy artykuł?Jeśli chcesz,jestem gotowa:-D Mam nadzieję że pytania nie będą nazbyt intymne😘Poza tym ja trochę odstaję od średniej,więc nie będę w pełni reprezentatywna,socjologicznie rzecz ujmując:-))Postaram się sprostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×