Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Hej pytanieee z czasem coraz wiecej bedziesz sie rozciagac coraz dalej placami siegac . S_A_M_A_N_T_A ból juz powoli przechodzi nie ejstem pewna czy to było odcwiczeń.Kiedys juz cos miałam podobnsgo z kolanem moze to strość(żartuje) gocha w. w ksiazce callan opisuje ,by utrzymac rezultaty mzona cwiczyc 15 miut dziennie lub 1 godzine w tygodniu.ale pisze tez ,e warto cwiczac 15 minutówki od czasu do czasu zrobic tez program godzinny.Ja lubie cwiczyc calllana i dlatego robie godzinny program ,by potem nie miec zakwasów jakbym chciała wznowic treningi ,a moze jeszcze cos dadza te godzinne programy ,moze jeszcze cos da sie bardziej wyrzezbic.A i przy calanie takze ładnie kalorie sie spalja.Ile zajmuje ci cwiczenie programu pielegnacyjnego ?Mi koło 20-25 minut nie moge wyrobic sie w 15 Kawa83 witaj .Ja nierzaz stosowłm diete 1200kcl ,ale polegajaca na zdrowym odzywianiu .Na poczatku cwiczyłam 3 razy w ygodniu potem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pytanieee z czasem coraz wiecej bedziesz sie rozciagac coraz dalej placami siegac . S_A_M_A_N_T_A ból juz powoli przechodzi nie ejstem pewna czy to było odcwiczeń.Kiedys juz cos miałam podobnsgo z kolanem moze to strość(żartuje) gocha w. w ksiazce callan opisuje ,by utrzymac rezultaty mzona cwiczyc 15 miut dziennie lub 1 godzine w tygodniu.ale pisze tez ,e warto cwiczac 15 minutówki od czasu do czasu zrobic tez program godzinny.Ja lubie cwiczyc calllana i dlatego robie godzinny program ,by potem nie miec zakwasów jakbym chciała wznowic treningi ,a moze jeszcze cos dadza te godzinne programy ,moze jeszcze cos da sie bardziej wyrzezbic.A i przy calanie takze ładnie kalorie sie spalja.Ile zajmuje ci cwiczenie programu pielegnacyjnego ?Mi koło 20-25 minut nie moge wyrobic sie w 15 Kawa83 witaj .Ja nierzaz stosowłm diete 1200kcl ,ale polegajaca na zdrowym odzywianiu .Na poczatku cwiczyłam 3 razy w ygodniu potem 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że po aerobiku chce się jeść to naturalna reakcja organizmu - TRZEBA coś zjeść :) przed ćwiczeniami lekki węglowodanowy posiłek (lekki!), po ćwiczeniach najlepiej coś białkowego. ważne aby od razu spadku cukru nie uzupełniać czymś słodkich itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha w.
Ja cwicze wlasciwie 30 minut(pelny program callaneticsu zajmowal mi godzine i 15 minut)bo przed cwiczeniami rozgrzewam sie skaczac,biegajac w kolko pokoju ok 10 minut :) . Cwicze juz dlugo,wiec nie wiem ile czasu mi zajelo zrzucanie kilosow i centymetrow ;) Teraz brak czxasu na ponadgodzinne cwiczenia,wiec cwicze codziennie lub co drugi dzien.Na diecie bylam takiej,ze ograniczalam slodkosci,napoi slodzonych,sokow, ziemniakow i bialego pieczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi dzięki za maila, przeglądnęłam stronę, któą mi poleciłaś, jak tylko znajdę więcej czasu więcęj poczytam, jeżeli chodzi o lekarza córki to na szczęście jest anty antybitykowy, więc szukamy innych możliwości, niż faszerowanie jej lekami. Jak na razie wyszła z choroby i nawet powraca jej apetyt. Pięćdziesięciolatko bardzo mi przykro, że stan Twojej mamy pogorszył się, ale nie trać wiary wszystko będzie dobrze. Marcia córka ma 1,5 roku to jest wcześniakiem ( 2 m-ce wcześnie urodziła się) więc to jeszcze szkrabik słodki. Gratuluję wagi dla mnie to chyba nie osiągalne. Kawa ja stosuję south beach, ale robię to po raz pierwszy, więc nie mam większego doświadczenia, tyle wiem ile naczytałam się w necie, ale są dziewczyny, które więcej wiedzą na ten temat, do tego ćwiczę ok 30 min. dziennie. Witam i pozdrawiam nowe dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArcia, ja mam diete opierającą się na-4-5 posiłkach dziennie(chodzę do dietyczki) . Nie jem pieczywa bialego, ziemniaków, słodyczy,pieczonego mięsa. Dziewczyny mówią, ze podobna ta moja dieta do SB. Najważniejsze, że mam już jakieś efekty i GRUPĘ WSPARCIA :) Asiakd, co nie możliwe, co nie możliwe?????????? Osiagalne i możliwe. Jak tylko będziesz się pozbywac kolejnych początkowych cyferek ze swojej wagi to uwierzysz, że się da ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam-dieta south beach i callanetiks to najlepszy duet ja pisalam na forum jak mi poszlo teraz po grudniowym zapuszczeniu sie wracam do zdrowego zywienia i callanetiksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha teraz cwiczysz tylko program pielegnacyjny? asikad30 duzo zdrówka dla coreczki i oby szybko doszła do siebie ja mam w domu prawie 3 latnią i 13 letnia pannice bipi ja podobnie sie odzywiam je 5 pisiłkow tylko ciemne pieczywo stram sie zdrowo odzywiac choc raz na jakis czas słodkosci mi ciezko odmówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bipi skoro tak stanowczo twierdzisz, że to możliwe to nie pozostaje mi nic innego jak zacisnąć zęby, nie zwracać uwagi na szybkość utraty wagi i osiągnąć sukces hahaha... Nigdy tak poważnie nie podeszłam do odchudzania więc muszę to wykorzystać, no i przyznaję dużo w tym Waszej zasługi dziewczyny, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta, dziś mój \"ćwiczeniowy\" dzień. Powiedzcie na czym polega ten 15 minutowy trening?? to kompletnie inne ćwiczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiakd, dokładnie!! Nie zwracaj teraz uwagi na wagę tylko zajmij się dietą i ćwiczeniami w miarę mozliwości. Bardzo ważną a może najważniejszą rzecz powiedziała mi moja dietetyczka: nie masz produktów do diety nie ma diety! I to jest prawda. Asiakd, ja już teraz załapałam o co chodzi z odchuadzaniem u mnie. Na nic nie mialam czasu. Dom, praca, obiad, dziecko, pranie, zakupy, aerobic, moja dieta, ..... No a jak się moje dziecko nie daj Boże rozchoruje, to ani diety, ani ćwiczeń. Teraz najważniejsze są zakupy do diety. Jak je mam to się odchudzam. Jak nie kombinuję co tu zjeść, to mam czas na callana. Nie muszę biegać na salę na ćwiczenia (chociaż ostatnio chodziłam dla pełniejszej mobillizacji), mam callan w domku. :) to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia, dla mnie te posiłki rozłożone w czasie to zbawienie. I jeszcze jak mogę skorzystać z gotowych produktów....:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, dziewczyny- też ćwiczę callana od ok. 3 miesięcy, ale niestety ostatnio sie strasznie zaniedbałam ostatni raz ćwićzyłam dokładnie w dzień Wigilii i oczywiście przybuło 2 kg i mnóstwo tłuszczyku. Moje wymiary to: 159cm, 73kg a reszta w cm jest mi nieznana ponieważ sie nie mierzyłam. Bardzo chce wrócic do ćwiczen a jednocześnie mam jakąś blokadę, wydają mi się takie nudne....Słyszę, że stosujecie dietę sb, ja jestem na niej 4 dzień i jak na razie waganawet nie drgnęła, martwi mnie to i zniechęca, może wiecie kiedy mogę spodziewać się jakichś rezultatów? Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha w.
Tak Marcia-cwicze tylko pielegnacyjny,bo na godzinne brak mi czasu. Jak jeszcze nie pracowalam cwiczylam co drugi dzien,potem 2 razy w tygodniu caly zestaw callaneticsu ,potem jeszcze dieta doszla i schudlam tam gdzie trzeba :) Z udami jest problem (sa masywne)ale wiem,ze jak zrezygnuje z cwiczen,wyszczupleja mi na pewno. Wkrotce zaczynam nowa prace,wiec pewnie vrak bedzie czasu i na 15 minutowe cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
wybaczcie dziwczyny ale nie mam ostatnio czasu pisac. powiem jedno mam straszne zakwasy a brzuszki to byla dla mnie tragedia i chyba je sobie jeszcze odpuszcze bo rwie mnie brzuch jeszcze po cesarce. piedziesieciolatko przykro mi spowodu mamy ale badz dobrej mysli - jestem myslami z toba. pomodle sie za was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kawa83 15 minutowy program to sa wybrane cwiczenia i powtarzanie ich po 75 choc rozciagnie powtarza sie 25 razy cwiczen jest mniej. bipi liczysz kalorie? szelka67 ja wiem czy one takie nudne ja juz chyba je wykonuje automatycznie wszystko po pewnym czasie sie nudzi .Dlal mnie wazne ,ze sa skuteczne . gocha w. ja tez mam masywne uda i nierz musze kupic wiekszy rozmiar spodni ,bo własnei sa za ciasne w udach ,a potem mam za luzno w pasie i biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Zaczęłam czytać ten topik od początku, ale dopiero jestem na 22 stronie. Jestem prawie 3 miesiące po porodzie i mam zamiar zabrać się za swoją figurę, dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą - doradzcie mi proszę jaką płytę dvd mam sobie kupić do ćwiczeń - M. Bojarskiej - czy Callan Pinckney? Bardzo będę wdzięczna za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelka - mnie też callan lekko nudzi, wolę bardziej dynamiczne ćwiczenia :) jeśli chcesz schudnąć to przy diecie i ćwiczeniach lepsze i szybsze będą aeroby niż callanetics.. trenerzy fitnesu chwalą callan za świetne rozciąganie ciała i utzymywanie go w formie, ale na odchudzanie jest raczej słaby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że Callan lepsza... zresztą ona to wymyśliła a z tymi udami to od callaneticsu tak wam się rozbudowały??? bo ja nie chcę i tak mam masywne ;-( może któreś z ćwiczen powinnam wyrzucić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA pocieszyłaś mnie trochę, że dla ciebie callan też jest nudny-chociaż ja naprawde super się czułam ćwicząc (ale dopiero po ostatnim ćwiczeniu), i pomału bardzo ale chyba trochę chudłam, i właściwie też doszłam do wniosku, że aeroby będą może trochę skuteczniejsze. Próbuję trochę skakac na skakance no i ostatnio maltrtuję hula hop-pomału zaczynam łapać o co w tym chodzi. proszę napiszcie kiedy w I fazie sb można się spodziewaćjakichś wyników tzn spadku (z) wagi{kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asika- moje szkraby mają 2,7 oraz 8 miesięcy; też okropnie sie martwie, jak chorują; teraz czekamy na ospę, mam nadzieję, że ferie jakoś przeżyję bipi- jak przygotowujesz mięcho, jeżeli nie pieczesz, na parze?, a może dusisz? dawno cię n ie było , wszystko ok? samanto- bardzo mi przypominasz moja siostrę, zanim wyjechała za granicę; też miała w sobie tyyyyle energii, zawsze po szkole zamykała sie w pokoju i ćwiczyła, potem lekcje itd. , zawsze miała piękne , jędrne ciało,podziwiałąm ją za to; teraz niestety woli nie zjeść ,zapalić fajeczkę i wyglada jak wieszak :( a ja jestem gruba :( ale dietkuję kolejny dzień, chyba tylko mięcoh za tłuste jadam, bo z braku czasu ten tydzień na stołóce jadłam, odrzucałam ziemniaki i tyle; a paczek świątecznych nie tykam, słodycze wysypują się z szafek, ale jestem jednak dzielna, na wagę stanę jak wrócę za tydzień z dziećmi od rodziców ; może w końcu uda mi sie codziennie cwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelka ja na sb schudłam 2kg w pierwszym tygodniu, teraz waga stoi, ale cm uciekają, z wagą muszę czekać aż będę po okresie bo zawsze ok 2kg mi przybywa przed. Oagap to twoje kinderki są malutkie, napewno sa słodkie, trzymajcie się zdrowo i miłego powrotu do domu Bipi gdzie dorwałaś callana w księgarni? Muszę się też zaopatrzyć, jak ćwiczyłam z kartek to widziałam dużą różnicę w swojej figurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem poza domem,od wtorku nie mogłam ćwiczyć ,walczymy o życie mamy,zobaczymy,co przyniesie jutro.Wszystko w rękach Boga❤️Tęsknię za mężem i domem,muszę wytrzymać:-)Zgłoszę się po powrocie...Naprawdę dieta i linia nie są najważniejsze,chociaż poprawiają samopoczucie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięćdziesięciolatka - 😍 jesteśmy z Tobą.. Szelka - uważaj na łydki przy tej skakance ;) ja uwielbiam jeden aerobik, na pewno świetny do schudnięcia - bo maltretuje całe ciało naprawdę porządnie.. morderczy na początku.. :) i sporo osób go poleca ;) mi się akurat po nim tez mięśnie budują, ale wsuwam białka więc to dlatego ;) Agap - blee fajeczek nie cierpię (nawet faceta zmusiłam żeby rzucił.. wiem że to niehumanitarne tak zmuszać, ale z drugiej strony przecież to dla jego i mojego dobra ;)) ale mam nadzieję że mi ćwiczenia nie przejdą ;) tzn zapał. nawet jak mi się bardzo bardzo nie chce, jak dziś, to się zmuszam chociaż z pół godz aerobiku i jakiś zestaw.. od paru dni mam permanentne zakwasy w pośladkach :P widać ze pracują :D wczoraj robiłam dwa aerobiki, mój ulubiony i z carmen electrą - Fit to strip - jedyny z jej serii godny polecenia, naprawdę dobre ćwiczenia a dziś nawet mi się zaczać nie chce, baterie mi w myszce siadają, więc musze isc pocwiczyc zeby je przz ten czas podładować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięćdziesięciolatko- myślimy o tobie, trzymaj się ciepło samanto- miło cię poczytać guga- jak w nowej pracy? jak dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze cwicze a dieta narazie 2 faza i podjadam slodycze bo przed @ jestem ale zamierzam zrobic sobie w najblizszym czasie 1 faze w pracy ok-mam teraz sporo czasu dla rodziny bo o 15 koncze Oagap-nie przesadzaj ,napewno gruba nie jestes-jest ok pewnie porownujesz sie do siostry -ja gdybym sie do kolezanek np z pracy porownywala to bym mogla wogole nic nie jest-bo wiekszosc to chudzielce kolo 45 kg-a to wcale ladnie nie wyglada Piecdziesieciolatko-trzymam kciuki by wszystko bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff! przed chwilą wróciłam z basenu-widzicie ja już sama nie wiem, co ćwiczyć i co robic, żeby schudnąćn najgorzej to właśnie łapać pięć srok za jeden ogon , a ztą moją dietą sb to tak się zastanawiam, czy ja aby nie jem za dużo, bo niektórymi posiłkami naprawdę się opycham , a do tego wszystkiego właśnie rzuciłam palenie-13 dzień bez papierosa-i strasznie ciężko mi na tej diecie zwłaszcza bez słodyczy , momentami wpadam w takie dołki, że ho ho. No ale właściwie może rzeczywiście pięćdziesięciolatka ma rację-są wżyciu rzeczy o wiele ważniejsze niż zrzucenie paru kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×