Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Szelka - bardzo dobrze że pływasz :) jakbyś się jeszcze wdrożyła tak na dłuższy czas na regularne baseny to byłoby super - najlepiej jako dodatek do innych ćwiczeń, efekty murowane, przy żadnym sporcie tak świetnie ciało nie pracuje, jak przy pływaniu :) i mówi to osoba nieumięjąca pływać i mająca fobię na tle wody :P serio serio - basen i taki większy akwen wodny to dla mnie koszmar.. nad możem też tylko wchodzę na taką głębokość, aby mną nie kołysało.. straszne.. tyle razy już uczyłam się pływać ze.. nie pamiętam już ile :P zawsze sobie to tłumaczę że to przez przeżycie z dzieciństwa :D jak miałam może ze 2,5 -3 lata to wpadłam do stawu - bawiłam się bawiłam i nagle łup do wody.. nie mam pojęcia jak to zrobiłam.. w każdym razie nic szczególnego mi się nie stało, oprócz nałapania pewnie z 10 litrów wody z taką zieloną rzęsą czy jak się to zwie (bleeeee) :D ojciec mnie do domu niósł za szelki od spodenek ogrdniczek - tak od góry jak paczkę się niesie na przykłąd - a ja tak ociekałam tą wodą :D :D :D pamiętam jak dziś, bez kitu.. dobra opcja :D :D ale wody się boję i to na pewno od tego wydarzenia hahaha :P:P Guga - zależy jak się ma te 45kg rozłożone ;) :P btw. moja mama kupiła sobie znów jakieś herbatki przyspieszające przmianę materii.. używałyście kiedyś takiego czegoś? ciekawa jestem czy oprócz przeczyszcania (które wcale na dłuższą metę nie jest dobre dla organizmu) to jakoś działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie skończyłam 3 godzinke z callan...kiedy przestanei być tak ciężko?? szczególnie to kręcenie kółek biodrami ... nie daje kompletnie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to kręcenie kółek dopiero po jakichś 10-12 godzinach dopiero zaczęło wychodzić bez ciśnienia... w zasadzie to jak włączyłam ćwiczenia na pośladki i nogi Tamilee Webb to już tak na luzie mi wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Samanta za pomoc techniczną :) Jesli chodzi opływanie to właśnie mam zamiar chodziś regularnie, towarzyszę po prostu mężowi , który musi pływac ze względu na kręgosłup. Ale ciekawych rzeczy się dowiedziałam na basenie, okazuje sie że są tam prowadzone zajęcia z callana( byłam pewna, że w mojej małej mieścinie takie rzeczy się nie dzieją), oprócz tego wodny aerobik-wczoraj troche podglądałam te ćwiczące kobietki, zastanowiło mnie tylko dlaczego prowadząca ma co najmniej 15 kg nadwagi;)- więc na to się chyba nie zdecyduje ale na callana-na pewno, bo myśle, że w grupie będę bardziej zmobilizowana i zamierzam zrobić to dzisiaj. Samanto-myślę, że warto abys jednak nauczyła sie pływać, ale biorąc kilka lekcji u instruktora-nie ma bata, żeby Cie nie nauczył. Mój syn ma prawie 19 lat i właśnie zaczął chodzić na lekcje pływania, byłam pełna obaw, czy nie jest za póżno, ale instruktor pocieszył mnie że nigdy nie jest za póżno i że jeszcze nie zdażyło mu się aby kogoś nie nauczył. powinnaś spróbować właśnie ze względu na lęk przed wodą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie znalazłam grupy do której mogłabym sie dołączyć więc ćwicze sama ;-( pływanie na sylwetke super sprawa, a jak odpręża ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ja miałam zawsze masywne uda nawet jak nie cwiczyałm jak tyje to zawsze idzie mi najpierw w uda potem w biodra ,a w tali i brzuchu jestem szcupła.Cwicząc callanetics i tak obwód ud mi sie zmnijszył .wazne sa ,by nie robiały sie wielkie miescnie dobrze wykonane cwiczenia rozciagajace. pięćdziesięciolatka wierze ,ze bedzie dobrze S_A_M_A_N_T_A ile trwa areobic Fit to strip?Ile razy w tygodniu go cwiczysz.Bo tak sie zastanwaiam czy zamiast godzinnego treningu w sobote nie robic sobie własnie areobów .Masz go po polsku?Ja z herbat pije zielona i czerwona ,ale tez nie cały czas ,bo organizm sie przyzwyczaja.Niee wiem czy w czyms pomagja pije chyba juz z przyzwyczjenia .Jak czuje głod to zaprzam sobie taka herbatke. szelka67 ale masz fajnie ,ze mozesz w grupie callana cwizyc zobaczysz czy dobrze wykonujesz cwiczenia ,naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelka, ja już się uczyłam z instruktorem i nieźle mi szło. do czasu.. mam taką \"blokadę\" jakby i nie jestem w stanie zanurzać się, włazić pod wodę, koordynować tam ruchów. momentalnie panika (ale taka paniko-histeria) i lipa.. wolę się już nie kompromitować :o ;) Marcia - fit to strip trwa ok godziny, ale to takie średnie jest. jeśli chodzi o chudnięcie, poprawę kondycji itp to fajnieszy jest (bardziej wymagający, bardziej meczący, no ogólnie PORZĄDNY) aerobik Pump it up - ultimate dance workout - też trwa godz (plus 15 min streczu, więc w sumie 1 godz 15min). bardzo dynamiczna muzyka i ćwiczenia :) ja mam to z netu pościągane (oba, i ten pump it up i fit to strip) - poszukaj na programach do ściągania filmów/muzyki fit to strip to taki zestw ćwiczeń na całe ciało bardziej niż aerobik - nie ma skakania żadnego, minimalna dynamika - ale mięśnie pracują oczywiście, i to dość porządnie. tyle że ja lubię poskakać więc wolę ten drugi aerobic (zresztą te cwiczenia Carmen to tylko w nazwie mają \"aerobic\", niewiele z aerobikiem mają wspólnego) i ćwiczę go 3-4 razy w tygodniu po godzinie (plus inne ćwiczenia na dane partie ciała) nasypałam do hula hop piasku i takim teraz kręcę :D Asika - jak tam Twoje kręcenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety radość moja była przedwczesna :(, chciałam telefonicznie zapisać się na zajęcia z callaneticsu i dowiedziałam się ,ż e są to tylko elementy callana, a tak w ogóle to jest aerobic,no bo callan jest nudny i przestarzały , no ogólnie nie w modzie, trochę mnie pani zbulwersowała, no ale trudno, spróbuję aerobicu, a callana może spróbuję sama:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie jest przestarzały, bo czytałam osobiscie wypowiedzi dziewczyn które chodzą (obecnie) na zajęcia grupowe z callaneticsu ;) z płytką też się fajnie ćwiczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ale kiedy Wy znajdujecie czas na tyle różnych ćwiczeń, pływanie, kręcenie hula, bieganie........ ja ledwo Callana co drugi dzień wciskam! trochę mnie to dołuje ;-/ jak Wy to robicie??? co do ud martwie się bo jestem \"typową gruszką\" jak to kiedyś określiła mnie Pani w sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa - kwestia organizacji czasu i w moim przypadku nie za wielu obowiązków jednak.. przykładowo wczoraj miałam się uczyć na exam z angielskiego, więc żeby robić wszystko ale się nie uczyć, zrobiłam cały aerobik, dwa zastawy Tamilee i jeszcze hula pokręciłam :P nie ma to jak sesja hahahaha :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie z aerobów musiałam zrezygnowac. Uda robiły się ubite i grubsze. Teraz mam już z 5 cm mniej w udach niż miałam w październiku. Dla mnie to baardzo dużo i jest ogromna różnica. Jak schudnę jeszcze trochę to się może skuszę na areobic, teraz nie. Mięsko gotuję, albo duszę z warzywami, albo zajdam się rybą z folii :) Jeszcze mi się nie znudziło. Jak od czasu do czasu zjem pieczone mięsko od razu to odczuwam. Poza tym najzwyczajniej w świecie mi mniej smakuje. A najbardziej lubię gotowanego kurczaka :) Nic nie mogę na to poradzic. Oagap, czekaj jutro na maila :) Pozdrawiam Was serdecznie! POZAZDROŚCIAŁM WAM \"HULANIA\" - ja też zaczynam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj kupic sobie bieliznę. Chyba z 50 szt.przymierzyłam. Padam ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50-latko, myślami jestem z Tobą. CZekamy na Ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeździłam wczoraj na łyżwach, suuuper; spróbuję jeszcze zawalczyć o czas dla siebie na regularne ćwiczenia; może jakiś kurs asertywnoćsi :P, bo wykończą mnie te moje chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś 4 godzinka, rezultatów nei widze ale za to czuję się lepiej - bo przecież coś dla siebie robię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_A_M_A_N_T_A aerobik Pump it up mam sciagniety ,prowbowałm juz go kiedys cwiczyc ,ale jakos nie pospadowało mi to skakanie.Fit to strip juz sobie sciagnełam zobacze moze kedys sie skusze. szelka67 ja u siebie tez szukałam i nic z callaneticsu nie znalazłam. Kawa83 oj z czasem to umnie krucho mam w domu prawie 3 latka jak robiałam godzinne treningi to wtedy gdy mała spała .Rano szybko szykowałm ovbiad i sprzatłam potem spacer ze spaceru konczyałm obiad kładałm mała i cwiczyałm ,potem juz wstawałą i zbou spacer i tak cały dzien w ruchu.Teraz cwicze program pielgnacyjny juz przy małej jakos mi daje . Chciałm cwiczyc areobic ,ale znajoma co zjmowała sie kiedys fitnesem odradział mi ,bo powiedział ,ze teraz schudłam mam juz miesnie i areobic spoduje to ,ze jeszcze moge zbgubic troszke z piersi ,a ja nie cche .Wiec postanowiałm zamiast godzinnego treningu callaneticsu w sobote robic codzinnie program pielegnacyjny i 3 razy w tygodniu dołozyc sobie cwiczenia na piersi .Zobaczymy co z tego wyniknie dzis juz mam za soba program pielgnacyjni i serie cwiczen na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dlugo mnie nie bylo i pewnie nie bedzie ja na jakis czs wypadam z callana wczoraj wrocilam ze szpitala troche mnie pocieli wiec z callana nici sciskam was serdecznie buziaczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stał się cud-dziś mija 7 dzień mojej diety i z wagi 73,4 spadłam do 71,2-hurrrrrra, a już myślałam, że nigdy nie schudnę. Teraz jeszcze kiedy zacznę chodzić na aerobik+trochę callana w domu to myślę, że będzie naprawdę ok. Boże jakie skrzydła mi urosły. Z tym wolnym czasem to u mnie też nie jest najlepiej-pracuję od godz 6 rano, w domu jestem przed 17, na szczęście dzieci są już samodzielne(15 i19 lat) więc jeśli się chce to jakąś chwilę dla siebie można znależć. 77marcia77-czemu podajesz wymiary w pasie i w talii-zawsze myślałam, że to jest to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra kręciła z grochem nie piaskiem i mówiła ze dużo lepiej...mówiła do czasu kiedy groch nie rozsypał się po całym mieszkaniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wrocilam do cwiczen i od tygodnia cwicze narazie nie caly program bo na dodatek sie przeziebilam ale najwazniejsze to cwiczyc Piksa- co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe też bym się wkurzyła jakby mi się wysypało wszystko :D mój facet gdzież wyczytał coś o ćwiczeniach z piłką (taką wielką, wiecie jaką) - i jest strasznie napalony na to, więc ma zapowiedziane że jeśli przytarga mi kolejny grat do domu (już mamy ławeczkę zajmującą 1/3 pomieszczenia etc) to musi mi przytargać wypasione koło (na allegro są fajnie, jedynie koszt - 130zł odstrasza :D) na razie kręcę bez niczego a i tak się namacham ze się leje ze mnie ;) poza tym jestem zbiorowiskiem chyba wszystkich wirusów :o chodzę jak naćpana lekami przeciwprzeziębieniowymi i walczę z sesją.. nawet nie mam siły ćwiczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja właśnie skończyłam 5 godzinke, kiedyś po tym umrę chyba... możliwe żebym widziała już jakies efekty>>? bo pupa jakby twardsza i brzuszek jakby tez chociaz nadal głęboko zakopany w tłuszczu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możliwe :) nawet jeśli to tylko autosugestia ;) bo masz większą mobilizację aby to utrzymać/polepszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×