Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Olax - witaj Ja wczoraj niestety nie moglam pocwiczyc,mialam zamiar,ale póldnia bylismy w miescie i wrocilam po 19 stej, polozylam dzieci spac i po 21 szej poszlam spac,bo taka bylam wykonczona. Ale to nic, dzisiaj bede kontynuowac 5 tą godzinkę. NIedawno mialam 68 kg,wczoraj juz bylo 65,5. Cieszę sie że są efekty. Mąz mi wczoraj mówi że mam sobie cos do ubrania kupic,a ja mu na to - że jeszcze trochę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może znacie jeszcze jakies skuteczne ćwiczenia na udy szczególnie wew. część?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Natka, tak jak mówię, kiedy już podniosę z podłogi górną część ciała do najwyższego położenia jak mogę, to te 1-2 cm ma być w tym samym kierunku, jakbym chciała się dalej podnieść, a potem wracam, ruchy mają być płynne i wygląda to właśnie jak kołysanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Z waszych wpisów wyczytałam, że macie ćwiczenia p. Callan na płycie. gdzie ją można dostać, bo ja kiedyś miałam kasetę vhs ale już się bardzo zniszczyła, eksploatowałam ją bardzo.... Dajcie znać, gdzie kupić, kiedyś szukałam na Allegro ale bez skutku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok mango
na Amazon kupilam plyte Callan, nie byla droga a kasety vhs sa bardzo tanie jak ktos ma video jeszcze w dmku;-) 3 dni mialam przerwe i jadlam duzo slodyczy,ja chyba nigdy ich nie zostawie buuuuu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) Soku mango witaj w klubie:) Ja w urodziny corci zjadlam kawalek toru,potem kawalek czekolady,a dzis traba jedna zezarlam 6racuszkow:(buuuuuuuuuu:( No coz,jak zwykle potem zaluje,teraz czuje sie ciezka i jest mi wrecz niedobrze:( Lepiej sie czuje glodna a po cwiczeniach jestem lekka jak piorko:) Ktoras pytala o nogi,wiec powiem wam,ze te ostatnie cwiczenia ze sciskaniem krzesla stopami,jak tez cwiczenia na stojaco,piety zlaczone i jakby przysiady sa swietne wlasnie na nogi i na strone wewnetrzna i na zewnetrzna:) Ja widze efekty,a cwicze chyba okolo 18godzin,nie pamietam dokladnie. ajesli chodzi o DVD z calanetiksem Pani Callan to prawdopodobnie mozna ja sciagnacz Torrento,ale ja nie probowalam jeszcze:) Dzis cwiczylam po 2 dniach przerwy(ze wzgledu na urodziny malej) i powiem wam,ze nawet mi ciezko nie bylo:) Waga stoi w miejscu,ale nie przejmuje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olax
Nawet nie macie pojęcia jaką ja mam ochote na słodkie. A jeszcze moja córeczka co chwila chodzi i pyta się mnie czy chcę czekoladke:/ Normalnie wprowadze zakaz jedzenia słodyczy w domu. Z ćwiczeniami już lepiej, chociaż wczoraj sobie odpuściłam bo załapałam doła jak się zważyłam, zamiast w dół to w góre. Ale dzisiaj jest już lepiej i wracam do ćwiczeń. Pozdrawiam wszystkie ćwiczące:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok mango
pocwiczyłam troszkę dzis z Callan a wczoraj dwie godziny areobiku ;-) zobaczymy za mce jak to bedzie wyglądać.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vea1616
cześć ;) można się przyłączyć..? Właśnie wczoraj zaliczyłam 1 godzinę callana.. I powiem wam, że to wspaniałe uczucie móc po nich odpocząć.. Mam trochę do zrzucenia, dlatego opróćz callana ćwiczę jeszcze A6W, 30 min dziennie Hula hop i 30 min biegania ;P wydaje się sporo, ale w rzeczywistości raz dwa można się uwinąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneczka
witajcie dziewczyny, czytam wasz topik od jakiegos czasu i mam ogromna prosbe. sciagnelam callanetics tylko ze film w polowie mi sie wylacza i blad sie pojawia, jestem strasznie napalona na te metode i juz nie wiem skad wytrzasnac ten film, szukalam na allegro ale tam sa tylko kasety vhs. moze orientujecie sie czy w internecie gdzie go znajde, bo ja szukam szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneczka
witajcie dziewczyny, czytam wasz topik od jakiegos czasu i mam ogromna prosbe. sciagnelam callanetics tylko ze film w polowie mi sie wylacza i blad sie pojawia, jestem strasznie napalona na te metode i juz nie wiem skad wytrzasnac ten film, szukalam na allegro ale tam sa tylko kasety vhs. moze orientujecie sie czy w internecie gdzie go znajde, bo ja szukam szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Witam serdecznie ! Ja swoja przygode z callaneticsem zaczelam 15 lat temu. Pokazal mi cwiczenia pan na wf-ie i kupilam ksiazke. Byly momenty ze cwiczylam latami bez przerwy, teraz znow sie zabieram do cwiczen pelna para. 3 lata temu zrobilam blad, poniewaz codziennie robilam cw na uda i posladki, bo z tym mam najwiekszy problem. Teraz na gornej czesci ud mam zwaly tluszczu, ktory przeniosl sie jakby z kolan - tak to wyglada. Waze 54kg przy 165cm, cale cialo mam ladne, jednak uwazam ze nogi i uda troche callan mi popsul. Od dzis zaczyna znow program 1 godzinny. Sciagnelam z internetu cwiczenia z Callan i zabieram sie do cwiczen. Mam pytanie do Was Kobietki, czy ktoras z Was miala podobny przypadek , ze wlasnie powiekszyly sie Wam uda ? W ksiazce sa fotki i widac zmiany w ciele, robia sie boczki a potem znikaja, brzuch moze na poczatku byc wiekszy, to tez przerabialam. Jednak moje uda i posladki jakby sie zatrzymaly i sa o wiele wieksze niz byc powinny. Pozdrawiam goraco wszystkie callanki ! Bede wdzieczna za odpowiedzi. Dodam, ze na uda cwicze rowerek, bieganie i nadal mam takie zwaly tluszczu na samej gorze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
Mandaryneczka - ja znlazlam callan na emulu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumplumplum
hej może już była o tym mowa,ale nie chce mi sie czytac całego tematu. Czy te ćwiczenia nadają sie dla osoby, która jest chuda i nie chce schudnąć? Ja chciałam poprawic ogólny stan swojego ciała, ujędrnić uelastycznić itp. ale nie chce schudnąć bo nawet nie mam z czego. Moge je wykonywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diet coke
tak, ujedrnisz cialo i bedziesz sie super czuc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dieta coke ja cwicze od polowy lutego codziennie i nie mam takie problemu wrecz widze ze moje uda robia sie mniejsze i jakby wyciagniete a pupa to juz wogole mi zmalala:) moze jest jakis inny powod ze tak Ci sie zrobilo. Bromba, reve, a.g.a.t.k.a i ania a co tam u was bo sie nie odzywacie wogole no może poza Bromba i ania czasami cos skrobna:) ja codziennie rano po callanie cwicze jeszcze a6w i 3 razy w tyg po 30min dodatkowe cwiczenia na nogi:) dziewczyny nie przejmujcie sie ze czasami cos zjecie slodkiego widocznie wasz organizm potrzebuje cukru ja tez czasami cos tak zjem tak 1 albo 2 razy w tyg:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello..jestem..na chwilkę obecną nie ćwiczę codziennie callana, ale wychodzi mi tak 4-5 dni w tygodniu i jak mam czas to robię długą wersję..tę zaawansowaną, a jak nie to tę godzinną tyle że z ćwiczeniami na poziomie zaawansowanej..i dobrze się czuję..dodatkowo ćwiczę inne rzeczy więc dziennie mi tego sporo wychodzi, jakieś kardio na zmianę z ujędrnianiem i ćwiczenia na talię osy..wydaje mi się że te ostatnie działają..a to już mój piąty tydzień...czyli ostatni z rozpiski..a mam podobną rozpiskę jak do a6w z www.wdziek.info sobie wzięłam...dobrze że wiosna coraz bardziej wiosenna to i częściej na spacerki będę chadzać...pozdrawiam i trzymajcie się callanówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Witajcie!! Już od dłuższego czasu śledzę ten wątek na forum i w listopadzie postanowiłam się do Was przyłączyć. Niestety po kilkunastu godzinach ćwiczeń musiałam zrobić sobie przerwę w grudniu ze względu na naciągnięte ścięgno. Sądziłam, że mi przejdzie, ale po trzech miesiącach nie robienia absolutnie niczego dla własnego ciała - nic się nie zmieniło. Jestem przekonana, że po prostu przesadziłam - chciałam dalej, głębiej i więcej, cierpliwość niestety nie jest moją mocną stroną :) Stąd moje pytanie nr jeden - czy którejś z Was się coś takiego zdarzyło i jak się tego pozbyć? czy można ścięgno jakoś..wyprostować ;p ? Zapomniałam dodać, że to moje 'ścięgno', czy co to jest, znajduje się w wewnętrznej, górnej części uda, a właściwie może biodra powinnam napisać. I strasznie boli, gdy siedzę. Bardzo chciałabym wrócić do Callan, bo już wtedy widziałam efekty. Miałam też pytanie nr dwa, ale wyleciało mi z głowy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olax
Ja też miałam naciągnięte ścięgno, bo bez rozgrzewki zrobiłam sobie szpagat. No i nieszczęście gotowe. Też było to ścięgno w górnej części uda, nawet powiedziałabym w okolicach pośladka. Niestey tak bolało strasznie że na początku nie mogłam chodzić, potem bolało tylko jak siedziałam a to wszystko trwało dobre 6 miesięcy. I o żadnych ćwiczeniach nie było mowy. Z czasem napewno przejdzie, a narazie musisz się oszczędzać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, dziewczyny, jaki wstyd, tak sie zarzekalam że będę ćwiczyc, a tu niestety sie poddalam i od soboty nie ćwiczylam. A to dlatego że ciągle cos wypadalo - a to wyjazd, a to zakupy, goście. I jedyne co robilam to wykrzesalam 30 min na rowerek a juz na callana nie mialam sily. Ale teraz zmieniam taktykę - ćwiczylam po 20 stej, jak juz bylam naprawde zmeczona po calym dniu, jedyny plus to taki że mialam spokoj bo dzieci spaly. Od jutra spróbuje między 10 a 11 - wtedy też dzieciaki śpią, ale ja zawsze w tym czasie wstawiam obiad, sprzątam ,prasuje itp, ale stwierdzilam że niech się dzieje co chce, najpierw poćwicze sobie, a domowe obowiązki potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Kilka miesięcy temu też zaczęłam ćwiczyć callan i pisałam na tym forum,ale musiałam przerwać,bo kolano odmówiło mi posłuszeństwa.Zrobiłam przerwę w ćwiczeniach na kilka miesięcy i teraz wracam.Od około 3 tygodni na przemian co drugi dzień ćwiczę Pump it up,bo nieźle spala tłuszczyk oraz callan.Przed callanem robię porządną rozgrzewkę ok.15min oraz 10min skakanka dla rozgrzania mięśni.Lekarz mi powiedział,że nie powinnam robić ćwiczeń rozciągających bez porządnej rozgrzewki.Teraz jest O.K. Po tych 3 tygodniach zrzuciłam ok.3kg a co najważniejsze widzę i czuję utratę centymetrów.Pozdrawiam wszystkie ćwiczące i te,które zamierzają ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneczka
diet coke- serdeczne dzięki, mam juz callanetics na komputerze, za chwilę odpalam i do dzieła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryneczka
diet coke- serdeczne dzięki, mam juz callanetics na komputerze, za chwilę odpalam i do dzieła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja troche nie mialam czasu,2 dni bez cwiczen i czuje sie ociezala:( Nie mialam czasu,a ja tylko rano moge cwiczyc,wiec........... Od jutra znow ruszam pelna para:) Pewnie bedzie ciezko,ale dam rade jak zawsze. Niestety kolano mi tez wysiadlo jakos,wiec musze uwazac,po prostu niektore cwiczenia musze robic w mniejszej ilosci i mniej intensywnie:P Ciesze sie,ze jest nas coraz wiecej.Moja waga ostatnio stoi w miejscu-niestety:( Spadam do obiadku a od jutra-do roboty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Cześć dziewczyny! Jak tam? Wiecie, że jest coraz cieplej i już niedługo nie schowamy się pod żadną kurtką ani płaszczem? Sytuacja jest poważna i żarty się skończyły. Ja oprócz callaneticsu robię ,,6W", która w miarę jak przybywa mi powtórzeń, też daje w kość, ale podoba mi się to, lubię podnosić sobie poprzeczkę w gimnastyce, mam nadzieję, że wytrwam do końca. Oczywiście callanetics bez zmian i tutaj akurat jestem pewna, że nic się nie zmieni, w końcu ,,ciągnę" go już 19 rok i myślę nieraz, jakie to szczęście, że na niego trafiłam. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam z doskoku, :) miło tak zobaczyć sportowy topik... Ania 66 - też ćwiczę od wieeeeeeeeeeeeelu lat, i dokładnie się podpisuję pod twoimi słowami. 🌼 Ta cyferka obok niku, to urodziny? Bo jeśli tak, to jesteśmy rówieśniczki! Ciepło pozdrawiam Wszystkie Kobietki! :) Wiosna tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_paprotka
Olu dziękuję za odpowiedź :) tylko jak tu nie ćwiczyć, kiedy wiosna za oknami i coraz mniej zakładamy na siebie. Już nie będę mogła ukryć fałdek pod płaszczem zimowym :) Chociaż może teraz popracuję nad brzuszkiem, a nóżkom pozwolę odpocząć. Tym bardziej, że Wasze wpisy strasznie motywują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania66
Praja! Jak się masz? 66 to rok urodzenia, a dokładnie 22 pażdzernika. Jesteś ten sam rocznik? Super! Nie wiem jak Ty, ale ja cieszę się, że mam dopiero 42 lata, niektórzy uważają, że 42 to dużo, ale ja czuję się z tym świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×