Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Witam wszystkich(-ie), A może powymieniamy się doświadczeniami, które ćwiczenie komu sprawia największą trudność? W ten sposób może uda się odkryć, co robimy źle? Ja na przykład (ćwiczę ten zestaw z wizażu) mam problem z ćwiczeniami na brzuch. Boli mnie kręgosłup i 100 sekund za nic nie jestem w stanie wytrzymać. Nie wiem czemu, może to kwestia złej postawy przy ćwiczeniach. Czuję co prawda jak mi pracują mięśnie brzucha i mnie bolą. Następne ćwiczenie: ochrzciłam je nazwą Masakrator:)Chodzi o to, kiedy siedzi się na prawym pośladku, trzyma drążka albo krzesła i lewą nogę podnosi się do góry. Czy wam też to ćwiczenie sprawia taką trudność? Ja początkowo nie byłam w stanie tego zrobić. Teraz jest łatwiej, ale nadal mięśnie bolą jak diabli. Natomiast ćwiczenia opisywane jako trudne - dla mnie są łatwe. Dziwne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Madzia-pliki ktore podalas sciagnely mi sie expresowo,ale niestety nie chca sie uruchomic-jak myslisz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, cwicze juz drugi dzien i potrzebyuje wsparcia, dlatego tu weszłam. Powiedzcie mi czy faktycznie da sie szyko schudnac po tych cwiczeniach? Trzymajcie za mnie kciuki zebym nie przestała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
napewno schudniesz niestety nie tak szybko- chyba ze wyeliminujesz slodycze, pieczywo,kolorowe napoje i makaron ,ziemniaki-ja tak zrobilam ,cwicze i schudlam w 2,5 tygodnia 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
Guga musisz sciagnac program total commander i je scalic wtedy filmik bedzie chodzil na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
Janga tam sa przeciez cztery pliki i to moze dlatego... no nie wiem... ja prawym przycisikim myszki zaznaczylm plik 001 i on sie zrobil czerwony w menu plik zaznaczylam scalaj i wyszlo ladnie... sproboj jeszcze raz to moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sciagam wlasnie filmik z bojarska, a pozniej ten oryginalny ktory robi na filmi sama Callan :) boje sei tylko, ze nie damr ady tego polaczyc, ale fajnie, ze piszecie tu co i jak trzeba zrobic :) Napiszcie jak Wam ida cwiczenia? ja dzisiaj jestem strasznie zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Laura Diaz-mnie kregoslup nie boli,raczej kark,ale im dluzej cwicze tym lepiej ;) Najgorzej nie trawie cwiczen na biodra i posladki :-0 siedzac trzymac noge prosta-masakra,na poczatku lzy w oczach mialam :( W ogole callanetics daje wycisk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
ja w sumie tez najgorzej sobie radze z tymi cwiczeniami na biodra i posladki:/ strasznie boli i wytrzymac sie nie da a na drugi dzien to po prostu umieram... teraz mialam dluga przerwe w cwiczeniach wiec na nowo musze zaczynac ...wczoraj byl pierwszy raz od pol roku wiec dzisiaj ledwo sie ruszam chociaz wytrzymuje na kazdym cwiczeniu setke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
chyba musze poczekac na mojego meza bo sama nie odpale tych filmikow-mam je zapisane w pulpicie ale sie nie chca otworzyc jesli chodzi o cwiczenia -to ja tez nie robie po 100-nie daje rady ale najwazniejsze ze cwiczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
witam was dziewczyny ja tez cwiczyłma callanetics jakieś 10 lat temu i byłam zdumiona efektami pupa podciągnęła mi sie do góry,zmalał brzuszek i ogólnie czułam sie lżejsz i zwinniejsza.Dzisiaj czuje sie staruszką i postanowiłam zacząć ćwiczyć,rano weszłam na te forum a potem ćwiczyłam z kartki.Miałam kiedyś to na vhs ale nie mam juz wideo tylko dvd,ale ściągam w tej chwili z podanego adresu,zobaczymy co wyjdzie.Mam pytanie czy prawdą jest ze lepsze efekty uzyskuje sie ćwicząc wieczorem niż w dzień?Kiedys ćiczyłam póżnym wieczorem i wydawało mi sie ze efekty były większ.Zresztą nie wiem sama a wy co o tym sądzicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
to tyrzeba najpierw scalic tym programem total commander... musi sie udac... ja w sumie wole cwiczyc wczesnie rano o ile mam czas... wtedy mam energie na cly dzien... wieczorem juuz mi sie nie zawsze chce bo strasznie zmeczona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janga
Alez nam sie forum powikszylo:-))))))))))))) Bardzo to przyjemne Watek - filmy sciaganie. Ja mam dwa, ale trzeciego i czwartego nie mgoe utrafic. Niestety pokazuje mi sie komunikat ze teraz pasma sa zarezerwowane dla Premium i beda przez najblizsze 10 godzin. Czy ktoras z was moze mi przeslac plik 003 i 004 Bede bardzow dzieczna. Watek 2 - mnie etz boli kark przy cwiczeniach na brzuch, plecy pobolewaja, ale wtedy klade sie bardziej przylegajac kregoslupem w czesci ledzwiowej, do podlogi. Czuje sie lepiej wtedy Cwiczenia na biodra. Wtedy kiedy mam noge zgieta w kolanie to nie mam takeigo problemu, dociagam do 100. Kiedy zaczynalam to przy 15 s juz mi noga opadala, ale jakw idac mozna dojsc do wiekszej wprawy. Cwiczenie z noga wyprostowana - ja dotrzymuje do 60s, potem zmiana i znow wracam do pierwszej i robie kolejne 40s. W sumie daje mi to po 100 s na kazda, ale niestety musze rozaczac. czasem bywaja dni ze jedna noga wytrzyma do 100s, ale zazwyczaj tylko jedna:-))) Bardzo bolaly mnie lydki przy cwiczeniu kiedy powoli znizasz sie i powoli machasz biodrami do 5 . Teraz juz nie mam problemu, chociaz jak jestem w najnizszej pozycji to odczuwam lydki. Duzo gorzej czuje sie przy a6w. dzis mam pierwszy dzien po 14 powtorzen. Oj bedzie ostro:-))) Ze wzgledu na pelcy zrezygnowalam z ostatniego cwiczenia. No trudno miesnie beda troszke mniej widoczne, ale plecy cale Watek 3 - ja cwicze kiedy mam czas, czasem rano, czasem wczesnym popoludniem, a czasem poznym wieczorem. Nie ma to dla mnie znaczenia keidy, ważne że ćwiczę, a efekty są jakie są Wątek 4. Ćwczę od 19.02 codziennie callanetic, nie zaniedbalam ani jednego dnia. A6 w dziś mam 19 dzien Mam nadzieje ze to mobilizuje inne koleżanki do inwestowania w siebie i swoje ciało. dziewczyny warto, oj warto. Moje efekty robią wrażenia na ludziach z którymi się spotykam Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
ja bym chetnie przeslala ale niestety po scaleniu usunelam te pliki czastkowe z komputera bo za malo mam miejsca na dysku:( dzisiaj malo co nie padlam ale udalo mi sie wykonac wszystkie cwiczenia po 100 s mam takie pytanie odnosnie tej a6w... czy te efekty sa naprawde widoczne?? i po jakim czasie bylo widac pierwsze oznaki poprawy?? i czy moge prosic o link do tych cwiczen... janga ja biore z Ciebie przyklad i w poniedzialek kupuje sobie ta ksiazke plan wyplukiwania... zobaczymy ile mi to pomoze... to forum rzeczywiscie bardzo motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
http://www.genesis.net.pl/Szostka-Weidera_59554.html to jest link do 6 stki -ktoras z dziewczyn chciala-na dole sa obrazki-wszystko opisane tylko cwiczyc-ja po tygodniu zauwazylam efekty co do callanetiksu-ja cwicze rano i 6 stke i callana bo chce zrzucic troche tluszczu-podobno na czczo lepiej Janga-kupilam siemie lniane dla lepszej przemiany materii-rozgotowalam te ziarenka,ale dla mnie to jest jakies okropne-takie glutowate-jak to pic by nie bylo odruchu wymiotnego?a mozna te ziarenka zajadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
dziekuje bardzo za link:) dolacze sobie te cwiczenia do treningu od poniedzialku to moze mi zakwasy troche zejda po callaneticsie.... po dzisiajeszym ledwo co chodze tak mnie wszysko boli ale dam rade... jakos bede musiala wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula___
Hej dziewczyny! dawno mnie tu nie bylo, ale sie troche podlamalam, bardzo chce cwiczyc ale los mi przeszkody stawia! teraz boje sie ze nosze w sobie dzidziusia(wiem ze to najmiej odpowiednia chwila na dzieci) dlatego nie cwicze! jutro wyjasnie sytuacje i mam nadzieje ze bede mogla cwiczyc! trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ćwiczę już równy tydzień i chyba widzę efekty. Ciało jest smuklejsze, łatwiej jest mi utrzymać prostą postawę, poruszam się lekko... prawie jak mój kot:) Z tym że jestem na dość specyficznej diecie, która najwyraźniej mi służy. Obiady jem w pracy, restauracja specjalnie mi gotuje zgodnie z dietą South Beach, można sobie pojeść a jednocześnie czuję się lekko. Poza tym ponad 2 litry wody dziennie, owoce, warzywa... do tego jeszcze callanetics i naprawdę czuję się lepiej. Od stycznia ćwiczyłam na orbitreku, ale na razie zrezygnowałam, bo zaczęłam mieć uda jak gladiator;) Nie wiem czy zauważyłyście... ale jak już nabierze się pewnej kondycji, to te ćwiczenia zaczynają naprawdę sprawiać przyjemność. Można fajnie wsłuchać się w własne ciało, czuć jak pracują mięśnie i super się przy tym relaksować. \"Masakrator\" czyli ćwiczenie na biodra z podnoszeniem nogi do góry powoli się oswaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Hej laura-ja tez jestem na south beach-od 2,5 tygodnia -a ty od kedy?Callanetiks wybralam dlatego wlasnie ze wydaje mi sie najbardziej kobiecy-moze jeszcze pilates-nie chce wygladac jak kulturystka mi rowniez te cwiczenia sprawiaja przyjemnosc aniula-pisz czy jestes w ciazy-jakby co to napewno troche cwiczyc mozesz,ja w ciazy cwiczylam i mialam potem dobra figure-oczywiscie bez szalenstw Janga-co z toba?Napisz mi jak to siemie lniane spozywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
Skończyłam ćwiczyc ,masakra ale postanowiłam wytrzymac i chce zmieścić sie w moje stare dżinsy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, no właściwie nie przestrzegam tej South Beach jakoś specjalnie, jem tylko zgodne z nią obiady, bo mi smakują. Podobno teraz jestem na etapie 1 (?) Poza tym na śniadanie jem mleko z płatkami (podobno niewskazane), w ciągu dnia woda, kolacja najpóźniej o 18tej, nie jem chleba. Tak się odżywiam i dobrze się z tym czuję, nie umartwiam się, nie liczę kalorii, a chudnę. Nie sugeruję się wagą, bo mam mięśnie i one trochę ważą. Czuję i widzę że ubrania ze mnie spadają i o to chyba chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Witam nowe osobki :) Ja w sumie nie przepadam za tymi cwiczeniami,wople dynamiczne,ale dla figury poswiece sie ;) Aerolates bardzo mi odpowiadal ale niestety efekty byly znikome a apetyt jakby wiekszy. Po callanie nie chce mi sie jesc zbytnio.Waga stoi w miejscu,ale sylwetka zmienia sie na lepsze :D To moj trzeci tydzien .Mam przerwy,np w niedziele nmie cwicze,jutro tez chce wolne zrobic,w niedziele tez na rzecz spaceru dlugiego ;) Pozdrawiam i ide za chwile cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, prosze powiedzcie po ilu dniach ćwiczeń widac juz jakies rezultaty. Bo ja jestem niecierpliwa, chociaż ćwiczę dopiero/już 3 dni. Dla mnie to i tak dużo.Ale mam nadzieję że przy Was wytrzymam duuuużo dłuużej.Po prostu musze zrzucić \"oponke\" po ciąży ( lepiej bym powiedziała OPONE) da się to zrobić tymi ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia19
ja cwicze trzeci dzien i widze efekty chocby w postaci lepszego samopoczucia... samo cwiczenie nie sprawia mi wiekszej przyjemnosci ale jak juz skoncze to sama jestem z siebie dumna ze znowu mi sie udalo:) kiedys bardzo mi pomogl callanetics bo z ograniczeniem jedzenia i cwiczeniami stracilam 8kg w 2 miesiace ale to byly wakacje wiec latwiej sie gubi... zobaczymy jak bedzie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jang
Guga No coz tym siemnieniem to nie zrobilas tak jak trzeba:-) Ale to co masz to tez zdrowo. Skoro juz masz gotowane to : odcedz, wypij wode, a z ziarenek zrob sobie maseczke, na szyje i dekold, albo na glonie. Posiedziec z tym trzeba okolo 15 minut i zmyc delikatnie ciepla woda. To siemie, ktore ja zajadam jesy to siemie laniane mielone, mozna je dodac dos zkolanki wody, rozmieszac i szybko wypic - ja nie moge bo mi sie cofa przy pierwszym lyku - a mozna zjesc na sucho popijajac woda. biore na lyzke i wkladam do buzi, sciagam polowe, biore lyk duzy wody, mieszam w ustach i polykam.,i tak samo z drugim lykiem Co do efektow. Ja cwicze codziiennie od 19 lutego, zmienil mi sie rozmiar o conajmniej jeden w dol, a przy niektoyrych fasonach o dwa mniej rozmiary. Posladki poszly w gore, brzuch ma subtelna oponeczke, nad ktora nadal pracuje. Niestety zostaly warstwy w okolicy talii, ale na bokach. Ladnie uksztaltowaly sie miesnie rak w okolicach bicepsow, tylko z drugiej strony. Twarz wyglada na bardziej wypoczeta niz jest - a wierzcie mi jest zmeczona praca, i niedosypianiem. Jesli uwazacie, ze warto ciezko popracowac, wyrzec sie kilku przyjemnsoci to do roboty kolezanki Jutro robie kolejne zdjecie, zobaczymy co sie zmienilo od poprzedneigo razxu:-)) Kolezanka z mausiem w brzuszku - proponuje cwiczenia bardziej na rozciaganie niz na gubienie tluszczu, brzuszek itp. na poczatku ciazy wskazany jest bardziej pilates niz silowe czy aerobowe cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-to ja juz nie bede innego kupowac siemienia-a te ziarenka tez moge na sucho jesc? ja dzisiaj cwiczylam callanetiks 2 razy-rano i popoludniu z ramion nie jestem zadowoloma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marieta1
Guga az dwa razy w ciagu dnia? No niezla jestes :) Janga Ty potrafisz mobilizowac :) U mnie trzeci tydzien,sylwetka ksztaltna,ogolnie jestem zadowolona. Jeszcze jutro rano pocwicze a w niedziele wypoczywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina S
mam pytanie takie:czy callanetics to ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową? Czy tylko wzmacniające mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
jakas chandre mialam dzisiaj-ogolnie malo ruchu i postanowilam sie troche spocic-wkurzam sie ze mimo wyeliminowania przez 2,5 tygodnia slodyczy i innych weglowodanow wcale rewelacyjnie nie schudlam i bardziej chyba dzieki cwiczeniom niz diecie-kiedy po prostu mniej jadlam i cwiczylam i tez schudlam a teraz popadlam w jakies bledne kolo-boje sie zjesc owoc czy cos slodkiego bo utyje - paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Katrina-spalaja ale to wymaga czasu-dolacz na wstepie jakies cwiczenia aerobowe-biegi,skakanka np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×