Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ma-s-e-cz-ka

Domowe maseczki do Twojej skóry- chętnie doradzę, mam szeroki zbiór

Polecane posty

Gość hejooo
fajne maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkktury
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niee
Droga "Ma-s-e-cz-ka" czy może miała byś jakiś preparat do cery wrażliwej , ale tylko rozjaśniający i który by złagodził podrażnienia ? Proooszę i z góry wielkie dzięki . Tylko plis wejdz na tę stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Maseczka chcialam cie zapytac czy nie masz moze jakichs kuracji dla calego ciala? Troche zaniedbalam swoja skorre przez zime i chcilabym coss odswiezajacego kolor , ujedrnajacego zluszczajacego naskorek..bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_m
Witam mam problem z cerą jest naczynkowata . Stosowałam różne środki , ale bezskutecznie . Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnna
JAKĄ MASECZKĘ MOGĘ ZASTOSOWAĆ ABY POZBYĆ SIĘ WĄGRÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wągry..;/ POmocy!
A ja bym bardzo prosiła o przepis na maseczkę przeciw wągrom. No i jak jeszcze można to równieź poproszę..szybkodziałającą od trądziku. Najlepiej żeby tak w ciągu 1-2 dni zadziałała. Bardzo proszę i z góry dziękuję. ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo nie.;((
Jak usunąć blizn po trądziku.? Bardzo proszę o pomoc.;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka2011
domowa maseczka dla cery wrażliwej Maseczka odświeżająco-ściągająca do cery wrażliwej Płatki owsiane zalać gorącym naparem z herbaty Irving Superior Green lub Irving Daily Superior Black. Odstawić do ostygnięcia. Odlać nadmiar płynu, jeśli pozostanie. Papkę o temperaturze pokojowej nakładać na skórę jako maseczkę (pozostawić na 10-15 minut, potem zmyć ciepłą wodą lub letnim naparem z herbaty) lub wykorzystywać do oczyszczania skóry. Jeżeli wykorzystamy czarną herbatę (Irving Daily Superior) maseczka będzie miała silniejszy efekt ściągający niż w przypadku wykorzystania herbaty zielonej (Irving Superior Green).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTTI
HEJ JA TEŻ MAM PROBLEMY ZE SKÓRĄ PO PORODZIE STRASZNIE MI SIĘ PRZETŁUSZCZA KUPIŁAM W ,,BIEDRONCE" MASECZKĘ OCZYSZCZAJĄCĄ DO CERY TŁUSTEJ I MIESZANEJ UŻYWAM OD 2 TYGODNI I ZACZYNA BYĆ WIDOCZNY REZULTAT CHOCIAŻ NADAL MAM PROBLEM Z WĄGRAMI TO JEST JAKIŚ KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTTI
MOJA BABCIA TWIERDZI ŻE NIE POWINNO UŻYWAĆ SIĘ MYDŁA DO TWARZY TYLKO PRZEMYWAĆ SAMOM PRZEGOTOWANĄ!!! WODĄ I RAZ DZIENNIE LETNIM RUMIANKIEM PODOBNO ON ŁAGODZI STANY TRĄDZIKOWE I OGÓLNIE ZAPALNE TWARZY A KREM DO TWARZY WKLEPYWAĆ DODAJE ELASTYCZNOŚCI TWARZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewss03
Hej, potrzebuję przepisu na maseczkę do cery suchej, a więc nawilżającą i redukującą zaczerwienienie (ślady po wypryskach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikusiowata ;)
a Jaka maseczke do cery przetluszczajacej sie ?? Ps. Nie mam tradziku ! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIORKA-MEGI52
Witam Droga autorko niezliczonej liczby maseczek,kieruję do Ciebie stokrotne dzięki za wszystkie przepisy na proste i nie drogie maseczki. Co prawda nie stosuję ich zbyt często ,ale jak już znajduję dla siebie trochę czasu na domowe spa zaglądam właśnie tu i zawsze coś ciekwego wybieram. Mam 52lata , nie odwiedzam salonów kosmetycznych i nie stosuję najdroższych kremów,a po mimo to nie narzekam na stan swojej skóry ,nie chciałabym aby to zabrzmiało nieskromnie ,ale czuję potrzebę aby podzielić się z wami co stosuję ja i moja 79 mama ,której twarz ma tylko mimiczne zmarszczki i wygląd 60-65latki. Rano krem nawilżający,który zmieniam od zasobnosci portfela ,ale nie przekracza 20-25zl ,natomiast wieczorem po kąpieli w rozgrzaną twarz wcieram oliwkę z oliwek, lub olej rycynowy, lub frei ol (ten ostatni do zdobycia w niemczech w aptekach)z odrobiną olejku pichtowego- to istotny dodatek (można kupić w naszych aptekach,jest drogi ,ale wystarcza na bardzo długo). Mam cerę mieszaną ,palę ,lubię wino i jestem mięsorzerna(ale unikam cukru i tlszczu,ale dopiero od 2-ch lat ,więc same widzicie ,że daleko mi od ideału,a z wyglądu swojej twarzy jestem zadowolona. Pozdrawiam wszystkie zaglądajace tu dziewczyny-tryskajcie świeżością swej urody.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIORKA-MEGI52
Dziewczyny ,pytacie o maseczkę przeciw wągrom ,polecam zapoznanie się z wpisami na 1-szej stronie ,np z polopiryny -świetna jest również jako piling ,poszukajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicka
Najlepszy efekt daje maseczka liftingująca Bio Lift. Przeznaczona dla cery z głębokimi zmarszczkami. Według zapewnień producentów opóźnia starzenie się skóry, ale nie mnie to w tym momencie oceniać. Ktoś zna lepszy kosmetyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma-s-e-cz-ka
uu, dawno mnie tu nie było. Dla przetłuszczającej cery dobra będzie maseczka z ubitego kurzego białka. Nałożyć, zmyć po 15 minutach. Na ciało polecam peelingi: cukrowy (cukier+ mleko), kawowy (kawa+balsam lub oliwka). Na wągry może pomóc maseczka z żelatyny i mleka. Niecałą łyżkę żelatyny połączyć z łyżką mleka, do mikrofali na 10 sekund, nałożyć na twarz. Fajnie wygładza, peel off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najprawdopodobniej jest
Dziewczyny, mam 37 lat i bardzo chciałabym robic sobie maseczko domowe, które opózniły by procesy starzenia, wiodczenia.Bardzo prosze o rady.Skóre mam normalną, nieco wągrów na nosie i brodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaką maseczke powinnam zrobć ?
Chodzi o to bo potrzebuje maseczkę bo mam skórę trochę tłustą i trochę sucha to znaczy mieszaną :( ale spox napisz dla mnie jakąś maseczkę dla skóry normalnej to znaczy że mam trochę pryszczy i mam taka bladą twarz i chce żeby kolor jakiś przyszedł od tej maseczki raz prubowałam z przpisu z marchewki ale mi nie wyszło więc jagbyś miała z marchewki to podaj może to inny przepis od tamtego :) ale podaj też na jakąś normalną skóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weac
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollikvkiki
A ja dziewczyny mam tak problematyczną, wrażliwą skóre na twarzy ze tak naprawde jedynym rozwiązaniem jest zakup odpowiednich maseczek i to najlepiej u kosmetyczki. Teraz polecam taką która używam od miesiąca i nie mam z cerą ządnych problemów http://www.nantes.pl/therma-liquid/tl-maski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa31
hej...pomocy,mam cere(sensitive) skora wrazliwa i przesuszona potrzebuje dobrej maseczki...mam slady po walce z tradzikiem ....bardzo prosze o porade...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossseczka
justa to własnie seria Clean & Fresh Nantes będzie dla Ciebie idealna. Możesz też zamowic sobie same próbki za 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy oprócz stosowania takich maseczek i kremów stosujecie jeszcze suplementacje ? czy macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×