Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

co to jest? nie wiem nie ma jej w słowach, tak sie nie da, czasami rodzi się z seksu, kochający człowiek wygląda inaczej, inaczej patrzy inaczej chodzi, inaczej podaje dłoń, nie cofa jej, nie boi się i nie jest martwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
No tak, Ruda, "w stałym związku" - w stałym związku na odległość. Też mi dopiero sztuka... Sztuka, to jest pod jednym dachem, niejako w jednej celi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Wiesz co, Maalutka? Poddaję się. Ja jestem taki prosty człowiek i nijak nie mogę pojąć, jak można twierdzić, że coś istnieje, a nie wiedzieć, jak się nazywa. Chyba zaraz dostanę obłędu... "O bogowie, bogowie - trucizny..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jednej celi? co Ty opowiadasz? fakt, spoleczenstwo nie dupuszcza do milosci,tak mi sie zdaje i raczej preferuje miłość warunkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
A Twoją ostatnia wypowiedź twórczo nieco strawestuję i powiem: można kochać jedną kochając równocześnie i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
??? Maalutka? Ty jeszcze mi nie wyjaśniłaś, co to jest zwykła miłość a już używasz pojęcia "miłość warunkowa". Co to jest miłość warunkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesna no wiesz??? :D:D:D no dobra, więc tak, uczyłeś się kiedyś obcego języka? to proste, język to tylko zapis binarny, widzisz rzecz a nie znajdujesz słowa, juz masz na koncyu języka, tak samo z tym powiem więcej wiele jest rzeczy na które nie wpadliśmy i nie mamy o nich pojęcia, elektryczność była przed Edisonem i więcej Ci powiem, on na koniec oświadczył ,że nie wie o niej NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Przykre, ale ja mogłabym powiedzieć dokładnie to samo o mężczyznach. I dodać, że lojalność i odpowiedzialność, ze o wierności nie wspomnę, też nie jest ich najmocniejszą stroną. Trochę mi zeszło bo pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warunkowa? nie wiesz od małego Ci pakują do głowy, bądź grzeczny dostaniesz cukierka, będziesz się dobrze uczył , pojedziesz do z dziewczyna na obóz, coś za coś, to chytra miłość, szkolona nas do niej, więc przynosisz zonie prezent jest zadowolona, powinieneś być taki a taki wtedy Cie pokocham, gdy długo niczego nie przyniesiesz, gdy zaczniesz przynosisz mniej pieniędzy pojawi się dystans, mówię Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o osoby oczywiście ZE TAK, przeciez to głupie mysleć że oddycham tylko przy Tobie, a gdy Cię nie ma, to co mam nie zyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Cóż, Maalutka, Edison żył w czasach, kiedy wiedza o elektryczności należała do ezoterycznych. Przypuszczam, że my mamy o niej większą wiedzę, niż Edison. Jednakowoż, elektryczność została odkryta, nazwana i ujarzmiona, dzięki czemu teraz można w łatwy sposób określić jej istotę. A o miłości trąbi się od tysiącleci, Ty jednak się upierasz, nie definicja miłości nie istnieje. Skoro nie istnieje definicja, to nie istnieje miłość. A co do znajomości języków, tzw. życie zmusiło mnie do płynnegp poznania trzech z nich no i, czwartego, ojcystego. Słabiej znam dodatkowo kilka innch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Dzięki Ruda za dobre słowo, jak widać obie coś za sobą mamy. Malutka podobało mi się to co powiedziałaś o miłości i orzeszkodach, takie to prosciutkie, aż dziw bierze. Czasami tylko miłość sama w sobie jest taką przeszkodą, a może one są w nas. Myślę właśnie nad tym. Biedny cessna. Nie ma jak kobiety zaczynaja temat o miłości ciągnąć. A ja malutka nie umiem pisać mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Ano, Wylasia, masz rację, co do lojalności panów. W kestii ich wierności także masz słuszne zarzuty. Ciekawe tylko wiedzieć, z kim ci okropni faceci zdradzają swoje kobiety? Z dżdżownicami może? Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
CO niby dokładnie powiedziałem, Maalutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
CEssna jest okropnie biedny, bo nie rozumie, jak można o czymś pisać, choć się nie potrafi tego nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylasia ale powiedz czy tak nie jest? z moich obserwacji wynika że nie ma czego podlewać ani chuchać nad biedną roślinką, guzik prawda, nie trzeba chuchać i się bać ze uschnie, ona jej i pełno jej wokół tylko martwi biedni przestraszeni ludzie boja się jej, dobrze im w pancernych sarkofagach i tak się kręcą wokół swoich ogonków pytając „gdzie jest\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałeś że, nie można kochać jednego nie kochając wszystkich:) Cesna nie rozumiesz? dobrze więc, skoro nie rozumiesz więc zastosuj do nas odpowiednio historię o Edisonie:) a może mówimy róznym jezykami i porozumienie nie jest możliwe, nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Ejże, Maalutka, to nie ja, to Ty to powiedziałaś. Co do języków, aktualnie stosuję do rozmowy język polski. Znawcy jednak twierdzą, że do rozmowy o miłości nadaje się najlepiej portugalski. Caramba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, gdybys nie widział nigdy...i słyszał o zielonym ...i pytasz mnie co to jest i jak wygląda zielony, próbuję , tylko próbuję opisac i tłumaczę Ci ze się nie da jeśli nigdy nie próbowałeś figi nie znaczy ze jej nie ma, jeśli ktoś Ci opisze smak , nie znaczy ze wiesz jak smakuje:) bardziej ją czuje niż wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
A za przywołanie Edisona jednak Ci dziękuję, Maalutka. Chyba jestem w moich poszukiwaniach do niego podobny, tylko w moim przypadku przedmiot badawszy jest nierównie bardziej skomplikowany. Rety! Malutka! Właśnie olśniła mnie myśl - a może tzw. lost postawił przede mną wiekopomne zadanie odkrycia definicji oraz atrybutów miłości? Przeszeł mi przez plecy dreszcze emocji, który dobrze zna każdy badacz. Mam nadzieję, że podołam zadaniu a wdzięczna ludzkość wystawi mi pomniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Ale ja jestem w stanie, Maalutka, zapytany o to, opisać dokładnie, cóż to takiego jest figa. W czym problem? Po co komplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Wiesz malutka też tak myślałam, chuchałam, dmuchałam, aż wyrosła jak sosna co mnie przywaliła, samo życie. Widzisz jak kobieta mówi, że nie można kochać jednego nie kochając wszystkich ma całkiem cos innego na myśli niż mężczyzna trawestując, nie można kochać jednej jak się nie kocha wszystkich. I na tym polega m.in. różnica zasadnicza między mysleniem kobiet i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Do widzenia, Maalutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Strasznie to skomplikowane, Wylasia. Przyznam się, że nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Wpadaj malutka masz ciekawe spojżenie na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) coś Ci powiem, definicji się nie da, bo ludzie sa tak różni, przy niektórych Bog spędził zdecydowanie więcej czasu, ale probuj:) kto wie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×