Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość Cessna_F-16
Może i Maalutka ma ciekawe spojrzenie, ale lekko niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylasia ja też tak robiłam kiedyś, coś o tym wiem, a teraz po prostu kocham i nie boję się. Spoleczeństwo odwalil kawał dobrej roboty:) tempus ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Czego Ty znowu cessna nie rozumiesz? Wszystko jest jasne, każda kobieta to zrozumie. Zrozumiała Malutka i Ruda. Więc czego jedyny mężczyzno pojąć nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Nie wiem, Wylasia, dlaczego ja nie rozumiem. Ale jako mężczyzna mam prawo rozumieć, co ma na myśli kobieta, mówiąc facetowi "kocham cię". Może Ruda i Maalutka to rozumieją ale co z tego, skoro nie z nimi będziesz układała sobie życie a właśnie z facetem? W najlepszym interesie kobiety jest wyjaśnić mężczyźnie, co to takiego kobieca miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Ale napisz coś czasami. Hakuna. Chęstnie sobie poczytamy Twoje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
MAs zrację, Hakuna. Stoję przed życiową szansą zostania Edisonem w dziedzinie miłości. Ale przede mną droga długa i garbata. Jednak nie zawaham się przed najwyższym poświęceniem w imię wyższych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ,Ty Cessna, nie rozumiesz co ma na myśli kobieta mówiąc do Ciebie : kocham Cię. To ją zapytaj. Co to znaczy. Nie nas. Nie sąsiadkę, nie koleżankę tylko tę, która do Ciebie to mówi. I wszystko wtedy będzie jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - bardzo mi sie podoba to co piszsz. I ja Cię rozumiem i wiem o co Ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
W tym sęk Ruda, że ta co by chciał to nie mówi kocham Cię i chłop się przygotowuje za wczasu. A nóż go weźmie z zaskoczenia i co wówczas? Ucieknie do jaskini pomyśleć. A która bedzie czekała rok na odpowiedź pod tą jaskinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Ale ja jej nie rozumiem, Ruda, tej nasze Maalutkiej :-( Nie o to chodzi, żebyś Ty ją rozumiała, ale żeby mężczyzna ją rozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Wylasia, pisz jaśniej albo staraj się unikać błędów, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
A dlaczego Ty, Ruda, nie wytłumsaczysz mi, co ma na myśli kobieta mówiąca mężczyźnie "kocham cię"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Toś się odciął cessna. A co do błędów to nic tam nie widziałam takiego co nie pozwala zrozumieć istoty wypowiedzi. Zobacz jak Ruda się haha. Powiadają, że ludzie inteligentni mają poczucie humoru na swój temat. A Ty wszak jesteś inteligentny. Niestety ma pewną formę dysleksji i popełniam błędy, mimo, że staram sie tego nie robić. Cóż każdy ma wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Wylasia, proponuję chwilowe odejście od właściwego tematu bo straciłem zupełnie orientację, o czym Wy mówicie. Taki higieniczny przerywnik proponuję. Napisz mi, Wylasia, jakie są Twoje plany wakacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Jednak Ciebie lubie i to wszystko z sympatii. te złośliwości. Ano nie wiem jak to bedzie. Kasę wydałm, nowej nie widzę jakoś. Na urlop idę w sierpniu. Troche będę u koleżanki nad jeziorem jak będzie pogoda i chciałabym jeszcze gdzieś na tydzień pojechać, pewnie w Polsce. ja robię wszystko w ostatniej chwili, bo lubię sama siebie zaskakiwać. A Ty co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
A ja już nic nie planuję, Wylasia. Wolne miałem w maju i starczy. Co najwyżej jakieś łikendy albo coś podobnego. Nad jezioro się specjalnie wybierać nie muszę bo w Alensztacie mam ich pod nosem 13. NIe rozumiem, Wylasia, o jakich złośliwościach Ty piszesz. Ja nie dostrzegam żadnych złośliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
I ja robię wszystko na ostatni gwizdek, Wylasia, ale to nie z chęci zaskakiwania siebie lecz dla tej prostej przyczyny, że jestem patentowanym leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Podobno każdy ma lenia za skórą, tylko jeden umie z nim się dogadać a inny nie. A co z tym Twoim kranem, są jakieś postępy, czy tak jak z moim netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Robota w toku. Jestem właśnie na etapie usprzętawianiamijesca pracy. Zgromadziłem, Wylasia, ze trzy francuzy, solidnego szweda, żabkę, pewną liczbę różnego rodzaju kluczy, pakuły, smar uszczelniający, wiertarką, nożówkę z cienkim brzeszczotem, zapas róznego rodzaju pilników do metalu oraz apteczkę, na wszelki wypadek. Po zgromadzeniu sprzętu zajmę się opracowywaniem koncepcji inżynierskiej usunięcia awarii a potem przystąpię do działania. Ale niespiesznie, ponieważ ciepłej wody mi nie potrzeba, jako że ablucji dokonuję w jeziorze Żbik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Cesna:) dziewczyny rozumieją, 3 strony przeczytac zdołałam dopiero, chcesz definicji ? moja w tej chwili: niespełnienie w nieobecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_F-16
Dziękuję, Maaalutka. Zważ jednak na to, że ja nie jestem kobietą i dlatego zachwouję przywilej nirozumienia. Dlatego tłumacz mi dalej. Miłej lektury życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesna:D co ja się z Tobą mam:) juz napisałam, dwa razy, poprzednio nie chcialo Ci sie czytać z powodu długości;) teraz napisalam krótko, co mam Ci jeszcze powiedzieć? kojarzysz Stachurę? on ładnie o niej pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Jak rozumiem awarię postanowiłeś usunąć sam. Tylko kto Ci udzieli tej pierwszej pomocy, zaproś kogoś bodaj do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Ładnie napisane, też tak myślałam. Teraz właśnie mam zamiar spełnić się w niobecności miłości. idzie mi nieźle, cessna mi towarzyszy. Czasami ofuknie i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Malutka, takiego mężczyznę co rozumie miłość kobiety to ja poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Kran sobie sama naprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×