Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość Cessna_kokpit
Mam inne zdanie, Maalutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, możesz mieć:) Cytowałeś Biblię, wiec popatrz: Byłem głodny, a nakarmiliście mnie, byłem spragniony, a napoiliście mnie. I jaka jest odpowiedź???? - Kiedy Panie??? Panie powiedz KIEDY to uczyniliśmy? Bo nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie problem
w tym co to poswiecenie ale kiedy uznac ze ktos jest pasozyt - cesna, kiedy ? przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cessna - wyciagasz nieadekwatne wnioski :P jeśli o mnie chodzi. Kto Ci powiedział, że moje doświadczenia zdeterminowały niejako moje pojecie miłosci ? Powiedziałabym , że wręcz przeciwnie , moje pojęcie miłości ( takie jak napisałam) pozwoliło mi w miarę mało bolesnie przeżyć rozczaroawnie związane z zakónczeniem małżeństwa. Bo ja ... nie musiałam żałować, że tyle dla niego (męża) poświęciłam i nigdy nie powiedziałam, że w wyniku rozstania świat mi się zawalił i nie mam po co zyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci
lubia zmany ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci
lubia *zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poswiecienie
nie jest niewygodnym slowem jest takim samym jak inne.. ruda mog maz zostawic bo nie wiedzial co to znaczy poswiecenie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *poswiecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hukana daj spokój:) niby co? młodziutka jesteś więc wszystko inaczej widzisz, widzisz ja tak z dobrego serca dogadzałam mojemu mężczyźnie, robiłam wszystko tylko dla niego i dzieci, tak dzieliłam czas, że niewiele go zastawało dla mnie, dom lśnił wszystko było jak w szwajcarskim zegarku, myslalam jak Cessna, że człowiek w miarę możliwości być człowiekiem, ale niestety nie ma nic pewnego w zyciu. Swoim zachowaniem sprawił mi przykrość, oczekiwałam ze będzie w porządku, a nie był, zrozumialam, że ludzie nie są idealni. Teraz robię to samo, może nawet więcej, ale cokolwiek on zrobi nie będzie mi przykro. Wzrastanie w miłość, usuwanie przeszkód nie jest łatwe, wiem, ze trzeba zacząć od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poswiecenie
to poswiecenie. tak duze prawdopodobienstwo ze maz mogl nie wiedziec co to takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
ja wiem co to jest milośc Miłóść to uczucie głupiem zaczyna sie na mordzie a konczy na d..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ironii? nie:) skad ten pomysł? widzisz ja się przekonalam, ze nie zawsze jest czas i sposobność na spacery po parku, trzymanie się za ręce i podziwianie gwiazd, zycie potrafi dać nieżle w kość czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakuna -- nie mam zamiaru się usprawiedliwiać ale wiedz jedno - to zupełnie nie tak jak napisałaś. Nie ma we mnie chęci na poświęcanie się ale na pewno jest ( i było) oprócz miłości , dużo dobrej woli i chęć dawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze na checiach sie nie
powinno konczyc woli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
ze ktos jest niezdolny do dzialania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo by było gdyby ktoś kto się odnosi do moich czy naszych na tym topiku wypowiedzi podpisał sie , jakkolwiek a nie rzucał zdanie którego poczatkiem jest nick. :) hakuna - nie uraziłaś mnie :) Mam juz za sobą czas analizowania przyczyn rozpadu mojego małżeństwa i wyszukiwania błędów jakie popoełniłam. Ja popełniłam. Nie mój mąż. I wiem, że w moim wypadku nie było tam woli ( podkreślam WOLI) dawania. Było także dawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
errata - nie było tam braku woli dawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zasranym obowiązkiem człowieka, któremu się robi przysłygę, jest podziękować a w miarę możliwości również jakoś się zrewanżować. No więc, gdybym zrobił Ci to wszystko, Maalutka, coś opisała a Ty byś mnie tak potraktowała, poczułbym po prostu zwykłą, ludzką gorycz.\" Żadnym zasranym obowiązkiem !!!!! Jeśli chcesz pomóc, to twoja decyzja -> zatem jeśli na końcu nie usłyszysz \"dziękuję\", możesz mieć pretensję tylko do siebie. Jeśli ja już cos robię, to robię to bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam
czasu na nick tak szybciej sory !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmu sie hakuna - ja też wciąż mało wiem o zyciu :D:D Chrooms - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tak z dobrego serca dogadzałam mojemu mężczyźnie, robiłam wszystko tylko dla niego i dzieci, tak dzieliłam czas, że niewiele go zastawało dla mnie, dom lśnił wszystko było jak w szwajcarskim zegarku\" To podstawowa rzecz jakie popełniają kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
do chromms tak a wiesz dlaczego? bo w natłoku pracy sprzatackzi i kucharki kobieta nie ma czasu by utulic, powmic z nim czy pojsc na spcer, jest zalatana.. i sie oddalaja.. kiedy pomiwa kiedy maja na chwile cisyz czy wyglupy ze soba? jak ona pierze, robi obiad czy cos sprzata? no wlasnie nie zatracajmy spontanicznosci i czasu na rozmowe, chocby cisza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację chrooms - jest to jeden z podstawowych błędów jakie popełniaja kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Związek to przeciez tylko drobna częśc miłości, gdy tak mowicie wydaje się jakby nie była niczym więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a z tym ze winni temu jestesmy my, nie moge sie zgodzic, nie moge przeciez odpowiadac za wychowanianie czy jego brak innych ludzi\" Nie chodzi mi o wychowanie, ale o ... Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego
Konwalia jest pralka i inne udogodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tak a wiesz dlaczego?\" Gdybym nie wiedział, nie pisałbym o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja o tym wiem teraz, teraz wiem i nie jestem tak głupia by kiedykolwiek popełnić ten sam błąd:) dlatego cokolwiek powiecie o poswięcaniu, ja wiem swoje, nie dlatego ze ktoś mi powiedzial, przekonalam się sama i wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak..
bo zanika zdolnosc do poswiecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×