Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość chomiczyca
Rabnelam sie w nicku sory. Cessna, poza tym nie odpisujesz ludziom na pytania, odpowiadasz tylko wtedy kiedy jest ci wygodnie, a tak to milczysz i udajesz, ze nic nie widziales. Bez sensu jest cytowanie - chcesz miec rekord stron w topicu ? Przeczytaj swoje wypowiedzi i jesli w nich nie dostrzegasz wywyzszania sie, to trudno, wtedy ja ci nie pomoge, nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
??? A czy to moja wina, Chomiczyca, że ja po prostu nieźle gotuję. No i los tak chciał, że rozmawiam w kliku językach? Czy to jest wywyższanie? Nie sądzę. Nigdzie nie napisałem, Chomiczyca, że ponieważ dobrze gotuję i coś tam jeszcze jestem od kogoś lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Zatem, Chróms, się upierasz, że uniwersytet w Padwie, czy uniwersytet w Bolonii zostały utworzone za czasów starorzymskich? Tak? A może na początku nowoczesnego XX wieku? A słynna katedra w Remis, to dzieło Oświecenia? Tak akuratnie, dobrze wiem, o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
No tak Cessna, ale Ty się tym chwalisz - niepotrzebnie. Nie rozumiesz o co mi chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Ależ, Chomiczyca, nie składaj broni, nie poddawaj się! Więcej wiary we własne siłym, więcej determinacji a końcowy sukces będzie murowany. Pomóź zatem mi to wszystko zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Ależ ja się niczym nie chwalę. Po prostu to wyszło przy jakiejś tam okazji, Chomiczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zatem, Chróms, się upierasz, że uniwersytet w Padwie, czy uniwersytet w Bolonii zostały utworzone za czasów starorzymskich? Tak? A może na początku nowoczesnego XX wieku? A słynna katedra w Remis, to dzieło Oświecenia?\" O co Ci chodzi? Ja w ogóle nic nie gadałem o żadnych uniwersytetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Wywyższanie się rozumiem, jako podkreślanie przy każdej niemal okazji, że zna się obce słowa, że się wiele umie, że ma się rozległą wiedzę. Ja też mam, i co z tego ? A tu jest temat "co to jest miłość". I nie wykręcaj się Cesna, przechwalasz sie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimiczyca
Broni ? Ja nie musze nic składać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrooms - :) właściwe podsumowanie Cessna - ano tak. Uniwersytet w Padwie.... Na którym nie uczono anatomii człowieka bo nie wolno było zrobic sekcji zwłok. W związku z tym robiono sekcje świni i na jej podstawie uczono nowoczesnych ówczesnych lekarzy ( sic !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu...
..o czym wy znowu piszecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszemy
o tym, że cessna pokazuje wlasnie ze sie nie wywyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Droga moja Chomiczyca, ale ja się wcale nie uważam za człowieka ogromnie wykształconego, który pozjadał wszystkie rozumy. Jak sobie poczytasz dokładnie, wiele wysiłku włozyłem i wkładam w podtrzymanie właściwej tematyki, nie mniej nie zawsze mi się to udaje. Stąd jakieś drobne wycieczki nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Dobrze cesna poczytam, ale swoej zdanie sobie jak dotod wyrobilam.Moze jeszcze je zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Zmienisz jej niezawodnie, Chomiczyca. Serce moje czujesz, że zmienisz. Nie dzisiaj jeszcze, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Wiesz, teraz nie zrozumiałam o co Ci chodzi. Przechwalanie to przechwalanie. No chyba, że masz na myśli jakiś szlachetny cel tego przechwalania i wywyższania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
A może chodziło ci o zmiane zdania w kwestii miłości..juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Droga moja Ruda. To były czasy, kiedy ludzie byli przekonani, iż słońce popyla wokół ziemi a ziemia stoi nieruchomo. I co z tego? Ważne jest, iż podjęto temat badania otaczającej rzeczywistości. I, błądząc oraz potykając się, malutkimi kroczkami udaje się nam zdobywać realną, rzeczywistą wiedzę. W tym procesie zakładane w Średniowieczu pierwsze uniwersytety są rzeczą absolutnie wyjątkową w dziejach ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Nie mam żadnego szczytnego celu, Chomiczyca. Nie przechwalam się, nie wywyższam. Ja tutaj jedynie staram się dowodnie wykazać słuszność tezy, którą zapoczątkowałem naszą dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś kto mnie nie zna zwraca się do mnie \" moja droga Ruda\" to ... nieodparcie mam wrażenie, że jest to ton protekcjonalny ... Daruj sobie Cessna takie zwroty :P Twoje poglady są nowoczesne na miarę średniowiecza. To jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to ja
powiem tak: cessna nie uzywaj słów, których znaczenia nie jesteś pewien i najlepiej to mów po polsku, bo to Polska. I nie chwal się, po co ? I temat będzie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Ja się upierać nie będę, bo moim zdaniem się przechwalałeś nie jeden raz na tym forum, i już. Z chęcią zobaczę, co myślisz o milości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Stwierdzam, moja Ruda, że jesteś przewrażliwiona. Zawiadamiam Cię, że nie traktuję Cię protekcjonalnie. Jasne, Ruda, Średniowiecze to czas ciemnoty i zabobonu! Każdy nowoczesny człowiek brzydzi się Średniowieczem i uniwersytetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cessna, a co taki nowoczesno-średniowieczny jegomość, jak ty myśli o sexie oralnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Niestety, muszę być konsekwentny. Nie jesteś pierwszą dyskutantką, która mnie zapytywała o moja definicję miłości, nie jesteś też pierwszą a pewnie i nie ostatnią, której prośbie jestem zmuszony odmówić. Nie dyskusja nad moimi poglądami ale wykazanie, że postawiona przeze mnie teza jest zasadna, jest celem tego - jak Wy to tutaj nazywacie - topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Seks oralny nie jest przedmiotem dyskutowanego zagadnienia, Chróms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Cessna ... chyba nie przypuszczasz, że rozmawiasz z głupkami ? Manipulowanie to Twój ( moim zdaniem) ulubiony styl. Zabobony w sredniowieczu były. Były też uniwersytety. Jedno do drugiego ma się jak ... obozy zagłady w XX wieku i samolot, telefon, radio w tymże samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyca
Ja to wiem cessna, ale ja już napisałam co rozumiem przez miłość i kochanie w związku. Ty pisałeś o ile dobrze pamiętam że masz swoje poglądy, więc zaczekam na nie - o to mi chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_TU-144
Nikim nie manipuluję, Ruda, jedynie poprzez zadawane przeze mnie pytania, staram się dojść sedna sprawy. A co do zabombonów, popatrz w pierwszą lepszą gazetę, ile tam znajadziesz inseratów wróżek? A Ty mi wydłumacz, kochana Ruda, dlaczego tyle Twoich wykształconych koleżanek usiłuje zgłębić swoją przyszłość korzystając z usług róznych specjalistów? W czymże nasz nowoczesny czas tak naprawdę odróżnia się od Średniowiecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Seks oralny nie jest przedmiotem dyskutowanego zagadnienia, Chróms.\" cesna przecież sex oralny, analny... to temat jak najbardziej związany z miłością. Widzę, że nigdy nie przeżyłeś takich uniesień , skoro nawet nie odpowiedziałeś na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×