Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Gość endi
oczywiście, dostałam wykład na temat pozorów, podobno należy unikać wszelkich sytuacji które mogą sprawić, że ktoś się czegoś domyśli:( na pytanie czy jeżeli zapytam przechodząc korytarzem: co słychać? to już wszyscy stojący obok pomyślą, że mamy romans? odpowiedź brzmi: nie należy kusić losu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Przykre zachowanie :( Musial sie bardzo wystraszyc Twojego meza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
zagubionaa i co ??? napisalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
No to GRATULUJE :) :) :) :) Ach Ci faceci, ich zachowania nie da sie przewidziec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiata superrrrrrrrrrrrr :) endi witaj :) pracuje niedaleko szkoly mojej dowjeczki, dzis go zobaczylam i wyszlam do niego :) pierwsze co, to chcial mnie pocalowac, ale powiedzialam, ze nie wolno... za to dostalam pysznego buziaka na do widzenia :) az mi sie nie chce w to wierzyc, jest mily, slodki, kochany... rozplywam sie... :) jedynka cos podejrzewa, ze mnie nie ma duchem, a ja znowu mam mlyn w glowie i nie wiem co robic, jak robic i z kim... 👄 for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endi witaj:) smutna historia...dziwnie się te życie układa... a ja muszę jednak zamrozić 2...nic z tego nie będzie...spotkanie tez nie wyjdzie.... 7 grudnia: odwyk dzień 1 zaraz zmienię stopkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wlasnie pije w biegu poranna kawke. Ja nadal zamrazam swoja 2, wczoraj spedzilam mily wieczor z 1 i dzieki temu jakos sobie radze. zagubionaaa przykro mi ze ze spotkania nici - wiem co czujesz :( pinzkaaa tylko uwazaj zeby maz naprawde nie nabral podejrzen bo wtedy to juz 2 szybko nie zobaczysz :) pola-pola jak tam dzis humor? endi - a Ty bidulko jak sie trzymasz? lece dziewczyny, przede mna ciezki dzien, ale wieczorem nadrobie lekture :) :) :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconanamaxa
Czesc kobietki:) Zazdroszcze Wam tych mikolajkowych miłych wieczorów,1 nie ma jest w pracy,a gdyby nawet był to tradycyjnie nic bym nie dostała"ale skaładma pieniazki na domek dla ciebie"...chore prawda???? za to 2 dzwonił wczoraj do mnie ,rozmawlilismy przeszło godzinę,ma dla mnie..uwaga 5 prezentów :))..róznice nawet pod takim katem widac jak na dłoni...jutro spotykamy sie i spedzimy magiczny weeknd....wiem jak bardzo mnie kocha,daje mi to odczuc na kazdym kroku..... Endi,trzymaj sie..widzisz najgorsz jest to, ze był to pocałunek a przez to miałas tyle nieprzyjemnosci...kurcze los bywa złosliwy czasami...wiem o czym piszesz..o tej tesknocie za czułoscią,za zaintersowaniem sie Toba..JA MIAłAM IDENTYCZNIE DO LUTEGO....wtedy to poznałam moja 2....ma w nadniarze to wszystko czego brakuje 1...potrafi pieknie mówić,za słowami ida w jednej lini czyny..nie ma zadnych barier!!!...tylko ten ból...kiedy do rozsadku dochodza słowa o braku przyszłosci dla nas.......................ale zyjemy kazda chwilą spędzona wspólnie.... Mysle Endi,ze z Twojej strony jest to na pewno zauroczenie,miłosc chyba przychodzi z czasem kiedy sie troche pozna te druga osobe......zreszta moge sie mylic..u mnie było najpierw totalne oczarowanie..a za jakis czas uderzył we mnie grom i złosliowy amor ugodził mnie strzałą....ugodziła nas w jednym czasie,dlatego tak sie meczymy....wczoraj powiedział,ze o ile byłoby prosciej gdyby nie dostrzegł tego blasku w moich oczach..... ech.... Pinezko ,widze ze 2 w koncu zmadrzał,a moze dojrzał w koncu do tak niezykłej kobietki???Zycze wszystkiego naj naj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 2 wczoraj wygarnął mi,że po moich ostatnich wyznaniach osłabiła sie w jego oczach moja wiarygodność i w związku z tym zmienił do mnie nastawienie.... burak! zamrażam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...nie wiem na jak długo...głupia d...a ze mnie:( najpierw parę miłych słów a potem walnął smsa i wyłączył tel. kiepski mam humor, dzieci mnie też wnerwiają. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Dzien dobry Kobitki 😘 Dolaczylam sie do porannej kawki :) Moj humor jest nadal dobry pomimo, ze 2 sie wczoraj nie odezwal :( ale u niego tak bywa, ze albo pisze i oddzywa sie caly dzien od rana do nocy, albo milczy 4 dni, a potem i tak skruszony sie oddzywa. Do tego wie, ze jak przylatuje to sam mi powiedzial, ze dosyc gg i woli mnie na zywo!!! Przykro mi , ze Wasze spotkania nie wypalily :( ale glowa do gory !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconanamaxa
Madziu,miłego picia kawy..ja zaraz z moim 5 letnum kawalerem(wychowuje go na romantyka!!!!)ide na zakupy ....a jutro raniutko wsiadam w pociag ..................jestem cała podekscytowana... jednak zakazany owoc tak bardzo smakuje TAK BARDZO..szkoda tylko ze ma etykiete zakazanego...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręconanamaxa
zagubiona...głowa do góry..przejdzie mu na 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubodłam jego cholerne ego...najpierw miła rozmowa ale jednak nie wytrzymał...zabolało go to ale wcześniej oczywiście zdążył napisać,że nadal mnie lubi...dziwny facet...i chyba mimo wszystko cokolwiek do mnie czuje, bo nie chce zrywać kontaktu a bolą go moje słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Zagubionaaa co to za facet?? Moja 2 jest bardzo, ale to bardzo ostrozny jesli chodzi o zwiazki i jakiekolwiek wyznania. Do tego jest chlodny powsciagliwy, ale mimo, ze mu powiedzialam co do niego czuje i to kilka razy w rozny sposob, nigdy , ale to nigdy by mi nie powiedzial, tekstu o wiarygodnosci :/ BURAK !!!ZAMRAZAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś rację pola...nie powinnam była pisać...zresztą odpisałam mu wczoraj na tego smsa ale jeszcze nie otrzymałam raportu dostarczenia...zapytałam go co złego albo czego by nie wiedział napisałam? i po co w ogóle ze mna gada w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Zagubionaaa, wlasnie z facetami tak jest :( Oni sami nie wiedza czego chca. Tylko szkoda, ze przy tym sa takie przykre sytuacje. NIE DAJ SIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki pinezko---no prosze ..twoje serduszko tez powoli topnieje:P:P zagubiona----mysle..ze jezeli odrazu ci odpisał na sms...to jednak nie jestes mu obojetna..daj mu czas niech przemysli...głowa do góry u mnie narazie rozkwit..miły ranek z 2 na gg...troche sobie posłodzilismy..az słoneczko wyszło za chmurek i jest tak pieknie:):):) wczorajszy wieczór tez z nim ale tez tylko na gg..ale jest nadzieja ze nie długo to sie moze zmieni:):):):)narazie jest ok :):):):):):):):)nie wiem jak bedzie jutro....ale dzisiaj sie:):):):):):):):):):) zakrecoanana maxa----tobie chyba nie musze zyczyc udanego weekendu....bo bedzie napewno o niebo lepszy....🌼 pozdrawaiam reszte miłego towarzystawa----nasza dewiza od dzisiaj ...BEDZIE TYLKO LEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):) i tego sie trzymajmy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!!😘 Jakos ostatnio nie mam czasu, zeby sobie z Wami pogadac, ale czytam na biezaco wpisy i powiem Wam, ze te Wasze 2 sa jakies takie nieczule...Nie wiem dlaczego tak jest bo przeciez kazdy z nas uwielbia byc kochany, adorowany i podziwiany..Wy oddajecie im cale Wasze serducho, a oni reaguja tak jakos...alergicznie:( Mam jednak nadzieje, ze zrozumieja co traca i w koncu do nich dotrze jakie jestescie wspaniale:) U mnie na razie wszystko super!!!:) 2 zasypuje mnie sms-kami i to w takich ilosciach, ze nie jestem w stanie odpisywac na biezaco, musialam Mu powiedziec, ze jestem zajeta bo inaczej nie dal by mi spokoju;) Zakreconanamaxa...dziekuje Kochana za piekny kawalek, ktory od Ciebie dostalam😘😘😘 Odwdzieczylam sie tym samym i mam nadzieje, ze jest juz na Twojej poczcie:) Jestes SUPER Babeczka!!! Aha, ja rowniez spotykam sie z moim Kochaniem jutro i spedzimy ze soba 2 dni wiec rozumiem Twoje podekscytowanie bo ja z radosci unosze sie gdzies wysoko, przy oblokach:):):) Milego dzionka Dziewczynki i glowa do gory, bedzie dobrze!!!🌼 a jak nie bedzie dobrze, to bedziemy pic i marzekac do woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 napisała,że nadal mnie lubi, nawet bardzo:) ale bierze poprawke na to co teraz piszę bo wcześniej codziennie zmieniałam zdanie a najbardziej go zabolało,że udawałam uczucie,żeby wybadać co on do mnie czuje... mimo wszystko od razu mam lepszy nastrój...jakoś wolę utrzymywać z nim przyjazne kontakty chocby koleżeńskie niż żadne bo jak nie odzywamy sie wcale do siebie to brakuje mi go...odwyk chyba narazie się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam ze spotkania z 2.....i nie ma euforii..niby był cudowny sex..ale nic pozatym,,zadnych miłych słow..na gg potrafi byc czulszy...znowu mam mentlik w głowie..opadłam na ziemie..troche to bolesny upadek..nawet nie wiem..czy bede miała znim siłe dzisiaj rozmawiac...i mu to powiedziec wprost...pogubiłam sie.... kto dzisiaj pije ze mną...pije winko dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Ja sie pisze!!!! Tylko skocze do kuchni ;) Zagubionaa wlasnie to jest to czego ja sie obawiam, ze po seksie juz mojaj 2 nie bede chciala. Moj milczy juz 2 dzien , ale ja humor mam super mimo, ze widze , ze jest dostepny na gg to sie nie odezwe :) Zaraz wracam z kieliszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
pisze jak pijana, a dopiero zaczelam :) Oczywiscie mialo byc do zakreconej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie był pierwszy nasz raz ale jakos było inaczej a dzisiaj tak jakos zimno..moze to ja w koncu zaczynam za duzo wymagac..albo marudze ..nie wiem...jestem w mega dole...znowu nie wiem co robic..chyba zamrozic czas...pokaze mu jaka potrafie byc zimna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on oile bedzie miał mozliwosc to sie odewzie dzisiaj na pewno...tylko jakiemu facetowi mam wierzyc .. temu..na gg ..czy wrealu...jak myslisz...wychodzi chyba prosty wynik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Ja obstawiam REAL!!! Mozna pisac rozne rzeczy, a czuje sie i okazuje te prawdziwe emocje!! Ale ,moze mial jakies zmartwienie, moze nie byl soba z jakiegos powodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja mysle..ze my chcemy przezyc...taka pradxzwią miłosc jak w głupich ksiazak...potrzebujemy słow ..adoracji...ja mam taka zimna jedynke..po co mi taki drugi ktos...nie wiem...brakuje mi dzisiaj sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Moja jedyneczka jest wymazona, wymodlona :) Kochany , okazuje uczucie, uwielbia sie przytulac.... A 2 taka jak Twoja 1. My szukamy tego czego nie mamy.A najbardziej tych motylkow w brzuchu :) Zamroz na chwile, poczekaj i zobaczysz co dalej!!! Na zimno lepiej sie mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej po paru lamkach wina:P:P:P:P....zamroze..oj poczuje biedak moją złośc:P:P:P..wiesz nie chce mu tego mówic wprost bo na nastepnym spotkaniu..zrobi to....chce zeby to samo wszystko wyszło od niego...za co pijemy pola:):)wzies toast..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola-pola
Za nasza SILNA WOLE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×