Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VVV

Co robić, żeby znaleźć dziewczynę? Poważnie.

Polecane posty

nie łatwa, wystarczy, żeby nie byłą świętoszką ale chyba takich świętoszek jest w dzisiejszych czasach dość mało więc w zasadzie nie potrzebnie o tym wspominałęm. Może dlatego o tym wspomniałem, bo wśród tych spokojnych a zarazem nieśmiałych dziewczyn może stosunkowo najłatwiej trafić na taką co się boi wszystkiego, również seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19999990
Czlowieku, ogranicz troche swoje wymagania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia smiszny
a sex mu sie marzy,hehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia smiszny
a pewnie brak urody spedza mu sen z powiek a wymagania ma jak brad pitt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
A skąd możesz wiedziec jakie ona ma podejście do seksu? Przecież nie musi ci się oddać na 1 randce jak 1 szmata ale z czasem jak coś zaiskrzy to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady a jakie ja mam niby wymagania? naprawdę mi się podoba co druga dziewczyna. Mówiłem, że spokojna byłąby lepsza bo myślę, że ja mam większą szansę się takiej spodobać. A co do seksu. Nie mówcie mi, że jak dziewczyna jest spokojna lub romantyczna to odrazu seksu nie lubi. Z tego co czytam tu na kafeterii to większość dziewczyn lubi seks i bardzo im go brakuje jeśli są samotne. Nie tylko seksu, uczucia też ale tak samo jest ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia smiszny
młody filozof,za bardzo medrkujesz,a dziewczyny boja sie nudziarzy...spusc z tonu,wyluzuj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny i fajny chlopak
co sie czepiacie i lapiecie za slowka? Ci co dla nich seks nie jest wazny :O hipokryci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani marysienka
Ja też mam podobny problem - tylko, że jestem dziewczyna. jestem ciut młodsza - mam 21 lat. A szukam własnie takiego zrównowazonego faceta jak Ty i co?? deficyt chyba w moim otoczeniu:-( Mieszkam w szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19999990
Nikt tu nie pisze ze spokojna i romantyczna dziewczyna nie lubi seksu. Kazda kobieta go potrzebuje, ale Ty napisalaes to tak, jakbys szukal jakiejs nimfomanki. Kafeteria nie jest dobrym zrodlem informacji, tu kazda jest Pamela Anderson i Teresa Orlowsky w jednycm... Poczytaj razczej ksiazki albo pisma psychologiczne jesli chcesz sie wiecej dowiedziec o kobiecej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mówiłem, że na pierwszej randce? chyba mnie rozumiecie przez pryzmat tego co sami myślicie. I wciąż nie wiem czemu uważacie, że moje wymagania są duże. Moim wymaganiem jest tylko to, żeby to dziewczyna mnie chciała i żeby mi się podobała z wyglądu ale już mówiłem, że mi się z wyglądu podoba bardzo dużo dziewczyn. A nie mam prawa marzyć o seksie? Co wy gadacie. Z tego co widzę na kafeterii dla każdego seks jest ważny. Tu się wypowiadają głównie kobiety, a dla mężczyzn jest jeszcze ważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny i fajny chlopak
wcale nie zabrzmialo to jak poszukiwanie nimfomanki :O przesadzacie ! chlopak po prostu nie chce dziewczyny zahamowanej w tej sferze bo jest dla Niego (jak dla wiekszosci) wazna. a wcale nie znaczy ze oczekuje od niej seksu na pierwszej czy drugiej randce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Ja też tam zawsze wolałam inteligencików niż cwaniaczków i półgłówków...........ale nieco luzu i humoru by się przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, o tym seksie to tylko dorzuciłem a wy sie tego najbardziej uczepiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie kobiety
a fakt ze tu jestes jak garstka innych facecików swiadczy o tym ze jestes zniewieściały,wiec lepiej pogadaj sobie z facetami na meskim jakims forum:o załosne biedaczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o luz to pracuję nad tym i mam coraz lepsze efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani marysienka
ja lubie męzczyzn spokojnych, dojrzałych , zrównowazonych, którzy wiedza czego od zycia chca. Nie cwaniaczków , takich którzy tylko o zabawach i pifffku mysla. Powiem Ci , że wsród rówiesników jestes wyjątkiem, bo mezczyxni do 28-30 roku to przewaznie niewyrosnieci chłopcy (psychika) i trudno spotkac kogos myslacego powaznie o zyciu w tym wieku....... za to dziewczyny szybciej dojrzewają i dlatego wierze, że nie za długo będziesz szukał swej połowki ja mam gorzej:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani marysienki
zdziwilabys sie jacy sa ograniczeni w sferze dojrzalosci psychicznej panowie własnie w 28-30 a nawet wzwyz baa nawet i starsi,do 35 roku zycia to duze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie robisz duzo
Dyskusja zbacza na zle tory- wzmianka o seksie wzburzyla dziewczyny ..no nie dziwne, ale za daleko idziecie w interpretowaniu kolegi ... Ja tez jestem spokojna -dosc - lubie kameralne klimaty ale i duze imprezy ... nie zmieniam facetow -chce jedynego do tego - a jednak chce seksu i jestem zmyslowa ........Po prostu czlowiek moze byc bardzo skomlikowany i jelsi jest doktorkiem w okularkach, to nie znaczy ze nie bedzie lubil nieskrepowanego seksu ze swoja luba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani marysienka
niestety masz racje:-( z takim facetem to dopiero można iśc i się zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, mam nadzieję, że znajdę dziewczynę:) Najważniejsze, żebym był w tej i w iinych sprawach optymistą i żebym szukał więcej okazji do poznania dziewczyny. Myślę, że jak będę to robił to szansa będzie dużo większa:) Dzięki za wasze bezinteresowne rady i już was nie zanudzam swoimi problemami:) A gdyby, któraś z was udzialała rad jednak interesownie, to chętnie się z nią skontaktuję;) W celu uregulowania rachunków oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
polecam pania marysieńkę...bo ja już zajęta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja tylko żartowałęm!:) i kto tu podchodzi do wszystkiego na poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
ja też...żartowałam :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze,ze gorąca dyskusja :) :D Myślę,ze niedługo spotkasz na swojej drodze interesującą dziewczynę,tylko troszke cierpliwości,jesli sie za tym usilnie nie goni to wtedy samo przychodzi ;) Najważniejsze,zebyś zawsze był sobą i nie probował udawać nikogo innego,badz usmiechniety,postaraj sie troszeczke bardziej otworzyc na innych,na towarzystwo,czesciej wychodz \"do ludzi\" bądz wesoły i usmiechniety,tacy ludzie przyciagaja innych :) Ciekawa rozmowa to podstawa,i napewno nie bedziesz miał z tym problemów ;) i nie siedz w domu,staraj sie czesciej wychodzic,wszystko sie ulozy i poznasz odpowiednia kobietkę ,jetes optymistą i ciesz sie zyciem :) pozdrawiam cieplutko i zycze powodzenia miastowy kolego :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to chyba znalezienie dziewczyny lub chłopaka jest stosunkowo łatwą sprawą w porównaniu do rzeczy takich jak uzyskanie dobrego wykształcenia, dobrej pracy, nauczenie się języka obcego, mniejszej liczbie ludzi się to udaje ale przecież też sporej Ci, którzy są samotni jak ja poprostu widzą ten problem jako większy niż jest. Mam nadzieję, że przejdę na stronę niesamotnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie ,bedzie dobrze :) Napewno spotkasz kobietke ktora doceni twoje podejscie do zycia i osobowosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Skoro jeszcze nie śpisz... W życiu wazne jest dobre wykształcenie ale i zwiazek z 2 osobą też. Nie można stawiać 1 nad 2. Najlepiej jak idzie w parze. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory to była poprostu moja wina, że jestem samotny, właśnie nie dawałęm sobie szansy na poznanie dziewczyny ale zmienia się to na lepsze. Jak miło być optymistą po całych latach bycia pesymista:) Wierzcie mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
Każdy ma prawo do szczęścia w miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×