Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzona florka

wesele a raczej jego brak

Polecane posty

Gość rzucę wianek
ParisH katoliczko to ja sie podszyłam a nie Doli. Chciałam się upewnić czy każda , wchodząca tu i lubiąca wesele , welon jest nazywana doli:D Na mnie jeszcze nie padło:) Fajny topik, pełen jadu, agresji i obelg. Moderatorko słodka zrób to wreszcie i daj na smietnik:)oj ParisH dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSYCHOPATIA TEZ PASUJE DO DOLI-W zaburzeniu psychopatycznym defekt dotyczy sfery emocjonalnej . Jeżeli ktoś nie potrafi dać sobie rady ze swoimi uczuciami – cechy sfery emocjonalnej ulegają stłumieniu . Mówi się wtedy, że dana osoba pozbawiona jest uczucia empatii , nie potrafi się wczuć w uczucia innych ludzi . Cechy osobowości psychopatycznej : a) upośledzenie umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi na podstawie głębszych związków emocjonalnych b) manipulowanie ludźmi w celu zaspokojenia własnych potrzeb i racjonalizowania celów c) brak tzw. wglądu w siebie , czyli bezkrytycyzmu zachowania d) brak poczucia winy z wyolbrzymionym poczuciem krzywdy e) nieumiejętność wyciągania wniosków z przeżytych doświadczeń Jeśli występuje deficyt emocjonalny wtedy uaktywnia się cecha nieumiejętności nawiązywania kontaktów i manipulacja . Psychopata nie ma poczucia moralności . Ludzie służą mu jako przedmioty , które wykorzystuje w celu realizacji własnych potrzeb . Upośledzenie kontaktów powoduje , że psychopaci inaczej dochodzą do ludzi . Aby zdobyć sympatię innych ludzi psychopata manipuluje nimi . Poczucie krzywdy = brak poczucia winy ( brak sumienia ) f) deficyt lęku czyli niski poziom lęku psychicznego : - impulsywność w zachowaniu - niekontrolowana agresja - brawurowość - błędy w ocenianiu sytuacji społecznej g) lęk fizyczny o własne ciało ( nadmiar lęku )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuce wianek nie mam nic do osob co cha duze wesele, rozumiem to:) ale mam cos do doli, bo obraza innych, nie zwaza na innych ludzi, dogaduje, przeraza swoja głupota wszechograniajaca, ma nature socjopatki, poniewaz nie ma w sobie ani krzty empatii, mysli tylko o sobie, manipuluje ludzmi, nie ma ludzkich odruchow..wszystko zrobi ze po trupach dojsc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucę wianek
kurka :D ale to jak narazie na nia się uwziełyście i wyzywacie jak widzę. Nawet topiki zakładacie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest szurnięta
heh SOCJOPATKO vel. PSYCHOPATKO - DOLI, ja nic z palca nie wysysam - to są Twoje słowa , a innym topiku wprost się przyznałaś , że ci zwiał facet . Znajdę -jezeli jeszcze nie usunęli i dam Ci znać... czerwcowa doli to jak ja bede męzatką to ty bedziesz dopiero w trakcie załatwiania formalności:d........kurcze mam anadzieję ze tym razem dojdzie u mnie do ślubu i nic nie nawali . i sie nikt nie rozmysli i kasy starczy, heh -topik - przygotowania w toku - bo ślub w 2007 roku" tam to dopiero dała popis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGNOROWAC I NIE ODPOWIADAC. To juz nie jest temat o slubie, tylko o zaburzeniach jakiejs kobiety. Wrocmy do tematu i gadajmy o weselu. Kazda ma jakies wyobrazenie tej uroczystosci. Rozmawiajac o swoich pomyslach mozna sobie pomoc, cos zmienic, zaplanowac inaczej... Do licha, szkoda czasu na dyskusje z osoba chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucę wianek
celu?jaki ona ma tu cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucę wianek
bibo a ty tutaj nawet? nudna jestes, i buntujesz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
znajdz koniecznie- bo nikt nigdy nie zwiał mi:D czekam az znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
nie pomyslałas ze to ja się rozmysliłam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
rzucę wianek- ciekawe, nie powiem ciekawe. To apel do zawiszenia broni i ignorowania osoby która wywołała wojnę uważasz za buntowanie ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahhahaaa
nie trzeba buntować - przecież gołym okiem widać, że doli to poziom solaryjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bimbo ja juz miała ślub , a jaki Ty bys chciała ślub?podziel sie swoimi planami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
12:44 rzucę wianek celu?jaki ona ma tu cel? 12:44 rzucę wianek bibo a ty tutaj nawet? nudna jestes, i buntujesz ludzi popatrzcie na godziny czy to nie ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajobongo
Regunamin proponuję przeczytać. To co tu robicie zaskrawa o pomste do nieba i do prawnika. Dziewczyny - czytacie to co o niej piszecie? I jest ogólny zakaz cytowania formowiczów i obrązliwych słów , których nieszczędzicie. To tak dla informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern A
Regulamin jest dostępny. Parafrazując poprzedniczkę , przypominam o zakazie używania cytatów i obrażania oraz wulgaryzmów używanych do forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest szurnięta
heh , ja wczoraj byłam na takim topiku co leciała sama łacina i co ? i nikt z moderatorów a tym bardziej prawnoków się tym nie zainteresował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest szurnięta
dyskusja trwała od 17 do 24 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modern A jakie ten swiat chory przeciez to ona nas obrazała.. pisała o dziewczynach ktore nie robia wesel, biedakami i dziadami.,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym doli jest na zwolnieniu warunowym za dobre zachowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern A
Czerwcowa doli nie używa wulgaryzmów. Proszę o zachowanie kultury między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, na co mam ochote:) Jestem juz sporo po 30tce, maluch w wieku przedszkolnym i chyba powoli dojrzewam, zeby cos zmienic, zalegalizowac... Do niczego mi to nie jest potrzebne, ale chcialabym zrobic przyjemnosc rodzicom. Mieszkam we Francji, w Strasburgu, ale na pewno swietowalabym w Polsce. Czytam Wasze opinie i szukam pomyslu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern A
Czerwcowa doli wczoraj w godzinach od 17.00 nie była już obecna na forum. W związku z powyższym nie mogła ubliżać nikomu i używać pod żadnym adresem wylgarnych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern A
Czerwcowa doli nie posiada żadnych innych nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
modern A-- a powiedz mi czy było by możliwe utworzenie topiku gdzie doli pod różnymi jej postaciami nie miała by wstępu- po prostu to IP nie mogło by wchodzić na ten topik? Podejrzewam że troche by się uspokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Francji sluby sa bardzo podobne do polskich. Katolickie. Bo orientalne wygladaja odrobine inaczej. Wszystkie mlode pary przyjezdzaja do parku, Oranzerii, robia sobie fotki, rozkladaja eleganckjie koce, piknikuja... Jest piekna pogoda, a Oranzeria to najpiekniejsze miejsce w miescie:)) Pieknie to wyglada, gdy mlodzi chodza sobie alejkami, ludzie czasami bija im brawo, czesto czestuja ich czyms tam. Bardzo sympatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern A
Forum jest ogólnie dostępny dla każdego. Osoby , które nie dostosowały się do Regulaminu są banowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek morski
doli, a pieknie jest w Twoim mieście. Dowiedziałam się ,że mieszkasz w Wenecji. Zawsze tam chciałam pojechać. jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wesela kazdy tu robi tak, jak chce i na ile go stac. Gdybym miala sie decydowac na wesele, to najchetniej latem. Wolalabym styl \"elegancki inaczej\". W Polsce ladnych miejsc nie brakuje, mysle o jakims przyjeciu popoludniowo wieczornym na wolnym powietrzu. Kobiety w kapeluszach i lekkich sukienkach, lekkie potrawy, jakas lagodna muzyka. Moj maluch w muszce:)) Bez zadecia, rosolu, schabowych i sztywnych kiecek. Angielska wis, lata 30-te... Moze 60-te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×