Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzona florka

wesele a raczej jego brak

Polecane posty

Gość kunegundka=doli
ale twoi rodzice doli, nic nie wiedzą że bierzesz ślub - czy aby zdążą wziąć ten upragniony kredyt, żebys zarezerwowała wszystko :-o i biedulko zdążyła ze wszystkim :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
zdązymy- za rokśłub a kredyt wystarczy wziąść na kilka miesięcy przed slubem na jedzenie. my z narzeczonym sami reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pustej doli...
I po zmieniasz nicki ??? I tak widać po sposobie formułowania zdań i toku myślenia ( patrz. durnego myślenia ) widać że to ty ... ( kunegundka , kaszanka z krwi ) Dziewczyno , czy ty myślisz że każdy zatrzymał sie na ilorazie inteligencji równym twojemu ... ? Masz problem ... i to duży .... Wspólczuję temu " szczęśliwcowi " który z tobą jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaparajka
UWAGA UWAGA SENSACJA kaszankA z krwi i kosci WIE WSZYSTKO!!1 HEHE ludzie zglaszajcie sie do niej z pytaniami, ona na kazde PYTANIE ZNA ODPOWIEDZ I WIE CO MYSLA INNI..zna mysli ludzi!!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funkis
czerwcowa doli a co jak narzeczony sie odmysli bo znajdzie łądniejsza i madrzejsza od Ciebie..bo z tego co piszesz...wychodzi zes marna partia na zone hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegundka
Nie jestem doli. Nie potrafisz zrozumiec ,że niektórzy chca mieć huczne wesele? Ami 27 tez jest mną czy doli,? Bo teraz to ja nie wiem juz kim jestem.I nie obrazaj na forum ludzi .Zajmie się Toba prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa dola jestes na pewno
jestes gruba, owłosiona, brzydka , głupia nudna i sie dowartosciowujesz..hehehe fajne dziewczyny nie pisza takich BREDNI JAK TY W ZYCIU BYM Z TAKA LASKA JAK TY NIE WYTRZYMAł ANI DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNEGUNDAAS
prawnik sie moze mna zajac a TOBA PSYCHIATRA HEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
Nie martw się o narzeczonego. Z ciebie marna partia i leczysz moim kosztem kompleksy:D. Ja jestem kunegundką?:) Kunegundka słyszysz? Nie mozesz chcieć wesel bo zaraz powiedzą ,że Ty to ja. Bez komentrzaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska-lola
no właśnie.... dziś się dowiedziałam , że WYDAJE MI SIĘ , że wesel nie lubię - tak naprawdę to marze o tym , ale udaję , bo jestem za biedna na wyprawienie wesela , a nie chcę się do tego przyznać człowiek się uczy całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecikks
nienawidze pustakow...pukajac sie w głowie czerwcowa doli usłysz pusty dzwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
zazdrość. sama jestes gruba i owłosiona:D oj szkoda ze mnie nie widzisz:) i nie znasz. Nie musze ci nic udowadniać. wazne ze jestem najszczęsliwsza kobieta, mam wszystko, a ty mozesz cmoknąc mnie w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
boska lola- nie okłamu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka w czekoladzie
Ja i mój narzeczony mamy własnie mieszkanie - 3 pokoje, super pracę a we wrzesniu beirzemy slub. I wcale nie robimy weselicha na ponad 100 osób...mimo,ze kase mamy nawet na wesel dla 200 osób. Zapraszamy tylko najblizszych z rodziny i przyjaciół, którzy chcą razem z nami cieszyć się naszym szczęściem. Nie zalezy mi na ciotkach, które tak naprawdę mnie nie znają a na weselu chca się tylko pokazać, najeśc, napić. Ale w głebi duszy wcale nie zycza nam szczęścia. Ludzie juz tacy są. Na naszym weselu będzie około 40 osób, które wiemy,że nas kochają i będą się razem z nami cieszyc tego dnia. I mam głeboko czy ktos bedzie mnie obgadywał.A jeśli nawet to tylko świadczy o ich zazdrości. Takim osobom napewno nie zalezy na naszym szczęściu. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode, i te z weselichem i te ze skromnym obiadem w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecikks
boska lola -jestes boska...niestety poziom iq tych pan jest poniezj poziomu heheh sa po prostu głupie lalunie ktorych jedynym marzeniem i sukcesem zyiowym jest wesele,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska-lola
hej hej hej inne mają chłopców wiele a jo ni mom bo jo ciele hej hej łodyrydy teraz panie zapraszamy do kółeczka na środek i czerwcowa doli rzuci welon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecikks
czerwcowa doli DAWAJ ZDJECIE CHETNIE CIE OBEJRZE albo umiesc na www.imageshack.us wtedy uwierze w Twoja urode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecikks
jak nie umiescic zdjecia utwierdzisz mnie w przekonaniu o swojej brzydocie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
niestety mozesz pomarzyc o rzucaniu welonu tylko, o weselu, pewnie jestes stara panna albo nawiedzona zdesperowaną męzatka z cyckami na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska-lola
masz rację , o weselu mogę tylko pomarzyć ale żeby osłodzić sobie życie , za trzynastkę kupię sobie welon na allegro i rzucę z balkonu , na pewno mi sie poprawi humor oj ty głupia torbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
piszesz pod kilkoma nickami co świadczy ze jestes zdesperowana i zle ci z tym,że ktos bedzie miał wesele a ty nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ja
doli, chce byc na twoim slubie, po prostu musze zobaczyc ta wioske, musze miec z czego sie posmiac :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pustej doli...
He he he Ty masz schzofrenię ... Czytaj z uwagą ... AMI trochę inaczej się wypowiada -a przede wszystkim nie napiera w swoim poście o mieszkaniu , kasie kredytach - które trzeba wziąć ...na wesele. Napisała , ze wesele sama opłaca ( i to się jej chwali ) - że rozumie te osoby , które takiego wesela nie albo nie chcą albo je na nie poprostu nie stać... A te pozosyałe kaszanki i kunekundki to są twoje "twarde " zasady - znaczy sie ty - SCHIZOFRENICZKA DOLI . O to twoj przyszły mąż jeszcze nie jest na straconym - będzie mógł małżeństwo uniewaznić bo ukrywasz przed nim chorobę psychiczną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska-lola
czerwcowa doli , a co ty masz za pracę , że całymi dniami wysiadujesz na forum ? zerknęłam z ciekawości - jesteś tu chyba codziennie w godzinach pracy normalnego człowieka; czy ty pracujesz wieczorami ? że taka z ciebie bogaczka z osiągnieciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecikks
dawaj zdjecie madralo co sie przechwalasz uroda!!! no dalej czekamy chetnie cie ocenimy!!!! pisałas zes taka piekna!!!1 nie zmieniaj tematu czekamu na zdjecie, najmadrzejszej, najpiekjniejszej najbogatszej..osoby na SWIECIE CZERWCOWEJ DOLI... CHODZACY IDEAł HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerw_doli
boze, dziewczyno jaka jestes denna, naprawde!poprostu jak sie czyta twoje teksty to niewiadomo czy sie smiac czy plakac! Wez sobie jeszcze na czole wypisz ze masz to mieszkanie, i ze jestes taka suuuper laska, naprawde i ty studia skonczylas?? wspolczuje narzeczonemu ze musi cie znosic....ja bym nie dala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
zazdrośc az kipi widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponaoma
jaka zazdrosc jak zes nawet zdjecia nie umiesciła czego sie wstydzisz? podobnos taka piekna wiec dawaj zdjecie... czego mamy Ci zazdroscic GłUPOTY!!! HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pustej doli...
Doli , a wyjedziesz w podroż poślubną ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czerw_doli
chcialabys....tak zazdroszcze ci.....mieszkania....buhahaaaa wspolczujemy ci dziewczyno, naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×