Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniolek_74

Odeszła moja mama

Polecane posty

Gość Adrian

Wczoraj o 6.15 odeszła moja mama chorowala na marskosc wątroby. 3 lata temu napłynela  jej woda do brzucha pojechała do szpitala , lekarze nie dawali szans a jednak wróciła do życia i to na 100% niestety dalej pila ukratkiem i nie przestrzegala diety. Mieszkała z nami że mną i dziewczyna i pila kiedy nas nie było lub w nocy. Mam żal ale bardzo mi jej brakuje...  to świeża sprawa jutro pogrzeb a ja nie mogę się pozbierać  😞 mammam 28lat  a mama miała 57lat. Mój adres email : adriangrad63@gmail.com jak by ktoś chciał pogadać może mi to pomoże  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac

Moja mamusia odeszła nagle parę tygodni temu to spadło na mnie nagle, nie spodziwanie. Na poczatku bylem sparaliżowany szokiem potem pojawiła sie ogromna rozpacz. Najbardziej żałuje tego ze rzadko dawałem jej do zrozumienia ze ja kocham ...... nie moge sie pozbierac od tego czasu .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek

Mam 13 lat moja mama odesła od nas jak miałam 5, lat rok później mój tato miał dziecko z inną.Po prostu nie wyobrażam sobie być szczęśliwa nawet po takim czasie bo jeżeli ja będę szczęśliwa to kto będzie dla niej smutny kto będzie o niej pamiętał nikt, wiec nawet po 8 latach nie umiem być szczęśliwa sama myśl ze jej nie zobaczę nie usłyszę doprowadza mnie do łez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×