Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość jak ktoś jest niezadowolony
to od razu zawiść? nie można wyrazić swojej opini że się jest niezadowlonym bez żadnych podtekstów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niektóre osoby są zadowolone
inne nie i też mają prawo wyrazić swoją opinię. Na tym polega wolność internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrawig
wiec nie uogolniaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wide
Dziekuje za wroclawski adres. Niedlugo wybiore sie i naocznie i namacalnie zapoznam sie z perukami. A czy tam tez sa uzupelnienia calosciowe? Wiem, ze sa dziewczyny handlujace uzupelnieniami, ale ja musze najpierw pomacac, ogladnac, wiec chyba na pierwszy raz jednak wybiore sie do Wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We Wrocławiu
jest jeden ze sklepów całej sieci. Oni generalnie prowadzą hurtownie i inne sklepy sprzedające peruki od nich kupują, więc tam wybór jest największy, uzupełnienia też pewnie ale nie wiem. W Warszawie napewno można kupić też uzupełnienia. Pierwsze może wydawać się drogie ale na następne jest rabat i wychodzi taniej od lacewig + lepsza jakoś od lacewig bo włos słowiański + usługa fryzjerska + gwarancja, ponadto tam honorują refundację NFZ na peruki. Także po uwzględnieniu wszystkiego można mieć uzupełnienie z włosa słowiańskiego za 2,5-3 tysiące (przy drugim zakupie,pierwsze będzie droższe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ANONIMA: Jeśli to znowu konkurencja- to gratuluję naprawdę taktyki- takie zagrania są godne pożałowania. Kolejna rzeczą mój drogi anonimie- prowadzę działalność gospodarczą i prowadzę firmę- więc proszę nie sugeruj mi tu szarej strefy. Działam legalnie , rzetelnie i nie mogę sobie nic zarzucić.I chyba ten fakt bardzo kole w oczy. Na forum które zniknęło- też musiało coś boleć najwyraźniej. Ktoś miał wszystkich zainteresowanych głęboko w poważaniu i skasował tak naprawdę kopalnię wiedzy nie tylko o uzupełnieniach Ponadto im więcej piszesz przeciwko mnie tym więcej klientów zgłasza się do mnie- proszę zmienić taktykę w takim razie bo nie idzie w tą stronę którą szanowny anonim zamierzył na początku. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą gdyby szanowny anonim kierował się bardzo prostą zasada w zryciu a mianowicie: "nie czym nikomu tego co tobie niemiłe" na pewno wiele innych rzeczy w życiu układałoby się tak jak należy. Dlatego, że jestem głęboko przekonana że zawsze zło wraca do nas wcześniej czy później. ja na szczęście nie muszę nikogo oczerniać, zresztą nie zajmuje się uzupełnieniami po to by konkurować z kimkolwiek- nie mam takich ambicji i uważam to za obrzydliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wide
Orbs kochana nie przejmuj sie. Jestes bardzo pomocna i ciesze sie, ze nie zniechecasz sie takimi anonimami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę przywrócić forum GAZETY.PL o "łysieniu" gdzie wyraźnie było widać kto i z kogo był i nie był zadowolony- Interesowne usunięcie forum z niewygodnymi wątkami to jest wolność internetu Pani zdaniem? Odebrano osobom zainteresowanym korzystania z kopalni wiedzy o chorobach, uzupełnieniach i wielu innych ważnych rzeczach. A powód zniknięcia tego forum jest jasny jak słońce. Więc proszę być konsekwentnym w swoim formułowaniu tez na temat WOLNOŚCI INTERNETU. Nie znam sprzedawcy, który miałby 100% zadowolonych klientów- dlatego proszę nie szafować tu przypadkiem czarnej kitki- bo to nie jest dowód na to że moje uzupełnienia są złej jakości- a osoby które będą zainteresowane same przyjdą i zobaczą i dokonają wyboru. Klient nie jest osobą upośledzoną. Poza tym czarna kitka nosi uzupełnienie i jakby Pani była na tyle inteligentna to widziałaby Pani, że jej opinia wcale nie wzbudza we mnie złości- złość wzbudza we mnie Głupota, Zawiść, Podstępność i Wąski zakres myślenia. Są osoby dla których uzupełnienie okazuje się niezbyt trafionym rozwiązaniem i nie widzę nic w tym złego, że napisała o tym. Najlepszym dowodem jakości i poziomu wykonania moich uzupełnień są klientki które od lat noszą systemy i po trafieniu do mnie są zadowolone. Pozdrawiam jeszcze raz i życzę Mniej jadu jak zwykle- bo to co dla Pani wydaje się niezauważalne- dla innych jest bardzo widoczne i tak kłuje w oczy- że nie daje to o Pani dobrego świadectwa. I nie jest to tylko moja opinia. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie od ORBS
Niestety ta dziewczyna nosi uzupełnienie nie dlatego że chce a dlatego że musi, i nie ma pieniędzy na inne. Drugi raz zakupu nie dokona u ciebie. A jej przykład pokazuje jak bardzo można się rozczarować, bo w lacewig ona nie czuje się jak Beyonce bynajmniej. Faktycznie szkoda że nie ma forum na gazecie.pl bo tam było więcej niezadowolonych twych klientek. W rezultacie usunięcie tego forum okazało się dla ciebie bardzo korzystne. A te niby zadowolone wyglądały jak fikcyjne konta przez ciebie założone bo dokładnie takim samym językiem się jak ty posługiwały. Jakaś osoba zwróciła uwagę, że próbując z którymśkolwiek z tych nicków porozumieć nigdy nie dostawała odpowiedzi, czyż to nie dziwne? Pozapominałaś haseł do swych fikcyjnych kont na których sama sobie pisałaś na swoją cześć peany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obydwie wiemy, ze to co Pani pisze nie jest prawdą- to forum było niewygodne z wielu powodów i doskonale Pani o tym wie. Właśnie takie metody nie są w moim stylu i proszę pozwolić, że to klient będzie oceniał moje usługi a nie Pani. Kończę tą dyskusję, choć Pani będzie powracać jak bumerang:):) Ale proszę pamiętać, że te osoby które po takich wpisać zaczynają wątpić w moje usługi poprostu przyjeżdżają do mnie i mając już doświadczenie wybierają mój produkt bez wahania- więc na nic Pani starania. Klient ma swój rozum i nie będzie słuchał i kierował się tego typu opinią- a ja nikogo nie namawiam ale jednocześnie wiem co oferuję. Rożnica między mną a Panią jest zasadnicza- jestem życzliwa, prawdziwa i dbam klienta. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
Jeśli chodzi o to forum które zostało usunięte, to bardzo żałuję było bardzo bardzo pomocne... Szkoda że już nie istnieje. Wiele osób uniknęłoby rozczarowania zakupów od "pięknie-mówiących" akwizytorów i nie wpadliby w pułapkę marketingu szeptanego. Przypadek tej dziewczyny mną wstrząsnął, to że teraz się wszyscy z niej śmieją w miejscu pracy wołając "peruka peruka". To przecież jakiś horror. Nie jestem żadną twą konkurencją tylko bacznym obserwatorem... Widocznie na innych forach mają cię też dość skoro myślisz że ktoś z konkurencji lata i ci robi zły PR, przykro mi widocznie twoja nachalność nie tylko mnie razi. A internet jest faktycznie wolny i przykładem jestem ja bo piszę jak jest i nie mam w tym żadnego celu. Chcę tylko żeby ktoś przed zakupem zastanowił się dwa razy i zobaczył twój produkt naocznie i najlepiej go przymierzył, by później uniknąć potężnego rozczarowania i utraty gotówki. Ponadto osoby zainteresowane powinny wiedzieć że można ten produkt kupić taniej bezpośrednio od producenta na wizażu jest bardzo dużo adresów. Albo można popytać się forumowiczek które tak właśnie robią. Nie jesteś jedyną alternatywą. A wogóle to wkółko powtarzasz to samo. Chyba ci się płyta zacięła. Podaję adres do forum ze stronami na których można kupic lacewigi jak ktoś jest samodzielny i nie potrzebuje "mamumsi" która go będzie za rączkę prowadzić przy okazji trzepiąc kaskę: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138993. Fajne forum warto je przeczytać przed zakupem. Zajrzeć też na tą stronę: http://www.inter-technology.pl/. Włosy tu są przynajmniej słowiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
ORBS A zresztą gdyby szanowny anonim kierował się bardzo prostą zasada w zryciu a mianowicie: "nie czym nikomu tego co tobie niemiłe" I faktycznie kieruję się tą zasadą nie naciągam ludzi przez internet nie manipuluje nimi gdyż nie chciałabym aby nikt mnie naciągał i mną nie manipulował. Może czas byś zastosowała tą zasadę do siebie skoro ją głosisz. A jeśli chodzi o pytanie o "szarą strefę" to nie jesteś tu jedynym sprzedawcą i jak nic nie masz na sumieniu to chyba nie powinnaś się wzburzać, wystawiasz fakturę na każdy sprzedany produkt i urząd skarbowy nie będzie się miał do czego przyczepić. A może te wszystkie inne adresy email to tez ty...? Przysłowie mówi uderz w stół na nożyce się odezwą. Jak jesteś krystalicznie czysta i nie masz nic na sumieniu to nie rozumiem tego oburzenia za to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że osoba podpisująca się -"pytanie od ORBS" -tak zajadle chce dowieść swojej racji, że zapomniała po co to forum istnieje,. A więc (chociaż od więc nie zaczyna się zdania) nie po to aby Pani "Orbes" mogła sprzedawać i zachwalać swój towar, ale po to by osoby chore ,takie jak ja na przykład (pytanie od ORBS- chyba nią nie jest ,śmiem przypuszczać) mogły między słowami zasięgnąć wielu niezbędnych informacji. Chciałam zaznaczyć, że nie jestem klientką Pani ORBS , a z forum i od Niej dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy (np. to o spryskiwaniu peruki od wewnątrz lakierem do włosów, czy też możliwość i instrukcja zakupu w USA oraz informacje jak na co-dzień radzić sobie z tym okropnym niedomaganiem naszego organizmu). Dlatego prosiłabym aby nie prowadzić takiej poniżającej polemiki , tam gdzie po prostu większość z nas oczekuje ciepłych słów oraz tego że nie jesteś my osamotnione w naszym problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz już wszystko wiadomo:)łatwo Panią rozszyfrować:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
Jestem kimś kto nie ma ochoty być narażanym na twój nachalny marketing... i kimś kto nie ma ochoty czytać takich smutnych opowieści jak historia tej dziewczyny, kimś kto nie ma ochoty być terroryzowany niemożliwością swobodnej wypowiedzi i prezentacji odmiennych od ciebie opini i odmiennych rozwiązań. Jak produkt jest dobry to niech broni się sam: to twoje słowa. Bardzo się cieszę że czytałam forum gazety.pl bo to głownie ono ukształtowało moją opinię o tobie. A już prawie się w tą manipulację wciągnęłam. Naprawde żal że je skasowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zna Pani granic:) Gdyby wiedziała Pani gdzie mnie najwięcej i skąd naprawdę pochodzi większość moich klientek to pewnie zzieleniałaby Pani ze złości i z tej swojej zawiści. Naprawdę proszę poszukać w sobie jakiś resztek dobrych pozytywnych emocji i nimi się pokierować- a wszystko przyjdzie łatwiej. Złe emocje nie pozwalają nam zrobić nic konstruktywnego- a właśnie to co Pani tu wyprawia obraca się tylko i wyłącznie przeciwko Pani a nie mnie. Pani zachowanie przypomina zachowanie osoby bardzo sfrustrowanej a cel jest jasny i klarowny. Proszę sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORBS ignoruj tę stukniętą babę
Jak trolla, po prostu ignoruj :O Kobieto, jesteś już nudna i masz jakiś osobisty problem. Już wszystkie wiemy, że nienawidzisz Orbs (tak: nienawidzisz, proponuję psychoanalityka, może dotrze do źródeł Twojej traumy emocjonalnej ;) ), ale naprawdę na takich tematach ja przynajmniej chce widzieć jakieś informacje, a nie krucjaty nawiedzonej, skrzywdzonej nie wiadomo czym wariatki. Orbs prowadzi biznes, zarabia, jak każdy, kto sprzedaje te przeklęte kłaki, na które jesteśmy skazane, na pewno nie jest sprzedawcą idealnym, ale kto jest? Nawet ci od włosówza 12 tysiaków też potrafią sprzedać bubla (poczytaj). Wiesz, co myślę? Że też łysiejesz i znalazazłaś sobie temat zastępczy, żeby sobie radzić z emocjami. Uwzięłaś się na Orbs z jakiegoś Tobie tylko znanego powodu. Może z takiego, że Orbs nie łysieje i nosi lace z własnej woli? A Ty musisz, bo nie masz włosów? Ja też nie mam i szlag mnie trafia, ale Orbs nie jest winna temu, że świat niesprawiedliwy i wredny. Naprawdę, ogarnij się, bo to już męczące jest dla wszystkich użytkowniczek myślę. Zaraz pewnie dowiem się, że jestem Orbs :D Otóż nie jestem, sprawdź zobie numetr IP u modów, czy rób co chcesz. Zaraz przekleję wypowiedź na "łysienie", bo już mnie to naprawdę wkurza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
Nie obchodzi mnie skąd pochodzą Pani klientki ja spotkałam tylko te rozczarowane, które probowano zamieść pod dywan i mi się to nie spodobało. Wyraziłam swoje zdanie o tym wszystkim. I będę to robić dalej nie zastraszysz mnie jak to masz w zwyczaju. Zresztą wystarczy poczytać jak "rozwiązujesz" takie sprawy. Zastraszanie, przegadanie, obrażanie, łapanka i nagonka. Cóż każdy orze jak może. Ciągłe inwigilowanie forów, wszędzie cię pełno przecież musisz mieć wszystko pod kontrolą. Mnie ust nie zamkniesz bo bardzo mi się nie podoba takie traktowanie ludzi. Koniec kropka. Jak masz taki dobry produkt to przecież sam się obroni i klienci będą walić drzwiami i oknami. Pozatym to ty oczerniasz inne produkty, jak chcesz to przytoczę kilka twoich cytatów. Nie ma co zgrywać świętej matki Teresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
Pozaty tyko winny się tłumaczy, a ty tłumaczysz się gęsto oj gęsto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
Najpierw jestem Panią ze złej konkurencji a teraz nagle przeistaczam się w łysiejącą ciekawe w co ewoluję w przyszłości w twojej wypowiedzi hehe a prawda jest taka że widzę że niezadowolonych jest sporo oj sporo... ale boją się mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od ORBS
najbardziej to właśnie było widocznie na gazeta.pl... dlatego łączę się w bólu i żalu w związku ze skasowaniem tego forum nawet wątek lace wig od orbisik skasowano jak pojawiły się niepochlebne opinie, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORBS ignoruj tę stukniętą babę
Kobieto, nie znam Cię, nie znam Orbs (nie kupię od niej lace bo boję się tylko pośrednictwa przy zamówieniu, chcę przymierzyć), ale naprawdę LECZ SIĘ :O Najbardziej mi się podobają te teksy o tym, że "ktoś boi się mówić" :) A co ? Orbs na niego płatnego zabójcę naśle? :D W głowie Ci sie miesza. Naprawdę coś musi być z Tobą nie tak, ale proszę idź wrzucać Orbs na priva, bo przez was dwie rozwalają się dwa fora (winą Orbs jest to, że Ci odpowiada). Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zamiast tłumaczenia tym razem poprostu uśmiechnę:D bo inaczej nie mogę Pani pomóc. I wracam do pracy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś prowadzi
działalnośc gospodarczą to powinien sobie stronę internetową, założyć, odpowiednio ją wypozycjonować, forum dodać i tam sobie pisać co chce... np wychwalać się pod niebiosa. Dobry produkt napewno znajdzie szerokie grono nabywców. Grasowanie i manipulowanie ludżmi na forach gdzie są poważne problemy (np rak, łysienie plackowate) nie jest moim zdaniem zbyt etyczne i niezbyt dobrze świadczy o osobie tak postępującej. Na mnie też próbowano się tak zaczaić: miałam odczucie jakbym była werbowana do jakieś sekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko kiedy mam ochotę cokolwiek pisać na forach ale często czytam i wyciągam wnioski na podstawie doświadczeń innych. Ale te powyższe wypowiedzi mną wstrząsnęły . Chyba nikt nikogo nie przymusza do jakich kol-wiek zakupów więc po co ta cała batalia . Przyłączam się do słów "ORBS ignoruj tę stukniętą babę" A tak w ogóle to dobrze wiedzieć, że można kupić perukę gdzie indziej niż w sklepie z umową NFZ. Ja przez długie lata nosiłam ze sztucznych włosów, które po 3 miesiącach wglądały jak z filcowana szczotka. Następne try ( rocznie zużywałam 4-peruki) musiałam kupi w powyższym sklepie po strasznych cenach=450zł. Gdy cztery lata temu znalazłam to forum to moje życie uległo metamorfozie. Dowiedziałam się, że inne Panie też istnieją i że perukę można kupić gdzie indziej za niższą cenę i to jaką-imitując skórę. Tutaj uświadomiono mi, że peruki z prawdziwego włosa istnieją i są rewelacyjne. Gdy poszłam do sklepu żeby taką zamówić, to powiedziano mi że nie mają w asortymencie, bo są dużo gorsze i nietrwałe. TO BZDURA Pierwszą perukę z prawdziwych włosów zrobiłam sobie sama-Wyglądałam świetnie (chociaż sama peruka była fatalna-po wielu próbach robię dużo lepsze) Zaznaczam - NIE ROBIĘ PERUK DLA INNYCH- więc to nie jest reklama. Chcę uświadomić niektórym osobą , że człowiek jest nieraz tak bardzo bezradny przestaje się liczyć z kosztami byle mógł mieć możliwość informacji gdzie można by dokonać zakupu- a gdzie kupujemy to nasza sprawa-i tak jest to zawsze obarczone ryzykiem mimo najlepszych chęci sprzedającego. A jeśli jesteśmy niezadowoleni to jedna krytyka a konkretna jest bardziej wiarygodna niż ten potok słów powyżej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×