Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Go艣膰 PERUKA !!!!!
Hej mam do sprzedania peruke ! kupi艂am j膮 ale nie nosi艂am bo okaza艂o sie 偶e s膮 to jednak za d艂ugie w艂oski dla mnie . Sprzedam j膮 za 50 z艂 bo u mnie tylko le偶y a komu艣 mo偶e sie spodoba膰 :) daje linka do zdj臋cia ze strony na kt贸rej j膮 kupi艂am www.peruki.biz/product_info.php?products_id=3745 jak same zobaczycie to nie du偶a suma w por贸wnaniu do ceny pocz膮tkowej info pod adresem uniqe6@o2.pl pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 PERUKA !!!!!!
Informuj臋 偶e peruka zosta艂a sprzedana !!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 perukarka
witam, zach臋cam wszystkich zainteresowanych perukami do odwiedzenia sklep w katowiach na ulicy miko艂owska 20a lub wej艣膰 na stron臋 tego偶 sklepu www.swiatperuk.pl. Panie bardzo dobrze doradzaj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beata_
Fakt, salon na miko艂owskiej w Katowicach ma du偶y wyb贸r peruk i turban贸w:) a co艂o艣c dope艂nia fachowa obs艂uga

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i znowu klania sie
reklama:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 "pikna"
polecam Hair Lab, mam peruk臋 od nich , ca艂y czas przegl膮dam si臋 w lustrze bo wygl膮da jak naturalne w艂osy :) www.hairlab.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
I ja musz臋 zachwali膰 klinik臋 Hairlab. Moja siostra (z powodu chemioterpii) straci艂a swoje w艂oski i poniewa偶 wszyscy jej odradzili peruki sztuczne, postanowi艂a sobie zrobi膰 tam peruke naturalna (z wlosow).Pi臋nie wygl膮da i ponadto nie przeszkadza ona wyrasta膰 tym prawdziwym w艂osom. Polecam wszystkim, nie tylko tym po chemioterapii.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ile kosztuje us艂uga w Hairlab? Wiem, 偶e w tych klinikach jest strasznie drogo i nie wszystkich na to sta膰. Ja szukam jaki艣 ta艅szych rozwi膮za艅. pozdrawiam i 偶ycz臋 Szcz臋艣liwego Nowego Roku.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja i moje lysienie :)
Napisz jeszcze raz, je艣li to nie problem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 justynka171
Nie znam Handsomen ale ich konkurencja Hair Lab jest ok, poprzedniczka pyta艂a o ceny nie znam ale mozna zadzwonic do nich napewno przekaza cennik, Maja chyba tez swoja strone internetowa. Moj znajomy ma peruke z Hair Labu, z naturalnych w艂os贸w i wygl膮da jak prawdziwa czupryna :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce znac prawde
niestety na wszystkich forach, w kt贸rych pojawia sie posty z niewygodna prawda o wytw贸rcach peruk zostaja one usuwane jak wyrobi膰 sobie opinie? wtopic kupe kasy byc rozczarowanym i nawt nie moc innych ostrzec- to przykre, nawet administratorzy sie nie tlumacza.Gdzie szukac wiarygodnych informacji?????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja i moje lysienie :)
Z tego ci si臋 orientuje Hair lab ma wysokie ceny, podobny przedzial do Handsome MEN. O Handsome opinii jest niewiele, kiedys by艂o wiecej i s膮/ by艂y niestety bardzooo podzielone. Moim zdaniem za du偶e ryzyko w stosunku do ponoszonych koszt贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Pozwol臋 sobie zabra膰 tu g艂os nie jako sprzedawca ale u偶ytkownik tych uzupe艂nie艅. Ca艂a prawd臋 o uzupe艂nieniu poznajemy wtedy i tylko wtedy kiedy zaczynamy sami je nosi膰. Warto jest zapozna膰 si臋 wcze艣niej z ro偶nymi rodzajami bazy, uwzglednic nasze potrzeby i wymagania oraz upewni膰 si臋 czy kupujemy w艂a艣ciwy gatunek w艂osa i ustali膰 odpowiednia g臋sto艣膰- a je艣li mamy w膮tpliwo艣ci to najlepiej zobaczy膰 i dotkn膮膰. Ca艂膮 reszt臋 poznamy w trakcie noszenia i nikt nie jest nam w stanie opowiedzie膰 dok艂adnie jak to jest- sami musimy wypr贸bowa膰. A negatywne opinie o r贸偶nych firmach czasami nie wynikaj膮 ze z艂ej jako艣ci produktu- ale z niew艂a艣ciwych, zbyt wyolbrzymionych wyobra偶eniach o uzupe艂nieniu. Nie dla ka偶dego ono okazuje si臋 trafionym wyborem- cho膰 takich os贸b jest niewiele w por贸wnaniu z klientami zadowolonymi. Uzupe艂nienia wymagaj膮 od nas inwencji i praktyki, pracy i zaanga偶owania- same musimy w domu "doszlifowa膰" ko艅cowy efekt, nauczy膰 si臋 ukrywa膰 to co do ukrycia, eksponowa膰 to co warte eksponowania, umiej臋tnie o nie dba膰. Generalnie wymagaj膮 du偶o wi臋cej pracy ani偶eli zwyk艂e peruki- ale efekt ko艅cowy jest bez por贸wnania. Tak naprawd臋 opinie takie czy inne nie wnios膮 nic szczeg贸lnego do waszej wiedzy- zawsze znajda si臋 zwolennicy i przeciwnicy, zadowoleni i niezadowoleni- dlatego ka偶dy musi odpowiedzie膰 sobie na te pytania samodzielnie. Pozdrawiam serdecznie i 偶ycz臋 Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spe艂nienia marze艅 oraz du偶o, du偶o ciep艂a i mi艂o艣ci! Sylwia J. ----------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ja i moje lysienie :)
Ja r贸wnie偶 偶ycz臋 Ci Sylwia wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia, mi艂o艣ci,spe艂nienia marze艅 i wielu sukces贸w. Masz racje, ja tez nosz臋 uzupe艂nienie (od Ciebie zreszta :)) i jestem zadowolona. I to fakt ka偶dy ma inne odczucia i inne potrzeby. Niemniej wymieniajac si臋 pogl膮dami dowiadujemy si臋 np. o kwestiach problematycznych, o kt贸rych sprzedawca nie powie, a mog膮 by膰 one dla nas istotne. Poza tym o ile lace to wydatek rz臋du ok. 2000, uzupe艂nienie z Handsome MEN to ok. 10 000 z艂. Gdybym mia艂a wyda膰 a偶 tyle to chcia艂abym pozna膰 opinie innych os贸b- to oczywiste. Pamietasz Klodinke z w膮tku na wizazu, kt贸ra wzi臋艂a kredyt na system od nich, a potem go nie nosi艂a?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie drogie dziewczynki. Czy kt贸ras z Was zamawia艂a w艂oski z ms Lola?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciekaws
Czy kt贸ra艣 z czytelniczek s艂ysza艂a o uzupe艂nieniu firmy Hairdreams metoda microline, mo偶e kt贸ra艣 uzytkuje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 co do ms lola
Wydaje mi si臋 偶e b臋d膮 to w艂osy bardzo kiepskiej jako艣ci, b臋dziesz rozczarowana najlepiej bez po艣rednik贸w zam贸wi膰 w艂osy VIRGIN bezpo艣rednio z chi艅skiej fabryki (wtedy si臋 nie p艂aci za po艣rednictwo czy to ameryka艅skiego sklepu i czy jakiego艣 innego sprzedawcy): http://www.junpengwigs.com/ albo z jakie艣 innej chi艅skiej fabryki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co do ms lola 馃尲馃尲馃尲 Dzi臋kuj臋 pi臋knie za info. Czy zamawia艂a艣 w艂aski z Chin? Jak to wygl膮da organizacyjnie? Ile si臋 czeka? Jakie orientacyjne s膮 ceny? Sorki za by膰 mo偶e b艂ache pytania, ale jestem w temacie laikiem .Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co do ms lola 馃尲馃尲馃尲 Dzi臋kuj臋 pi臋knie za info. Czy sprowadza艂a艣 w艂oski z Chin? Jak to wygl膮da organizacyjnie? Ile si臋 czeka? Jakie orientacyjnie sa koszty? Sorki za byc mo偶e b艂ache pytania, ale jestem w temacie laikiem. Powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 majrawig
Dziewczynki czy mozecie mi powiedziec czy taka najzwyklejsza syntetyczna peruke moge uprac zwyklym szamponem do wlosow?Czy koniecznie musi byc jakis specjalny?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chyba musi by膰 specjalny szamp
i zimna woda na ka偶dej peruce jest instrukcja mycia, pozatym z tymi syntetycznymi perukami to nale偶y unika膰 ich mycia one potym si臋 bardzo niszcz膮 mechac膮. Generalnie 偶ywot takiej peruki to maks 8 miesi臋cy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie Nie musi by膰 specjalny szampon ale za to na pewno ch艂odna woda i du偶o od偶ywki najlepiej takiej kt贸r膮 si臋 nie sp艂ukuje. Peruki ze sztucznego w艂osa bardo nie lubi膮 ciep艂ego, wilgotnego powietrza tj. przy odlewaniu ziemniak贸w, makaronu lub gor膮cego podmuchu z piekarnika .Ka偶da peruka najpierw mechaci si臋 na karku od ci膮g艂ego pocierania w艂osami o ko艂nierzyki, golfy a p贸藕niej zaczyna fatalnie wygl膮da膰 z przodu od czesania ( bo w艂oski podczas czesania si臋 naci膮gaj膮-tak jak folia i faluj膮) Podsumowuj膮c 偶ywotno艣膰 sztucznej peruki nawet najlepszego gatunku to g贸ra 5-6 miesi臋cy ,( gdy kto艣 u偶ywa ich ca艂y dzie艅 to-3 miesi膮ce) no chyba 偶e komu艣 nie przeszkadza 偶e nosi na g艂owie z filcowane gniazdo. Przepraszam wszystkich zwi膮zanych z tym towarem ale jest TO SMUTNA PRAWDA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mariadro
A jaka jest 偶ywotno艣膰 peruk z w艂os贸w naturalnych s艂owia艅skich?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 majrawig
Jesli masz na mysli uzupelnienie lace wig to rok do poltora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam serdecznie dziewczyny, Je艣li chodzi o 偶ywotno艣膰 peruk z w艂os贸w naturalnych to bardzo du偶o zale偶y od tego jak je u偶ytkujemy i czy np. 艣pimy z w艂osami na g艂owie. Je艣li tak to rok czasu do p贸艂tora- wi臋cej si臋 nie da. Jest to spowodowane stopniowym ubytkiem w艂osa. Klientki, kt贸re 艣ci膮gaj膮 w艂osy na noc donosz膮 mi 偶e w艂osy u偶ytkuj膮 2 razy d艂u偶ej. Ubytek w艂osa jest r贸wnie偶 ro偶ny w zale偶no艣ci od bazy kt贸r膮 wybierzemy. Najbardziej na wypadanie nara偶ona jest baza z cienkiej siatki, je艣li np. zam贸wimy baz臋 z siatki z materia艂em ukrywaj膮cym supe艂ki na ca艂o艣ci- wtedy mamy pewno艣膰 ze w艂osy nie b臋d膮 tak szybko wypada艂y i d艂ugotrwa艂o艣膰 znacznie si臋 wyd艂u偶y. Je艣li chodzi o mikro-sk贸r臋 to r贸wnie偶 w tym przypadku trwa艂o艣膰 jest d艂u偶sza ale za to dyskomfort noszenia wcale tego nie rekompensuje, jest w niej bardzo gor膮co i nie poleca si臋 jej osobom kt贸re nosi膰 b臋d膮 swoje w艂osy pod spodem. Poza tym wygl膮da du偶o mniej naturalnie ani偶eli siatka z elementem ukrywaj膮cym supe艂ki. A warto tu doda膰, 偶e baza z tym elementem przepuszcza powietrze cho膰 jest nieco grubsza ani偶eli zwyk艂a podstawowa siatka. mam nadziej臋, 偶e pomog艂am. Pozdrawiam Sylwia J. ------------------------ SECRET HAIR 4 U

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i zn贸w reklama
chyba ci biznes s艂abo idzie skoro ci膮gle siejesz propagand臋 po forach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cloudi
S艂uchajcie...jestem chora na 艂ysienie plackowate od 11 lat. Od 2 lat nosze peruki. W wakacje dalam sobie rade nawet z jazda na scigaczu i ze sciagnieciem kasku po tejze jezdzie wi臋c da si臋. Tylko trzeba sobie znale藕膰 sposob scigania. Ale mam problem... Na wiosne mam 2 wesela i zastanawiam si臋 jak umocowa膰 peruk臋... Mam chlopaka tancerza wi臋c standartowo b臋dzie wymiata艂 ze mn膮 na parkiecie jak szalony. Boje sie ze peruka moze spasc podczas tanca. a wiem ze bycie w stresie moze mi zepsuc zabawe. Wiec jak umocowac porzadnie zwykla peruke. I gdzie mozna kupic te tasmy do mocowania i czy mozna jakos inaczej?? Prosze odpowiedzcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Polites
Cloudi, a Ty masz zwyk艂a peruk臋, czy full lace wig ??? Ja mam full lace, kt贸r膮 ostatnimi czasy nie kleje, bo mnie wkurza, wszy艂am sobie z ty艂u takie klipsiki i je mocuje do capa, kt贸ry mam pod spodem :), i Ci powiem, 偶e u mnie to ta艅ce w klubie zawsze przetrwa, nawet biega艂am tak z ni膮 :), wi臋c faktycznie sie da :)... ja jeszcze si臋 nie mog臋 zdecydowa膰 na kompletne 艣ci臋cie resztki swoich w艂os贸w.... Teraz zastanawiam si臋 nad full lace, ale z thin skin na brzegach .....czyli chyba ta polskie mikrosk贸r膮 (?) , dos艂ownie znaczy cie艅ka sk贸ra, ale jest jaki艣 tego odpowiednik na polski ?? Je偶eli bierze sie z thin skin, to nie trzeba klei膰 :)... jak znajd臋 to Wam prze艣le filmik jaki艣 , bo ogl膮da艂am ostatnio :)... ja nied艂ugo b臋de co艣 zamawia膰, ale to chyba dlatego, 偶e ju偶 mam do艣膰 mojej fryzury :P, a nie z powodu jako艣ci :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cloudi
Ja mam zwyk艂膮 najzwyklejsz膮 peruk臋 na siateczce...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cloudi
I tu w艂a艣nie jawi si臋 pytanie, kt贸ra b臋dzie w艂a艣ciwa, jak膮 wybra膰. Jeszcze jest ten problem 偶e mam troch臋 swoich w艂os贸w i ta艣ma mi je pewnie powyrywa :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×