Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiula666

Imię dla chłopca Natan. Wasze zdanie na temat tego imienia.

Polecane posty

Gość gość
O gustach sie nie dyskutuje kazdy niech nazywa jak chce to jego dziecko jego wybor!! I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę obronić mojego synka. Wprawdzie nie Natan a Nataniel - bo różnica jest. Proszę zerknąć na opisy na stronach https://bimkal.pl/kalendarz/imieniny-nataniela https://bimkal.pl/kalendarz/imieniny-natana Nataniel (spolszczona wersja Nathaniela) to odpowiednik polskiego Bożydara czy greckiego Teodora (Theodor). A Natan to "podarunek". W 2017 roku imię Natan zostało nadane blisko 2 tys chłopcom, a Natanieli przybyło prawie 400. A nawet kilkadziesiąt otrzymało imię z "h" w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic do tego imienia, ale jak dostałam pismo z banku gdzie dyrektor nazywa się Natan Fiutowski, to najpierw siadłam obejrzałam czy to kawał czasem nie jest. Mnie jego imię i nazwisko rozbawiło, lepiej jak byłby Janem Fiutowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie to imie jest okropne, pretensjonane i brzydkie. Z tej samej polki co Oliwier, Brajan itp. Nataniel jest tak samo brzydkie, zniewiesciale na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w stajni był taki koń Natan. Wielki i mało inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria
Dnia 25.06.2006 o 21:14, Gość Asiula666 napisał:

Nataniel to pełne imię ?? Mam nadzieję, że będę mogła dać samo imię Natan, bez tego Nataniele, bo już ta opcja nie przypadła mi do gustu. Co jest krzywdzącego i obraźliwego w Natanie?? Wydaje mi się, że to takie normalne, nie udziwnione imię:P

Nataniel to inne osobne imię. Tak samo jak Jonatan, Natan, Nataniel i Natanael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Niestety, nie lubie tego imienia.  Wydaje mi sie bardzo suche i bez uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy byłam kiedyś na placu zabaw była tam również pewna młoda mama z synkiem Natanem. Młody jeszcze koślawo chodził ale wszystko go interesowało 😄 jedyne co słyszałam z ust tej dziewczyny to: Natan, Natan, Naaatan, Natan, Naaataaaan. I tak w kółko. Nigdy te imię mi się nie podobało ale po tym zdarzeniu to imię jest na jeszcze dalszym końcu niż było... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Nazwałam tak swego syna 15 lat temu kiedy nie było tak popularne jak dziś.. piękne imię nietypowe , Natan to Natan, nie Nataniel czy Natanael- to są różne imiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Nazwałam tak swego syna 15 lat temu kiedy nie było tak popularne jak dziś.. piękne imię nietypowe , Natan to Natan, nie Nataniel czy Natanael- to są różne imiona..

O gustach sie nie dyskutuje, ale nadanie dziecku imienia, ktore rymuje sie z szatanem jest dla mnie niesmaczne

Jak dla mnie jest bardzo sucho i dretwo brzmiacym imieniem moze dlatego, ze to palindrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość gosc napisał:

O gustach sie nie dyskutuje, ale nadanie dziecku imienia, ktore rymuje sie z szatanem jest dla mnie niesmaczne

 

Większej bzdury dawno nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×