Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

hmm nie wiem jak to jest z tymi w-fami, u mnie bylo tak, ze wszystkie dziewczyny cwiczyly razem, a facet dawal nam niezly wycisk ;) wczoraj caly dzien sie pieknie trzymalam, pocwiczylam wieczorem gdzies z 45 min hula hop i brzuszki a pozniej zjadlam chipsy :o dzis sie nastawilam na taka mini glodowke i wybieram sie na spacer po lesie, ale dowiedzialam sie ze spacer bedzie krotszy i ze ide na mala imprezke rodzinna i bede musiala zjesc ciasto :( cholera wszystko sie sprzysiega przeciw mnie dzisiaj... ale jestem juz po 40 minutach na rowerku, brzuszkach i 30 min hula hop i musili na sniadanko, wypilam przy tym rowerku pol butelki wody niegazowanej, a teraz popijam herbatke czerwona :) postaram sie malo zjesc do tego popoludnia, bo to ciasto pozniej :o milego dnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest, nikogo??? ja poki co jestem zadowolona chociaz ciastkami chyba nadrobilam za caly dzien :o chociaz i tak jestem z siebie dumna bo zjadlam dwa kawalki i choc mialam przeogromna ochote na jeszcze, bo ciasto bylo pyszne to nie wzielam :) to ciasto bylo przed 17 i od tego czasu nic nie jadlam i nie zamierzam juz dzis, teraz pije herbatke czerwona :) aaaa no i po ciescie byl dwugodzinny spacerek po lesie dosc szybkim tempem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, zjadłam dzisiaj czisburgera i kebaba :P i do tego 3 piwka :P ahahah a zgadnijcie ile paulinka wazy :P 55,3!!!!!!! :P ale to wieczorem :P wiec na razie sie nie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis bylam u babci i poszalam bardziej niz wy wszystkie razem wziete!! 6kawalkow ciasta procz obiad.. ma sie ten spust :/ czuje sie jak utuczony wieprzek.. moze do jutra przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie mam czasu zeby tu czesto wchodzic. Moje odchudzanie trwa dalej, nie mam napadów obżarstwa, bo to własciwie nie jest odchudzanie tylko sposob jedzenia:) jeszcze tylko stataram nauczyc sie pic wode i bede zadowolona:) Życze szybkich efektów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wazylam sie dzis rano i pokazalo 47,5 :o jakos tak sie zatrzymalo miedzy 47 a 48 i ani drgnie w dol. poza tym moja waga jest stara i zepsuta, musze sobie kupic elektorniczna w tym tygodniu :) teraz napisze se co zjadlam dzis: sniadanie: pol opakowania serka raciborskiego + pol lyzeczki miodu + pol bulki ciemnej 2- gie sniadanie: activia + 2 lyzki otrebow i 2 kubki herbaty czerwonej na obiad bedzie jajko na twardo z lyzeczka majonezu i hmm co by tu zjesc jescze? a pozniej ide na rowerek bo sloneczko slicznie swieci i cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Mam pytanko czy mogłybyście mnie przygarnąć do swego grona,bo topik, na którym pisałąm zamarł doszczętnie.......czytałąm Was w wonlych chwilach i pomyślałam,że warto..........i ja w tym roku też piszę maturę rozszerzoną z historii!!!!ujjjjj..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellla
witam dziewczyny!!!! czytam sobie i czytam i kapka chylę czoła... to niedowyobrażenia, że można schudnąć 40 kg........ ja kilku nie moge zrzucic ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofka-> jak dla mnie to nie ma sprawy, powoli to sie zacznie robic topik historyczny a nie o diecie.. hihi chyba najlepiej to polaczyc.. dziewczyny u mnie zero motywacji do odchudzania, dobrze ze chociaz 6 weidera robiem, jeszcze mi 10 dni zostalo tylko!! i koniec tej mordęgi.. ogladalyscie dzisiaj taniec z gwiazdami..? jak wrazenia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także robię a6w i to wszystko ....ograniczam jedzenie,ale to nie to...........a taniec z gwiazdami byłby kiepski gdyby nie wspaniała Liszowska......oj ona to jest kobietka.........nie wiem dlaczego w ogóle zaprosili Rusin????????? Ja weidera mam dopiero 15dzień i jakoś efektów nie widzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) a mi sie udaje trzymac dietke przez ostatnie dwa dni bez zadnych odstepstw :D tzn. zjadlam w sobote niby dwa kawalki ciasta, ale to byl moj podwieczorek i kolacja zarazem, pozniej ten spacer i nic juz nie jadlam, a wczoraj tez bylo lekko, malokalorycznie i sportowo - zrobilam 25 km na rowerze, w sumie nie duzo, ale ciagle gorki ;) dzis juz jestem po cwiczonkach i sniadanku i mam nadzieje, ze dalej nie bedzie zadnych odstepstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f imponujesz mi :p jakim cudem cwiczenie ci przychodzi tak latwo? ja mam duze trudnosci z mobilizacja. wczoraj mialam maly dolek i olalam a6w.. dzis wracam do tego.. jofka na jakie studia sie wybierasz?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellad
Ja sama w domu to bym sie nigdy nie zmusiła do ćwiczeń. Po kilku brzuszkach juz mi sie nie chce. Ale biegam codziennie (albo chociaz 3 razy w tygodniu jesli nie mam czasu) na aerobik i step. Nooooo i w domu bym sie nigdy tak nie spociła jak tam :D Mokra przychodze:D Tylko, że mi jeszcze diety trzeba, a ja uwielbiam jeść. Kiedys sie nawet przez to o bulimie otarłam. pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA chciałabym na prawo do wawy albo Poznań nie wiem gdzie się dostane........baaaardzo się boje......historia to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki :) u mnie wczoraj z dieta bylo kiepsko :o tzn. caly dzien wszystko fajnie, a pozniej poszlam na popijawe i niedosc ze alkohol sie lal - puste kalorie, to jeszcze tosty jadlam ok. godz. 23... co do matury, to nie zdawalam nowej, tylko stara jeszcze - stara dupa jestem ;) jestem tym rocznikiem, ktory ostatni zdawal stara mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
WItajcie chce schudnac mama mowi ze jestem gruba i wogole ratujcie niedawno zaczelam szperac w necie niewiem mam: 11lat 55 waga i metr 52 wyrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 lat hmm ... ja schudłam 13kg jak byłam w 2 gim ... a jesli Ty chcesz zrzucic te 5kg to nie jedz słodyczy i unikaj chlebka ale pamietaj że po takiej dietce mozna sobie narobic powaznych problemów z okresem :(:(:( także ostoznie do tego podchodz ... i za zadne skarby nie rób głodówek ps. może porozmawiaj z mama ... wspólnie wymyslicie jak przyjemnie i zdrowo stracic te kilka kg ...i powinna Cie wspierac a nie dołować i sprawiac że bedziesz zakompleksiona :( [ basen , jakis sprzet do ćwiczeń :D ] postaw na sport !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
moglibyscie mi powiedziec czy danio mozna jesc w diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
moja mama ma 40 lat i mierzy o jeden cm. wiecej a wazy tyle ile ja . Mój problem to to że moja mama lubi piec co miesiąc mam z 3 placki i poprostu nie moge sie oprzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Owoce i wazywa lubie wszystkie moge je jesc bez konca. sport lubie, bardzo dobrze mi idzie w bieganiu. Moj brat zawsze je o 23 i robi mi chetke a dotego jest chudy to jest nie uczciwe!! Chodze na spacery z kol ktora tez chce schudnąc ale ona zawsze po drodze idzie do sklepu i kupuje mi cole lub loda albo czesuje chipsami widac niebierze togo powaznie a ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
I kocham tanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
Ja jeszcze niemam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!:) dawo mnie tu nie było.... Minini7 to ze nie masz okresu ( jeszcze) nie znaczy ze mozesz niszczyc swoj młody organizm drastyczna dietką. DUZO PIJ wody i niesłodonej herbaty, zadna cola, soki itd. Od 17 staraj sie juz nic nie jesc,zycie jest nie sprawiedliwe a faceci zazwyczaj mogą jesc tak jak my niestety NIE!!! nie jedz słodyczy ,a biały chleb zastąp grahamem.Mozesz jesc Danio ale moze lepiej serek activia albo lekki jogurt. Chodz na te spacery i tancz, nie daj sie KUSIC kolezanką i bratu!!!!!! POMYSL ZE MUSISZ OSIAGNAC SWOJ CEL, BO SAMA DLA SIEBIE CHCESZ BYC SZCZUPLA I PIEKNA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Monini7 jesli tak lubisz lody to czasem mozesz zjesc ale BIGMILKA lub smietankowe NIE CZEKOLADOWE:) bigmilk ma najmniej kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
od jutra sie odchudzam a chleb pelno ziarnisty jem juy dawno Najgorsze jest to ze niemam wsparcia w luboniu kto bz sie ze mnom odchudzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monini7
A czy to prawda ze w diecie niemozna jesc ziemniakow i arbuza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy!!! jak ma 11 lat niech sie na własna ręke nie odchudza!!! najlepiej wcale a jesli juz to tylko z lekarzem! Monia7 musisz isc do dietetyka, porozmawiaj z mamą na ten temat, nie podejmuj diet na własną ręke w tak młodym wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×