Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusiak_

Jaki konkretny preparat na niedobory MAGNEZU?

Polecane posty

Gość gość
koncerny farmaceutyczne biją kasęopóscie ta stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc magne b6 najlepszy. jaki aspargin - jak mozna w 1 tabl ladowac antagonistow = magnez i potas. powinny byc zazywane w stosownym odstepie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę aptekapodsmokiem.pl/calcium-magnez-gal-96-kaps.html. Świetnie się wchłania i dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxd
Jest na rynku taki suplement jak Delbet (sam kupowałem przez portal -swiatmagnezu.pl). Bardzo fajna rzecz, całkowicie naturalna, łatwa w stosowaniu. Trzeba pół łyżeczki rozrobić w przegotowanej, nie gorącej wodzie i wypić. Jedna porcja raz dziennie i efekt jest super. Mi się zdecydowanie poprawiło jeśli chodzi o moje stawy. Często mnie coś kuło w krzyżu, teraz jakby ból odchodził, prawie o nim zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie polecam Doppelherz aktiv MAGNEZ-B6 Forte 400 - stosuję od dawna i widzę efekty. Magnes wspomaga pracę umysłową i redukuje zmęczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę to teraz taką chorobą cywilzacyjną świata jest niedobór magnezu :P Stres plus kawa i papierosy robią swoje. Zaczęłam uzupełniać Mg jakiś czas temu i kupuję sobie dokłądnie ten ze strony noblehealth.pl/produkt/magnez-witamina-b6. Od razu jest z witaminą b6, faktycznie dobrze się wchłania, czuję różnicę, już nie jestem taka wiecznie senna i zmęczcona jak to bywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×