Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Największe wady naszych ex...!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość dsfsfsd
Dziś kobiet z ambicjami jest mało. W każdym razie one zazwyczaj nie udzielają się zbytnio na kafeterii bo nie mają czasu na "głupoty" :) A tak, to dla większości kobiet spełnieniem marzeń jest tylko wyjście za mąż i wychowywanie dzieci. ;) Spokojnej nocy, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cscscscscscscs
ja jestem przykładem takiej kobiety. mogę to śmiało powiedzieć. a jestem na kafeterii - bo wieczorem jestem sama - czekam na tego jedynego. kobieta z ambicjami nie musi pracować 24 godziny na dobę, czasami chce się jakiejś głupiej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatlotosuu
-budził się w nocy, żeby palić papierosy (to jest dopiero nałóg) -bałaganiarz(rzucanie brudnych skarpet gdzie popadnie, jakby nie wiedział jak wygląda pralka;/ ) - 24h katował mnie hip-hopem - zdradzał - dwa miesiące po zaręczynach zrobił sobie tatuaż(był to prezent od jego kochanki) -notorycznie okłamywał -był chorobliwie zazdrosny( tworzył sobie w głowie historię, że go zdradzam. Próbował mi wmówić, że to prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78ooi545oi45oi
-bałaganiarz(rzucanie brudnych skarpet gdzie popadnie, jakby nie wiedział jak wygląda pralka;/ ) wiekszosc tak ma, bo to natura, dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka79
jak o was świadczy posiadanie takich facetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saddas
faceci są bałaganiarzami, więc to norma a nie wada. przecież faceci nie zaliczają do wad swoich kobiet strojenia się godzinę przed lustrem każdego dnia albo i częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoanCo
hehe jeżeli uważasz bałaganiarstwo za normę to ci szczerze współczuję... po strojeniu się kobiety przed lustrem zaden facet nie sprząta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfdfdsf
i takie jest właśnie chore myślenie kobiet a przecież to baby mają dbać o dom a nie chłopy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj................ a fuj
-lysieje wiek 22 -ma pieprze duze na twarzy -zeby jakies sine nieadbane aa fee -chudy -cpun -potrafil spac 2 dni pod rzad nie kapiac sie;[ -smierdzialy mu nogi -mial malego wsumie -natretny ;| -babski chyba tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj................ a fuj
OCZYWISCIE NIE MA PRAWIE W OGOLE PIENIEDZY MIMO TEGO ZE PACUJE ALE JA MUSZE MIC NA WSZYSTKO MIMO ZE JESTM NIE PRACUJACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi haaa
panowie powinniscie dodac ze bałaganiarstwo to nie wada !!!!a walajace sie skarpety to tylko wasza zaleta bo wy w ten sposob znaczycie swoj TEREN !!!!!!!!! DO PANA Z POSTU WYZEJ TO NIE NASZA WINA ZE MASZ BABE W DOMU TEN WATEK JEST DLA KOBIET A NIE DLA BAB..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuppppppp
Baba to baba. Nie wiadomo za jakie damulki i księżniczki się niektóre uważają, ale babami były, są i zostają hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednawredna2
Mój eksmąż wkurzał mnie oblizując nóż. Wiedział, że mnie to denerwuje, więc gdy tylko widział, że ja widzę, robił psotną minę i pakował nóż do buzi. A ja oczami wyobraźni widziałam go z uśmiechem a la Joker, bo nóż mu się omsknął. Nie lubił mieć wyprasowanych ubrań i chował przede mną wyprane ciuchy, żebym tylko nie dopadła ich z żelazkiem. Jak oglądał film sensacyjny albo horror to tak się wczuwał, że zapominał o bożym świecie - jak się do niego odezwałam to podskakiwał. Miał też inne wady, ale tylko o tych pamiętam, bo były sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbuduj sie dzieciaczku......
"-mial malego wsumie" nie ma to jak wytykanie WAD po czasie..... brawo, a ty duze cycki mialas, czy deska z dachu bylas?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winterek
1. pocił się jak prosie! w lato sie lało z niego; w czasie seksu to juz nie nanpisze jaki byl mokry ;/ dodam do tego ze efekt potu byl wyczuwalny np. na swetrze---> i tu pojawia sie "problem" czystego prania. 2. koszulki, swetry, bluzy itp. bly prane gdy albo byly juz ubrudzone (wiodczne plamy powstale na skutek jedzenia z otwarta buzia) badz tez smierdzialy mu (!) czy tez juz byly bardzo wymientolone. 3. problem jedzenia-zarl z otawrta buzia, tak wszystko mielac ;/ nie wspominajac o tym ze uwielbial jesc na lezaco (na brzuchu lezal a w reku noz, widelec...) 4.kwestia higieny-nie najgorzej (wydepilowany tam gdzie trzeba:P), ale zeby jego tesknily za szczoteczka i pasta. paznokcie-dramat (kiedys mu kupilam lakier zeby nie obgryzal ich-pomalowalam mu jeszcze je a nastepnie wlozylam mu do buzi te jego paluchy :P :D skrzywil sie bo ten lakier byl beee. w sumei dalej obgryzal. u stop oczywscie tez;/) 5. sknera! na ostatnie urodziny nie dostalam preznetu bo nie mial kasy...musial otowrzyc lokate na kilka dni przed moimi urodzinami na rok. 6. mial wlosy w nosie... a co wada. mogl je przynajmniej przycinac zeby mu to nie wychodzilo z tego nosa! 7. smial sie jak ciota. taki hihot to byl! 8. byl gruby-110 kg. ile ja sie nagadalam, ze jak w czasie seksu jest na gorze to ja ledwo co daje rade bo obciazenie jest zaaaaaaaaaaaaaa duze! waze 50 kg, moj biedny kregoslup...:( prosilam zeby sie odchudzal...tylko zeby do 100 zjechal...cokolwiek. 9. manipulowa mna! nie powiem ladnei mu to wychodzilo.. klotnia zaczeta przez niego. fakt jego przeprosiny. ale to ja bralam wine za klotnei na siebie. 10. chodzil dziwnie-tak krecil troszke dupka, bujal ramionami i glowa do gory. ten chod poznam wszedzie! 11. jego oswiadczyny.... ja leze na kanpaie a ona na podlodze lezy-no klekaniem to nei mozna nazwac (tak niby podparty, niby jedno kolano..) i mi sie osiwadcza. o takich zareczynach ni emarzylam! 12. nie potrafil sie zachowac wobec mojej rodziny. tylko sie patrzyl przed siebie i jadl na imprezach rodzinnych. taki dziki byl wobec ludzi. moze to kwestia wychowania 13. jego pokoj- sprzatany moze raz na 2 miesiace, kubki skladowane nawet tydzien, skarpety i slipki pod lozkiem. i on sie dziwil ze ja do niego nie lubilam przychodzic?! 14. mial jarmarczny gust-jeszcze moment a ubral by mnie w mini i biale kozaki ;/ na szybko pisane...moze kiedys dopisze przyklady z zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winterek ile ex ma wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winterek
no tak jest wysoki..190 cm ale to i tak juz nadwaga... nie byl motylem...ogromny brzuch, cycki mial... w sumie by byla prawie miseczka B:D no i nogi rece... nabite strasznei tluszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdf
kużwa, ale przecież wiedziałaś jaki jest, więc co cię do niego ciągnęło? a teraz bee ci się cały wydaje, ale jak takiemu spaślakowi obciągałaś, to tego nie pamiętasz! hahaha durna jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhkj
No właśnie ;) Za plecami tyłek facetowi potrafią obrabiać narzekając i jęcząc jak to nieraz im żle jest z facetem, ale z facetem jak są to "kochanie", "skarbie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza wrrrrrrrrrrrrr
podnosze:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retetretete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkkihygfvfghjkrkrlkeipojvopjo
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1v2bc973198cbv 731
hahaha oblizywal noz :P to swietne bylo ja wylizuje talez :P ze wzg na dzieci w etiopii :P nie no zartuje ale tez wie moze nie lubi a to robie :P co do innych wad sklonilyscie mnie zeby tu napisac jestem balaganiarzem, choc jak chce to potrafie czepiam sie o pierdoly zwracam duza uwage na higiene w zyciu codziennym w sensie nie gmeranie sobie brudnymi lapami przy ustach ;) kocham jesc wiec molestuje jej lodowke ale zmywam i sprzatam po sobie nie chlam piwa nie imprezuje (nie ten typ...) jestem wysoki, dobrze zbudowany w lozku kloda nie jestem wrecz przeciwnie (niestety) NIGDY nie zdradze (ale to juz wylacznie moja zajebista cecha ktora sie szczyce i czuje sie lepszy) ale co z tego jak znajac los trafie na taka ktora mnie zdradzi :D aaaa jestem skapy - czemu? bo kur... na nasza przyszlosc zbieralem bo oczywiscie ja musialem dbac o wszystko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od zdrowia i przebiegu
TEN TEMAT JEST SUPER MOZNA SIE WYZYC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JUZ GDZIES TU PISALAM O
MOIM EX- ALE DOPISZE JEDNĄ WADE ****** JAK JADŁ SEREK HOMOGENIZOWANY TO JADŁ Z UBABRANYMI W TYM SERKU USTAMI, JAK SIE SPYTALAM CZEMU PRZEZ CALY CZAS JEDZENIA SERKA MA UBABRANE USTA, POWIEDZIAL ZE TAK LEPIEJ CZUJE SMAK. CZAICIE??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex to tematyka kafeteriii
" No właśnie Za plecami tyłek facetowi potrafią obrabiać narzekając i jęcząc jak to nieraz im żle jest z facetem, ale z facetem jak są to "kochanie", "skarbie" " GORZEJ! JAK SIE ROZSTANA, to WYJA NA KAFETERII ZA TYMI KTORYCH "NIENAWIDZA":D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek jest spoooookoooo
" JA JUZ GDZIES TU PISALAM O MOIM EX- ALE DOPISZE JEDNĄ WADE ****** JAK JADŁ SEREK HOMOGENIZOWANY TO JADŁ Z UBABRANYMI W TYM SERKU USTAMI, JAK SIE SPYTALAM CZEMU PRZEZ CALY CZAS JEDZENIA SERKA MA UBABRANE USTA, POWIEDZIAL ZE TAK LEPIEJ CZUJE SMAK . CZAICIE??????????????????????????????????" straszne.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JUZ GDZIES TU PISALAM O
gorzej niz straszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×