Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość emcia36
Basiu 31 chciałabym ci pomóc ale niestety to były(wpadki)i nie mam bladego pojęcia kiedy to było.Ateraz stosuję paski i obserwuję cykle i im więcej o tym myślę tym większą mam blokadę psychiczną że już 10 miesięcy staramy się i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć planuję SYNKA :) Czy któraś z Was ma jako ebooka książkę karola Wójcika "Chłopiec czy dziewczynka"? Bo na necie szukam już dwie godziny i znalazłam tylko jakieś tandetne wersje uproszczone, w których nie ma ani jednej przydatnej informacji. Znam schemat działania - na dziewczynkę kilka dni przed owulacją (tak nam się udało), na chłopca w dniu owulacji. Ale interesują mnie pozostałe szczegóły - odpowiednia dieta, odczyn w pochwie itd. Jeżeli ktoś ma, to bardzo proszę o maila na: 2be3@g.pl Dziękuję :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podobnie jak Wy staram sie z mężem o córeczkę ... póki co bez sukcesów. Będę wdzięczna za przesłanie audiobooka dr Wójcika ... trzymam kciuki za owocne starania każdej z Was ! mój adres email: mamakuby@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela_mi
my z mezem marzylismy o córci zainteresowalam sie metoda planowania plci jak juz bylam w ciąży i według wszystkich regół tzn. kalendarz chinski, termin i pozycja kochania, zachcianki pokarmowe wskazywaly że będzie chłopak. ostatnio na badaniu usg lekarz stwierdzil , że na pleć męską to nie wyglada :) hihi widzielismy cipusie naszej Zosieńki. wiec z tym planowaniem płci bywa roznie. pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka Uk
Ja mam dwoch wspanialych synkow (2 i 5)ktorych poczelismy w owulacje, teraz planujemy 3 dzidzie i fajnie by bylo jakby to dziewczynka byla. Od 5 miesiecy obserwuje moje cykle, mierze temperature codziennie, obserwuje sluz i w srodku cyklu robie testy owulacyjne. Cykle mam raczej regularne 31 dniowe i owulacja wypada 17 18 dzien c. Dzis mam 12 dzien cyklu i probujemy do 15 dnia z wielka nadzieja. Dowiedzialam sie ze dobrze jest zeby partner wzial goraca kapiel przed kochaniem gdyz oslabia to meskie plemniki i podobno dziala aha i nie powinien pic kawy pare godzin przed. Moze to jakies brednie ale co szkodzi sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesia149
hej dziewczyny, jestem mamą 3 chłopców i marze o córeczce . Bardzo bym chciala urodzic dziecko w maju ,a wiec poczęcie musiałoby nastąpic we wrzesniu. Chlopaków rodziłam zimą. Nie wiem czy próbowac juz tego roku czy w przyszłym bo najmlodszy synek ma dopiero 19 m-cy. Wiem,ze na pewno będe miala jeszcze jedno dziecko. Jak to zrobić zeby byla to dziewczynka. Poczecie chłopaków bylo w samą owulacje więc może cos w tym jest. Musze jakos zaplanowac płec może się uda. Jesli nie bede mamą 4 chłopaków(hmm). co szkodzi spróbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
Pisałam wcześniej,że mam 2 chłopców,i też marzę o córce.Zacznę od września,może się uda,ale bardzo się boję.Wszystko w rękach Boga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja także planuję dzidziusia, z tym że nie teraz, ale za jakiś rok chciałabym zajść. W tym roku odstawię antykoncepcję i zacznę obserwować swój organizm - śluz, temperatura, bóle itp. Bardzo ale to bardzo chciałabym synusia. W sumie to będzie pierwsze dziecko, ale chcę aby pierwszy był syn. Czytam różnego rodzaju informacje na necie, planuje zakupić książkę dr Wójcika. Zainteresowały mnie te chińskie kalendarze, tyle, że znalazłam kilka różnych, i wychodzi co innego. Ma może ktoś taki kalendarz np z książki Wójcika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już córcię ----do zapłodnienia doszło 3 dni przed owulacją, teraz jestem w drugiej ciąży i do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej w dzień owulacji, wiec teoretycznie powinien być chłopiec, ale z naturą nie ma zartów i róznie bywa.... dam znac pod koniec wrzesnia (bede wtedy wiedziała kto siedzi pod serduchem:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia36
Hej dziewczyny może któraś mi podpowie jak to jest z tymi testami owulucji.Nie wiem jak tam u was bo u mnie pojawiają się dwie kreski w 13 i 14 dniu cyklu to nie wiem kiedy jest owulacja,dodam że planuję synka i współżyję w 14 dniu i od roku nic,czy ja żlę liczę czy już nie wiem co.Może któraś mi podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj dziewczyny...
A nie słyszałyście o tym, że czasem można mieć dzieci tylko jednej płci? Podobno decydują o tym plemniki mężczyzny. Najważniejsze to zdrowe dziecko, bo to prawdziwy DAR :-) W rodzinie męża urodziła się dziewczynka z dziurą w serduszku. Straszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaaaa
Ja ma 3 chłopców i oboje z mężem marzymy o dziewczynce-nic dziwnego.Dlatego postanowiliśmy spróbować 3 dni przed owulacją.To bedzie za 2 dni.Moze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem tu poraz pierwszy. Mam 4,5 letniego synka. Teraz chciałabym zajść w ciążę (nie będę czarować-chciałabym dziewczynkę) Zawsze miałam nieregularne cykle (okres miałam co 2-3 miesiące!!!) Po porodzie zaczęłam brać tabletki anty i przestałam brać w maju tego roku. Czy jest szansa, że szybko zajdę w ciąże? Dodam, że ostatni okres miałam w maju tego roku, dzisiaj jest 1 d.c., lecz wywolany przez luteinę 50 ( z uwagi na długą przerwę). Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia24
jennifer000 ja mam to samo z cyklami, mam niedoczynność tarczycy i za wysoką prolaktynę. W pierwszą ciąże zaszłam biorąc bromergon na obniżenie prolaktyny. Teraz prawie rok po porodzie znów mi skacze i przypuszczam że z tego powodu już 3 miesiące nie mam miesiączki.Chcialabym poznać swój cykl, bo chciałabym bardzo 2 dziewczynkę, pierwszego mam ślicznego chłopczyka:) tak myślę, że przy takich cyklach najlepiej jest często współżyć, bo to jest naturalna metoda osłabiania plemników i nawet jak się trafi współżyć w dzien owulacji to współżyłaś też dzień wcześniej i plemniki X już tam będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry w kafeterii nie da się wpisać tego linka trzeba wejść na stronę główną http://www.isys.pl/ i nacisnąć w prawym górnym rogu uśmiechniętą buźkę lub przekopiować to co między cudzesłowami i wkleić do przeglądarki "http://www.isys.pl/all,inteligentny_dom_chlopiec_czy_dziewczynka.htm"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 córek
Witam jeszcze mi sie nie udało ale w tym mc.sie staram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 córek
Witam i prosze o radę mój cykl 29 dni ,w 15dc spróbowaliśmy strzelić w synka ,ale czy to nie za wczesnie ,a jesli w 16dc była owulacja.Najgorsze w tym wszystkim że od 14 dcdo dziś czyli 18dc bolą mnie piersi.W 15dc było sucho bez sluzu czy to nie dziwne .Prosze co o tym myslicie bo ja juz zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek :P
dzewczyny jakby to wszystko bylo prawdą(poczecie w danym dniu cyklu) to nie byloby blizniat o roznej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka33333
Moja koleżanka chciała mieć chłopczyka, kupiła sobie tą książkę o planowaniu płci : http://zlotemysli.pl/wp,1/publication/show/6184/chlopiec-czy-dziewczynka.html . Po zastosowaniu opisanych tam metod i udało się jej, tzn. im, jej i mężowi. To było rok temu, teraz kiedy wraz z moim partnerem, po częstych zabawach i opiekach nad jej maluszkiem, jesteśmy pewni, że również chcemy mieć dziecko i najlepiej chłopczyka, pożyczyliśmy ten poradnik od Anki. Krok po kroku stosujemy się do przedstawionych metod, mam nadzieję że urodzimy Patryczka :) Trzymajcie kciuki! W podanym linku oprócz całej książki, znajdziecie także darmowy fragment poradnika, zajrzyjcie do niego koniecznie przed zakupem, ponieważ rozpisane są tam warunki jakie w większości powinien spełniać mąż i żona aby móc zaplanować skutecznie płeć dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
WITAM JESTEM TU NOWA I MAM PROŚBĘ CO TRZEB ŻEBY ZROBIĆ CÓRKĘ BO MAM 4 SYNÓW CZEKAM NA KONKRETNE I SPRAWDZONE SPOSOBY.I SKĄD MAM WIEDZIEĆ ŻE JESTEM 3-4 DNI PRZED OWULACJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
GDZIE NA JAKI TOPIK JA NAPRAWDĘ JESTEM ZAŁAMANA BO TRACĘ WIARĘ ŻE BĘDĘ MIAŁA CÓRCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
EJ MAŁGOSIU NIE MOGĘ NIC ZNALEŚĆ POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Proszę o pomoc! Mój cykl trwa 26 dni ostatnia miesiączkę dostałam 11stycznia zgodnie z planem , następna powinna dostać 6 lutego , ale jej nie dostałam , a mianowicie bóle podbrzusza były już troszkę szybciej ale krwawienie nie nastąpiło .Dwa dni wcześniej Gdy Poszłam do łazienki siusiu i się podcierałam na papierze zobaczyłam krew , ale jej było bardzo mało jakby dopiero miał mi się zacząć okres, więc wł sobie tampona a gdy rano poszłam go zmienić miał maleńka plameczkę i nic więcej a okres taki jak powinien być nie nadszedł i do dnia dzisiejszego jest sucho, ale bola mnie strasznie piersi. Kochani czy ja mogę być w ciąży ? Pozdrawiam Serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domell
tez chcialem dziewczynke,jeszcze lepiej nic.sam bylem dzieciakiem.urodzil sie sliczny najslodszy siusiak.wzialem Go w ramiona i sie poryczalem...to bylo jedenascie lat temu..dzis nie wyobrazam sobie co moglo by byc, sie stac, gdyby Go nie bylo.tak samo jak ja ma siurka i dwa jajka-siurka i jajka ktore kocham nad zycie.mimo ze to ja jestem tata,to On nauczyl mnie milosci odpowiedzialnosci...bez wzgledu na to,ze kocham samca. czy te najslodsze i tak bardzo kochane przeze mnie, dyndajace Mu miedzy nogami, pare centymetrow mialo, ma znaczenie? pewnie tak,bo gdyby nie siusiak, poprostu byl by kims calkiem innym.jak juz napisalem, jedenascie lat i te Jego jedenascie centymetrow to najpiekniejsze co dalo mi zycie.nie wstydze sie milosci i jej okazywania Mu-Jego milosc zniwelowala strach i wstyd.kocham Go a On jako ten kochany, rosnie sobie na naprawde bardzo fajnego cieplego i rozumiejacego innych, faceta.mojego faceta :) jestem ariel On jest dominik. nasza "mama" zazdrosci nam tego co nas z synem laczy.czasem mowi mi-nam, ze chciala by byc tak kochana przez Nas jak sami sie kochamy. kocham Ja i misiek tez Ja kocha.kochamy Ja za to ze nie ma siusiaka i ze poprostu zawsze Nas przytula i toleruje, badz co badz dwoch chlopakow siusiakow nie kazdy "kutas" maly czy ten troche wiekszy jest kims skazanym odgornie na to ze bedzie lobyzem i gwalcicielem. chlopca poprostu trzeba naprawde i do konca kochac.trzeba mu sie oddac w calosci.wtedy z takiego siusiaka wyrosnie dobry czlowiek POZDRAWIAM Wszystkich tych ktorzy mimo wszystko potrafia naprawde kochac swoje dzieci. BEZ WZGLEDU na to czy maja kutaska czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domell
zapraszam Wszystkich moj mail daboom@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×