Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Ja z kolei czytałam ze córki częściej sie rodzą u starszych par ( ja 36lat, mąż 40 lat) - bo mój maż prowadzi b. spokojny tryb zycia a samolotem w zyciu nie latał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
My też jesteśmy starsi ja mam39 mąż 42. Czyli jednak mamy szanse. W którym jesteś miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
Moja kuzynka ma 2 córki, a w wieku 38 lat zaszła w ciążę i urodziła synka. Różnie mówi się, co ma wpływ na ciążę, ale tak naprawdę to ostatnie słowo ma natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja73
A Madonna, starsza, a urodziła synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
czesc dziewczyny, czesc inka67 fajnie, ze mozemy sobie pogadac, powspierac sie i wzajemnie podnosic na duchu, to pomaga!!! to co piszecie o starszych rodzicach...tez chce cos dorzucic na ten temat...kolejna medyczna ciekawostke to, ze u starszych par zmienia sie plec na inna niz dotychczas to podobno skutek zmiany pH w pochwie kobiety...wiec nadzieja jest...skoro mam juz 2 symow splodzonych w mlodym wieku i teraz dllllluga przerwa...to moze na corcie....? ale jak ktos slusznie zauwazyl ostatnie slowo ma natura...moj ginekolog ostatnio mi powiedzial, ze nauka nauka wiedza o plemnikach X Y ok, ale to, ze meskier pierwsze docieraja to i tak o niczym nie swiadczy bo komorka jajowa "sama wybiera" tego jedynego przystojniaczka sposrod tysiecy...nawet moze chwile poczekac na tego X i wysyla takie wabiki....? hm..coz...tonacy brzytwy sie trzyma wiec... a powaznie...nie dajmy sie zwariowac bo to najgorszy doradca...ja teraz czekam i tak bym bardzo chciala, a ten 24. 07 tak dlugo..... ineczko, wejde na ten topik o ktorym pisalas, a ja otworzylam tez topik, mozna zajrzec ale obawiam sie, ze sty jeszcze... PT. jestem po 30 mam dwoch synow planuje dziewczynke... sciskam was goraco a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
Inka 67, tak jakoś ostatnio kręci się wokół pracy, poprawię się będę częściej, dzięki za odpowiedź. Tak jak już kiedyś pisałam ja mam 38 mąż 42 i mamy dwóch synów 17 i 12 i teraz coś we mnie drgnęło zapragnęłam dzidzi (a może córci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
Tak orzechy już wcinam, nabiału też sporo. Ja mam cykle tak 28-29 to będę planowała 10 dnia cyklu. Kiedyś też pisałaś o jakimś syropie który jak się pije to powoduje bodajże kwaśniejszy odczyn co sprzyja poczęciu córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
Robiłam już sporo badań przed i martwi mnie wynik u lekarz jeszcze nie byłam ale się z nimi wybieram, cytomegalie IgG mam 125 (+) a IgM (-) świadczy o tym że kiedyś chorowałam podobno to nie ma znaczenia jak IgM jest (-) ale słyszałam różne zdania, że trzeba poczekać aż IgG zacznie spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
HEJ DANA! jezeli moge zabrac glos w Twojej sprawie , uwazam , ze przy cyklach 28-29 10 dzien toza wczesnie??? plemniczki tyyyle chyba nie poczekaja, chyba ze ?? ale to zadkie, ja przy 25-26 dniowych juz dwa razy probowalam 11dc i nic!!! ale najwazniejsze czy wiesz kiedy masz owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
Hej BEGA! No właśnie zamierzam sobie kupić testy owulacyjne na allegro zobaczę z jakim skutkiem wiesz chcę spróbować tak 10 dnia a jak nic to w następnym m-cu 11 dnia nie wiem czy dobrze, co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
wiesz, az sie boje doradzac, bo ja za drugim razem tez planowalam dziewczy6nke i mi nie wyszlo (chcialam przedobrzyc) wiec ekspertem kiepskim jestem, tzn w teorii to duzo wiem, gorzej z praktyka ;) ale podstawa to wiedziec kiedy sie ma owu!!! obserwowalas sluz? poza tym i tak uwazam, ze przy Twoich cyklach probowalabym 11dc , ja w tym cyklu pokusilam sie nawet o 12dc probowalam 10dc i potem 12dc za 10 dni mam dostac @ i mam nadzieje ze go juz nie zobacze, tak bym chciala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
jeszcze jest jedna zasada, jak bedziecie sie kochac tego 10 czy 11 dc to potem przez tydzien koniecznie nie wolno nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
dana wiec ja bym sprobowala 11dc potem ew znow to samo, za 3 razem o jakies 6 godzin pozniej i tak do skutku, tylko wtedy szanse powoli sie wyrownuja... ale powiem Ci co ostatnio powiedzial mi moj gin, ze nauka nauka ale z tymi plemnikami to i tak roznie bywa, podobno nie wazne ze te Y doleca szybciej, komorka jajowa sama wybiera tego wlasciwego, wabi go, wiec jezeli nawet za Y bedzie szedl wolno X to byc moze komorka jego "zaprosi" w sumie pocieszajace prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
Bega dziękuję ci za odpowiedź, tak mi raźniej w podejmowaniu decyzji zobaczę jak kupię testy owulacyjne. A Ty masz synów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
tak doczytałam masz też dwóch synów, och te nasze sukienusie, kitki, rajstopki czy jest to w naszym zasięgu? czy w rękach Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danaobczy
Bega też sobie tak łumaczę jak będzie 3 chłopak to też fajnie, ale czemu nie spróbować.Dla pocieszenie nie ma co do końca wierzyć USG (chociaż teraz 3D) w rodzinie do końca mówili bratowej że 3 chłopak a urodziła córe usiadła z wrażenia i dała na imię Maria a i tak teraz wołają Izabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
no wlasnie.... ja uwazam gdzies tm w skrytosci, ze mimo staran, mimomarzen jest nam to dane lub nie i gdzies tam zaplanowane, wazne jest natomiast ebysmy umialy zaakceptowac trzeciego chlopca!!!! a pomagac naturze trzeba i ac jej szanse prawda ;) a w sumie skoro tak pragniemy trzeciego dziecka, to dlaczego mialybysmy nie dostac od losu cudownej dziewusi....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
wiec mysle, ze ja sie juz pogodzilam z ewentualna porazka co do plci i dlatego ryzykuje tak dalece, ze podjelam starania w 12dc prz moich 25-26 dniowych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danaobczy
Bega, jak już będziesz coś wiedziała to pochwal się nowiną, ja planuję tak za około dwa tyg. to też dam znać co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danaobczy
Inka 67 a jak u Ciebie czy już coś wiesz?? Ja będę się starała początek sierpnia, dziewuszki dajcie znać jak już będziecie pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my z mężem włąsnie rozpoczęliśmy (od 9lipca) starania o drugei dziecko. Pierwsze dziecko to dziewczynka, którą właśnie chcieliśmy mieć. Ja mam 28-29 dniowe cykle,ale zdarzają mi się także 33 (rzadko). Córcię \"robiliśmy\" w 11 dc,dzień przerwy i potem znowu raz w 13dc. No i udało się. Teraz próbujemy chłopca. Czekałam na owulację ( u mnie objawia się plamieniem i bólem podbrzusza) i wtedy się kochaliśmy. Teraz czekam na@ (24.07) ale mam już test i chyba jutro go zrobię. Mam nadzieję że się udało i że jutro będę już coś wiedziała. Trzymajcie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
trzymamy !!!! ja tez do 24.07 mialam czekac i nie doczekalam sie a test dzis wyszedl negatywny... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Donaobczy ja też mam tą paskudną cytomegalie IgG 156 (+) a IgM (-) Napisz coś na ten temat jeśli wiesz dlaczego trzeba czekac? Lekarz mi powiedział, że mogę zachodzic w ciążę. A poza tym zapraszam cię na forum "Kobitki chcące miec trzecie dziecko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bega, ja też nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test. No i też dupa wołowa...ryczeć mi się chce. Myślisz że możemy mieć jeszcze nadzieję? Ja jestem przekonana na 90% że nie :-( a tak bardzo chciałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Możesz miec jeszcze nadzieję, jeśli jesteś niecierpliwa zrób test z krwi to będziesz miała pewnośc a takie testy sikane to do dnia @ mogą Ci nie wykazac ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za wsparcie, spróbuję poczekać do przyszłego tygodnia do @. A potem zobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, przy pierwszej ciąży test wykazał ciążę już po 9 dniach od zapłodnienia,a tu po 11 dniach nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
hej...izawik!!!! coz mam Ci powiedziec kochana!!!!! nie umiem czarowac , tym bardziej, ze jedziemy na tym samym wozku!!!! DOKLADNIE NA TYM SAMYM!!! ale ja mimo wszystko czekam, Ty tez musiasz poczekac nie ma innego wyjscia!!! do 24 wytrzymamy!!! juz jestesmy przygotowane na @ wiec jak sie milo rozczarujemy to tylko super bedzie prawda??? bedziemy sie razem wspieralyok? to pomaga??/ ilo dniowe masz cykle?? szczerze ja tez nie wierze juzw powodzenie w tym cyklu ale co zrobic...jakas nikla nazieja istnieje, pamietaj ze hcg wzrasta u kazdej kobiety w kazdej ciazy inaczej!!!!! poza tym czekamy... na pocieszenie Ci jeszcze dodam, ze ja w tym cyklu co bedzie nie moge probowac bo wyjezdzam nie bedzie ze mna meza...nieststy i caly mmiesiac mi wypada!!! wiesz jak to doluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×