Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość bega
izawik..... moze przeniesie4sz sie na topic pt. "kobitki chcace miec trzecie dziecko" ? wiem, ze ty chcesz drugie...mala to juz roznica, wazne ze teraz kazda z nas tam obecnych (zalozycielka tego topiku) tez tam jest!!! ma ten sam problem, chce miec dziecko, 2 z nas 4n !! ja 3 ! a ty 2 ! niewazne ktore, wazne ze probujemy, czekamy, staramy sie itd....wiec wpadnij tam moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bega, tak jedziemy na tym samym wózku. dni cyklu mam przewaznie 28-29dni,ale nieraz zdarzają mi się 33. Ostatnio miałam 32dni. Z tym testem to taka dziwna sparwa. Zrobiłam go rano i była jedna kreska, a potem po kilku godzinach pojawiła się druga, taka bladoróżowa. Piszą że wynik jest ważny tylko po 5 min.ALE moja koleżanka miała tak samo. Robiła test rano ( dniu @)-negatywny,a wieczorem miała też drugą bladą kreskę. No i jest w ciąży!!! 6mc. Wieć może jeszcze jest jakaś nadzieja. A Ty zwróciłaś na to uwagę czy wyrzuciłaś od razu test? Pojawię się na tym drugim topiku i dziękuję za zaproszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
cześć dziewczyny, mam 31 lat, kończę w sierpniu i stramy się z mężem od 3 miesięcy o drugie dziecko, tym razem dziewczynkę ponieważ mamy już 5,5 letniego synka. Ja zawsze od malego marzylam żeby mieć same córki, chociaż mojego synusia nie zamienila bym na rzadną dziewuszkę...Hm ale ciągle marzę. Te trzy poprzednie próby byly z góry skazane na niepowodzenie ponieważ przy moich 30-33 dniowych cyklach w 12 dniu cyklu zawsze mi coś wypadalo: w kwietniu sie rozchorowalam i zaprzestaliśmy starań w 12 dniu, w maju bylam totalnie rozwalona emocjonalnie i mój cykl wydlużyl sie do 35 dni, w czerwcu w 12 dniu dostalam zapalenia krtani...PECH na 102. zaczelam już podejrzewać, że ktoś tam na górze robi nam pod górę!!! W tym miesiącu zaczęliśmy od 9 dnia cyklu tzn, 9, 10, 11, 12 przerwa 1 dzień i dalej 14.....i czekam. Robilam testy owulacyjne ale nie mam do nich zaufania. Wydaje mi sie że jajeczkowanie mialam 16 dnia okolo godziny 16.00 a ostatnie wspólżycie mialo miejsce 14 dnia póżnym wieczorem, a wcześniejsze 12 dnia okolo 16.00. CO WY NA TO!!! SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE TEMATEM POCZĘCIA DZIEWUSZKI UCZESTNICZKI FORUM, trzymam za WAS kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Daily: ja mam również podobnie jak Ty okres co 31-33 dni i ostatnio zaobserwowałam, że owulacja u mnie przypadła tak jak u Ciebie 16 dnia. Mam 2 chłopców i chciałabym dziewczynkę, ale jeszcze się o nią nie staraliśmy, na raziejest w planach, a ja zaczęłam pilnie obserwować swoje cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Daily: zapomniałam napisać też mam 31 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba będzie syn
witam, czytam talk sobie i zastanawiam się co ja będe miec . jestem w ciazy, 20 tydzień i pojutrze mam wizytę i myslę że się w końcu dowiem czy to chłopak czy dziewczynka. A tak swoja drogą to mi się coś przypomniało, pracowałam kidyś w szpitalu i tam miałam pewną pacjęntkę , która miała 13 dzieci, w tym 13 córek. Fajnie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Zobaczymy co z tego będzie, tak naprawdę najważniejsze żeby dzidzia byla zdrowiutka. Rozczulilam sie trochę ponieważ moja siostra jest dzisiaj w 37 dniu cyklu i nie dostala jeszcze @, próbowali tylko raz w 12 dniu, ona też liczy na córeczkę (cykle ma 28-30 dniowe), ponieważ ma już 1,5 rocznego synka. Jest ode mnie 2 lata mlodsza (rocznik 77). fajnie by bylo gdyby wszystko wypalilo rodzilybyśmy po sobie w odstępię 2 tygodni. JUŻ WIDZĘ RODZICÓW I TEŚCIÓW, bo teściów mamy wspólnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Anisu, tak się zastanawiam, czy te moje plemiczki z 12 dnia przeżyly do 16 dnia, oby ale chyba za bardzo męczylam męża i może z tego nic nie wyjdzie. A jeśli nie z 12 to liczę na te z 14. Mialy jeżeli się nie pomylilam 40 godzin do owulacji, oczywiście jeszcze trzeba odjąć czas dotarcia męskich w pobliże komórki jajowej, czyli one byly tam gdzieś 30-32 h przed jajeczkowaniem. Zgodnie z teorią dr Wójcika pewnie moje szanse na chlopca i dziewczynkę w tej konkretnej sytuacji są takie same, oczywiście jeżeli coś przeżylo do tej owulacji a ja dobrze zinterpretowalam jej moment. WIERZĘ, że mi się uda chociaż jestem w tym miesiącu calą tą akcją strasznie zaestresowana. A JAK NIE TO ZA MIESIĄC !!! Wszyscy mnie stresują - sąsiadka też jest w ciąży - w 8 tygodniu. Mam nadzieję, że urodzi córeczkę, bo ma synka . POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Daily: A stosowałaś jakąś dietę na dziewczynkę? Moje koleżanki ostatnio rodzą same dziewczynki. Też bym chciała mieć córcię, ale poczekam jeszcze trochę ze staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Hm, ogólnie starlam sie stosować do zaleceń z książki chlopiec czy dziewczynka, a więc jadlam więcej nabialu i figi, za którymi nie przepadam, ale nie sądzę aby uwarunkowania dietetyczne mogly mi w tym pomóc, oczywiście stoaowalam też pozostale zalecenia pana dr Wójcika. Myslę jednak, że chyba przedobrzylam z tym 14 dniem ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Anisu jeżeli chcesz jakieś informacje to podaj mi swojego e-maila to postaramCi się je przeslać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
cykle mam 27dc i przytulanki były w 10 i11 dc a owu w 12- hmmm moze z 12na 13 w nocy..... to jak sądzicie? jakie jest prawdopodobienstwo na chłopczyka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja mam już 3 letnią dziewczynkę a teraz chciałabym mieć chłopca.Wydaje mi się że łatwiej jest począć dziewczynkę.Cykle mam niezbyt regularne średnio 28 dni(ale zdarza się nawet 26-30)i jak tu obliczyć kiedy mam owulację?kiedy zupełnie nic nie czuję?i jak już dojdę do tego kiedy mam szczyt to najlepiej kochać się w ten dzień czy dzień wcześniej?bo już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, robiłam dzisiaj rano test (dziś powinnam dostać @). No i wyszły 2 kreski!!!!! Rany jak się cieszę. Muszę później zadzwonić do mojego ginekologa. Ciekawe czy udało się \"wykochać \" chłopca. Musimy poczekać ok.9 m-cy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Izawik, gratuluję, rośnij zdrowo, dbaj o siebie, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
A jeśli!!! Z twoich strzalów pewnie wyniknie chlopczyk...ale kto to wie??? W każym razie życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
jutro mam termin 2 więc zobaczymy:) izawik gratulacje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
termin @ miało byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziweczynki !!! To ja założyłam ten topik i cieszę sie, że sobie tu dyskutujecie. Ja też planuję dziewczynkę, chłopców już mam. Przy 31 dniowych cyklach planowałam córę na 14 dzień cyklu , ale wyjechałam nad morze i ostati raz kochałam się w 13 dniu a na następny dzień zaczął mnie bole jajnik i odpóściłam bo wystraszyłam się wcześniejszego jajeczkowania a teraz żałuję. Obawiam się że nici w tym miesiącu a w przyszłym odpuszczam, bo według tablic chińskich -chłop. daily i anisu powodzenia, wierzę w te metody, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Daily: czytam sobie pilnie taką książę pt."zaplanuj płeć swego dziecka", oprócz tego co było tutaj już pisane kilka razy ( ze jak owulacja i dzień przed to chłopczyk itd) to wyczytałam właśnie,że lato, a konkretnie wysokie temperatury bardziej sprzyjają poczęciu dziewczynki. Dlatego, że facet ma obniżony spermiogram i przeżywają tylko silniejsze plemniczki. Dobrze jest przed stosunkiem zakwaszać pochwę, gdyż "męskie" plemniczki nie lubią kwasu, ale preferują środowisko zasadowe. Stąd słabsze -męskie plemniki łatwiej giną w środowisku kwaśnym pochwy, podczas gdy te silniejsze "zeńskie" mają większe szanse na przeżycie (nawet do 4 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Izawik: Gratuluję :) Jak już będziesz wiedziała to napisz koniecznie czy udało Ci się z chłopcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Inka : masz szczęście, że masz regularne cykle. Ja niestety nie mam tak dobrze i jak się nie zrobią regularne to chyba nici z planowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily
Anisu, wlaśnie tak sie zabralam do roboty, pytalam mojego ginekologa o metody zmiany odczynu pH w pochwie i zalecil mi delikatne "nasiadówki" z octu, hm...zaopatrzylam sie też w maść obniżającą pH, ale jakoś nie mailam odwagi jej użyć. POZDROWIONKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisu
Właśnie przeczytałam, że dziewczynki często rodzą się gdy zawodzą takie metody antykoncepcji jak tabletki, albo globulki dopochwowe (bo one bardzo zakwaszają pochwę). Może coś w tym jest, bo my zawsze zabezpieczaliśmy się prezerwatywą... A od miesiaca zaczęłam stosować globulki, bo jakby już miało się zdarzyć, to chociaż może tym trochę dopomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
czesc dziewczynki mam maly dylemat otoz nie wiem czy jest mozliwe poczecie dziecka(nie koniecznie dziewczynki hihihi) w jedynastym dniu cyklu? bo w tym dniu mialam raport z moim ukochanym i nie wiem co myslec ... czekam jeszcze na @ ktora ma sie pojawic 04.08.2006 przy moich cyklach 29 dniowych... juz od dawna staramy sie o dziecko ale nic nam z tego nie wychodzi poniewaz jak i tym razem widzielismy sie na samym poczatku moich dni plodnych, co prawda byl to pierwszy dzien gdy pojawil sie rozciagliwy i przezroczysty sluz ale wydaje mi sie, ze owulacja jest (byla znacznie pozniej ok 21 lub 22.07 wiec miedzy 14 a 15 dniem cyklu) CZY TO MOZLIWE, ze plemniki mogly zyc 5 dni? Czy sa jakies szanse na poczecie dzieciatka ? pierwszy dzien cyklu - miesiaczki to: 06.07.2006 raport bez zabezpieczenia: 14,15,16.07 ah i jeszcze jedno... zawsze conajmniej tydzien przed @ bola mnie piersi, strasznie mocno a tym razem NIC, czy to moze byc objaw ciazy? no i czuje caly czas glod i mam ochote wrzucac cos do zoladka co godzinke, bola mnie plecy i nie moge spac w nocy no i na dodatek budze sie wczesnie z tego wszystkiego troche plakac mi sie chce i prosze was, moje znawczynie o szybko odpowiedz... dziekuje z gory buzaczki i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
ah jeszcze cos ... jestem duzo bardziej wrazliwa na zapachy i piersi mnie nie bola jak to zwykle ale i tak sa bardziej wypelnione no i widze kilka ciemniejszych wloskow na lini od pepka ... bla bla ale czy to nie za wczesnie na objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
witam, ja zaszlam w ciaze w 12 dniu cyklu...sama jestem bardzo ciekawa co bedzie, bo 1 wczesniejszy mialam 27 dni, a jeszcze wczeszniejszy 30..jednak w ten 12 dzien tym razem mialam sluz o najlepszych cechach plodności.. czy to znaczy ze to byl dzien owulacji? czy nie koniecznie az tak dokladnie? b. chciaalbym dziewczynke, ale predko sie nei dowiem bo dopiero na 5 tydzien idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
ale masz cszescie... ja tez bym tak chciala jutro (26 dzien cyklu) ide do ginekologa po skierowanie na badanie krwi bo juz wytrzymac nie moge... a tutaj w paryzu nie ma testow wczesnego rozpoznania ciazy i tak czekac i czekac to sie nie da... do @ ktory ma sie spoznic!!! moje cykle sa zazwyczaj 29 dniowe ale zdazaly mii sie wczesniej 28 i 30 buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
5baies, no wg mnie nie jest to wykluczone, ze jestes, przeciez moglas miec owulacje troche wczesniej..a skor mialas objawy plodnego sluzu no to odstawowy warunek spelniony ;) co do testow - nie mozesz porpsic kogos z polski zeby ci przeslal moze? czy starasz sie pierwszy raz zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
a jesli chodzi o ten sluz to, ja juz nic nie rozumiem... wydaje mi sie, ze u mnie nie pokrywa sie z dniem ovulacji... juz sama nie wiem, moze nie umiem rozpoznac ovulaci? ale naprawde wyczowalam cos w nocy z 14 na 15 (dc) no i tego 15 to mnie naprawde bolalo i jakos piersi mi napecznialy jak nigdy i pojawily sie zyly na brzuchu w dolnej jego partii ... bla bla mam nadzieje, ze to cieplo ktore odczowalam - to te plemniczki atakowaly! we francji nazywaja je ZOZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×