Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość 5baies
dziekuje !!! mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze - to jest dla mnie w tym momencie najwazniejsze i zeby to dziecko sie urodzilo zdrowuitke - jest mi teraz obojetne czy chlopec czy dziewczynka kochana ale to sa tylko zdjecia z usg nie ma co sie rozczarowywac w tym stopniu ... navet gdybys zobaczyla glowke to i tak niewiele detali moglabys dojrzec .. zostaje nam wyobraznia - usg dla mnie nic nie pokazuje ... ja bym chyba nic takiego sobie nie zarzyczyla ... ja czekam na urodzenie a nie na zdjecia - kochaniutka nic sie nie martw nawet jesli wudalas tyle pieniedzy - zrobilas to bo chcialas - problem jest tylko w tym, ze na glupiego lekarza trafilas albo bardzo zdystansowanego .. tak sczerz mowiac to nikt ci plci na tym stadium nie potwierdzi na 100% jesli nie jest pewien no i wszystko zalezy od ulozenia dziecka -- a moze twoj maly lub twoja mala nie lubi byc fotografowany (a)??? ;-) "ale wiesz, niestety zaczynam tracic nadzieje na ta dziewczynke bo mi juz druga baba, ktora wrozy " babom nie wierz - ! nikt ci nie powie co bedzie czy malutka czy malutki -- przeciez i to i to bedziesz kochala ! nie chodz do wrozek - za duzo kasy masz? kup cos malenstwu ! i nie mysl o problemach "no al etrzymam kciuki za twoja ciaze kochana! " dzieki dzieki to ktory to bylby tydzien? chyba 4 tydzien a drugi od poczecia ostatnia @ 1.01.2007 poczecie miedzy 11 a 15 wiec dzis - liczac od 15 moja krewetka ma 20 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzutka
Wrzuć na wrzutę filmik z usg. Może uda mi się zobaczyć czy to chłopiec czy dziewczynka. :) Jak do tej pory nigdy się nie pomyliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykaa
dziewczyny ma pytanie ostatnio bylam u ginekologa i kazal mi robic wykresy z cykli czy mam na nih pisac tylko temperatury czy tez jaki mam sluz prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ykaa - wykresy z cykli obejmują temke, śluz a nawet badanie szyjki. Powinnaś tez zaznaczyc swoje własne odczucia, ważne wydarzenia ktore moga zakłócac cykl mo i staranka. dla zorientowania jak to powinno wygladac polecam www.28dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
wrzutka - jak mi powiesz jak, to wrzuce!! ;)) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
mi sie wydaje ze o tyle dobrze jest znac plec jak tylko mozna wczesniej, ze to dziecko nabiera takich jakby bardziej realnych ksztaltow- jesli wiecie co mam na mysli - wlasnie latwiej jest je sobei wyobrazic wtedy i poczuc więz...- z czym ja np. do je pory jakos mialam problemy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
musiasz wejść na wrzutę i się zarejestrować, potem Cię samo poprowadzi co i jak. Ale film chyba musisz mieć na komputerze wgrane, najlepeij sam ten moment kiedy lekarz podgląda płeć, bo nie wiem czy całość się zmieści. Akurat w tych sprawach nie jestem najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja staralam sie zaplanowac plec,no i spalismy z mezem 2 dni przed owulacja bo bardzo chcialam dziewuszke.jest chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
wrzuta - no postaram sie pokombinowac ale cos mi sie wydaje ze nie bedzie latwo:/ zwlaszcza rozparcelowac film na czesci...- no ale zobaczymy 5baies - no czywiście we wszystkim co piszesz masz tak naprawde racje;))) ale to tak jest, ze jak sie idzie na to usg, to fajnei jest zoabczyc chocby profil tej buzki;) - no zreszta sama zobaczysz;) poza tym to ja mam an razie faktycznei inne problemy- strasznie sie rozchorowalam!;(( to chyba zapalenei oskrzel i- nie wiem, bo jeszcz e nie bylam u lekarza, ale mam straszny kaszel i to okropne okroopne uczucie zimna w plecach i piersaich:/ koszmar. mam jus dosyc tych chorob zwlaszcza w ciazy!!! juz nie wiem co robic.....zeby tego uniknac.. bo dbam o siebie jak moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
być może można w całości, sama nie wiem :) ale na części podzielić nie powinno być problemu. Spróbuj najpierw w całości. Chciałabym Ci choć troszkę pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
dla ykaa ja radze ci obserwowac sluz jednoczesnie ale lekarzowi wystarczy temperatura ... swietny sit internetowy z poradami nazywa sie 28 dni... zaloguje sie - to jest za darmo pa pa powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
betty moze i masz racje ale ja chce tylko by moje male bylo zdrowe i by ta ciaza dobrze sie rozwijala ... ja inaczej do tego podchodze bo jestem na samym poczatku ciazy, pozniej moze sie to zmieni ! ;-) ah te choroby ... lecz sie witaminami C np. idz do lekarza - no juz sama nie wiem ... tak to jest - wspominalas mi ze chorujesz ... mam nadzieje jednak ze szybko wszystko minie ... nie martw sie pa pa daj znac jak sie lepiej poczujesz a teraz sobie odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
wrzuta jak jestes jeszcze to daj znac. udalo mi sie w koncu zaladaowac filmiki na strone - uff ( tzn MI by sie nigdy nie udalo, ale grunt ze juz sa:>) jak sie odezwiesz to wtedy podam linki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
Jestem!!!! Jakoś umknął mi Twój post, myślałam, że już nie napiszesz. Czekam z niecierpliwością!!!! Kurcze, aż zła jestem na siebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej;))) nic sie nie stało, juz wklejam;) tylko ciezko mi bylo to zrobic, wiec troche potrwalo:/ http://bettysue.wrzuta.pl/film/qTeEyHgPrG/22_23_t.c. juz ze 2 osoby mi powedzialy ze dziewczynka ;))) ??? jelsli by zle chodzilo daj znac, mam jeszcze gdzies wrzucone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
wiesz kilka razy prześledziłam to usg. Pewnie lepiej by mi było to oglądać gdyby było na moim koncie mailowym, bo tam można zrobić w odpowiednim momencie stop klatkę i powiększyć, no ale lepsze to niż nic. Wydaje mi się, że lekarz trochę za mało uwagi poświecił na tą płeć, można to było zrobić troszke dokładniej, bo sprzęt nienajgorszy i inne ujęcia są też nienajgorsze. Tym bardziej, że dzidzia była w super położeniu nie ukrywała niczego. Jest tam jedno takie ujęcie tylko nie mogłam zrobić dokładnie stopu, które raczej wskazuje na dziewczynkę. Ale to jest jedno takie ujęcie. Nie zauważyłam nic takiego co mogłoby świadczyć o chłopcu ale..... Jeszcze w wolnej chwili prześledzę te ujęcia :D A to jest Twoje pierwsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
Płeć na tym filmie jest od ok 5:30 - 6:40 Ale kiepsko naprawdę widać, ja oglądałam kilka usg z dziewczynkami i naprawdę tam nie bylo wątpliwości. Myślałam, że bardziej Ci pomogę. A kiedy idziesz na następne usg ? I z jakiego rejonu Polski pochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
tak, jest to moje pierwsze i baaaaardzo chcialam dziewczynke;)))) takze chyba jest szansa prawda;)? pochodze z okolic warszawy. jeszcze dam ci ten link- moze tu bedz e lepiej widac, a mi tez sie zdawalo wlasnie ze lekarz nie poswiecil zbyt duzo uwagi na plec;) http://www.youtube.com/watch?v=Zuc8wXScE0Q nie wiem, mi sie wydaje ze to jest wyrazniejsze - sprobuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
Jest różnica w tym filmie, słucha a może przesłałabyś mi ten filmik na mój adres, napewno jakość będzie jeszcze lepsza. Porobiłabym z tego zdjęcia i myślę, że większa szansa byłaby aby zobaczyć co i jak. Mój adres to (voyager12@o2.pl) Później będę oglądała w spokoju ten filmik co wkleiłaś, bo dzieci mi tu na głowę wchodzą i nie mam jak się skupić. Jest szansa na dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
wiesz te filmy są kiepskiej jakości, jednak wrzuta i ten drugi program znieksztacają strasznie. Ale po tym co widziałam na drugim filmie też wygląda mi na dziewczynkę, ale .... Pewnie oryginał wygląda zupełnie inaczej i zniego mogłabym Ci powiedzieć więcej. Odezwij się, może faktycznie prześlesz mi ten film na adres który wcześniej podałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej, hmmmm wiesz no nie wiem, bo on byl przerabiany jakos z dvd na avi chyba i moze to dlatego jest znieksztalcony? moge sprobowac przeslac to co zaladowalam na stronke na twojego maila,ale nie wiem czy to cos da, myslisz ze ebdzie lepiej? no dobra sprobuje moze popoludniu bo to chyba duzy plik wiec bedzie dlugo szlo, na pewno nie zapcha ci skrzynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
wysyłaj zobaczymy. Wiesz jak ja jakieś filmiki dawałam na wrzutę to jednak jakość była zawsze trochę gorsza. Zobacz tu nawet napisy są słabo czytelne. No zobaczymy jak przejdzie to przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
Oglądałam, no niestety jakość nie jest dużo lepsza. Ale jak nie powiękaszałam obrazu to się nie rozmazywał obraz i lepiej było widać. Ale porównując filmy które oglądałam z usg to niestety ten Twój jest kiepski. Ale to pewnie za sprawą tego przetważania. Pewnie oryginał Twój jest dużo lepszy. Jednak z tego co tam widziałam dla mnie jest to dziewczynka. Oczywiście nie na 100%. Gdyby film był wyraźniejszy. Ale traktujmy tą rozmowę tak na luzie, bo przecież nie jestem lekarzem i do tego ta jakość. Myślałam, że będę barsziej pewna tego co zobaczę. Jednak kilka ujęć jak tak dobrze się wpatrzyłam, to wyglądały tak jak z moją córcią, tylko u nas były dużo wyraźniejsze. Przełałabym Ci zdjęcia , ale coś mi nagrywarka szwankuje i nie mogę odtwarzać, byś sobie sama porównała ze swoim oryginałem. A kiedy masz następne USG ? Może wybierz się na jakieś 3 D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej! nastepne usg nie wiem jeszcze kiedy. cos po 30 tyg pewnie.czyli za jakies 3- 4 tyg...3d sobie chyba daruje...podobno na 2 d i tak wszystko co trzeba widac a 3d to tylko bajer... 5baies - jak tam mija twoja ciaza? daj znac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
To prawda, że 3 D to bajer. Najważniejsze dobre USG i dobry lekarz. To już niedługo będziesz miała potwierdzenie płci :D Teraz dostałam kilka filmów z usg od cioci, która jest lekarzem. Super było wszystko widać :D Po dokładnej analizie nie trudno było dostrzec płeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
to fajnie;) mi sie dzis snilo ze ogladalam swoje usg w drugiej ciazy i bylo widac tak wyraznie wlasnie chlopca;))))) hehehe poki co bylam we wtorek u lekarza i spytalam czy mam sie sugerowac w ogole tym symbolem ktory mi tam postawil - powiedzial ze raczej tak;))))... ale nie zapisal mnie poki co jeszcze na nastepne usg....kiedy sie je robi zazwyczaj? 32 tydzien? czy tez pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
przeważnie robi się ok. 36 tygodnia. Czyli lekarz jest nastawiony na dziewczynkę ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuta
to o czymś jednak świadczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.......... Widzę, że mowa o \"przepisach\" na chłopca lub dziewuszkę........szczerze powiedziawszy po mojej ciąży nie bardzo mam powody by wierzyć w najcudowniejsze sposoby na płeć dziecka. Zaszłam w ciążę po \"wielkich a ciężkich\" (5 lat starań) poprzez zabieg inseminacji zaraz po rozpoczęciu owulacji. Od 12 tc. byłam przekonana, że będę miała 2 dziewuszki (na USG tak wyszło, co też potwierdziło moje wcześniejsze przeczucia), gdy w 27 tc. trafiłam do szpitala z odpływającymi wodami i porodem w toku okazało się nagle, że będę mamą chłopaczka i dziewuszki:), tak też się stało - mam Synusia i Córeczkę......z tego co mi w głowie dzwoni to chyba zapłodnienie w trakcie owulacji ma gwarantować dziewuszkę (pewna nie jestem , bo mnie na płci nie zależało)......więc same widzicie.........jestem żywym przykładem, że nie zawsze te \"przepisy\" się sprawdzają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×