Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość 5baies
betty tak dla twojej informacji jestem po badaniu - test hurner-a ... negatywny ph zbyt male wiec jest za bardzo kwasne srodowisko no i nie znaleziono ani jednego plemnika w sluzie - zero zwierzaczkow jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjo
ja mam pyt do INKi 67 bardzo chce mieć córkę ale z tego chińskiego kalendarza, o ktorym pisałaś wynika, że mam szanse na poczęcie dziewczynki dopiero w kwietniu 2007 wynika z tego, że w tym roku obojetnie czy bedę się kochala z mężem przed owylacją czy po i tak będzie chłopiec?wiesz cos więcej na ten temat? nie chcę czekać tak długo! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllly
a ja juz sie nie moge doczekac kiedy skoncze studia i bede mogla miec dzidzie z moim mezczyzna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
5baies cześć, dawno tu nie zaglądałam daltego nie pisałam... co do tego testu to nie wiem co z tym wynikiem - o co chodzi mozesz mi wyjasnic? a co do ph- powiedz mi kochana, jaka jst na to rada? na pewno jakos mozna temu zaradzic, co powedzial lekarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
w ogóle nic nie moge nawet na ten temat w necie znalezc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
czesc betty to ja wiec jest to test ktory pomaga w okresleniu jakosci sluzu szyjki, jej kwasowosci (normalna kwasowosc jest od 6,5 - 8 ph) rozciagliwosci (normalna rozciagliwosc 6- 10 cm ), krystalizacja i przepuszczalnosc i tak dalej ... pierwszy test negatywny poniewaz nie znaleziono zadnego zwierzaczka( ze wzgledu na pH 4,5 ktory zabija zwierzaczki) a dzis jestem po drugim tescie i wyszedl rowniez negatywny ale ... znaleziono jednego zwierzaczka co 5 pol widzenia pod mikroskopem ale byl, kazdy jeden bez zycia - nie poruszaly sie wiec jes nie dobrze ... moj mezczyzna dostal skierowanie na badanie takie jak spermogramme, spermocytogramme i spermoculture by zobaczyc ile zwierzaczkow produkuje i czy w ogole jesli je produkuje to sa one zdolne do poruszania sie i zaplodnienia... i td - zobaczymy ... byl to dla nas szok ale juz jest lepiej poniewaz cos tam znalezli no i to nic ze byly nie zdolne do poruszenia pewnie gdyby ten test byl zrobiony wczesniej to wyniki tez bylyby inne - po prostu plemniki mojego F sa malo zywotne - tak mi sie zdaje ... jesli chodzi o mnie to dostalam lek ktory nazywa sie Progynova i pomaga w zrownowazeniu pH ale... eureka ! 6 dni temu zaczelam pic wode z bikarbonate de soude (sodium ) i voila! moja kwasowosc jest na 7 !!! no i moze jesli mi sie uda zachowac ta dobra jakosc sluzu to moze w koncu zajde w ciaze i moze przepusci mi chociaz jednego zwierzaczka pa pa pa moja droga ! p.s. napisz mi cos wiecej .. jak przebiega twoja ciaza, koniecznie ... mam nadzieje, ze jest wszystko dobrze p.s.jesli tym razem nam sie nie uda to moze byc inny problem, problem przeciwcial ktore zabijaja plemniki mojego F (ale nawet nie chce o tym myslec poniewaz przy tak zlych wynikach jakie mamy naturalne zajscie w ciaze jest niemozliwe a conajmniej trudne... a z praeciwcialami to juz w ogole nie ma szans - invitro ! albo jeszcze cos innego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pliszka
czesc kochana, no bardzo mi przykro slyszec ogolnie o tych wszystkich twoich problemach, ale mam nadzieje ze szybko i niespodziewanie sie rozwiaza mimo wszystko ;) tak jak z tym ph - czyli juz w porzadku? i teraz tylko czekasz na wynik badania plemnikow? czy cos jeszcze stoi na przeszkodzie? napisz koniecznie jak juz bedziesz wiedziala cos wiecej. u mnie wszystko w porzadku - przynajmniej na razie. jestem po tym waznym usg w 12 tyg, poki co wszsytko tak jak trzeba - mam nawet plytke dvd ze szczegolami. u mnie niedlugo zacznei sie juz 14 tydz. dzis odebralam trez wyniki toxo i cytomegalii i tez sa spoko bo juz mam przeciwciala na oba wirusy wiec moge odetchnac spokojnie;) do tej pory meczyly mnei tylko okropne mdlosci wieczorem - bleee,ale wraz z II trymestrem mam nadzieje ze przejdzie...no to tyle o mnie, czekam na dobre - mam nadzieje - wiesci od ciebie trzymaj sie bea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
aha poprzednia wypowiedz to bylam ja, ale postanowilam zmienic nicka za tym 2gim razem, bo uznalam ze moze przyniesie mi sczescie ;) i nie zapomnialam zmienic tu z powrotem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcjo jeżeli będziesz konsekwentna i zdecydujesz się na jeden stosunek 3 dni przed owulacją i jeśli potrafisz dokładnie ją określic to masz nadal bardzo duże szanse na poczęcie córeczki, w przeciwnym razie brak ciąży.Po tym stosunku 7 dniowa abstynęcja a póżniej lepiej do @ sie zabezpieczaj. Jestem teraz na topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3171295 i tam jest dużo kobiet, których marzeniem jest urodzenie córki. Dzisiaj właśnie dotarła do nas wiadomośc,że siostra jednej z koleżanek tym właśnie sposobem spodziewa sie córeczki na 100% i nie ukrywam,że moje nadzieje na posiadanie córeczki wzrosły. Zapraszam Ciebie i inne osoby zainteresowane tym sposobem na nasz topik i nie ważne, ile macie lat i czy planujecie pierwsze czy czwarte dziecko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
pliszka to ty betty ? nie zrozumialam ale nie wazne ... z pH w porzadku, udalo mi si brd szybko rozwiazac ten "blem" mam jednak wiekszy "blem" bo na badanie plemnikow to moj ukochany F nie chce juz isc, nie chce slyszec o tym, ze cos jest u niego nie tak ... a chocby nawet to mowi, ze to nie koniec swiata ito nie rak wiec ma wiecej niz 15 dni zycia to jest dobrze - przesadza nie przejmujac sie bezplodnoscia i ciagle zmienia zdanie raz mowi ze pojdzie na badanie a raz nie, ogolnie mowiac to nie spieszy mu sie i mowi, ze jak bedzie to bedzie ... juz przez to wszystko rece mi opadly i przestaje liczyc na cokolwiek i jednoczesnie kalkulowac... troche mi jest przykro ale co zrobic?! A co tam u ciebie widze, ze fasolka rosnie! Gratulacje jeszcze raz ... biedlogo sie dowiemy czy to dziewczynka ! A co to za cytomegalia??? A tych mdlosci to ci zazdroszcze! PaPaPa trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie można
znależć taki kalendarz???? koleżanka mi kiedyś o czyms takim mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja zaczęłam starania z mężem od tego miesiąca. Bardzo chcielibyśmy synka:) tylko że u nas problem jest taki, że dostaje leki na wywołanie owulacji i nie wiem do końca kiedy wypadnie szczyt płodnych dni i ile potrwa cykl:/ ale będziemy próbować:) może ktoś też wspomagał się lekami?? napiszciejeśli możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej 5baies! tak pliszka to bylam chwilowo ja ;))) ale juz pilnuje zeby tu byc tak jak bylam najpierw - czyli bettysue ;))) no wspolczuje ci "nowego problemu" ale moze jak twoj F. troch eto przetrawi to da sie w koncu namowic...przynajmniej ci tego zycze. no cytomegalia to jakis glupi wirus tak samo jak toxoplazmoza, ale oba te badania wykazaly ze juz je przechodzilam i mam przeciwcial ( no patrz, kurde czlowiek nawet nie wie kiedy - heheheh) wiec ufff - jedno zmartwienie mniej ;). co do plci dziecka to nie wiem - ja jakos bardzo od samego poczatku jestem przekonana ze dziewczynka - wbrew temu ze w okolo rodza sie same chlopy :/ - ale to pewnie daltego tylko ze tak bardzo tego chce - hihihi - wishful thinking ;) no ale niedlugo sie okaze... albo i nie ;) to nigdy nie wiadomo... pozdrawiam b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
...no i na dodatek mam teraz 2 lekarzy i jeden mi mowi, ze ovulacje mialam w 15 dniu a drug(a) gine mowi, ze 19 dniu i w ten sposob ciagle sie ludze i tak sobie mysle, ze moze jednak jednemu zwierzaczkowi udalo sie dotrzec... ale tak prawde mowiac bez badania nie da sie nic okreslic - moge tylko pomarzyc, domniemywac i czekac na @ a w miedzyczasie to moja gine mowi, ze w cuda nie wierzy a ja tak mysle swoje ... pH mi sie poprawilo i w nastepnym cyklu wyprobuje test owulacyjny i jak bedzie szczyt to poczekam 24 h i moze uda nam sie chlopca wyprodukowac ... no przeciez ten jeden zwierzaczek musi sie przedostac .. nawet jesli jest ich malo albo sa jakies slabe to wydaje mi sie, ze jeden wystarczy! no sama powiedz ... to niemozliwe zebym nie mogla zajsc w ciaze ! jednoczesnie jednak jest to takie dziecinne podejscie ale chyba normalne, ze jeszcze chce wierzyc, no i poczekam az moj F zdecyduje sie na to badanie ale to tez bedzie graniczylo z cudem buziaki dbaj o fasolke i nie mysl co bedzie ... byle tylko zdrowe! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna82
Trzeba skopiować link wkleic wtedy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Prosze o rade. 2 lata temu urodziłam synka dzieki testom owulacyjnym. Dokładnie w dzień owulacji było przytulanko. Tym razem chcemy córcię. Przytulanko było z 9 na 10.12.06r. 11.12.06 było bardzo mokro, miałam przezroczysty, ciagnacy sluz. Test pokazał owulację dopiero 12.12.06 i od wczoraj az do dzis włacznie mam silny ból jajników i kręgosłupa. Jak myślicie wyszło coś z tego? Strasznie sie denerwuje i niecierpliwie.Moze powinnismy sie jeszcze po przytulać cały 10.12.06.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj manisylwia a tego co piszesz jasno wynika, że jesteś zorientowana w temacie i tak trzymaj. Po stosunku zapładniającym \"na dziewczynkę\" zalecana jest 7 dniowa abstynęcja, spełniłaś najważniejszy warunek więc powinno Ci się udac, czego bardzo Ci życzę. Na codzień urzęduje na topiku:http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3171295&start=5130 zapraszam serdecznie i konietrznie napisz coś o sobie. Mamy już pierwszą mamę córuni zaplanowaną naszą metodą i liczymy po cichu, że spełnią się nasze marzenia dotyczące płci przyszłych dzieci. Jeszcze raz zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asskka
Czesc Mam @ wspaniałych synów. Chciałabym miec córe. Na karku juz 36 lat. Doradżcie jak ....córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asskka
Czesc Mam @ wspaniałych synów. Chciałabym miec córe. Na karku juz 36 lat. Doradżcie jak ....córcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastacia80
Czesc dziewczyny.Mam na imie Gabriela i jestem nowa ta tym forum.W niedlugim czasie chcialabym zaplanowac zajscie w ciaze a moim najwiekszym marzeniem jest coreczka.Chce miec tylko jedno dziecko wiec dalabym wszystko zeby moje marzenie sie spenilo. Widze ze wszystkie jestescie bardzo dobrze poinformowane jak i co.Ja dopiero zaczynam i prawde mowiac jestem \"zielona\" jesli chodzi o okreslanie momentu owulacji itp. Bylabym wam niezmiernie wdzieczna gdybyscie chociaz troche nauczyly mnie jak to wszystko robic,na czym polega metoda ze sluzem i termiczna.Jak wyliczyc moment owulacji przy 26-28 dniowym cyklu,jakie sa objawy tego ze jestem 2-3 dni przed owulacja.Zamowilam sobie ksiazke pana Wojcika ale teraz mam juz niezly zamet w glowie. Inka67- jestem pod wrazeniem twojej wiedzy.Jakbys miala czas to prosze napisz troszke jak sie zabrac do tego wszystkiego.Z gory bardzo serdecznie wszystkim wam dziekuje i zycze owocnych staran!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej!!! 5 baies, jak leci? zagladasz tu czasem jeszcze? ja 26ego mam usg i pewnie bedzie juz widac plec....:/ wg moich obliczen dzidzia powstala w 11 dniu 28/29 dniowego cyklu.... hmmm no zobaczymy ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
czesc zagladam, zagladam kochana ty to masz szczescie ! bardzo sie ciesze, ze wszystko jest dobrze... zobaczymy, zobaczymy czy malutka dziewczynka czy chlopiec... ja jestem teraz w moim 17 dniu cyklu... i uprawiam uprawiam wciaz by nie przegapic... a chce miec chlopca ... tylko, ze moj ukochany dziewczynke... troche go oszukuje ale chodzi tutaj przeciez o to by to male bylo zdrowe przede wszystkim... powiem ci tak w sekrecie, ze nie udalo nam sie przetrwac z moim François i wrocimal do mojego ex... jestesmy bardzo szczesliwi... mam nadzieje ze teraz sie uda poniewaz on nie powinien miec takich problemow jak Fr. wiec czekamy... wszystko powinno sie udac i powinno byc dobrze ale martwie sie troszecz ke poniewaz to wszystko bylo takie niespodziewane i miesiac temu zaczelam leczenie antybiotykami i zmienilam leki hormonalne dlatego ... jesli chodzi o jakosc owulacji moze nie byc ciekawie... no ale coz jesli nie wyjdzie w tym msc to moze w nastepnym - i moze lepiej ! trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
wow!!!! sluchaj, widze, ze w Twoim życiu kolosalne zmiany!!!!! ehhh jestem pod wrazeniem jak to u niektorych ludzi sie szybko i duzo dzieje, bo u mnie taka nudddda - hehe - i czasem sama bym chciala zeby sie zaczelo dziac... no ale do rzeczy. no to ciesze sie ze wraz ze zmiana jest nowa nadzieja ;)))) probujcie probujcie i moze niedlugo bedziemy mialy jeszcze jeden wspolny temat - czyli ciąża, dziecko, wychowanie itp;))) bardzo ci tego życze, bo wiem jak chcesz ;) ale nie wiem czy to jest temat na to forum, moze kiedys sprobujemy mailowo, albo jakos tak ;))))) he? trzymaj sie bea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzka
Witam!!! Ja bardzo chciałabym miec dziewczynke? staramy sie z mężem od 3 miesiecy i nadal nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizzka, wejdź na temat kobitki chcące mieć trzecie dziecko, tam wszystkiego się dowiesz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
betty kochana jutro sie odezwie ... poogladaj sobie ... to: http://28dni.pl/5baies/cykl to jest moj cykl i td. ... sa tu fajne dziewczyny i w ogole fajnie to dziala... a ja dzis mialam plamienie jak nigdy do tej pory, i ide jutro do gine ... odezwie sie i porozmawiamy przez mail-a tylko jak tu podac ... a z reszta co szkodzi pogadac na forum !? przecez ja tez staram sie o CHLOPCA ! hihihi ;-) - z reszta sama sprawdz na moim wykresie milutkiej ciazy ci zycze i do nastepnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5baies
betty ! jestem w ciazy ... nie chce sie za wczasu cieszyc bo mi tak jakos temperatura skacze raz 37,00 a innym razem 36,8 w 29 dniu cyklu juz mialam dosc wysoki poziom bety bHCG 1099 UI papa trzymaj sie cieplutko .. jesli wszystko dobrze sie ulozy to za 5 msn bede wiedziala czy to jest chlopiec czy dziewczynka (tak w sekrecie ... ja chce chlopca!) a moj ukochany dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettysue
hej!!!! coz za wspaniala nowina!!!!! GRATULUJE!!!!!!! ;)))))) no i zycze ci chlopca, choc wiem, ze i z dziewczynki bedziesz sie cieszyc;) co do mnie jestem troche rozczarowana moim ostatnim usg:( nagralam plytke ale na calym usg nic nie widac, oprocz zblizen poszczegolnych czesci cicala i przekrojow, takie same mam zdjecia i myslam ze w tym tyg to juz tak jest, ale okazuej sie ze nie! bo moja kolezanka ma zdjecia glowki i profilu, tak jak ja wczesneij mialam w 15 tyg ;(((( ja tez tak chcialam, zobaczyc jak juz wyglada ta dzidzia w 22 tyg:( jestem bardzo rozczarowana. w dodatku przesledzilam cale nagranie usg, i nie widze zeby lekarz sie na nim skupial na rozeznaniu plci, wiec to sie jeszcze moze zmienic:( ( nie wiem czy pisalam ze wstepnie dziewczynka- czyli ze nie zauwazono jajeczek;)) ale wiesz, niestety zaczynam tracic nadzieje na ta dziewczynke bo mi juz druga baba, ktora wrozy ( raz przypadkiem, drugi raz poszlam spcejlanie, ale to z innymi problemami) powedziala ze czuje silna energie chlopca... - no nic to, ale wiesz, wkurza mnie to niedokladne usg:(( zwalscza ze malo wcale nie zaplacilam:( no al etrzymam kciuki za twoja ciaze kochana! to ktory to bylby tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×