Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka krecika

skąd Wy bierzecie pieniądze na wesele

Polecane posty

Gość przyjaciółka krecika

:classic_cool: W moim przypadku większy kredyt wezmą z banku rodzice.J a na swoje sprawy związane ze ślubem i orkiestrę, kamerzystę do tego czasu opłace sama. Uzbieram. Przeczytałam na tym topiku,że dużo panien bierze ślub , robi wesele , ale i też o tym,że nie są zwolennikami kredytów. Napiszcie skąd macie na wesela? Takie duże zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
kredyt oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
Ukraść nie ukradnę. Uzbierać taka kasę nie ma szans. Bogatych rodziców nie mam. Bank został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na szczęście pomogą rodzice :) gdyby nie to- wesela by nie bylo, bo nie chciałabym spłacac kredytu tylko z powodu slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
pozazdrościć bogatych rodziców. Już wiesz ,że nie wezmą kredytu tylko wyjmą z konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
U mnie rodzice będą spłacali kredyt. Ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizza
A ja nie biore kredytów, tylko robie skromne przyjęcie na 10 osób, i w kazdym miesiacu kupujemy cos innego, w jednym garnitur, w nastepnym suknie itd., a według ogólnych wyliczeń i tak wychodzi ok. 5 tys.zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
ale glupota brac slub na pokaz i siano na kredyt porazka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
no tak. Mama tata , teściowie, świadkowie i młodzi=8 osób. A gdzie rodzeństwo, babcie, chrzestni? Chcąc nie chcąc chyba wyjdzie Ci więcej niż 10 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
ci co robią wesele to na pokaz? a przyjęcie na 10 osób juz nie jest na pokaz? Tez jest wydatek, tez trzeba skombinowac te 5 tyś . Każdy robiąc wesele liczy się z tym ,że będzie poddany opini, będzie komentowane wesele. Trzeba zrobić wesele tak by nie było nieprzyjemnych komentarzy. Czyż nie lepiej się słucha komplementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
Robiąc weselę , Młodzi i rodzice zdają sobie sprawę ,że będzie to dla gości. Nie można zaprosić gości na wesele i nie dac jeść. Pokazac się to znaczy - dac jeść, dać mozliwośc wytańczenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bogatych rodzicow, naprawde, moja mama jest bardzo oszczędna i dlatego ma dla mnie te pieniązki :) i wiem że poprostu wyjmie z konta Powinno byc finansowanie na calym swiecie wesel no nie? a jka ktos nie chce- brać kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcia z rzeszowa
u mnie byli rodzice czyli 4 osoby , rodzeństwo czyli 4 , z tego wybraliśmy 2 świadków , wiec dodatkowych osób nie było. Razem było nas dziesięcioro. Żeby nikomu oczy nie puchły , a przede wszystkim - dla własnej oszczędności na rzeczach , które nam nie sprawiają najmniejszej przyjemności , ubraliśmy się po prostu odrobinę bardziej wyjściowo niż na co dzień , powiedzmy - tak jak w niedzielę do kościoła albo z szefem na obiad słuzbowy :P , a potem poszliśmy do restauracji na obiad. Bez słowa "ślubny , czyli najzwyklejszy obiad. Nie braliśmy kredytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
jedynaczkom jest najlepiej pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
nie wyobrażam sobie tak miec jak romcia. Czekam na ten dziec odliczając dni , a tu u romci rach pach i po. Stawiam na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcia z rzeszowa
nie chodziłam nigdy na żadne wesela , bo ich nie znoszę , wiec chyba nikt nie mógł się poczuć wykorzystany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcia z rzeszowa
no i dobrze , kazdy jest inny - jeden chce wesele , inny nie chce , ani jedno lepsze , ani drugie , trzeba robic , jak się uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
jestem jedynaczka ale slibu nie planuje duzego max 25 osob nie bede robic slubu na pokaz i brac kredytu slub bierzemy bo sie kochamy a nie na pokaz !!!!!!!!!!!!!!!!!! za ta kase wole na wakacje wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
oj od razu na pokaz. Wesele to wesele, zabawa, a nie od razu pokaz. Nie traktujcie wesela pow 50 osób ,że już jest na pokaz. Wasze przyjęcie na 20 osób tez jest na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
smieszy mnie najbardziej to nie niektorzy ni maja ani samochodu czy mieszkania a biora kredyt na slub.Ja mam wszystko a slub biore dla siebie a nie pokzaowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
nie wiem mamy takie plany ale rodzice mowia ze lepiej zaprosic tylko bliskich babcie, dziadka, rodzicow i basta.Dla mnie wszytko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć doli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romcia z rzeszowa
tak tu zagladam teraz na to forum , bo idę za 2 tygodnie na wesele do mojej przyjaciółki :/ i muszę wywęszyć teren; Boże jak ja na to nie mam ochoty :( ale nie chcę jej stroić fochów , to moja przyjaciółka , więc już pójdę i jakoś przeżyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizza
przepraszam, ślub na 10 osób jest na pokaz? Będziemy tylko my i swiadkowie, którzy maja po dwoje dzieci i naturalnie ze współmałżonkami i dziećmi są zaproszeni. Rachunek tez jest prosty, na szczeście dzięki naszej zaradności rozłożony na juz spłacone raty: suknia 600 buty, szal, bielizna 400 garnitur 800 buty meskie 200 koszula 170 obraczki 1200 ślub + akty urodzenia 120 fryzjer 70 obiad w restauracji 1300 kwiaty 100 samochód własny razem 4960 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
potańczysz sobie, zjesz ciasta , tortu:) przeżyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pracy mamy pieniądze
rodzice młodego zobowiązali się kupić garniyur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
stanowczo za dużo na buty męskie i i twoje:) musicie uciąc koszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
hmmmm 5000zl nie masz zostawionych na czarna godz tylko kredtyt chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
:classic_cool: koszula jaka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo za ten męski garnitur! i obraczki tez mozna sliczne taniej kupic i koszule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×