Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka krecika

skąd Wy bierzecie pieniądze na wesele

Polecane posty

Gość z pracy mamy pieniądze
800? to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
majtki tez stare można przecież wziąść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy wesele na 55 osób z poprawinami, nocleg tez wchodzil w gre a wszystko wyszło 8000 zł, wiec kurcze te 5000 za obiad dla 10 osób mnie poraziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizza
eee tam, koszula musi byc dobra gatunkowo i buty naturalnie skórzane, tylko, ze my to wszystko kupowaliśmy z kazdej wypłaty, raz obraczki, raz buty, teraz mamy wszystko, bez zadnych długów, slub za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
obiad w Hiltonie chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
wesele to okazja do spotkania się rodziny, której się nie widziało ileś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak! my upolowalismy piekny garnitur za 300 zł w małym miasteczku w opolskim - wygladal identycznie jak te z wólczanki lub suinsit;a z Wrocławskich sklepów - niestety czesto płaci sie za firme, mozna wiec taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
55 osób i poprawiny i całość 8 tyś? niewierzę. W 15 tys uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
fakt moja rodzina mieszka w jedym miescie widzimy sie czesto ja nie wiem ile wydam bo nie liczylam ani nie bede liczyc jak przyjdzie czas wszystko sie kupi bez obliczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pracy mamy pieniądze
taki za 300 zł to sorry ale to musi być z domieszką poliestów... albo cały z sztucznych włukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizza
obiad za 1300, jest w warszawie swietna restauracja BOATHOUSE, jesli dopisze pogoda obiad bedzie na dworze, obsługa zapewnia rozrywke dla znudzonych dzieci, otoczenie jest piekne, na dzikim brzegu wisły, w ogóle nie czuc klimatu miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde! koszt od osoby za wesele i poprawiny był 115 zł - to wyszło - 6325 zł a w tym juz było ciasto, napoje, tort, orkiestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
za osobe w restauracji nawet 80zl biora 10 osob =800zl obraczki 1200zl to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostanie
1200zl- za obraczki to przesada- ale jak panienki wydają 3000 na sukienkę to nie przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
Generalnie osobno sie dokupuje owoce, ciasta, tort, napoje i alkohol , słodycze. W nenu jest tylko zimna płyta, kawa, deser, kilka dań ciepłych.I to za 110-120 zł. 115 zł to mało, a jeszcze w tym masz te ciasta tort, owoce....zaskoczona jestem. gdzie tak robią?:) moze i ja tam zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
na obrączki 800 zł a suknia 1600 zł maksymalnie. 3000 zł za sukienkę? ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widze, ze nam sie naprawde udało baaardzo tanio zorganizowac wesele i wszyscy sie wysmienicie bawili, tance byly do 4 rano i nie chcieli goscie isc jeszcze wcale, jedzenia było pod dostatkiem, poprawiny trwały od 13 do 19 i tez były dwa ciepłe posiłki, ach alkohol - spirytus rozrabiany - prezent - on juz nas nie kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostanie
suknie na jeden raz max 1600 zł? a za obrączki które będziesz nosić cae życie uważasz że 1300 to dużo- ciekawe poglądy masz ciekawe. Mi np. wydaje się że obrączki są ważniejsze niż sukienka, przez co mogą kosztować troche wiecej. Np. za sukienkę w życiu nie dałabym więcej niż 800zł- to dla mnie max- ale jak kto ma poukładane tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robią w Majorce w Legnicy woj. Dolnosląskie - naprawde polecam!! i w tym jeszcze zespół był :) aaa i apartament małżeński gratis:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizza
obrączki 1200, fajne takie grubsze, w końcu złoto jest bardzo nietrwałe, nie chcę, zeby po roku miały jakieś zagięcia i rysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
nie wierze , kurcze, co oni nie znają cen? hotel i apartament i w tych 10 zł na osobe to jeszcze orkiestra.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
ale nie ma juz sukienek za 500 - 900 zł. Chyba ze sprzed kilku lat z alegro.No ale jak wyjśc w takiej z bufiastymi rękawami?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
115 zł było od osoby + dla 20 gości nocleg za 25 zł( cena za nocleg tylko przy organizacji wesel) a tylko dla nas - Młodej Pary był pokój gratiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostanie
jak tak twierdzisz.... Kiedyś mi się też tak wydawało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółka krecika
nawet 115 zł na osobe to jest bardzo mało zakładając ,że jest tort, ciasto, hotel, orkiestra, napoje , alkohol.Nie moze tylko zabraknąc ciasta, bo zakładam ,że jest przeznaczonych kilka kawałków na osobę a nie jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie alkohol i napoje nie były w tej cenie - to juz sami, alkohol jak pisałam j.w. dostaliśmy w prezencie a napoje kupilismy w hurtowni - wejscie załatwiłam mi mama przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizza
jak nie ma takich sukienek, ja dałam 600 za uszycie skromnej prostej sukni z pieknej satyny, jest przepiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie teraz tak licze ze z tymi 8000 to zanizyłam - tyle wydali po pół rodzice a my jeszcze prawie 2000 zł, sorki za przekłamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . .0
skromne sa tanie , ale pewnie materiał nie taki jak z salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostanie
hahaha "skromne sa tanie , ale pewnie materiał nie taki jak z salonów."- sprawdzałaś sama- orientowałaś się? A i polecam pochodzić popytać i to nie tylko w salonach - bo tam to jest banda naciągaczy. No ale do tego trzeba trochę pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×