Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Wasiulka bardzo Ci współczuję, że masz taką teściową, zachowała się jak słoń w składzie porcelany, ale najlepszym wyjściem będzie ignorowanie jej, może kiedyś zrozumie swój błąd - jeżeli nie to cóż... A ja muszę się wyłamać - mam dobrą teściową i teścia też, mam szczęście;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymanka
Dziewczyny Czy ktoras moglaby mi napisac jak mam brac CLO?? Please Bo mam brac 2 tabl. dziennie i nie wiem czy brac an raz czy jedna rano a druga wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymanka - ja jak brałam 2 tabl. clo, to gin kazał mi brać jedną rano a drugą wieczorem. Ale powiedział, że w zasadzie to nie ma aż takiego znaczenia. Myślę jednak, że ta opcja była dla mnie dobra i nie odczuwałam tak bardzo skutków ubocznych. Mam nadzieję, że ci pomogłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymanka
Dziekuje bardzooo, dzis wzielam rano dwie na raz ale od jutra bede brala rano i wieczorem. Jeszcze raz wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja się trochę wyłamię z wątku chociaż mam bardzo dobrych teściów, chciałam tylko napisać że ja jestem właśnie po drugim monitoringu z cyklem clo, pęcherzyk za pierwszym razem pękł ale i tak się nie udało. tym razem z jajeczkiem też jest ok tylko mam problem z przygotowaniem macicy do zagnieżdżenia się jajeczka (słabe endometrium) czy któraś miała taki problem?? ja sobie z nim poradzić. jak teraz się nie uda to dostałam jakiś żel ale może jakieś inne rady. poza tym asiunia27 odezwij się!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny jakbym czytała o swojej teściowej, te docinki toczka w toczkę tylko, że ja kompletnie się tym nie przejmuję a jak mam jej już dość to nie pokazuję się przez miesiąc np. potem jest miła i tak w kółko, teraz jestem właśnie na etapie nie chodzenia. Tylko ja mam tą sytuację ,że mieszkamy sobie sami!!!!! UFFFFFFFFF Co do do CLO to już za 5dni monitoring....buuu jak się boję co tam w środku się dzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI22 ja też man niskie endometrium i kiedyś ktoś mi radził by jeść dużo orzechów,pić czerwone wino i jeść ogółem owoce morza.To są sposoby naturalne bo po co od razu faszerować się tabletkami-spróbuj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wskazówki w tym cyklu jest już za późno ale jak znowu się nie uda to oprócz zaleceń lekarza będę się ratowała jeszcze w ten sposób. teraz jestem na etapie czekania czy się udało czy nie. owulacja już była ale czekać trzeba.... nienawidzę tego:-( ale niestety nic więcej nam nie pozostaje, trzeba tylko pamiętać żeby się nie nakręcać bo rozczarowanie później jest okropne:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agi masz rację, tylko z tym nakręcanie bywa ciężko człowiek już może za dużo wie i czasem to jest źle, kumpela nie ma netu też się starali 5 miesięcy udało się ale ona tam nie wie jakie objawy, pytam się jej miałaś to czy tamto ee ona nie kojarzy.... no i taki człowiek nie nakręca się bo nie wie co może się wydarzyć.A tu my; a bo jajnik kuje, a bo piersi bolą, a bo sutki....a może....., a potem @@@@@@@@! łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi-ja tez mam male endo. Jak bralam CLO to na monotoringu bylo nawet 6mm :( Kipesko :( Lekarz doradzil czerwone winko i zurawine. Poniewaz jestem wygodna to zurawinke kupilam w aptece. pomaga przede wszytskim na sprawy z ukladem moczowym i przy nawracajacych zapaleniach oraz zakwasza srodowisko, czym pomaga na nawracajace uplawy, oraz na endometrum. Agi, Agus-czy wy tez macie skape@?? Pytam, bo teoretycznie skoro endo jest cienkie a ona zluszxcza sie przy @ to znaczy, ze @ tez powinna byc skapa. ja cale zycie mam skape @. Pierwszy dzien, troche drugi, a potem plamienie-na wkladce jade. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie zawsze było wszystko ok okresy normalne 5 dni i to całkiem obfitej miesiączki. w zeszłym miesiącu podczas monitoringu w 12 d.c. wyszło 8 mm i niestety się nie udało w tym miesiącu podobno jeszcze gorzej. przepisał mi mój gin żel estreva ma podobno pomóc ale waszymi zaleceniami też się bede ratowała. w tym cyklu juz odpuściłam bo wiem że raczej nikłe szanse żeby coś wyszło ale w przyszłym może coś odbudujemy. :-) :-) dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanka-ja też mam skąpe @ -2dni a potem plamienia więc chyba tak jest jak mówisz.Ja tak mam odkąd pamiętam. Więc by podnieść endometrum -kielich w góre!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie odzywałam się \"milion lat\". Widzę, że sporo staraczek z czasów mojej aktywności w pisaniu gdzieś poznikało. Mam nadzieję, że po cichutku cieszą się już swoim szczęściem lub poprostu odpoczywają od \"ciężkich dla nas\" tematów na forum. Mamusiom gratuluję. Staraczki weteranki i świeżynki pozdrawiam. U mnie? No cóż, pisałam, że podczas laparo stwierdzono u mnie endometrioze. Jestem w trakcie leczenia. Raz w miesiącu przyjmuje implant ampułkowo-strzykawkowy Zoladex, dwa miesiące za mną, cztery przede mną. Nic miłego - wprowadzono mnie w stan menopauzy - skutki? Książkowe - brak@, bóle głowy, napady gorąca i inne takie tam. Suma sumarum - 6 miesięcy leczenia, potem 3 miesiące organizm będzie dochodził do siebie. A potem niby super-owulacja i buch w brzuch ;-) taaa zobaczymy; Wkurza mnie fakt, że koszty leczenia są jak dla nas kosmiczne. W US niema możliwości odliczenia ponieważ \"specjaliści\" uznali, że to nie jest choroba przewlekła - totalna bzdura! Trzeba byc chorym na raka, żeby dostac ulgę na recepcie i móc sobie to odliczyc - tylko po co? Po refundacji lek kosztuje 5 zł!!! bez trzeba dodac dwa zera. Eh Buziaki łobuziaki! działac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***-fajnie, ze zajrzalas. Przykro, ze tak cierpisz, i te koszty....:( Ale jak bedziesz z nami, to zniesieszto przynajmniej psychicznie lzej. W grupie raźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Nadwiślanko🌼 mam do Ciebie pytanie. Jaki trzeba mieć staż małżeński żeby rozpocząć procedurę adopcyjną??? Czy to jest bardzo istotna sprawa ile lat jest się małżeństwem???? Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę wszystkiego dobrego ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Kurcze pisałam że nie wolno się nakręcać w drugiej fazie cyklu a ja znowu mam dzisiaj straszny dzień. Strasznie mnie boli brzuch zupełnie jak na @ a to 19 d.c. i tak sobie mysle że to może..... Nienawidzę tego!!! Boje się myśleć żeby potem znowu nie cierpieć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** - witaj ponownie w szeragach wojowniczek o szczęście:) Mam nadzieję, że jak wyleczysz to cholerstwo, to potem faktycznie hop-siup, i ani sie obejrzysz jak będziesz chodzić z wieeelkim brzuchem. Moja koleżanka, też miała endometriozę i lekarze powiedzieli jej, że powinna jak najszybciej zajść w ciążę. to może sama się wtedy wyleczy. Niestety w ciąży nadal nie jest, ale co poza tym nie wiem, bo jakoś ostatnio kontakt nam sie urwał:( nadwiślanka - gdzieś mi umknął jeden z twoich postów:) Dla mnie to absolutnie żaden kłopot, ale jak wolisz na mieście, no to ok, też nie ma sprawy.Zdzwonimy się, ja będę po 12 już wolna, także będe czekać. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI80-prosiłaś o wiadomości o adopcje.Otóż my staramy sie o dziecko już 3 lata-no i nic więc też postanowiliśmy zacząć adopcje.Powiem Ci że mieliśmy pewien problem z znalezieniem ośrodka bo mamy 2 lata stażu małżeństwa ale udało się w Gorzowie Wlkp:-) Powiem Ci tyle że co ośrodek to własne przepisy więc podzwoń troszke i popytaj.My jesteśmy umówieni na rozmowe 12tego maja:-) już mamy przyjechać z dokumentami.Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi-w moim osrodku 5 lat stazu (jestem w katolickim osrodku ad.). Ale jak pisze agus-u niej mnie mozna miec stazu. To alezy od osrodka. Musisz w swoim miescie zorientowac sie jakie sa osrodki i najlepiej zadwonic tam i zapytac. Jak miesz wiecej pytan to musimy sie na gg zlapac. Ziolka-wole na miescie :) Bede miala niewiele zcasu, ale koniecznie chce Cie zobaczyc. Umowmy sie, ze w srode ok. 12 stej zadzonie do Ciebie i powiem Ci gdzie jestem, czy juz w Twoim miesicie, czy jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Jestem w 16 dc. W sobotę dostalam zastrzyk z pregnylu. Owulkę miałam w sobotę i niedzielę. Działaliśmy przez parę dni pod rząd. Ponadto w sobotę byliśmy u naszych przyjaciół na super imprezie.Wyluzowałam się bardzo i w ogóle nie nastawiam się tylko cierpliwie czekam. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Dzisiaj ma 16 dc i jajniki mnie bolą:( Nie wiem o co chodzi, boję się żeby znowu nie pozostał torbiel. Jak byłam w 10 dc u mojego gina to PG na prawym jajniku miał już 21 mm a na lewym był mały. A dzisiaj boli mnie prawy i lewy też. Już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Słyszałam, że jak pęka jeden to blokuje pęknięcie drugiego?? Tak naprawdę to czekam teraz już tylko na @ i hsg, bo jakoś nie chce mi się wierzyć , że się uda w tym miesiącu. Dziewczyny czy może wiecie jak to jest, martwię się czy jeżeli miałabym teraz torbiel to czy wykonają mi w takiej sytuacji hsg?? Może coś kiedyś słyszałyście na ten temat?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI INKA-ja miałam robione HSG i przed samym badaniem miałam robione uzg dopochwowo więc nie martw sie bo jeśli będzie coś nie tak to Ci powiedzą.Głowa do góry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani inka czemu odrazu torbiel pesymistka z ciebie!!! pewno jajniki produkują właśnie piękne jajeczka na trojaczki które lada chwila pękną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziora, Do teściku to jeszcze sporo czasu. Dzisiaj 17 dc i mam wrażenie jakbym znowu miała owulkę (śluz). @ mam dostać w niedzielę 11 maja. I nie zrobię testu. Poczekam czy dostanę czy nie. Jeśli nie to wiadomo, że zrobię. Tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się. Teraz weekend majowy. wzięłam urlop i rozpoczynam sezon grillowy (oczywiście bez przesady). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×