Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Wiecie co dziewczyny - ja już niemam siły do tego forum .... jacy ludzie są tutaj zawistni to szok ..... Paulka poprosiła mnie żeby napisać dziewczynom że malutka już jest i że czują się dobrze - i tak żałuję że założyłam topik - miały być gratulacje a wyszły jakieś kompletne bzdury - ludzie już nie wierzą, że czasami zdarza się trafić na ludzi między którymi zawiązują się szczere znajomości ..... tak strasznie mi przykro ..... Paulka to super dziewczyna - siebie też uważam za uczciwą, a proszę ....... GaboniK też oberwała - mam nadzieje, że wróci niema co przyjmować się zawistnymi babsztylami :( grrrrrr Chyba idę spać - o ile zasnę, mam nadzieje że Paulka nie będzie zła jak to zobaczy :( oleje to - zresztą jej niunia jest teraz najważniejsza, a cała reszta zazdrościuchów niech się .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish - CLO się łyka, ja miałam ustaloną porę 8 rano;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** tak sobie czytalam te komentarze do tego co napisalas ( a propos Paulki i Marysi) i rece opadaja,ze tyle jadu wsrod ludzi i podlosci... bez komentarza nalezy to wszystko pozozstawic i tylko zal,ze takie podle babsztyle bede matkami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish - dokładnie, w takich momentach pytam samą siebie - gdzie tu sprawiedliwość? Pierwszy cykl z CLO masz tak? a jaką dawkę masz jeśli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** tak,pierwszy cykl bede brac Clo po a tabletce dziennie od 5 do 9 dnia cyklu. moim problem jej zbyt mala komorka (15mm) :(:( bardzo sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - ludzka dawka ;) też miałam z tym problem, Clo pomaga - tyle, że trzeba wyczulić się na dawki i niepotrzebne jego przyjmowanie. Ja się na tym przejechałam i teraz z kolei mam przerost. Głupiego lekarza miałam który kazał przyjmować mi 2 tabletki dziennie, tak zrobiłam i się załatwiłam - piszę to tylko, żebyś wiedziała więcej niż ja w danym momencie wiedziałam :) trzeba sobie pomagać :) uda ci się - zobaczysz, aha - zwróć uwagę że musi to wszystko dziać się w powiązaniu z monitoringiem -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziekuje za cenna wskazowke!! a tak sobie glupia pomyslalam,ze moze od razu brac po 2 (moj gin powiedzial,ze jesli na usg okaze sie,ze po 1 tabletce nie bedzie widocznych zmian to wowczas mam zaleci zwiekszenie dawki) mam nadzieje,ze uda sie takze Tobie :) widze,ze starasz sie niego sluzej ode mnie i zycze Ci,aby Twoje starania nie poszly wlas (a na pewno nie) i ze sie uda :) w sumie lato idzie,moze podczas wakacji w chwili zapomnienia,ktora przyda sie nam wszystkim wreszcie nam sie uda...?? dziekuje K***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne OneWish - uda się uda :) wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj k*** :) no to faktycznie sie zgralysmy. ja zaczelam wczoraj od 23.30 i wlasnie mam problem. Cykl z clo mam zaczac od 5 dc i wlasnie...od kiedy mam liczyc pierwszy dzien cyklu? od wczoraj od tej 23.30 czy dopiero od dzisiaj? kurde zawsze mam z tym problem :( Co do topiku o Paulce. Nie przejmuj sie jakimis babsztylami, najwazniejsze sa Twoje relacje z Paulka a nie zawistne komentarze. Olac takich ludzi i tyle. Szkoda zdrowia i nerwow. Nie moge pojac tylko jak mozna az tak kipiec z zazdrosci zamiast cieszyc sie z czyjegos szczescia. Ja juz tez ide spac, bo obolala cala jestem po tym dniu. Kolorowych snow kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish ja bralam na noc i czytalam, ze wiele dziewczyn bierze ja na noc zeby przespac ewentualne objawy niepozadane. Ale mysle, ze nie ma jakiejs reguly. Za 4 dni tez zaczynam i rowniez wezme przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
oj baaardzo dawno mnie juz tu nie było. Dlatego aktualizuję tabelkę już bezemnie. I życzę wam wszystkim wszystkiego najlepszego :) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...22dc.....08.04......24m-ce Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! u mnie inseminacja nie udana:(:( jutro z rana mam sie wstawic do kliniki na laparoskopie;( strasznie sie boje!!!!! jak mozecie to trzymajcie za mnie kciuki...... pozdrawiam was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Carolla - no ja walczyłam od soboty z bólami a dopiero w poniedziałek konkretnie mnie skubana zaszczyciła - wydaje mi się że cykl możesz liczyć od wczoraj - :):):) jestem chora - ale jak, gardło mnie boli, głowa, katar mam straszny i wogóle wszystko mnie boli łącznie z włosami i paznokciami ;) za równy tydzień ma te badania przed środową drożnością - czy jesli nie wydobrzeje to jest przeciwskazaniem? marzenaa głowa do góry, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** - zycze szybkiego powrotu do zdrowia :) ja wczoraj wzielam pierwsza tabletke CLO i poki co czuje sie dobrze.chyba za bardzo wzielam sobie pewne sprawy do serca bo kupilam testy owulacyjne i bede sie im poddawac i tu jest problem.no bo kiedy,skoro mam @ wywolana luteina?? lekarz umowil sie ze mna miedzy 12 a 14 dniem nastepnego dopiero cyklu wiec moze cos kolo tego wlasnie?? i pytanie mam jeszcze,na ktore tylko Wy mozecie odpowiedziec-czy stosujac CLO mozna sie odchudzac (zapisalam sie na silownie i areobik zeby zrzucic nieco \"zimowego tluszczyku\" ;)) co o tym myslicie?? milego dnia kochane przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenaa - nie martw sie!! mojej przyjaciolce udalo sie za 3 razem i zaraz bedzie mama :) po tym 3 razem stracila nadzieje i powiedziala,ze wiecej nie pojdzie a tu prosze bardzo :) jednak cos jest w tym do 3 razy sztuka :) trzymam za Ciebie kciuki i nie boj sie nic!! uszy do gory,piers do przodu i GO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.04...........13.05.... ......15m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata Wlasnie dostalam @. Umowilam sie juz na jutro z doktorkiem na ustalenie planu inseminacji, czyli czym bede stymulowana. Zdecydowalismy sie juz teraz. Jesli nie wyjdzie to na jakis czas daje sobie spokoj. To moja ostatnia proba na jakis czas. Dziewczyny, te ktore mialy inseminacje napiszcie jak to wyglada - sam zabieg i jak lekarz okresla kiedy jest wlasnie ten moment? Ja pewnie i tak bede miala zastrzyka na pekniecie pecherzyka tylko jak lekarz okresla kiedy to nastapilo? Pozdrowionka dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........09.04......06.05....34m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.04...........13.05.... ......15m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata Uaktulanilam tabelka. Trudno powiedziec kiedy byl 1 dc, bo czegos takiego jak w tym m-cu to nie mialam. Ale zakladam ze byl w poniedzialek. U mnie bez zmian. czytam was, ale za wiele nie am do pisania, bo nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko napiszę że u mnie dziś 39 dc, dziś zaczeło się małe plamienie ale nie czerwone. W związku z przesunięta owu w tym cyklu @ powinnam dostać jutro. Trzymam sama za siebie kciuki żeby dostać bo nie na ręke mi w ciągu następnych 3-4 miesięcy zajść w ciąże ;) Trzymajcie się cieplutko (czytam regularnie ale nie piszę bo nie mam jakos o czym w temacie ciążowym :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
ja już próbowałam CLO przez 3 cykle 3 lata temu i nic ... potem zmieniłam lekarza na rok (w tym czasie wykonałam wiele wiele badań) próbowanko co miesiąc i nic. Teraz jestem u innego gina, już rok znów od jutra zacznę brać CLO to już chyba 5 raz w sumie. Nie wiem po co mi to skoro mi nic to nie daje chyba nie wiedzą co ze mną zrobić. Mam dziś 4 dzień drugiego cyklu po laparoskopii. W żadnych jak dotąd badaniach nie wykryto u mnie jakichkolwiek nieprawidłowości. Co dalej mam robić?? Zostało mi tylko czekanie i modlitwa. Ale interesuje mnie bardzo sprawa inseminacji, bo jeszcze nie miałam a chciałabym spróbować piszcie coś na ten temat więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migmig
zastanawiam się jeszcze dlaczego Marzena miała najpierw inseminację, a dopiero potem poszła na laparoskopię?? Coś tak czuję że u mnie znów jest coś na odwrót zrobione brak mi sił trzymajcie się wszystkie ciepło czytam was wreszcie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Długo sie nie odzywalam... juz mowie dlaczego. Nie chcialam zapeszac, czekalam i sie nie doczekalam... JESTEM W CIĄŻY! 31 marca mialam dostac @ - nie przyszla - wogole nie zwrocilam na to uwagi bo odpuscilam w tym cyklu, zaczelam sie odchudzac :) dopiero po tygodniu tak mi na mysl przyszlo ze kurde @ sie spoznia. Po 6 dniach spoznienia 6 kwietnia wczesnie raniutko zrobilam test - wyszlam z lazienki a po kilku minutach wchodze i widze piekne, rozowe dwie kreski - DWIE rozumiecie? Beczalam chyba z pol godziny, cala sie trzesac z niedowierzania. Mezus oszalal z radosci. spoznilismy sie do pracy :) Wieczorem pojechalam do mojego gina i zobaczylam moj okruszek - mial 4mm! To cos cudownego, ehhh... Zeby nie zapeszac nie wyznaczal jeszcze terminu porodu, zrobi to we srode jak pojde na wizyte ale jak wszystko pojdzie dobrze to zostane mama jeszcze w tym roku :) Tak wiec dziewczyny - ( a szczegolnie marleneczka bo ty slonce w takiej samej sytuacji jak ja) CUDA SIE ZDARZAJA! Jestem zywym dowodem. Pleminiki mojego meza nie dawaly zadnych szans ( ruchliwosc A tylko 1% - to nawet na inseminacje 30 razy za malo) a jednak! Od poczatku maja ide na zwolnienie - nie chce niczym ryzykowac bo zbyt wiele mam do stracenia - chyba mnie rozumiecie :) Jak na rzie czuje sie w miare. Bola mnie tylko strasznie piersi, czesto siusiam no i raz po raz mnie mdli ale co tam! wszystko zniose! :) Goraco Was pozdrawiam i zycze spelnienia marzen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mari - wieeelkie gratulacje:):):) no, wreszcie sie coś ruszyło na naszym topiku, bociany przyleciały na wiosnę i od razu podrzuciły pare bobasków:D Wcześniej vall, teraz ty, szkoda że to nie jest zarażliwe, ale mam nadzieję, że wiecej nas pójdzie za waszym przykładem i ten 2007 rok bedzie szcześcliwy dla nas wszystkich:) Bardzo sie cieszę twoim szczęsciem i życzę wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojej kruszynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mari 123 - gratuluje Ci z calego serca!!! bardzo sie cieszy i mam nadzieje,ze jak napisala moja poprzedniczka bedzie nas wiecej, a najlepiej wszystkie... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×