Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość migmig
k*** uszy do góry to pewnie nic strasznego lepiej moim zdaniem znaleźć problem niepłodności to 70% w drodze do sukcesu u mnie nie wykryto nic i tak przez 3 lata tkwię niemal w miejscu. Wolałabym wiedzieć co mi jest i to po prostu wyleczyć ale nie ma lekko :( Mój 2 gino (teraz mam3) powiedział o mnie...." Okaz zdrowia róży kwiat tylko bilans się nie zgadza" i co ja mam myśleć ??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - oczywiście, masz racje - tylko że mnie przybija fakt zaistnienia u mnie takiego zakażenia - skąd? czuję się jak jakiś brudas albo niewiadomo co - a ja niemam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig zrób sobie czarny nick - żebyś czasami nie miała przebojów z podszywaczami - a zdarzają się zdarzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** coś ty jaki znowu brudas???? Przecież takie nie wiadomo co przyplątać się może byle gdzie nawet na basenie czy gdzieś nad wodą każdemu może się zdarzyć. Ja się boję takich różnych rzeczy to na basen nie chodzę a jezioro mam za domem i jak widzę te tłumy ludzi w upał to mi słabo.:( Nie wejdę do wody choćby nie wiem co!!! Teoretycznie nic mi to nie daje bo mój się zawsze kąpie i może coś przywlec, na to nie ma reguły:( Będzie dobrze :D byle do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** dzięki za radę co racja to racja potem mógłby być niezły bigos:( czarny tez fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny jest dla Vip\'ów ;) hehe rozmawiałam z kumpelą trochę mnie uspokoiła - no faktycznie - umyć się od środka nieda - a taki urok tego narządu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga k*** a nie bralas w tym czasie antybiotykow czy innych lekow na jakies bakterie czy wirusiki? Mialam ten sam problem i tez bylam zalamana, ale wiem skad... W tym czasie bralam antybiotyk bez zadnej oslony w postaci np nystatyny i jogurtu. Wiem, ze na stowe jest to glownym winowajca, bo kolezanka wlasnie zaczela z tego samego powodu przyjmowac wlasnie clotrimazol. Od tamtej pory przy antybiotykach ZAWSZE krzycze ze chce nystatyne. Kup sobie w aptece Lactacyd Femina emulsje do mycia i bedziesz miala swiety spokoj. Zobaczysz... :) Przejdzie na bank. Te informacje potwierdzil rowniez moj lekarz:) Uszka do gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze... absolutnie nie ma to nic wspolnego z brakiem higieny. Czasami wrecz nawet niewlasciwe mydlo czy zel moze wywrocic wlasciwe ph tego \" narzadu\" :) do gory nogami i problemik gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO :) K*** nic sie nie martw.kazda z nas za pewne dba o higiene i nie ma sie na ten temat rozstrzasac. ja mam fiole i na tym punkcie i co?? niedawno okazalo sie,ze mam drozdza!!!! :):) to takie badziewie,ktore sie wzielo pewnie z basenu ;) nie pekaj K*** takie zasy i srodowiska w jakich zyjemy. dzieci atakuja pneumokoki,wiec nie ma sie co dziwic ,ze czasem dbajaca nawet bardzo o siebie kobiete dopadnie jakis stwor maly :) leczenie pomoze :)nic sie tym nie lam!! i jeszcze raz-uszy do gory :) migmig-nie bylo mnie bo nie mam do konca miesiaca netu w pracy a dzis bylam u lekarza i nie mialam czasu. no wlasnie-u lekarza...ja to jestem taki herodbaba,ze takie cos jak CLO w ogole prawie na mnie nie dziala. moj pecherzyk urosl po 1-szej kuracji (1 cyklu) przyjmowania CLo o UWAGA UWAGA LADIES!!! - 4mm!!! hahaha mial 15 a teraz ma 19!! nie ma co, normalnie zaraz zaczne skakac z radosci pod sufit :) i pan doktor kazal mi teraz w nowym cyklu brac po 2 tabletki. zbadal moje jajniki i nie mam zadnych torbieli ani innych cudow i moge brac 2.smieje sie,ale tak napradw wyc mi sie chce. do ksiezyca!! dobre chociaz to,ze sie z mezem pogodzilam bo chociaz mialam sie na kim wyzyc godzac sie z nim (najpierw wysluchalam przeprosin,dodalam swoje a potem wszystko zwalilam na niego) :) no niby mam testy owulacyjne i jesli jutro to moje nieszczesne 19mm peknie to bedziemy probowac,ale czy w ogole jest sens...sens to zawsze jest,bo chociaz troche przyjemnosci czlowiek ma,ale poza tym...?? nadziei nie ma , nie w tym cyklu. Witam Was-napisze zaraz do Ciebie na gg o co mi chodzi. mari123 i Vall - jeszcze raz Wam gratuluje z calego serca!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was - nie moge Cie znalezc w katalogu gg a jak Cie dodam do listy to moge Ci tylko smsa wyslac (co jest trudne bez numeru kom :):):) wiec srawdz,prosze czy nie pomylilas gg,albo ze mna cos nie tak :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki OneWish, Carolla, migmig - szybkie wieści, uspakajają, najgorsze jest to czekani i czekanie i czekanie ...... Carolla - apropos Lactacyd Femina - to jest bez recepty? i ile pi razy oko kosztuje? :):):) ... u ciebie za parę dni działanko .... ja w sumie niewiem czy się nastawiać - chyba oleje temat - trzeba odpocząć cosik bo już w dekiel dostaję ... no u mnie to się chyba na czerwiec przewlecze jakoś :( no ale nic .... trudno OneWish - do dzieła, należy ci się brzuszek, pokojowa i życzliwa z ciebie osóbka :):):) migmig - taaaaaaa to może zmienimy tytuł topiku - na \"Club only for Vip\'\" heheh a co tam, niech nam inne zazdroszczą ;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze ... tak tak od piatku zaczynam trzydniowy maraton:) Maz nafaszerowany salfazinem, zen szeniem i folikiem - czas do boju ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Paniom, milego dnia dla kazdej z Was :) K***-dziekuje bardzo :) Witam Was-juz mam Twoje gg-wszystko ok,po pracy wysle wiadomosc. szkoda,ze mam net w pracy tylko do 10 :( zajrze do Was wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish, czekam na wiadomość. jeste, w pracy do 18tej z przerwą od 14 do mniej więcej 15 (musze odebrać córkę ze szkoły i podac obiad) K*** - wiesz co to nie chodzi o mycie, czasami zbytnia higiena wpływa bardziej niekorzystnie na odpowiedni odczyn w pochwie niż jej niedostatek. Poza tym duże znaczenie ma też ogólny stan zdrowia i sposób odzywiania. Grzybice to problem niemal wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny:) oczywiscie te nowe rowniez:P wrocilam p[o dluzszej przerwie do was i juz opowiadam co tam u mnie nowego:) wczoraj wyszlam ze szpitala jestem juz po laparoskopii troszke obolała ale na szczescie wszystko mam naprawione :) wiec jestem pelna nadzieje ze wkrotce sie uda zajsc w wymarzoną ciąże:) we wtorek jade na zdjecie szwów to sie dokladnie dowiem moje gin. co i jak!! dziewczyny powiem wam tylko jedno: we wrzesniu mialam robie hsg wynik 2 udroznione jajowody starania efektu zero a tu podczas laparoskopii wyszlo ze byly niedrozne!!!!!!! czyli potwierdzilo sie to co mowil moj gin. ze nie zawsze po hsg sa drozne jajowody pomimo ze wynik jest ok. To tyle gdybyscie mialy jakies pytania do mnie to chetnie porozmawiam z wami:) aha gratuluje nowym zafasolkowanym:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.04...........13.05.... ......15m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......07.04.......08.05..... . .....16m-cy(przerwa) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........18.04 ............ 16.05 ......... 23 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata migmig.......Kraków..................08.04......06.05... .ponad 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz bedzie wesolo:) bo ja nie wiem jak sie dopisac do tabelki :D czy trzeba ja skopiowac i siebie wpisac,czy jakis inny zabieg wykonac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one wish - tabelkę trzeba skopiować i wkleic, potem się dopisać i wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale jaj - ostatnio rzadko piszę, ale już chyba trzecia stronka zaczyna się właśnie od mojego wpisu. Czary jakieś czy co?:D marzenkka - widzę, ze u nas jest bardzo podobna sytuacja, bo ja tez miałam inseminacje robioną (tez nieudana:( ) , w grudniu miałam robione hsg i tez jajowody drożne, wszystkie badania, które robię są ok, no moze tylko te przeciwciała mam, ale tez nie az w takim stopniu je wytwarzam, bo na wynikach pisało ze \"może mieć wpływ kliniczny\", a nie ze musi (druga kategoria na cztery), a juz dwa lata prawie staramy się o dzidzie i nic. I wiesz co, cos mi się zdaje, ze jak pojde na tą laparoskopie, to tez mi wyjdie jednak ze mam niedrożne jajowody, pomimo ze hsg nie wykazało. No bo inaczej to juz nie wiem co. Ostatnio robiłam tez badanie Ca 125 na wykrycie endometriozy (a także komórek rakowych) i tez ok wyszło. No wiec już nie wiem sama, chyba jednak pójde na ta laparoskopię w czercu, bo już tylko w niej szukać przyczyny, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** - jesli chodzi o grzybki czy tez rózne inne świństwo, to naprawde nie ma nic wspólnego z dbaniem o higiene. Ja np. mam z tym problem o dziecka, a zaczeło się od dużej dawki antybiotyków (skutek drożdzyca, która mozna zaleczyc ale nie wyleczyc i co jakis czas mnie nawiedza niestety, nawet jak zmienie mydło, czy tez podpaski, albo w lecie jak jest upał).Unikam również basenu, bo kiedys dostałam po nim takiego zapalenia, ze skończyło się równiez na antybiotykach, wiec sama widzisz ze to nie zalezy od higieny. A swoją drogą, lekarz mi powiedział ze niektóre grzybki są nawet wskazane i są naturalną osłona przeciwbakteryjną, i żle by było gdyby ich wogóle nie było:) Także wyleczysz je i wszystko bedzie ok, a być moize ze faktycznie to ci przeszkadzało w zajściu w ciąże i jak juz ich nie będzie to dołączysz do ciężarówek, czego ci z całego serca życzę;) i pozostałym też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ziolka i dzieki za historie o Twojej Mamie :):):) rozbawilas mnie i teraz smieje sie z tej historii takze moj maz :) pozdrawiam migmig, gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One wish - nie ma sprawy, samo życie:D Czyli mam rozumiec, ze między wami rozejm?No i dobrze, szkoda czasu na kłotnie, bo życie jest bardzo krótkie wbrew pozorom, ale czasem taka kłótnia dodaje pikanterii związkowi, inaczej byłoby chyba za nudno - taka idylla to jak flaki z olejem. czasem burza tez musi być a nie tylko słońce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno - one wish - taki pęcherzyk 19 mm to już całkiem całkiem spory, mozna mieć nadzieję, ze cos z niego się wykluje:D Najważniejsze, że jest postęp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka-tak rozejm z mezem i jest teraz slodko,kolorowo az mdli ;)) no wlasnie znajoma mi dzis powiedziala,ze 19 mm to juz cos jest :) wieczorem zrobie test owulacyjny i napisze Wam co i jak a potem zabiore sie za mojego meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny - dobrze że humory wam się poprawiły - tak być powinno - niesnaskom mówimy stanowcze NIE ;););) mam może głupie pytanie apropos tego mojego bleee - we storek i w środę założyłam globulki na ten teges na noc, kolejna (ostatnia) w piątek - dzisiaj mam wolne od wszystkiego .... no i tak się zastanawiam (czuję się ok - nie czuje żadnego dyskomfotrtu itd) od piątku teoretycznie mam TE dni, czy możemy coś kombinować w tym kierunku? czy odpuścić żeby sobie nie zaszkodzić? powiem szczerze że przez to wszystko to tak jakoś niedam rady pójść na tzw żywioł - powiedzcie proszę jak tam u was z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish byłam w pracy do 17 a potem na 19 do gina teraz siedzę u braciszka na kompie bo mamuśkę spotkałam po drodze i ją odwiozłam do domu i jestem u niej. Jak wrócę do domciu to się odezwę bo czuję teraz oddech na plecach:D Pa ! Widzę że tu dziś fajne humorki na pewno wpadnę później ale mi żal że nie jestem w domciu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish- ja mam w sumie niewiele większe pęcherzyki przeważnie 22 lub 24 mm i nigdy mi nikt nie powiedział jaki właściwie \"rozmiar\" jest dobry miałam też i 19mm wcześniej i gino żaden nie powiedział że jest niewystarczający to ja już całkiem ogłupłam:( Tak wogóle to widzę że nie tylko mi i OneWish szykuje się intensywny weekend:D Nie mam zamiaru się zadręczać tylko wezmę się do roboty bo podobno jak się nie uda w 2 cyklu po laparoskopii to du..a blada:( Więc jest u mnie nie zaciekawie:( Ja też z jaśnie panem hrabią prawie dobrze żyję tzn. udaję że mi jeszcze nie przeszło:) :) pogodzonka są najlepsze więc niech czekają na TEN moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×