Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

aniusia - wydaje mi się, że jak masz cykle 28, 29 dni to owu przypada 14 dni przed końcem cyklu czyli przed @ co u ciebie daje właśnie 14, 15dc czyli jak najbardziej powinniście współżyc dzisiaj (i wczoraj) i jutro i pojutrze. Dziewczyny tutaj miały taki schemat: dwa dni przed owu sex, później przerwa do dnia owu i sex codziennie przez parę dni (a ja jeszcze słyszałam od gina, że co 12 godzin w czasie owu powinno sie sexić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ziolka, tak tez sobie myslalam, tylko ze nie wiem, czy ta owu w ogole jest, ale dzis sie okaze po wizycie...Ale co 12 godzin!!!! Ja Cie krece, to moze jest mozliwe na pocztku zwiazku, ale po kilku latach i 10 godzinach pracy, to watpie...:-) Wczoraj niestety nie wykorzystalam szansy, tylko przedwczoraj. Zobaczymy dzis co da sie zrobic, mialam wolne, to troche odsapnelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia - ze spuszczoną głową i cegła na twarzy ze wstydu przyznaję się bez bicia, że ja kopcę, ale tylko Bóg jeden wie jak bardzo bym chciala rzucić (mam nadzieje ze jak zajde to mnie samo odrzuci na wieki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia28 - ja tez kopce niestety :( co do tych pigulek to zastanawiam sie co mogla brac Twoja znajoma ale czego by nie brala-to dzieki takim historiom widze dla siebie nadzieje :):) ziolka trzymam kciuki mocno za Ciebie!! dzis bylam u fryzjera i obcielam wlosy w cholere i powiem Wam,ze czuje sie nieco mlodsza :D u mnie 19dc i zaczynam odczuwac symptomy zblizajacego sie @ a Milvane juz czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka super że u Ciebie wszystko na dobrej drodze:) kciukasów jeszcze nie puszczam trzymam dalej;) musi się udać! Carolla hej to nie ładnie że masz marny humorek:( proszę się zrehabilitować i poprawić nastrój, może to w pracy tylko z pozoru źle wygląda i wkrótce sytuacja się wyklaruje, najgorzej to się przejmować na zapas, trzymaj się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki, i jak możecie to nie puszczajcie tych kciuków przynajmniej przez najbliższe 2 tyg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish mam nadzieję że Twój się dobrze czuje i dzielnie nosi gips:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka na mnie możesz liczyć nie mam najmniejszego zamiaru puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam ze szkolenia i zaraz wzięlam się do czytania. jak pisałam wcześniej zmieniłam gina, i dobrze;) jest tańszy i większe wykazuje zainteresowanie i takie wsparcie. Okazało się,że mimo przerwy z CLO i luteiną w 10dc mój pęcherzyk miał 20mm(cykle 30dniowe),ale nie wiem co z endo( zapomniałam zapytać) miało 6,5mm.Teraz się martwię czy nie za mało.Powiedzcie mi proszę coś na temat enometrium. I od następnego cylku,jeśli sięmi nie udało wracam do Clo i bromergonu(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii78 - nie wiem jak to jest z tym endo ale jak ostatnio mialam 12mm to moj lekrza powiedzial-ze jest \"super dobrze\" ale moze jesli jest 6mm to tez jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi78 a mnie gin nie mówi ile mam mm tylko że jest ok, alb właśnie już czasem nic nie mówi jak jest w porzo, prawdopodobnie masz wystarczjące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi - ja jak zaczęłam sie leczyć rok temu, to endo miałam w granicach 5,6mm - 7 mm i lekarz zawsze mówił, że małe jest endo i przydałoby się zeby było większe, a teraz mam zawsze około 12 mm i więcej, ale wydaje mi się ze poprawa mojego endo nastąpiła odkąd biorę leki na moje przeciwciała (m.in. acard, który ma cos wspólnego z ukrwieniem organizmu i jest bez recepty) więc może skonsultuj się z ginem, a cos na pewno ci przepisze na poprawe endo, dziewczyny tez brały jakiś leki w tym celu, ale niestety nie pamiętam nazw. Al;e na pocieszenie powiem, że czytałam inne topiki w tym temacie i dziewczyny zachodziły w ciąże i z takim endo jak twoje, więc to chy6ba sprawa indywidualna, albo tez jak to mówi moja mama: \"Co się przeznaczy - to się i na drodze rozkraczy\", więc jak przyjdzie na ciebie czas to czy z małym endo czy z dużym, uda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka-bierzesz Accard?? moja mama bierze ten lek na rozszerzenie naczyn krwionosnych :) ale slyszalam,ze podaje sie go takze na wzrost endo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaWi
Cześć,ale kamień spadł mi z serca.Nie tylko ja pale,ale jak tylko zajde to rzuce to cholerstwo.Od sierpnia biorę bromergon,a w czoraj skończylam brać clo,miałam mieć teraz inseminacje,ale mamy długi weekend i mój gin kazał nam działać w naturalny sposób.W poniedziałek usg i jak będą jeszcze jajeczka to inseminacjca.Acha,mam trzy jajeczka,to dobrzy czy zle?Pozdrawiam Was wszystkie i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HaWi - dobrze,ze masz 3 jajeczka :) w najbardziej optymistycznej wersji moze miec trojaczki :) pozdrawiam i zycze POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:-) tak wyskoczylam z tym paleniem, bo sama pale. Co prawda wydaje mi sie ze nie duzo i tylko mentolki, ale zawsze, no i moj tez pali... A ja sobie tez tak mam nadzieje, ze juz jak zajde to tak mi bedzie po nich niedobrze, ze przestane...Ale tak mnie to meczylo (choc nie tak zeby zaraz rzucac:-) ) i zapytalam sie tej mojej giny co ona o tym mysli. No i mi powiedziala co juz kiedys slyszalam: ze nawet jak bede w ciazy to mam nie rzucac od razu, bo to nie zdrowo, tylko pomalu zmniejszac ilosc - powiedziala o jeden papieros dziennie! Takze wszystkie palaczki - trzymajcie sie. Pewnie, ze to nie dobrze, ale tez nie jestesmy diablami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, OneWish, nie wiem co ta kolezanka brala, ale wiem ze napewno tylko 3 dni i ze sie zle czula, spala. Ale niewazne, mnie tez takie historie na duchu podnosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wiec bylam dzis u gina! Zrobila mi usg i wyszlo, ze macica w ladnym stanie, i ze jest jedno wielkie jajeczko (szkoda ze tylko jedno, ale dobrze, ze jest) - 29mm, zapytalam sie czy to nie za duze, ale powiedziala, ze torbiele mi nie groza i ze moze byc nawet do ilus tam cm. Zapytala sie czy chce Pregnyl - no a ze czytajac forum juz wiedzialam o co chodzi, to stwierdzilam, ze jak szalec to szalec... No i przepisala mi 2 ampulki (chyba duza dawke). Dala nawet namiary na pielegniarke. Kurde, ale co sie naszukalam tego w aptekach, chyba z piec zwiedzilam i jeszcze kupilam w jednej jedna ampulke, a potem druga...Normalnie szok, ale bylam zdeterminowana, bo pani powiedziala, ze koniecznie dzis mam ten zastrzyk wziac i potem pare dni........Teraz juz jestem po, czuje ze dziala, bo boli mnie ten jeden jajnik, co to jako wyprodukowal. Dobra, mysle ze musze sie wziac do dziela, bo inaczej wszystko na nic:-) Pozdrawiam goracao!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia28 - dzialaj!! ponoc najlepiej co drugi dzien ;) ja poszlam za rada niny24 i mojego ginekologa. teraz bede miec 4m-ce przerwy i seks na zadanie i mam tylko nadzieje,ze po tych pigulach moj organizm bedzie wreszcie funkcjonowal jak w zdrowych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) widze,ze wywialo Was :) pewnie z procesja biegacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyka27
czesc dziewczyny! nie wiecie może po jakim czasie od odstawieniu luteiny powinien wystąpic okres? ja odstawilam go 3 czerwca w 25 dniu cyklu. pierwszym razem okres wystapił już w 24 dniu a teraz mam tylko dużo bialego śluzu i takie ciągnięcie w jajnikach. test rbiłam wczoraj byl negatywny może to związane z polic. jajnikami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewuchy, właśnie z tą Luteiną to chyba problem, biorę już trzeci dzień a wczoraj coś mnie złapało, jakiś chyba wirus ale mam nadzieję, że nie od Luteiny... Hehehhe. Właśnie dobrze, żeby ktoś odpowiedział i również dla mnie kiedy tzreba odstawić Luteinę i po jakim czasie występuje okres??/??? Czekam na odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki w ten piękny wolny dzień:) mnie faktycznie wywiało ale na spacerek.....wróciliśmy na obiadek:) miłego dnia dziewczynki i całego długiego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina-24- Luteine bierze sie nie dluzej niz 10 dni po 3 tabletki dziennie podjezykowo. po odstawieniu zazwyczaj w ciagu 5 dni powinnas dostac @ jesli nie-to lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Któraś tu niedawno pisała, że sie uzależniła od tego forum i chyba mnie też to dotyczy, bo zdążyliśmy wrócić od teściów przed chwilą i jak widzicie już siedzę przed kompem, ale to chyba najmniej szkodliwy nałóg jaki znam:D, chociaż mój M cos mruczy pod nosem, że zamiast z nim posiedzieć to wolę przed kompem, ale z nim siedzialam cały dzien i z wami też chce troszkę, czy to takie dziwne??? :DPo prostu lubie ten topik i was dziewczynki też i nie wyobrażam już sobie dnia bez rozmowy, albo przynajmniej czytania was czyli jestem uzależniona, ale bardzo mi z tym dobrze:D:D:D aniusia - może jestem przewrażliwiona, ale spory juz ten twój pęcherzyk a nie wiem czy wiesz, ale po Pregnylu one jeszcze rosną.... Nie chce cie straszyć i życzę ci żeby wszystko było ok, ale dla spokoju sprawdż po niedzieli czy faktycznie pękł. one wish, justyka, nina- :) Jeśli luteina to to samo co Duphaston to ja go zawsze biorę od owu (czyli od pękniecia) przez dwa tyg. i potem test, jeśli poztywny to dalej jeśli negatywny to odstawić. Jak na razie przerabiałam tylko tą drugą opcję:( ale może tym razem..... migmig - :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka to ja pisalam o nalogu, hihi jak dobrze, myslalam, ze tylko ja tak mam :) ja tez dopiero wrocilam od rodzicow i co? i siadlam do czytania:) jutro zaczynam clo, ostatni juz raz jak powiedzial moj gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolla - witaj w klubie, czyli jest nas już dwie maniaczki topikowe:D:D:D Mam nadzieję, że faktycznie ten raz z clo będzie ostatnim i już nie bedziesz musiała próbować, bo sie uda tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×