Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

hej Szacha- wspaniałe życzenia :) oby wszystkim się spełniło! Nie ma chyba piękniejszego prezentu na Święta jak długowyczekiwana wiadomość o ciąży! Już niedługo Mikołaj też przyniesie prezenty...tylko komu? Agawa- wiem ze to przykre ale moze w Nowym roku dowiesz sie tego co bys się chciała dowiedzieć...taki noworoczny prezent! :) u mnie 22 dc i nie pozostaje nic innego jak czekać... dobrze ze już nieługo święta..może atmosfera Świat wpłynie korzystnie na samopoczucie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny. Kolejny cykl przepadl. Czuje jak @ sie czai. Boli mnie brzuch. Czyżby zamiast we wtorek przyszla juz jutro??? Dobrze, ze w grudniu nie musze jeździć do novum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka- jesli jej nie ma to jest nadzieja....owszem my to wyczuwamy i nic tego nie zmieni ale czasem objawy są podobne w \"obu przypadkach\" dlatego żyj jeszcze mysla że moze jednak!!?? u mnie zmiana nastrojów -niestety typowe objawy jak na okres ale tak jak pisałam wcześniej różnie to jest ...dlatego też będę jeszcze żyła nadzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik-masz acje. Dopoki jej nie wsio mozliwe. Ale jakoś nie mam nadziei. Ale juz i nie mam dola. jakoś mi przeszlo. Ale wesolo tez mi nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dzisiaj zaczynam kuracje z CLO .......zobaczymy co przyniesie ten nowy cykl.....każda z nas chciałaby II kreseczki pod choinkę:) ale ja sie zbytnio nie nakręcam..... Nadwislanka: może to akurat objawy nie na @ trzeba wierzyć-tylko to nam pozostało... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........01.12...........02.01..........11m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11...........17m-cy marzenaaa........Zawiercie.......5 dc.......29.12...........13m-cy Gabonik............Bielsko-B........10.11......08.12...........31m-cy gnieszka........60km od Szczecina..20dc........21.11.........14m-cy ziolka..............Lublin..........09.11...........09.12..........18m-cy-inseminacja Szacha.............Toruń.........1dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalak
Cześć dziewczyny. Trochę tu nie zaglądałam. Ale dziś postanowiłam nadrobić straty. Widzę że niektóre zaczynają nowy cykl z Clo. Tym razem na pewno wam się uda. Ja czuję zbliżającą się @. Dziś 28 dc. Od paru dni strasznie bolą mnie cycuchy (zwłaszcza w nocy) i chwilami okropnie pobolewa brzuch, tak jak w pierwszym dniu okresu, dlatego ciągle chodzę sprawdzam czy akurat @ nie przyszła.Czekam do wtorku i testuję. Oczywiście dam znać. Pozdrwiam was wszystkie. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZALAK: dzieki za pozdrowionka..... hmmmm moze akurat to nie okres znam pare dziewczyn ,które zwijały sie przed nadejsciem okresu z bólu a pozniej sie okazało ze są w ciąży:)) takze głowa do góry oby to były drugie objawy tego Ci życze z całego serducha:) trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 8 dc. W czwarte idę do gin. to będzie 12 dc, zobaczymy czy coś urosło. No i od czwartku ostre staranka, tym razem się uda. Szalak, cos mi mówi że @ nie nadejdzie. Takie objawy typowe na wczesną ciążę. Nadwislanka czekamy na wiadomość od Ciebie z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek ma byc @. Wczoraj pobolewal mnie brzuch. Dzis nic nie czuje. Zobaczymy co bedzie jutro zaraz po wstaniu z lozka. Czasem zdarzea sie ze @ pzychodzi la o dzien wczesniej. Dzis zatlila sie we mnie nadzieja. le juz nie chce o tym myslec. Nakrecac ie. Zobzacyzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dzieki bromkowi zaszłam w ciaze wiec głowa do gory moj marcelek skonczył dzisiaj 23 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i opowiem wam cos wiecej serce mi sie kraje jak czytam niektoire wypowiedzi, przeszłam to samo rok oczekiwania i za kazdym razem jak pojawiała sie @ to załamke miałam przez kilka dni. Najlepszym sposobem jest nie katowanie samej siebie, odpocznijcie troche wyjedzcie na urlop.... ja po roku walki ujrzałam upragnione 2 krechy, a zaczeło sie niewinnie poboolewał mnie brzuch jak na okres wiec mysłałm ze nic z tego az tu okres mi sie spożniał 2 tyg. na pocieszenie teraz powiem ze juz kiedy byłam w ciąży pierwsza miesiączke mialam normalnie jakby nigdy nic zacisnijcie zeby i walczcie: ja nie żałuje choc sie teraz za kazdym razem jak cos mnie zaboli trzewse ze starchu, nic nie wynagradza tego uczucia jak synek daje o sobie znac w brzuszek:BUCH, BUCH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć angela
czy miałas bardzo wysoką prolaktynę? ile dziennie brałaś bromka? pozdrawiam i gratuluję dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nadwislanka, Szalak trzymam mocno kciuki, żeby @ nie przyszła.\\ U mnie 12 dc, pierwszy raz brałam większą dawkę clo - 2xdziennie, ale jakoś to zniosłam. Jutro wizyta u gin i zobaczymy co z tego wyszło. No i cały tydzień staranek... Jak w tym cyklu się nie uda, będę musiała zrobić przerwę w braniu clo. Chciałabym, żebyśmy na święta dostały prezent, na który tak bardzo czekamy.... Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........01.12...........02.01..........11m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11...........17m-cy marzenaaa........Zawiercie.......5 dc.......29.12...........13m-cy Gabonik............Bielsko-B........10.11......08.12...........31m-cy gnieszka........60km od Szczecina..22.11.....19.12.........15m-cy ziolka..............Lublin..........09.11...........09.12..........18m-cy-inseminacja Szacha.............Toruń.........1dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie faza oczekiwań więc na razie nic się nie dzieje angela100 -mnie też bardzo interesuje jak wysoką miałaś prl przed zajściem w ciążę i czy często musiałaś kontrolowac jej poziom jak już byłas /jesteś w ciąży??... oczywiście gratuluje i życzę szczęśliwego rozwiązania!! szalak, nadwislanka- no to czekamy na wieści! ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wieści będą krótkie-nadchodzi @. Pewnie bedzie jutro, bo dziś typowe objawy. No, chyba, ze stanie sie tak jak u Angeli:. Angela-wszystkiego dobrego dla Ciebie i synka ;):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-znalazłam to na innym topiku. Dzielę się z wami. Nie znam szczegółów. dziewczyny,ktore chcecie miec dziecko a macie problemy finasowe przesylam wamkilka slow o klinice,ktora in vitro robi ZA DARMO!!! znalazlam to na stronie nasz bocian.............pozdrawiam jezeli komus tym pomoglam,to bardzo sie ciesze i zycze powodzenia!!! Kliniki o sobie: Bezpłatne in vitro w Białostockim Ośrodku Leczenia Niepłodności AM jan domitrz napisał \"Ośrodek Leczenia Niepłodności AM w Białymstoku rozpoczyna rekrutację pacjentek do międzynarodowych badań klinicznych mających na celu ocenę skuteczności preparatów stosowanych do stymulacji mnogiej owulacji. Badania umożliwiają nieodpłatne wykonanie programu IVF ET w naszym ośrodku. Warunkiem uczestnictwa w badaniach jest: - Dobry stan zdrowia ( brak chorób o charakterze przewlekłym, szczególnie schorzeń endokrynologicznych) - Wiek od 21 do 37 roku życia ( u obydwojga partnerów) - Miesiączki regularne co 21-35 dni - Prawidłowa macica ( bez mięśniaków i wad) - Prawidłowe jajniki (bez torbieli ) - FSH 1-12IU/ml (wynik ważny rok) - BMI 18-29 kg/m2 ( czyli bez znacznej nadwagi) - Nasienie umożliwiające wykonanie klasycznego programu IVF ET Wykluczają z programu między innymi - Cukrzyca typu I - Rozpoznany zespół PCO (PCOS) - Endometrioza III/IV stopień zaawansowania - Więcej niż 3 nieudane programy IVF ET - Nieprawidłowa cytologia w ciągu ostatnich 3 lat - Palenie więcej niż 10 papierosów dziennie - Przebyta chemio lub radioterapia - Obecność wodniaka jajowodu w obrazie USG Są to główne kryteria kwalifikacji ostatecznej kwalifikacji dokonają lekarze na wizycie kwalifikacyjnej W celu uzyskania bliższych informacji na temat wizyty kwalifikacyjnej do badania proszę kontaktować się z dr hab. Jackiem Szamatowiczem tel. 0601 28 65 63 lub dr n med Janem Domitrzem tel. 0601 39 47 99 \" Wysłano dnia 19-01-2004 o godz. 16:18:54 przez michal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka77
hej jestem nowa na tym wątku .O dzidzie staram sie ponad rok. Ja równiez biorę bromergon na wysoka prl , mam za soba pierwsza wizytę w klinice niepłodnosci i okazało się że mam zawysokie FSH ,gin chce mi dac clo . Ale narazie czekam na HSG ,przechodziłam st zap przydatkow i trzeba sprawdzic czy mam drozne jajowody. napiszci mi jak przyjmuje sie te clo ,jakie macie dawki ,czy są jakies skutki uboczne. A jak wygląda sprawa z monitoringiem , czy to jest taki normalny który zaczyna się o.k 12 d.c . Mi gin kazał byc 3 d.c i wtedy rozpoczniemy leczenie clo i monitoring. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finka77 Wsio sie zgadza. Monitorin przy CLO zazwyczaj bierze sie od 3 lub 5 dc. dawka jest rozna. ja na pozcatku zaczynalam od 0,5 tabletki. czasem jak nie daje to skutku bo np. pecherzyk nie chec rosnąc dae siw wieksza dawke. Nie przejmj sie ze ktoras z nasm na inna dawke alebo w innym dniu zaczna. Jak to Twoj pierwszy raz to gin daje jak daje i patrzy czy dalo to efekt :) Jak nie to w anstepnym cyklu modyfikuje dawke, zcestotliwosc, a zcasme nawet lek. ja mialam kiedys CLO a teraz bralam Tamoxifen. Nie ma regul. Wsio zalezy od organizmu :) Monitorowanie ok. 11-12 dc. patrzy sie czy ejst pecherzyk. jak duzy i dojarzaly t wtedy regnyl w dupsko i lekarz kaze dzialac oprzez 2-3 dni. po tym aczsie znow na monitoring sprawdzic czy pecherzyk fakrycznie pekl. Itd. To tak w wielkim skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiaj drugi dzien brania CLO i jakies dziwne obiawy czyli zawroty głowy i ogromna senność:( miałyście tak tez dziewczyny?? przypomne ze to moj drugi cykl z CLO i pierwszy byl calkowicie bez skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena-nie mailam zadnych objawow. Ale jaK NP. ZMIENILAM clo NA TAMOXIFEN, TO LEK TEN W POLACZENIU Z BROMKIEM WYWOLYWAL U MNIE WYMIOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanko: dzieki za odp. hmmm sama nie wiem pojade 12 dc na monitoring to sie dokladnie mojej gin.zapytam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam nowe dziewczyny :) finka77- w grupie raźniej i można zdobyć cenne doswiadczenia podczytując inne dziewczyny ja również mam podwyższona prl, jak wysoki masz poziom prl? czy branie bromku obniżyło Ci już jej poziom ...jakbyś mogła to napisz... ja staram sie już 4 cykl z bromkiem i jak na razie nic...jednak prl spada ale jeszcze nie osiągnęła normy u mnie 25 dc ....przewidywany okres ok. piątku tego tygodnia..zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja po wizycie u gina. Jestem załamana. Dziś u mnie 13 dc, clo brałam do czwartku włącznie i lekarz kazał mi przyjść po zakończenu brania tabletek, myślałam ze nie ma to znaczenia czy przyjdę w piątek czy w poniedziałek. No ale okazało się, że ma. Lekarz powiedział, że przyszłam za póżno, że pęcherzyk ma 28 mm i jest za póżno na podanie pregnylu i nie wiadomo czy sam pęknie i że daje mi na to małe szanse :-( :-( :-( I że raczej ten cykl jest spisany na straty. Kazał mi brać od jutra duphaston i powiedział, że @ powinnam dostać do 22 grudnia. Rany, ile to czekania!!! Załamałam się, już miałam nadzieję że może w tym cyklu się uda :-( Na dodatek pobolewa mnie brzuch ( wydaje mi się że taki ból mam około owulacji) to może jeszcze jest jakaś nadzieja, może ten pęcherzyk pęknie sam? Najgorsze jest to, że mąż wraca póżno w nocy i będziemy mogli spróbować dopiero nad ranem :-( Proszę napiszcie czy któraś tak miała i czy jest jeszcze jakaś nadzieja :-( :-( :-( Już nie mam siły, co ze mną nie tak? Przecież 9 lat temu urodziłam wspaniałą dziewczynkę a teraz tyle problemów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnieszka- doskonale rozumiem co czujesz...to wieczne rozczarowanie odbiera nam wiare ale uwierz emocje są na pierwszym miejscu i stąd to rozgoryczenie...ale potem znowu odzyskujemy wiarę i w Twoim przypadku będzie tak samo! nie możesz tak się poddawać zwłaszcza ze Ty masz z nas największą nadzieję bo już jesteś mamą i skoro wtedy się udało to i teraz też się uda! owszem to czekanie jest najgorsze chyba w tym wszystkim ale każda faza czekania jest inna ... i to \"rozkłada sie w czasie\" przez co czekanie wydaje się krótsze, przynajmniej ta faza w której są intensywne staranka... co do pęcherzyków -przyznam że się nie znam ale 28 mm to raczej duży ...natomiast może poradzi sobie bez tego Pregnylu i sam pieknie pęknie!? :) dając Ci miłą niespodziankę .....czasem życie nas zaskakuje! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik- w takich chwilach potrzebne są właśnie takie słowa otuchy i nadzieji... Masz racje, wtedy kiedy są staranka ten okres oczekiwania jest najkrótszy, jednak w moim przypadku starania w tym cyklu nie mają sensu :-( :-( Chce mi się ryczeć, dlaczego nie poszłam na tę wizytę w piątek? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnieszka - ja miałam w 14dc podany zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Lekarz stwierdził, że wcale nie jest jeszcze za póxno. U niektórych kobiet z dłużyszymi cyklami podobno owulacja wystepuje okolo 13 dc. Dziwne to dla mnie troche ale ja sie nie znam. U mnie dziś 5dc, trzeci dzień z Clo. Czuje sie dobrze. We wtorek przyszły czyli 12dc do lekarza sprawdzić czy cos urosło. Cały czas biorę wiesiołek i mam nadzieję, że i tym razem poskutkuje. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalak
Cześć dziewczyny. No i u mnie wszystko się wyjaśniło. Zrobiłam już test. Wynik, oczywiście taki jakiego się spodziewałam, czyli negatywny, ciąży brak. Niestety. Idę zaraz dzwonić do gina niech mi powie co mam robić dalej. Chyba odstawię Duphaston i będę czekać na @, a potem znowu Clo i staranka i to czekanie które tak się dłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie dziś 11 dc ide do gin. na USG, miałam iśc w czwartek ale to będzie 13 dc więc może trochę późno i ide juz dziś. Zobaczymy czy coś urosło i czy można zacząć staranka. Wierzę że się tym razem uda. Pozdrawiam Was kochane i zyczę powodzonka. Nadwiślanka co z Tobą dziś miałaś dostać @. Jest czy jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalak
To znowu ja. Dzwoniłam już do gina. Trochę zdziwiłam się po tym co mi powiedział. Kazał mi zrobić miesiąc przerwy i przyjść do niego dopiero po styczniowej @. Nierozumiem dlaczego już teraz mam robić tą przerwę przecież to był dopiero mój pierwszy cykl starań z clo. czy wy też już po pierwszym robiłyście przerwę? Chyba skonsultuję to z innym ginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×