Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Hej laski.... Co słychac w wielkim swiecie? Ja jestem ogromnie rozczarowana pogoda... o tej porze miałam juz pierwsze narty za soba... a tutaj sniegu brak.... Niestety nawet w Alpach sniegu brak, dlatego powaznie rozwazamy z Miskiem wyjazd do Włoch w styczniu.... Poza tym jestem niesamowicie happy (pomimo dzisiejszej wizyty u dentysty) ze jest P.I.Ą.T.E.K.... kochany piateczek :) U mie dzis 29 dc i jakos nie ekscytuje sie brakiem @... Najwczesniej spodziewam sie jej jutro... choc pewnie jak zwykle poczekam az do poniedziałku.... Potem laparoskopia.... a moze wprost przeciwnie... jakos nie czuje @ tylko strasznie cycki mnie bola :( Jak nigdy dotąd!! Czytajac wasze wypowiedzi na naszym topiku w kwestii czekania, odliczania dni, robienia testów przed terminem @.... to powiem wam, ze ja mam to chyba wszystko za soba... juz nie czekam, a jesli nawet to bez emocji... chyba przestało mi zalezec... Pare dni temu Nadwislanka napisała prawde o posiadaniu dziecka.... i podzielam jej zdanie w 100 % :) Ja rowniez czasem sama nie wiem dlaczego tak bardzo chce byc mama.... czy zeby sie spełnic jako kobieta, czy moze tak ma byc bo wszytskie kobiety tak maja.... Moze własnie dlatego zaczełam spokojnie podchodzic do ciazy, @ i tych wszytskich problemów... Obecnie skupiam sie na diagnozie .... i odpowiedzi na pytanie.... DLACZEGO PRZEZ 18 MIESIECY NIE ZASZŁAM W CIAZE? CO JEST TEGO POWODEM? Jakoś tak moja babska intuicja mowi mi, ze jednak cos mi dolega.... dlatego laparoskopia, która odpowie na pytanie czy to nie przypdkiem nie endometrioza? Wiem, ze bedzie dobrze, ze musze byc cierpliwa i pokorna... Staram sie, nawet bardzo.... WIem, ze kiedys zostaenie to wynagrodzone :) Ale się rozpisałam... ślę Wam mnóstwo buziaków :) Życzę miłego weekendu :) Trzymam kciuki za Nas wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
marzenaaa, szacha idziemy ze tak powiem a raczej napiszę " łeb w łeb":) u mnie dzisiaj jest 12 dc. Zobaczymy co z tego wyniknie :) ale powiem Wam dziewczyny, ze jakoś w tym miesiącu przestało mi zależeć na tym czy będzie dzidzia czy tez nie. W poprzednich to zależało mi i to bardzo, tak bardzo, ze nawet w kosciele na mszy płakałam, gdy sobie pomyślałam, ze jestem felerna:) a teraz kompletnie mnie to nie obchodzi :) limako - z tym śniegiem, a raczej jego braku bedzie az do stycznia. świeta tez będą ciepłe. Przez tą aurę to nie odczuwam wogóle atmosfery światecznej, nie rajcuje mnie kupowanie prezentów, ani wybieranie bombek czy swiatełek.:( trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
zapomniałam jeszcze dodać, że brzuszek mnie pobolewa, a raczej jajniczki moje:) oznaka tego, że chyba zbliża sie owulka albo nie wiem hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka- masz racje nie katujcie sie myslami, odpocznijcie troche tak bedzie lepiej a moze mikołaj sam dzidzie pod choiinke podrzuci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
tak to jest angela, na boćka nie ma co już liczyć, to moze mikołajek będzie łaskawszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
Cześć dziewczyny. U mnie jest już pewne że tym razem się nie udało. Wczoraj, na trzecie dzień po odstawieniu Duphastonu, przyszła @. Wczoraj wyjątkowo bolesna, dziś już troszkę lepiej. Najlepsze jest to że po odstawieniu Duphastonu znikły całkowicie bóle brzucha i piersi też jakby mniej bolały. Przez dwa tygodnie jak go brałam to dzień w dzień zwijałam się z bólu, co chwila chodziłam sprawdzać czy to @ nie przyszła tak wcześnie. Jak przestałam brać Duphaston bóle zupełnie ustąpiły. Tak więc miałam 2 i pół dnia bez bolesne (bo potem przyszła @ i bóle znowu się pojawiły). Czy wy też tak macie jak bierzecie ten Duphaston? Przy najbliższej wizycie u gina muszę się go o to zapytać, czy to normalne. No ale wizyta dopiero w styczniu. Ten cykl sobie odpuszczam. Od poniedziałku zaczynam nową pracę i jak na razie chcę się na niej skupić. Oczywiście staranek, bez Clo i innych leków, nie zaprzestaniemy. Może akurat się uda jak nie będę o tym tak myśleć? Muszę nabrać do tego wszystkiego trochę dystansu. Już nie będę tu tak często zaglądać ale czasem wpadnę zobaczyć co u was, której się nareszcie udało.Oczywiście tego życzę wam wszystkim i pozdrawiam i czekam na dobre wieści od testujących dzisiaj. Ziolka, daj znać. Ależ się rozpisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalak - gratuluje nowej pracy:) przynajmniej w tym ci sie poszczęściło;) nadwislanka - mocno trzymam jutro kciuki:):):) Daj znac jutro jak zrobisz test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalak - zapomniałam cos dopisac. ja od kilku dni mam dziwne , bolące skurcze macicy, takie którtkie ataki pare razy na dzien, dziwne bo nigdy przed @ takich nie miałam i nie wiem od czego to - może właśnie moj organizm reaguje tak na Duphaston, albo cholera wie co to, a poza tym bardzo bolą mnie cyce od tygodnia, ale to u mnie norma przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZACHA; BETKA: no idziemy łeb w łeb mam nadzieje ze dostaniemy wreszcie swój wymarzony prezencik:) no testuje w Święta hmmm SZALAK: coraz wiecej dziewczyn dystanusje sie do tego forum:(:(......szkoda..... a co brania duphastonu a biore go ponad rok nie mialam takich objawów!!!jedynie co jakis cykl lekkie pobolewanie w piersiach i tylko tyle.Koniecznie spytaj lekarza moze Ci lek nie służy..... ZIółKA: niedługo sie dowiesz zycze pozytywu:):) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nadwislanka- pytałaś kiedy testuję ...niestety nie teraz, ponieważ dzisiaj (co prawda dopiero późnym popołudniem) przychodzi powoli okres...są to niewielkie plamienia (miałam nawet nadzieję ze to tylko tak trochę ale chyba sie rozkręca...zobaczę co będzie do jutra jeśli przyjdzie na całego to znowu klapa :( póki nie zbiję tej okropnej prl to nie mam na co liczyć angela- trochę sie pocieszam że moze mam tak jak Ty z tym okresem na początku ...ale wydaje mi się ze jest to tak rzadkie że mnie pewnie nie dotyczy jedno moge tylko powiedzieć ze okresy mi się szalenie wuregulowały ..już 3 raz z rzędu mam 28 dniowe! ale mi już to nie wystarzcza ...teraz bym już ich wogole nie chciała gdzieś tak przynajmniej na 9 m-cy ;) no moze trochę dłużej...oczywiscie z wiadomego powodu.... jak sie jutro wyjasni to zaktualizuję tabelkę (dawno jej nie widziałam ;) ) a myslałam ze już nie bedę musiała do niej zaglądać ....teraz to juz zacznę 5 cykl z tym bromkiem (ile ja już tych tabl. połknęłam -7 opakowań mam już za sobą)... nadwislanka, ziołka- dajcie znac jak wyszedł test !!! koniecznie...trzymam za Was :) pozostałe dziewczyny które są w trakcie staranek- starajcie sie dobrze żeby na świeta wszystko było OK pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wcale takie rzadkie co 4 kobieta ma plamienia na poczatku ciąży nie kiedy jest to okres, w kazdym razie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
Ziołka bardzo mi przykro. Myślałam że u ciebie będzie wszystko ok, że się na pewno uda. Bo wszystko na to wskazywało. Ja też właśnie jak brałam Duphaston to miałam takie skurcze trwające kilka, klilkanaście sekund. ustapiły jak przestałam brać leki. Myślałąm że może chociaż u ciebie będą oznaczały coś innego. No ale przecież jeszcze @ nie przyszła więc jeszcze jest nadzieja. Nie poddawaj się i nie załamuj. Wkrótce napewno wszystkim nam się uda. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no i tak jak przypuszczałam w nocy przyszła @ na całego! już nie mam złudzeń bo okres raczej z tych silnych i nie są to już \"tylko\" plamienia!!! :( tak wię u mnie \"prezentu\" na święta nie będzie, pozostaje mi czekac na \"prezent noworoczny\'! ziołka- wiem jakie to trudne kiedy człowiek nastawia się że to już teraz a jednak nie wychodzi...natomiast tak jak mówi Szalak- póki nie ma @ to jest jeszcze nadzieja u mnie już zniknęła..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje mi zmienić jeszcze tabelkę Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........01.12...........02.01..........11m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11...........17m-cy marzenaaa........Zawiercie.......1 dc.......29.12...........13m-cy Gabonik............Bielsko-B........08.12......05.01..........32m-ce gnieszka........60km od Szczecina..20dc........21.11.........14m-cy ziolka..............Lublin..........09.11...........09.12..........18m-cy-inseminacja Szacha.............Toruń.........1dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
czesc dziewczyny. pisze bo mam doła dzisiaj:) i nie mam z kim pogadać. Coś mi sie zdaje że w tym miesiacu te moje staranka spala na panewce. jestem po clo ale dalej nie mam owu chociaż 13 dc, pobolewa mnie brzuch ale mam "sucho" tam gdzie powinno być już "mokro :) a to wszystko przez pogodę. u mnie jest pochmurnie, brzydko i wrednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
i na dodatek zaczął padać deszcz wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokułka
Mam pytanie do GABONIK w związku z prolaktyną-też zbijam bromergonem, ile tabletek bierzesz na dobę? ja jedną na noc, czy to wystarczy? po ilu cyklach sprawdzasz poziom prolaktyny? pozdrawiam Cię serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsszy raz robilam test rano:). Palil mnie ale padlam zmeczona wczoraj spac i zasnelam. Ale budzialam sie co 2 godz. w koncu obudzilam sie o 4 z minutami i polspiaca zatestowalam. i nic :). @ nadal nie ma. Nic nie boli i I krecha.... Poczekam do poniedzialku. jak nic nadal nie bedzie to zatestuje we wtorek rano. jak nadal nic nie bedzie ide do gina, niech mi wywlaja @. puierwszy raz w zyciu nie mam jej co 28 dni!!!! Zawsze byla jak w zegarku. Ten chorerny tamoxifen nabruzdzil!!! Ale nie jest mi smutno. O dziwo, trzymam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka, ziolka przykro mi. Znam doskonale ten smak przegranej. Pocieszę Was tym, ze to jedynie przegrana bitwa, a wojna będzie wygrana. Uda nam się. U mnie 14 dc. Staranka dzień w dzień i już nie mam siły na te amory, ale obiecałam sobie że muszę próbować. Jeszcze tylko dwa dni tzn do wtorku, a we wtorek wizyta u gin. i znów czekanie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokułka- biorę juz od 4 m-cy (teraz własnie zaczęłam 5 m-ąc) bromek w dawce 2 tabl. na dzień (1 rano a druga na noc) znosze całkiem dobrze (no trochę mam mdłości ) prl badałam juz 3 razy tzn. w przekroju 6 m-cy (wczesniej przez 3 m-ce brałam lek ziołowy który nie pomóg i jestem 3 miesiace do tyłu) tak średnio co 3 cykl zalecił mi gin badać prl (oczywiście mozesz zcęściej np. co dwa ale w moim przypadku była tak wysoka prl że gin mówił ze wystarczy co 3 m-ce ostatnio sprawdzałam początkiem listopada i z poziomu 100 spadła na 48 ng/ml przez 3 m-ce...dlatego w styczniu (czyli 2 m-ce później) badam ponownie -może wtedy zobaczę prl w normie!!! skrycie marzę aby oprócz tej unormowanej prl zobaczyć jeszcze II kreseczki o które tak uparcie walczę z tą prl!!! a Ty jak długo łykasz ten lek i jak wysoką masz prl..czy również starasz sie o dzidzię? a dodam że ja robię zwykłe badania prl te bez obciążenia pozdrawiam Cię serdecznie :) nadwislanka- może masz rację ze to przez ten nowy lek masz to opóźnienie ale mimo wszystko juz niedługo sie na pewno wyjasni i odpoczniej od tych emocji...ale jak to mawiamy póki nie ma @ jest nadzieja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brokułka- dawkę mi zalecił gin...oczywiście stopniowo przyjmowałam od 1/4 przez 1/2 aż do 2 na własna ręke lepiej nie zwiększaj -zapytaj gina mi w sumie mówił żeby brać 1 (a dopiero jak nie będę odczuwac skutków ubocznych mam zwiększyć na 2)- no i tak tez zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokułka
Cześć Gabonik! :) Dziękuję za odpowiedź:) Staram się o dzidzię od roku, ale dopiero od 2 miesięcy biorę bromergon - 1 tabletkę, przed obciążeniem prolaktyna była ok dopiero badanie po obciążeniu pokazało 157ng/ml, prócz tego miałam monitorowane cykle i badanie drożności jajowodów wszystko ok ,tylko ta prolakyna...pozdrawiam, miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny: u mnie dzisiaj 12 dc i staranka.....szacha:):) wiem cos o tym jeszcze tylko 4 dni staranek:P zastanawiam sie czy raz dziennie wystarczy??? jeden gin mi mowil ze raz dziennie ok a inny ze mozna nawet 2 razy na dzien hmmmm i nie wiadomo kogo sluchac:P jutro na 10 mam wizyte zobacze czy cokolwiek mi urosło:) nadwislanka, ziółka....:( jeszcze sie nam uda zafasolkowac.....:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokułka
jest jeszcze coś...nie zauważam u siebie śluzu płodnego, kiedyś to miałam go w dużych ilościach,przynajmniej widziałam to na bieliźnie, a teraz nie,sucho i tyle,pewnie to też ma wpływ na poczęcie. Czytałam o wiesiołku, czy on rzeczywiście pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BROKULKA: dziewczyny pisaly ze dzieki wiesiolkowi wzrasta endo ja nie potwierdzam tego bo dopiero od tego cyklu lykam te tabsy jutro ide na monitoring to sie okaże czy pomaga:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. U mnie 15 dc mam już dosyć staranek i mój mąż też. Nie wiem jak można przytulać się dwa razy dziennie. To nie dla mnie. Mam dziś fajny dzień moja siostra dziś urodziła , chłopiec 3,8 kg. Męczyła się od 2 w nocy do 9 rano. Jeszcze po porodzie miała łyżeczkowanie bo nie mogła urodzić łożyska. Teraz jest już szczęśliwa. Fajowo ze chociaż jej się udało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZACHA: gratulacje dla siostry :) moja ma termin na marca..... 2 razy dziennie no ale niektorzy daja rade hehe ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×