Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waterlily

Najbardziej nietrafione prezenty, jakie dostaliście/kupiliście

Polecane posty

Gość gość
omg ale masz problem to mogłaś oddać do sklepu jeden, kretynka... ja na urodziny dostałam auto od męża ale stwierdziłam że mnie nie kocha bo dał mi taki beznadziejny prezent, ja przecież już mam auto i nie rozumiem po co ten debil kupił mi drugie, od rodziców dostałam mieszkanie ale po co mi ono skoro już dostałam wczesniej od babci. Wolałabym dostać od rodziców jakiś drobiazg ale żeby sie troche wysilii i zastanowili sie czego potrzebuje, przecież nie bede mieszkać w dwóch mieszkaniach naraz, nie jestem aż taką snobką i nie potrzebuje tych beznadziejnych podarunków, takie uszczęśliwianie na siłe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, w moim przypadku auto, czy mieszkanie byłoby bardzo trafionym prezentem, no, ale miało być o nietrafionych. Na jedne z moich "okrągłych" urodzin od jednego znajomego dostałam butelkę Whisky, nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że prawie nie piję alkoholu, jeśli już to wino lub likiery, a takich mocnych nie tykam, od innych znajomych dostałam... zegarek (tu chyba nie muszę tłumaczyć), od szwagierki - czerwona bielizna (bieliznę wolę sobie sama kupić) i puder w kremie , ale takiego odcienia nie noszę, że o firmie produkującej ów "puder" nie wspomnę. Od innej szwagierki kolczyki, które mi się nie podobały (ale na szczęście mogłam je wymienić). Najlepszym prezentem jaki wtedy dostałam był voucher do księgarni. Dlatego od pewnego czasu po prostu , jak zbliża się jakaś okazja, pytamy jubilata, solenizanta, co chciałby dostać w prezencie za określoną kwotę, wtedy ta osoba może powiedzieć, co chciałaby dostać. Dobrym pomysłem jest też karta podarunkowa - przedpłacona do księgarni, drogerii, czy sklepu z biżuterią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×