Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Treniewa - wytrzyamm i nie zjedz ich!! Gdy uda Ci sieto zobaczysz jaka jesteś silna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieee... tlyko nie naleśniki...to było ostatnie danie jakie zjadłam przed dietą...a uwielbiam je...ehhhhhhh...jeszcze w centrum otworzyli nową naleśnikarnię...ale nie... nie zjemy ich!! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jako dzieciakmialem potworna nadwage. motywacja do schudniecia 20(!!!!)kilo byl kosz od \"pierwszej milosci\";) potem nastaly czasy drugiej,trzeciej,piatej,dziesiatej i mialemmotywacje do utrzymywania wagi. teraz przezywam najwieksza z milosci-dosc dlugo-i przestalo mi zalezec na sylwetce:( trzeba to zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewa nie poddawaj się uda Ci się te kwiatki zrobić!!! Sandał - wierzę że dobre wieści przyniesiesz po weekendzie! Właśnie!Weekend będzie trudny bo imprezki i grillki i wogóle... Jak mam się pzry Was załamywać? To niemożliwe!!!:D Za dużo w Was energii i chęci do działania! Dzięki jeszcze raz!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic przyłanczam sie do was lasecxzki;0 mimo że jakoś opuścił mnie zapał to bede sie starała:) mam nadzieję że z wami wszytsko pokonam:P jutro zaczne jakąś inną dietke bo od kapuścianej już mi niedobrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dwie dychy schudlem w rok w wieku 14/15..... rok katorgi:( ale wtedy dalem rade teraz tez dam!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mike_100 Musisz to zmienić:) Trzymam kciuki! A Wy jeszcze raz wspomnicie o naleśnikach to zamorduję:P Słuchajcie na chwilę znikam bo mój niedobry narzeczony chce mi go zdefrałdować. Nie długo wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mike_100 to się nazywa sukces... ale nie ma że boli...bierz sięza siebie tak jak my...w końcu trzeba czuć się i wyglądać świetnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra-milego wieczoru🖐️ ja ide na schabowego z frytkami i gotowana kapusta:D(czyt szklanke wody z cytryna):D dobrej nocy-zajrze jutro i sie wyspowiadam z grzeszkow:)hehe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was opuszcze na troche dłuzej beczy;( wyjezdzam do babci :D tam umiem sie odchudzac jakos lepiej mi rano bieganie wieczorem rower jak wroce mam nadzieje ze bede miala sie czym pochwalić:P aa i jeszcze jedno prosze mi nie zaniedbywac naszego kacika:D bo przyjade i nie bede miala motywacji jak Was nie bedzie:P MIKE-- dasz rade;) jak my wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK babeczki i kolego :) jutro po południu dam znać jak sobie poradziłam. Tymczasem mam wyrzuty sumienia za to ciacho więc idę na rowerek stacjonarny na jakieś 20 min.Oj... ciężko będzie. Ok..żeczę wytrwałości jutro!! Miłych snów o szczupłej sylwetce :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki no to ja też ostatecznie biore sie za siebie i koniec:) Mam nadzieję że Wasze wsparcie mi pomoże:P Życxze Wam wszystkim powodzenia:P no i sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mike_100 od Treniewy
chcesz nas namówić na ten specyfik Hoodia-1000-schudnij na lato!najtaniej na allegro! Przeczytałam o nim. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Gunia113 Myślę, że się zoriętowałaś jak u nas fajnie. Wspieramy się wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namawiac nikogo nie mam zamiaru:) ide pobiegac🖐️ dobrej nocy i dobrej przemiany podczas snu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm prosze nas tu nie naciągać:P my sie odchudzamy naturalnie bez zadnych uzywek:P GUNIA tak trzymaj schudniemy bedziemy piekne seksowne i atrakcyjne:P a w szkole nas nie poznaja:D aa no i ten ruch na ulicy jak przejdziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak było:) musze sie dobrze zastanowić którą diete wybrać:) no i od jutra do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie zapomnij
kuic hooooooodi:D:D:D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie zapomnij
*kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam łeb kwadratowy od myslenia nad dietami ktora ostatecznie bedzie dla mnie lepsza ale ulozylam swoja i zobaczymy co dalej bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Najlepiej jeść to na co ma się ochotę(byle z głową) i nie kombnować z monotemetycznymi dietami! Dobranoc tym które już spać idą:) Ja jeszcze chwilkę popiszę z resztą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie tylko..
dlaczego skasowano moj wpis????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×