Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Gość żelek
5 dzień i już 3 kilogramy w dół ?!?!?!?! oczywiście, że jedziesz:) ale nie pij, po prostu. Po wypiciu bedziesz załowała i bedziesz sie zle z tym czuła, ze mogłas byc silna i nie pic. wierze, ze sie powstrzymasz i dasz rade oraz w to, ze bedziesz sie swietnie bawic. ! :) PS. Ja potrzebuje SZYBKO schudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwCaa
no wlasnie....az 3 kg??podziwiam ...powaznie:)ja narazie sier ograniczam wogole z jedzeniem ...cos tam skubne zawsze aha i przezucilam sie na truskawki ,gdzies wyczytalam ze pomagaja w odchudzaniu...ale szczerze powiem ze juz mi bokiem wychodza...heh.Zobaczymy co z tego wyjdzie;-) ale Wczoraj myslalam ze zwatpie bo mama upiekla ciasto ....Boshe co to byly za tortury nie sprobowac ani kawalka buuu:-( To jak Żelku prubujemy razem? aha a mam jeszcze takie pytanko :stosujecie moze jakies tabletki wspomagajace odchudzanie albo herbatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
Jutro poniedziałek. Zaczynamy prawdziwą dietę. Jeśli chodzi o herbatki to muszę się zaopatrzyć w zieloną bo z tego co wiem to zmniejsza apetyt. Zdrowo jest, gdy się chudnie ok. 1 kg na tydzień, więc za jakieś 7 tygodni mam nadzieję, że będę ważyła 8kg mniej, bo w pierwszym tygodniu zawsze jest łatwiej i spada więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie koleżanki, Zrobiło się ciepło i chcemy być lżejsze to dobra motywacja. Gratulacje dla wszystkich które mają już efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
ja nie mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ews
Hej!ja juz dzisiaj zaczelam swoja diete ktora bedzie trwala 10 dni:) Mam 164cm i waze 55kg,chce wazyc 50 i mam nadzije ze mi sie uda. Jem 4-5 posilkow dziennie ale nie przekraczam 1000kcal i oczywiscie cwiczenia.3 razy w tyg silownia-chociaz godzinke i codziennie brzuszki. Dam Wam dobra rade jedzcie malo ale czesto i o tej samej godzinie .Najwazneijsze jest sniadanie nie pozniej niz 2 godz przed obudzeniem sie.i tak 1 sniadanie o 7.00 -250 kcal 2 sniadanie o 11.00 -100kcal 3 obiad o 14.00-350kcal 4podwieczorek o 16.30-100 kcal 5 kolacja 18.00-200 kcal mo i oczywiscie duzo wody pijcie niegazowanej. Jeszcze jedna bardzo wazna sprawa jesli sie odchudzacie to nie pijcie alkoholu-on tuczy i nie wplywa dobrze na cwiczenia.Mam dobrego trenera i to On mi tyle na ten temat powiedzial. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1200
czesc ... chcialabym sie dio was przylaczyc, mam 170 cm i waze 63kg chce schudnac do 58 to moja wymarzona waga, tylko mam problem nie mam kasy na te rewelacyjne dietki , potrzebuje czegos co pomogloby mi schudnac do 10 lipca to bardzo dla mnie wazne, jestem zalamana, nie podoba mi sie moj brzuch a nie mam motywacji do cwiczen , prosze pomozcie, moze wy wpyniecie na moje samopozucie, mam bardzo niska samoocene.. pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
ja 170cm ważę 64kg i jeśli czytałaś wcześniejsze moje wypowiedzi to również moją wymarzoną wagą jest 58kg. do 10 lipca masz dwa tygodnie i jeśli chcesz trwały efekt to nie schudniesz 5 kg w te 14 dni. ale 3 kg powinny Ci zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję dużo niegazowanej wody. Czasami mam napady tak bardzo chce mi sie jeść i wychodzę na działkę i pielę chwasty albo włączam kosiarkę. wytrwałości Kochane Panie. Efektów brak. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nasz temat pojawia się i znika. :) Zastosowałam sobie 5 dni diety owocowo-warzywnej i schudłam 2 kg. Dieta jest super, bo można jeść ile się chce i nie chodzi się głodnym. Potem z niej zrezygnowałam, bo wyjechałam na wakacje, a na wakacjach nigdy nie stosuję diet. Teraz mam zamiar przeprowadzić ją jeszcze raz, ale już dłużej np. 2 tygodnie. Zobaczymy czy dam radę :) U mnie waga ciagle skacze +/- 2 kg. Nie umiem się zmobilizować. Wystarczy, że schudnę, to zaraz sobie odpuszczam. I zero sportów, bo starsznie mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1200
uuuu i wlasnie w takiej chwili zapsula mi sie waga... niech ja licho... pozdrawiam calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku dni mieszczę się w ok. 600 kcal. Na śniadanie chudy twaróg z dużą ilością warzyw, a na obiad szpinak ze śmietaną. Pół kostki zupełnie wystarcza, aby się najeść, a to tylko ok. 100 kcal. Wieczorem szklanka najprawdziwszego kwaśnego mleka i to zupełnie wystarczająco. Co ciekawe widzę, że sadełko spada, a waga nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1200
czesc:) u mnie bez zmian, gdy mowie mojemu chlopakowi ze chce schudnac to mowi ze glupia jestem... ponizej wpisuje stronke gdzie znajduja sie przerozne kalkulatory do obliczania kalorii, BMI itp... moze sie przydadza.. poczatkujacym... pozdrawiam.. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko, najlepiej nikomu nie mwic, że się odchudzasz, bo zaraz zaczną cię przekonywać, że nie ma takiej potrzeby. Znam to doskonale :) Wczoraj trzymałam się dobrze, ale potem poszłam do parku i zjadłam kalmary i wypiłam dwa piwa. Buuu, do teraz mam wyrzuty sumienia, choć takie szaleństwo planowałam od dawna. Ale nic, wracam do diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po raz pierwszy od prawie roku ważę poniżej 65 kg! Hurra! Już dawno nie czułam takiej mobilizacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna18
Cześć wszystkim, pisze pierwszy raz i mam nadzieje, ze i mnie wesprzecie, ćwicze od półtora tygodnia i staram sie jeść tylko śniadanie i obiad ale efektów jak anrazie nie widze:( a chce jak najszybciej schudnąć bo źle sie czuje w moim ciele i czuje ze mojemu chłopakowi też sie coraz mniej podobam:( Największy problem mam z brzuchem i okropnymi boczkami:( chciałabym schudnąćj jakieś 6 km pomóżcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was DZIEWCZYNY Dziekuję, że znalazł się nasz ubiegłoroczny topik. Jakby nie patrzeć jest on bardzo cenny. Dziewczyny wyczytałam, że jest jakiś środek For slim i za niewielkie pieniądze można pozbyć się silnego łąknienia. Jest nawet topik o tym specyfiku. Czy któraś z Was coś może napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Slim 20 kaps. cena +- 6zł Preparat For Slim HL poleca się do stosowania osobom walczącym z nadwagą, otyłością czy nadmiernym łaknieniem, a także w celu poprawy trawienia i regulacji metabolizmu. Skład: kwas HCA wyizolowany z Garcinia cambogia 100 mg, ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego 40 mg, olejek jałowcowy 20 mg, ekstrakt suchy z aloesu 10 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi myślę, że poczytałaś co wcześniej napisałam. Oprócz tego będę pić dużo wody. W ubiegłym roku dzięki niej schudłam ale przez zimę trochę mnie więcej. Bardzo bym chciała ważyć 55kg. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna18
no ja waże 54kg wiem to nie jest tak bardzo dużo ale ja jestem niska i mój brzuszek mnie dobija, jest okropny, nie moge wejsc w większość moich spodni. Chciałąbym ważyć 48kg jak dawniej... Mówisz że dużo wody, ale jesz cos? masz jakąś diete czy sama woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniała waga!!!!!! W ubiegłym roku udało mi się kilka kilogramów zgubić. Wszystko jest na stopce z niebieskimi kwiatkami W tym nie mam żadnej motywacji. Wodę popijam kiedy bardzo mi się chce jeść. Podobno oznaki pragnienia odczuwamy także jako głód. Jadłabym wieczorami i to mnie zabija.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewo, ja biorę ten preparat. Przez pierwsze dni nie odczuwałam żadnych skutków, teraz po zażyciu boli mnie żołądek i mam mdłości. Ale jeść się nie chce. Wczoraj pięknie trzymałam dietę, a wieczorem nawet na nic nie miałam ochoty. Czekam na słońce, żebym mogła zacząć biegać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyna18
Może i piękna waga, ale jak pisałam wcześniej, jestem niska i te 5 kg chciałabym zgubić. Jestem dopiero na początku "terapi" mam nadzieje że mi sie uda do końca wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyno, nie narzucaj sobie zbyt rygorystycznej diety, bo zepsujesz sobie wakacje. Wykorzystaj ten okres, bo jest dużo owoców i warzyw. Nie masz szkoły, więc możesz mnóstwo ćwiczyć. Rower, pływanie, rolki - zobaczysz, że waga spadnie bez szczególnego głodzenia. A sport to dużo większa rozrywka niż dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie stosuje jakiejś diety poprostu jem dwa posiłki dziennie a przynajmniej się staram i codziennie rano ćwicze, ale jak nie widze efektó to zaczynam wątpić w to wszystko dlatego napisała na tym forum żeby mieć wsparcie w was i was wspierać razem zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wziełam dzisiaj pierwszą tabletkę FOR SLIM według mnie nie ma w niej nic złego. Zobaczę jak będzie działać. Najważniejsze bym nie miała uczucia zjedzenia do połowy lodówki ok. 20. To straszne. Jem też otręby by wypełnić żołądek. Rano jestem lekka i rześka. Pozdrawiam i podziwiam za efekty. Coccinella wszystko będzie na pewno tak jak w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś zwas próbowała błonnika w swojej diecie? Jak tak to czy działa? Trzymam kciuki za was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyno18 moje otręby zawierają bardzo dużo błonnika. Jak je zjem i popiję wodą to trochę napęcznieją w żołądku i najważniejsze że nie chce mi się jeść w nocy!!!! Dla mnie to bardzo ważne Zjadłam dzisiaj 2 tabletkę FOR SLIM. Zrobiłam rodzinie pleśniaka i poczęstowałam się nim. TRUDNO!!!!!! Trzeba się za siebie wziąć Jeszcze muszę spożyć na noc otręby. Pozdrawiam Dziękuję, że jesteśmy razem w tej trudnej batalii z kilogramami. To wcale nie taka łatwa walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×