Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Dziewczyny czy Wy tutaj jeszcze zaglądacie Tak wspaniale było rok temu Pomyślcie czy warto jeszcze raz, TAK< TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elementy diety strukturalnej jej elementy czyli produkty LISTA POKARMÓW ZALECANYCH W ODMŁADZANIU STRUKTURALNYM Gwiazdki znajdujące się przy poszczególnych produktach określają ich znaczenie dla procesów wzmacniania, regeneracji i odmładzania tkanek. Im więcej gwiazdek, tym większa wartość pokarmu w przeciwdziałaniu procesom starzenia. Najwyższa pięciogwiazdkowa ocena wskazuje produkty najcenniejsze, których nie może zabraknąć w diecie młodości. PRODUKTY ZBOŻOWE CHLEB PEŁNOZIARNISTY (RAZOWY) *** KASZA GRYCZANA ***** KASZA JAGLANA**** KIEŁKI PSZENICY **** MAKARON RAZOWY*** MUESLI BEZ CUKRU* OTRĘBY OWSIANE**** OTRĘBY PSZENNE**** PŁATKI OWSIANE***** RYŻ BRĄZOWY*** RYŻ DZIKI**** ZARODKI PSZENNE***** WARZYWA BROKUŁY**** BRUKSELKA** BURAKI**** CEBULA*** CYKORIA** CZOSNEK***** KALAFIOR*** KAPUSTA***** MARCHEW**** OLIWKI** PAPRYKA**** PIETRUSZKA** POMIDORY*** RZEŻUCHA**** RZODKIEWKA*** SAŁATA**** SZPINAK*** ZIEMNIAKI*** OWOCE ANANAS**** AWOKADO***** BANANY**** CYTRYNY** FIGI**** GREJPFRUTY**** JABŁKA*** JAGODY CZARNE***** KIWI** MALINY*** MORELE*** POMARAŃCZE*** PORZECZKI CZARNE**** ŚLIWKI*** TRUSKAWKI*** WINOGRONA**** WIŚNIE***** ŻURAWINY**** Eliksir młodości oczyszczający Sok wyciśnięty z jednej pomarańczy Jedno obrane jabłko bez gniazd nasiennych Pół banana 2 suszone śliwki 2 łyzeczki sezamu 2 łyżeczki ziaren słonecznika 3-4 kostki lodu < to juz moja inwencja i pomysl> ale wtedy koktajl jest naprawde pyszny bo zimny To wszystko trzeba bardzo dokladnie zmiksować Wypić nie później niż o 18 zamiast kolacji Eliksir odchudzający: 200 ml kefiru lub jogurtu naturalnego 1/2 malego dojrzalego avocado lyzka stolowa soku z cytryny lyzka siekanej zielonej pietruszki lyzka otrab owsianych 1/2 lyzeczki morszczynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
Mam 180 cm i 80 kg wagi;/ pomozcie!! jakas szybka i sprawdzona dieta zebym do wakacji jakos wygladała...:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
Moze zaczne od poczatku... mam na imie Kaska...od zawsze miałam probemy z nadwaga... teraz w sumie nie mam...ale i tak sie zle czuje z tym brzucholem , udami i wielkim tyłkiem...od jutra postanowiłam sie wziasc za sibie...idzie lato...wypady ze znajomymi...a ja znowu bede siedziec pod drzewkiem;/ ehh... jakas mała motywacja z Waszej strony?? widze ze Wy juz przez to przeszłyscie...wiec i ja prosze o jakas rade...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
Jest: 80kg Ma byc: ok 70kg ( marzenia!!) Wzrost: 180cm Cel: zrzucic brzuch, tyłek i uda!! Motywacji: brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
ehh...włąsnie pije herbatke ananasowa...i zastanawiam sie jak zaczac jutrzejszy dzien... na pewno od kawki:) mniammmmm a co dalej... bułka? chleb? a moze jogurt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
10 km na rowerku:) ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
śniadanie: czarna kawa + jajko na twardo + pomidor+ kawałek bułki:) 2 śniadanie: jajko + jabłko:) obiad: hmm...ryz z sosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
dosyć rygorystycznie. jesli bedziesz tak trzymac to na pewno Ci sie uda. ja zaczelam ponownie od poniedzialku, poniewaz zrzucone kg-my wrocily. waze 65kg przy wzroscie 170cm. :/ POWODZENIA WSZYSTKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny bardzo serdecznie, trzymajcie się. Ja zaczęłam znowu pić wodę. Przed każdym posiłkiem nawet przegotowaną lekko ciepłą 2 szklanki i dopiero jedzonko. Jem mniej. Na wadze nic nie widzę ale trochę mi się lżej oddycha. To najważniejsze. Piję też ziółka ADIPOSITAS wcześniej podałam skład Nie mam tak dużego łaknienia. JESTEM Z WAMI A WY BĄDŹCIE ZE MNĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
jest 64,5! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
yyy zcas juwenali...hehe to czas gdy nie mam czasu na jedzenie...tylko kawa papieros i talerz jakiejs zupy...od dzisiaj znowu trzeba sie zaczac odzywiac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i serdecznie do naszego klubu zapraszamy. Pamiętam wspaniałe czasy studenckie. Należy z nich korzystać by później było co wspominać bo proza życia jest ale co tu będę o tym pisać........... Jak tam odchudzanko. Wg jakiej dietki. A może dzięki dr Dąbrowskiej owoce i warzywka?????????????????????? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guniu zajrzyj tu czasami. Może babeczki po roku też do nas dołączą. Z moją dietką nie najlepiej. Brak u mnie silnej woli. Motywacja jak pod zdechłym azorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę się musiała wspierać sama ale to takie TRUDNE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej czekam ale jest mi coraz bardziej przykro. Wszystkim GUBIĄCYM KILOGRAMY ŻYCZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej czekam ale jest mi coraz bardziej przykro. Wszystkim GUBIĄCYM KILOGRAMY ŻYCZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
chcialam zalozyc krotka spodniczke do szkoly. ale nie! moje nogi są grube i nie ma mowy. nawet moja mama mnie w tym uswiadomila. rano polecialo pare lez i jest od rana ostra dieta. jestem po kanapce i jablku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelku nie płacz ale skoro mogą nogi być trochę chudsze to popracuj Życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nasz topik odżył. :) Fajnie byłoby, gdyby na dłużej. W zeszłym roku świetnie mi się z wami odchudzało, a teraz nie umiem znaleźć miejsca dla siebie. Albo zaczynam pisac i sie zniechęcam, albo topik upada. O odchudzaniu nie pisze, bo jeszcze gorzej :( Ale od dziś znów biorę się w garść :) Musi się udać, bo czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że znów nikogo nie ma :( Ostatnie dwa dni spedziłam na delegacji, więc trudno było się odchudzac, ale od dziś znów wracam do diety i ćwiczeń. Lato coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było gdyby odżył:):) ja czasem jestem:) ale nie widze nikogo od nas... rozstałam się z chłopakiem i jest mi bardzo ciężko teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
ehh....ja niestety "odpadlam"! wlasnie sobie pierogii gotuje! mam ochote na niezdrowe zarcie:( mam jakas depreche chyba...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghjk - każdy sie czasami załamuje i wyłamuje z diety, ale to nie zaczy, ze trzeba sie zniechęcać. najwazniejsze, zeby takie odstepstwa nie trafiały sie zbyt często. guniu - to przykre, ale życie przed tobą. Wykorzystaj ten czas na zadbanie o siebie. Wiem, że teraz wszystko wydaje ci się bez sensu, ale kiedyś znów zaświeci słońce :) Mnie wczoraj udało sie trzymać dietę, ale wieczorem wypiłam dwa martinii :( odkryłam za to wafle ryzowe z algami morskimi. Jeden ma 24 kcal i z serkiem fromage są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nikt nie wraca :( Jakos się trzymam, choć wieczorami jest ciężko. :( I na dodatek nie chce mi się ćwiczyć. W środe hula hop jakoś mi szedł, a wczoraj znów nic. Już chyba bardziej schudnę od schylania się po niego niż od kręcenia. Hej, koleżanki, gdzie jesteście? Odchudzacie się jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk
ja ostatnio mam chandre i zaprzestałam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwCaa
heh nio ja tez mam pare kilo do zrzucenia ,powiedzmy ze 7;-)....tylko nie mam tej motywacji bo nie mam wspoltowarzysza ...nio...a tak samemu jest trudniej..same wiecie.To jak ...ma ochote ktos mi dotrzymac towarzystwa???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
ok. to zaczynamy. zrzucamy 7 kilo:) ja razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Własnie jestem na diecie kopenhaskiej 5 dzień :) Wczoraj mialam chwile załamania juz myślałam ze dorwe sie do lodówki zostane w niej na zawsze (az jedzenie sie skonczy :D) ale nieeee wytrzymałam i jestem 5 dzien. Jak narazie 3kg w dół powoli do przodu :D Wraz z nowym dniem i jeszcze tak piękna pogodą ożyłam! Tylko najbardziej boje sie soboty.... Dlaczego? Otóż jedziemy z przyjaciółmi nad jezioro (szkoda marnowac pogody :D) no i bedzie piwko itp. Co zrobic zeby nie dać sie złamać? Przyzekam sobie ze nie wypije ani łyka alkocholu ze bede sie bawić bez. Potrafie sie bawic bez alkocholu ale w pijanym towarzystwie?? Doradzicie co mam robic? jak wypije wszystko pojdzie na marna i sie zdołuje :( Tylko nie radzicie mi zebym nie jechała bo i tak musze jechac i chcem :D Pozdrawiam ;-*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×