Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta Fantasia

Szukam chętnych do wspólnego dietowania i dzielenia się radościami w chudnięciu!

Polecane posty

Ulii6. najważniejsze to przez pierwsze dwa-trzy dni spróbować ,,ścisnąć żołądek,,-ja np. 8-kawa potem jak czujesz ogromny głód to np.plaster(1cm)wędliny+1 pomidor.wyeliminuj pieczywo-jakie kolwiek.ja największy głód odczuwam wieczorem,wtedy biorę...otręby pszenne i łyżeczką zjadam na sucho popijając czerwoną herbatą.Spróbuj-warto.od10.12do 15.12 zleciało mi 4kg.-to nie woda widzę to już na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Wesołych Świąt pamietając chociaż odrobinę o swojej linii, wszystkiego najmilszego i najzdrowszego dla Was i Wszystkich Waszych bliskich ode mnie i całej mojej Rodzinki🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treniewo!!!!:):):) Jak się ciesze się odezwałaś:):):) Założyłam nowy temat.. Klub wsparcia:):) zapraszam Cie tam:):) mamnadzieje że wpadniesz od czasu do czasu i będziesz mnie wspierać,.... bo niestety szybko się wsyztko u m,nie nadrobiło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto a co z TOBĄ czy mogę liczyć na to, że się odezwiesz? Gunia ma nowy topik ale również i na tym możemy sobie popisać. POZDRAWIAM i czekam kiedy się DROGIE DZIEWCZYNY odezwiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie wiedziałam, ze nasz topik odżył :) To świetnie, bo fajnie mi się z wami odchudzało. :) U mnie wrociły 2 kg, więc muszę znów wrócić na dietę, ale bez szaleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy będziecie jeszcze tu pisać, ale ja mam taki zamiar. Z mojego wczorajszego odchudzania nic nie wyszło. Nawet nie ćwiczylam. Dziś jednak mam zamiar wziąc sie w garść i koniec z jedzeniem słodyczy i jedzeniem wieczorami. mam jeszcze dwa piwa, więc je wypiję, a potem tez koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, widze, że będę pisac tu sama, ale trudno. Wczoraj udało mi sie opanować i nie jeść nic wieczorem. Jak na mnie to duzo, bo znów wpadam w nałóg wieczornego jedzenia. Za to starsznie mi sie nie chciało ćwiczyć :( Leniwiec ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coccinella przejdź na topik KLUB WSPARCIA założyła go Gunia113 jest też tam Marta i od niedawna także ja. Miło będzie nam razem Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki musimy się odrodzić i razem zacząć dietkowanie:):):) Ja się strasznie zapuściłam;(:( daje sobie 3 miesiąće i znów będe piękne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
Gunia. chodzi o to, ze nie chudlas dalej, czy, ze Ci sie przytylo troche spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tu jeszcze zagląda???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
JA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) żelku..niestety przytyło mi się.. jestem baaadzo niezadowolona z tego powodu... ciężko mi bardzo ale jakoś może dam rade;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
a ja teraz jestem chora:( i na zamiast byc teraz niejadkiem to akurat jem te najbardziej tuczace rzeczy, np. dzisiaj zazyczylam sobie od mamy zapiekanki! I znowu mi waga wroci:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się żelku:):) Twój organizm jest osłabiony więc ma prawo do smakołyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
dzis juz zaczął nie mieć:P :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Czy dietkujemy. Ja chciałabym pozbyć się tylko i aż 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
ja 7kg. to mnie przeraża. zaczęłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻELEK Zaczynam ale początki są katorgą. Podobno najtrudniej pierwsze 5. Kiedy chce mi się jeść między posiłkami chcę zacząć znowu pić wodę. W czasie wakacji to było bardzo dobre. Jak stłumić łaknienie na jedzenie??????? Staram się nie jeść słodyczy. Efektów jeszcze nie ma. Myślę, że razem będzie nam raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
damy rade;) muszę zrzucić te kg-my koniecznie! zostałam zaproszona na basen przez pewnego chłopaka i muszę zrzucić chociaż trochę zanim pokaże się w bikini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten basen to najlepsza motywacja. Cos w tym jest, że gdy chcemy zaimponować swoim wyglądem to zrobimy prawie wszystko. Życzę Ci wytrwałości. Może pisz każdego dnia jak wyglądał twój jadłospis. Mi osobiście też będzie łatwiej. Ze względu na wiek na pewno schudniesz dużo szybciej czego z całego serca życzę. JA MUSZE ZACZĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
oke:) dzisiaj wieczorem wejde na forum i wypisze wszystko co zjadlam, pewnie troche sie tego nazbiera... eh... a co do tego wieku to nie byłabym tego taka pewna, uważam, że mam okropną przemianę materii(to po mamie) mam nadzieje, ze już zaczęłasz i dajesz sobie rade. do wieczora:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany żelek
wiedział, że będe godzine siedzila przy kompie i wypisywala co zjadlam, to dlatego, ze siedzialam w domu caly dzien... ale jutro juz do szkoly:) - 6 wafli wyżowych (jeden ma 35,55 kcal) - dwie tekturki (wasa) - połowę kromki razowego - 2 jabłka - 2 mace - activie truskawkową chyba - pół torebki ryżu z pieczarkami na wodzie gotowanymi - dwa listki sałaty pekinskiej - pół kubka maślanki - kawa aaaa...:( jutro do szkoły, wiec bedzie lepiej:) teraz juz ide, bo mam jutro sprawdzian z fiz, nieodrobioną gegre i wos lezy i czeka:P pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelku, zjadłaś wiele ale nisko kalorycznych rzeczy BRAWO. Podobno sok z kiszonej kapusty przyśpiesza przemianę materii. Dziękuję za informację. Od jutra zaczynam pić więcej i zamiast posiłków będę pić soki. 1. GRAPEFRUITOWY - przyśpieszy przemianę materii. 200ml soku z grejpfruta wymieszaj z 50ml ostudzonej zielonej herbaty. Dodaj kawałek świeżego drobno pokrojonego imbiru. 2. JABŁKOWO - MIĘTOWY - Mięta ułatwi spalanie tłuszczu, pektyny z jabłek oczyszczaja jelita (dobrze je znoszą nawet osoby wrażliwe na błonnik). Do 200ml soku z jabłek dodaj 50ml mocnego naparu ze świeżych liści mięty. 3. Z KISZONEJ KAPUSTY - zawiera dużo wit.C i enzymów ułatwiających trawienie. 100ml soku z kisz. kap. wymieszaj ze 100ml soku marchwiowego i 50ml soku z jabłek. 4. ŚLIWKOWY - węgierki poprawiajadziałanie jelita grubego, przyspieszają spalanie tłuszczu. 100ml soku ze świeżych lub mrożonych śliwek wymieszaj ze 150ml kompotu z suszonych. 5. BANANOWY - zawiera dużo potasu, więc zadziała moczopędnie. Ma też sporo kalorii, zate mzlikwiduje uczucie głodu. 150ml soku z bananów połącz ze 100ml mleka (0,5% tł). 6. POMIDOROWY - Dzieki witaminom C i B uaktywni przemianę materii, a dzięki potasowi przyśpieszy usuwanie toksyn. 250ml soku z pomidorów przypraw odrobiną kolendry i sosu tabasco (wzmocnią jego działanie). 7. MARCHWIOWO-IMBIROWY - Marchew i imbir wspomagają spalanie tłuszczu. Do 250ml soku z marchwi dodaj kawałek posiekanego imbiru i łyżeczkę oliwy(ułatwi wchłanianie karotenu) (!!!!!!!!) 8. EJPFRUTOWO-JABLKOWY - Wzmocni (wit. C) i delikatnie przyśpieszy tawienie. 150ml soku z czerwonych grejpfrutów wymieszaj ze 100ml soku jabłkowego. Przypraw odrobiną cynamonu. 9. Z BURAKÓW ĆWIKŁOWYCH - Odkwasi organizm (ważne, jeżeli jesz dużo mięsa), zadziała krwiotworczo. 150ml soku ze świeżych buraków połącz ze 100ml soku jabłkowego. 10. SELEROWO-POMIDOROWY - Seler odwodni i umożliwi lepsze przetwarzanie tłuszczu (zawiera cholinę). 150ml soku z korzenia selera wymieszaj ze 100ml soku pomidoroweo. Przypraw odrobiną pieprzu lub chilli. 11. Z POMARAŃCZY I MARCHWI - Pomarańcze zawierają mnóstwo wit. C i tiaminę, dzięki której węglowodany zostaną przerobione w energię. Do 150ml soku z pomarańczy dodaj 100ml soku z marchwi. Zobaczymy czy wytrwam UCZ SIĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
heheh... uczylam sie tyle ile moglam, ale nie wiem...po tym sprawdzianie mam zle przeczucia... chcialabym dostac chociaz 4 bo chcialabym miec 5 na koniec, teraz do liceum są mi bardzo potrzebne dobre oceny. w drugiej klasie mialam 5 ale teraz na semestr 4 wiec musze sie nieźle postarac. ale bylo minelo. sprawdzian napisany. Dzisiaj zjadlam: - dwie trekturki z twarożkiem - jabłko - banan - dwie tekturki niestety z zoltym serem(mama robila kanapke do szkoly:P ) to co jeszcze dzisiaj zjem to dopisze ewentualnie wieczorem. Napisz jak dieta! Dajesz rade? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Żelku, dzisiaj wypiłam szklankę soku z kiszonej kapusty. Czuję się po nim wspaniale. Zjadłam małą miseczkę startej marchewki, jedną kanapkę i niestety 3 sezamki. Wypiłam oprócz 1,5 litra wody 1 herbatkę czerwoną. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
ja wczoraj zjadlam jeszcze kawalek takiej zapiekanki z piekarnika z dania FIX :P i jakis owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnie z moją dietką. Obiecuję, że będę się trochę ruszać Najgorsze jest to, że jak nie jem to nie ale jak zacznę to trudno pzrestać. Trudno mi sobie z tym poradzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek
Treniewa, mam D-O-K-Ł-A-D-N-I-E tak samo! nie jem to nie jem, ale jak zacznę... nie mogę się opanować i mama często za to na mnie krzyczy.. najgorsze jest to, ze za jakies 2-3 tygodnie mam bierzmowanie, na ktore kupiłam sobie taką ładną, skromną sukieneczkę... po prostu super bede w niej wygladac! juz nie mowiac o najwazniejszym, ze bede miala bal trzecioklasistow! :* oj.. musimy sie wziac w garsc, ja jadlam ostatnio na potege i dzis znow zaczelam rano, z waga 64kg... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz, że konsekwencja w postępowaniu to najważniejsze. Sposoby odżywiania i zachowania to zakodowane mamy w mózgu. Jak coś skubiemy w kuchni odruchowo to tylko zaokrąglają nam się kształty Udało mi się schudną 1 kg ale pije dużo wody i tym zabijam głód. Muszę jeszcze zgubić balast zimowy 1.5 kg a później b Powodzenia w zmaganiach Żelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×