Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie umiem myć okien

Nie umiem myć okien?

Polecane posty

Gość KamilaB.

Ja w tamtym roku kupiłam robota do mycia okien Cobbo i problem smug i mycia okien mam z głowy 🙂 

Uważam, że już bardzo dużo zaoszczędziłam na środkach czyszczących i czasie, bo nie muszę spędzać kilku godzin przy myciu okien. 

Polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okiennica

W sumie to może być wina złego środka do mycia🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu wspomniał ktoś przede mną, to może być wina złych środków do mycia okien, ale też prawda jest taka, że mycie okien z pomocą szmatek czy ręczników papierowych jest upierdliwe. Ja od roku korzystam z myjki do okien Kärcher którą kupiłam na https://www.kerpol-karcher.pl/ i teraz nie wyobrażam sobie, żebym miała jej nie mieć. Jest lekka i intuicyjna w obsłudze. Ściera nawet największe zabrudzenia i nie pozostawia smug. Urządzenie jest ciche, działa bardzo długo i łatwo się je obsługuje. Także polecam bardzo, skończy się twój koszmar z oknami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś tipy jeśli chodzi o mycie okien dachowych? Od zewnątrz są pokryte jakimiś żółtymi kropkami, które nie dadzą się do końca usunąć. Wypróbowane produkty:

-namoczenie w wodzie z płynem do naczyń

-namoczenie wodą z meglio

- ściąganie ściereczką z mikrofibrą

-ściąganie karcherem

Ogólnie zastanawiałam się nad wypróbowaniem płynów od Sidolux https://www.sidolux.pl/produkty/mycie_szyb_2c_luster_i_ekranow Czy któraś z Was używała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×