Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie umiem myć okien

Nie umiem myć okien?

Polecane posty

Gość sama rewelacja
TO ZMIEŃ OKNA. J atak zrobiłam i bez porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ramy platików jade płynem z detergentem ,żeby nie zżólkły. a same szyby (juz od 3 lat ) ściereczka z mikrofibry w ciepłej wodzie i szlifuje papierem toaletowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety idżcie z postępem,tylko ciepła woda ścierka Jan niezbędny i zero tarcia polerowania,wycierania do sucha.Zostawiasz mokre a jak wyschnie to ero zacieku jak oni to sprytnie wymyślili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clin
do wody i nawet nie trzeba polerować umyjesz wszystko i futrynę i szybę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dalszym ciągu polecam Clin, teraz używam tego w spryskiwaczu, po \"psiknięciu\" powstaje pianka, wystarczy ją rozsmarować na oknie i nie trzeba wycierać do sucha!!!! Polecam!!! Przerzućcie się na Clina, ja bym wymiękła gdybym miała polerować okna gazetą czy czymś jeszcze!!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko
ściereczka z mikrofibry. Ale musi byc czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okna
Zajmuję się myciem okien. Teren Warszawy. Cena do uzgodnienia. 694-770-938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor34
A macie może sposób na takie szyby matowe, piaskowane???? Próbowałam już wszystkim, mikrofibrą, płynami etc. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmz
ja też polecam CLIN nie tylko do okien ale lustra są bez smug,AjaX jest daremny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są specjalne ściereczki do wycierania szyb i luster, naprawdę rewelacja żadnych smug, można nawet zamiast Clinu, ale ja i tak używam jednego i drugiego kiedyś były w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treeeeena
woda trochę płynu do mycia naczyń gąbka myję okna wycieram pieluchą tetrową szybko, tanio, efektownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do treeeeena
myjesz szyby w wodzie z płynem do naczyn i tylko polerujesz potem do sucha?/ a nie płuczesz jeszcze sama woda szyb, po tym płynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treeeeene
płynu jest mało, więcej wody no i wycieram tę piankę nałożoną gąbką tetrą (gąbka jest mokra ale z niej nie ścieka) szyby są przezroczyste (kiedyś ktoś mi tak powiedział, bo też zostawały mi smugi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po płynie
powinno sie spłukiwac czysta woda szyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co żeby roboty sobie
dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak /
Elo Mam taki problem że zostałem zmuszony do mycia okien lecz niewiem jak to robić. Mówicie gazetą ale jaką taką z faktu czyli taka papierowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak /
Proszę o szybką odpowiedź. Możecie się śmiać ale to zależy od mojego kieszonkowego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny
sprawdzony sposób to wlać do spryskiwacza na kwiaty wodę z octem w proporcjach 8:1, nanieść na szybę i wytrzeć do sucha zgnieconą gazetą! Tanie, skuteczne i ekologiczne! ZERO SMUG! Wypróbujcie, a nigdy już nie umyjecie okien płynami i innymi detergentami :):):):):):):):) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetny
gazeta zgniecona zwykła typu fakt, super express, rp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie tak
mam ten patent od " window guy" :D: woda + trochę płynu do mycia naczyń + dobra gąbka sciagam gumowa sciagaczka, brzegi wycieram z piany sucha scierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak /
Można by rozwinąć temat dotyczący octu i wody tylko że na e-mail'a jeśli można :) Z góry Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eZ
A ja zajmuje sie myciem na codzień. Zwykły płyn do mycia okien i woda. Wszystko ładnie rozprowadzam mopem po szybie a potem ściagam specjalna ściagaczką. Gdy pozostaja jakies smugi (uwaga najważniejesze) wycieram je sucha szmatką, ważne żeby była sucha.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet ocet i jeszcze
raz ocet, zwykly dodaje do wody myje potem wycieram na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sposob ..
na mycie okien. Cebule pokroic i wrzucic do miski )wiadra' i w tej wodzie myc okna. Beda piekne i bez smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyste okno
Zajmuję się myciem okien. Teren Olsztyna. Cena do uzgodnienia. czysteokno@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chameleon
przeczytałem wszystkie informacje z tego tematu i wziołem się za mycie okien, użyłem Clin Windows z alkoholem oraz papier toaletowy to wycierania i efekt cudowny, szyby czyste jak nigdy a smug ani widu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam nie
przeczytałam całego topiku, więc nie wiem, czy ktoś już podał stary sposób, do którego wróciłam w tym roku. Otóż umyłam okna... octem. Nalałam ocet do butelki z rozpylaczem (po płynie do mycia okien, który zostawiał smugi...) rozpyliłam na szybie, wytarłam zmiętą dwudniową gazetą (żeby druk nie brudził szyby), poprawiłam ręcznikiem papierowym i w błyskawicznym tempie miałam czyste okna bez smug, mimo słonecznego dnia. Polecam! Aha, zapach octu utrzymujący się przez chwilę w mieszkaniu szybko wietrzeje i jest niewielką ceną za szybkość i skuteczność metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos mycia okien, też miałam ten problem choć myłam płynem z alkoholem, wycierałam do sucha i...zawsze były smugi.Obczaiłam w Biedronce takie żółte ściereczki do okien( chyba z mikrofibry) i odkąd zaczęłam ich używać problem zniknął.po umyciu ścierkę piorę i może mi służyć wiele miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKAO 27
Ja używam też tych ścierek z mikrofibry,do okien najlepsza niebieska,poleruje tetrową pieluchą i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×