Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nie umiem myć okien

Nie umiem myć okien?

Polecane posty

Gość leksus
Zacznijcie stosować profesjonalne środki lub spytajcie fachowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawniej
myło si.ę denaturatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
polecam sciereczki firmy Ha-Ra kupiłam w necie są rewelacyjne tylko one i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
Ja myję tylko ludwikiem, a na końcu zwykłym płynem do naczyń i są czyściutkie bez żadnych smug. Szyby, które mają smugi są poprostu nie domyte i w tym jest sęk i zagadka. Podobnie rzecz ma się z meblami o wysokim połysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
A co do dobrych ściereczek, to rzeczywiście przyznaje niektórym rację, bo sama się o tym przekonałam, że dobra ściereczka używana do mycia szyb jest ważniejszym czynnikiem sukcesu aniżeli użyty płyn (może być ten najzwyklejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob wode z
octem niepowinno byc smug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
sorry wkradł sie błąd 22:08 "a na końcu zwykłym płynem do szyb"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brydziula
Ja kiedys mylam okna woda z octem i polerowalam recznikami a ostatnio szefowa polecila wode z plynem do podlog ajax sciagaczka i poleruje pielucha stara albo recznikiem papierowym sprubujcie dziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cuduję
nie potrzeba żadnych cudownych płynów ani sciereczek ani tez zadnych rytuałów , gazet również nie. Mój problem zniknał odkąd wszystkie specjalistyczne płyny i ściereczki wywaliłam do kosza i przeprosiłam sie ze starym poczciwy Ludwikiem. Szyby w mieście maja niestety na sobie tyle kurzu , brudu, osadu, że trzeba je wyszorowac czymś co skutecznie usunie tłuszcze. Ja biore miskę z wodą , na gąbke do mycia naczyć leje Ludwika i myję całe okna razem z ramami, potem , zwłaszcza szyby, 2-3 razy przecieram często płukaną w czystej wodzie ściereczką i a koniec wycieram do sucha zwykłą kuchenną ścierka do naczyń. Żadnych smug, plam , nacieków. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz bede myla
Najzwyklejszy płyn do okien plus papier ręcznikowy. Mam dwa okna plus balkon i uwijam się przy tym szybciutko. Nie ma zacieków, kłaczków ze szmatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
ja też używam płynu Clin i do tego tylko i wyłącznie ręczniki papierowe najczęściej z Biedronki bo najtańsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
czystą woda i ocet. Pięknie się błyszczą i nie ma smug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam ze najlepszy
jest ludwik, woda i ściągaczka,zadnych smug, sciagaczka wszystko usunie, myje sie błyskawicznie. do mycia dużych okien stosuje mopa płaskiego a do małych zwykłej ściereczki. POLECAM, w końcu myje okna skutecznie i szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Oj najlepszy jest ludwik ciepla woda i w sciereczki z mikrofibry ( najlepiej kupic dobre jednorazowy drozszy wydatek) kiedys myłem papierem toaletowym...i jak ktos juz wczesniej napisał zle sie myje w ostrym słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI_73
Własnie-Vileda-te ściereczki niebieskie są najlepsze-ale nie moge ich nigdzie kupić,kiedyś mialam-były w tesco a teraz nigdzie ich nie ma.Prosze -napiszcie jeżeli gdzieś sie uudało Wam kupić,bo podróbki sa juz nie takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje kupić dobrą ściągaczke gumową. Cały sekret tkwi w odpowiednim sciągnięciu wody z szyby. Jeśli spojrzycie na profesjonalne firmy, które się tym zajmują zobaczycie, że pracownicy w tych firmach uzywają właśnie takiej metody a nie żadne tam szmaty. Spójrzcie chociażby tu www.badurek.pl można się sporo dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja_wwa123
Ja tam lubie zwykłego ludwika i gazety najlepsza metoda wedlug mnie. A widziałyście mycie wodą zdeminarlizowaną? Zobaczcie www.ecocsg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tradycyjnego płyny do szyb + ręczników papierowych. Jak ktoś wcześniej napisał - szybko, sprawnie, bezproblemowo - czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnielina
A czym myjecie plastik w oknach PCV??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darioza
zamów profesjonalną firmę od mycia okien, nie najtańszą ale dobrą, która się zna na rzeczy bo wcale nie jest to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek2910
profesjonalne mycie okien poznań 501728589 www.pranieisprzatanie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----=====
ja poszłam kiedyś do sklepiku i Pani poleciła mi następujący sposób, płyn do mycia szyb , a wycierać ręcznikami papierowymi, spróbujcie . ja nie uzywam juz nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oDKRYŁAM, ŻE NAJLEPSZY JEST ... LUDWIK- TAK, TAK PO PROSTU Z WODĄ I MYJ PAPIEREM a jak nie będzie szło to spróbuj myś gazetą - to stara metoda.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia74
Według zaleceń przedmówcy skorzystałam ... z tym że szybko i tanio to troszkę przesada. Cena przeciętna rynkowa, wcale nie super tanio, szybko też nie - 2 pokoje z kuchnią prawie 2 godziny, ale na pewno dokładnie. Domyli mi ramy okna z którymi inni nie dawali rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o mycie okien to musze przyznac, ze tez mialam z tym problem. Dopoki nie zobaczylam u mojej cioci pewnych sciereczek, ktore sobie niedawno kupila.(nie wiem czy mozna je zakupic w Polsce bo ciocia kupila w Niemczech ale moze mozna sprobowac zamowic ze str internetowej prowin.net). Gdybym sama nie zobaczyla na wlasne oczy jak nimi sie myje to pewnie bym nie uwierzyla.Wpierw okna trzeba umyc specjalna pasta a pozniej uzywa sie tylko czystej wody aby przetrzec okno jedna scierka, druga wycieramy do sucha i trzecia polerujemy, o smugach nie ma mowy!! Wada jest oczywiscie cena, po podliczeniu tych 3 scierek i tej pasty koszt sciereczek wynosi ok 60 euro. Cena dosc wysoka ale naprawde warto tym bardziej, ze scierki te sluza tez do innych rzeczy niz mycie tylko okien.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta-rysuje
tak, gazeta i owszem działa b. dobrze ale strasznie rysuje okno wiec nie polecam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zestaw firmy HA-RA ściągaczka z gąbką którą nasączamy 2 kroplami płynu tej samej firmy 2 ruchy i okno umyte bez polerowania smug moja przyszła teściowa ma ten sprzęt juz lata i nie może się nachwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×