Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość piekła nie ma
tutaj się usmażymy, za wszystkie grzechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie sie ~~anabelka~~zalatwilas ale przynamniej na chwile przy piwku zapomnialas o upale ,a do wieczora ci przejdzie moze spadnie jakis deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~poziomka~~ja tez w nowym domu zakladam takie rolety zewnetrzne bo to ponoc pomaga na upaly.A tymczasem smaze sie na 4p.w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie piszecie, że u was troche popadało, a pod Lublinem nawet się nie zachmurzyło od 2-3 tygodni!!! Dzień w dzień, non stop słońce pali. To fakt, chyba za grzechy tak się tu smażymy jak w piekle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monola juz mi lepiej ;) przeszlo :D kasiulek ja az tyle grzechow nie popelnilam ;):D u mnie znow grzmi i chyba zaraz lunie ...oby:) tymczasem zmykam pichcic obiadek ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrzana
ja już jestem całkiemroztopiona i uduszona przez te okropne upaly,czuje sie w jak jakims koszmarze,mam wrażenie,ze te upaly nas wszystkich uduszą-oNormalnie nie ma czym oddychać,prysznic nawet co pol godziny nie wele pomaga,od ponad tygodnia mam zasloniete zaluzje w calym domu,siedze jak w norze,mam mase zaleglosci w domu,na miescie te,nie moge nigdzie ywjsc bo mdleje prez te upaly:-(ZERO jakiegooliwke przeciagu,czasm mam wrazenie ze brak nawe tlenu w powietrzu:-ona deszcz nic sie nie zanosi😭Ja chce ochlodzenia,ja chce jesieni i zimyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambajamba
Pomozcie co to za krostki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie chmurzy ,ale duszno jak cholera.Oby cos lunelo to by sie wyszlo z nory na swiat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambajamba
dzieki ze jestescie takie chetne do pomocy trudno jest cos napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambajamba
glupie dupy wredne zapasione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie te krostki to są gigantyczne potówy z glupoty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak pomylić topiki i zwyzywać nas od \"zapasionych dup\". Bardzo to mądre było! Wiecie co? Mam wrażenie że ten upał jużnigdy się nie skończy. Wkurza mnie też, że na Onecie jest napisane, że u mnie w mieście jest teraz 29 stopni, a jak ja patrzę na termometr, to widzę 33!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja na przyklad wlasnie stosuje diete na przytycie to juz w ogole mnie to rozsmieszylo.Ale widocznie są i tacy co im brakuje wychowania i musza kogos zwyzywac albo maja jakies kompleksy.Ja sie ludzilam ,ze cos lunie a tymczasem znowu slonce,ale maz gdzies widzi w oddali chmury deszczowe to moze cos dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropico300
A u mnie lalo jak z cebra :) Na szczescie i temperatura jest wreszcie normalna bo 25 C ufff mozna wreszcie odetchnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam Monola po co Ci dieta na przytycie?? Ja całe życie byłam chuda jak patyk, wszyscy się zawsze ze mnie śmiali, a teraz wszyscy mi zazdroszczą mojej figury!! Poza tym nawet nie wiem kiedy urosły mi biodra i uda i czas zacząć ćwiczyć, żeby doprowadzić je do stanu poprzedniego. Wcześniej jadłam co chciałam bez ograniczeń a teraz nagle mi sie pozmieniało. Także póki możesz korzystaj, najwyżej potem będziesz się martwić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tropiko300 nie dobijaj mnie!!!!! Jak ja wam dziewczyny zazdroszczę tego deszczu. Ja już nawet zapomniałam jak taki deszcz wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropico300
Tak deszczu tyle ze cho cho To sa okolice Lodzi, aty Kasiulek skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropico300
To moze na wieczor badz wnocy do was nadejdzie ten upragniony deszcz :) U mnie jyuz goscil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie grzmi , mam nadzieje , ze na tym sie nie zakonczy i dojdzie do deszczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropico300
Setunia- zapros go na kawe to bedzie sikal jak najety :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola -proszę powiedz,że żartowałaś proszę.................u nas była taka niby burza-2 pioruny, kilka grzmotów i deszczu tyle co ksiądz kropidłem ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapasione dupy:) hahahahaha Jestem w ciąży-ale mam nadzieję,że po uda mi się zgupić tyłek:) hih nieźle dziewczyny-opracójmy dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zachmurzylo sie ale nie zanosi sie na deszcz:( chyba ze w nocy...a wogole to zyje w jakims koszmarnym przeswiadczeniu ze ta pogoda nie ulegnie zmianie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
duszę i topię się w te upalu i wyadaje i sie,że juz zawsze bedzie taka pogoda😭ja chce zimna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i minąl następny upalny
upalny dzień bez cienia, wiaterku,bez kropli deszczu i bez burzy:-oUpał coraz większy,powietrza coraz mniej,nie da się normalnie funkcjonować,oddychać,spać,jeść, żyć...JA CHCĘ ZIMNA,DESZCZU,BURZY,RZEŚKIEGO POWIETRZA,ODŚWIEŻAJĄCEGO WIATERKU😭Mam dość tej duchoty,nie cierpię upalów😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis padalo kolo wieczorka jakies 15 minut a potem duchota od nowa.Chcialam wam wczesniej napisac ale mialam jakies problemy z intern.A ty~~~~poziomka~~sie nie martw ze zgubieniem kilogramow po ciazy ja je zgubilam w pol roku i to jeszcze za duzo niz bylo trzeba i dlatego teraz musze sie podtuczyc.Dobrej nocki zycze wam wszystkim bywalczyniom topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×