Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

23latka - dzieki za te slowa...tyle ze ciezej je troszke przeniesc na realia,musi troche czasu minac zanim to dotrze do mnie... letnie slonce-ja tez to bralam pod uwage bo nawet nie mogl spojrzec mi w oczy wogole to dziwnie sie zachowywal ,jakos nie chce mi sie wierzyc ze to cale uczucie tak z dnia na dzien wywietrzaloby...no chyba ze po prostu od poczatku nic do mnie nie czul.... Kasiu Ty pewnie juz mkniesz pociagiem :) przeczytasz jak wrocisz,dziekuje za zyczonka...bylas pierwsza i tu na naszym topiku i ze wszystkich moich znajomych ;) monola a jaki kolorek staniczka? i wogole jaki kroj? mow wszyskto ob ja to mam hopla malego na punkcie bielizny ;) a swoja droga to zastanawiam sie czy on zlozy mi zyczenia w ten dzien.....obstawiam ze raczej nie :] u mni pogoda taka sobie ale nadal bylo duszno pomimo umiarkowanego deszczyku i sporego wiatru:)alez ja juz mowie jak meteoorolog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~anabelka~~ten staniczek to kupilam taki gladziutki lekko usztywniany z Atlantica tylko ma taki maly kwiatuszek miedzy miseczkami,ostatnio kupilam taki bezowy i jest bardzo wygodny juz sprawdzilam.Ja to mam pierdolca na punkcie bielizny zawsze lubilam kupowac,teraz to sie troche uspokoilam przy malej raczej stawiam na wygode ale wczesniej to szalalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziewczyny prezent na urodziny wlasnie mi przed chwila zdechla moja najladniejsza i najwieksza rybka.Nie mogla poczekac chociaz z godzine,kurcze szkoda mi jej .Dobrze ze Pola spi bo by przezywala.Chyba sie przejela moim wiekiem ta rybka a taka ladna zlota byla.Pa!Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przejela wiekiem:D to bylo dobre:D co do bielizny to kiedys byla taka reklama ze wyskoczyla kobitka w podwiazkach,kusych stringach i bardotce i dolaczyli text...taka bielizne lubia mezczyzni a taka ja... i za chwile wyskoczyla w bawelnianyn komplecie :) ale chyba cos w tym jest...ja owszem lubie czasem jakies koroneczki,tiule ale na codzien raczej stawiam na wygode:) u mnie znow duchota:( spac sie nie da bo slonce jarzy mi juz od 7 w twarz:( ciekawe jak letnie slonko na egzaminie:) oby wszystko poszlo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajna ta reklama z tą bielizna,ale taka prawda .Ja tez lubie jakies ladne koronki ale tak do biegania z dzieckiem na spacerki to ubieram sie na sportowo to i bielizna tez ma byc wygodna.U mnie tez slonce od rana chyba sie juz wypadalo a to wszystko to za malo dla zieleni.Planuje gdzies wyjsc ale wczoraj przegielam chyba z chodzeniem ,zakwasy mi sie porobily.Jak sie tyle siedzialo w upaly i nagle czlowiek wyskoczyl to sie nie ma co dziwic.Ciekawe jak nasze dziewczyny ~~Kasiulek~~pewnie juz nad morzem,a ~~letnie slonce~~na egzaminie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁAM:D:D:D Dzięki, że trzymałyście za mnie w kciuki❤️ Poszło gładko i bez bólu, ale jestem szczęśliwa:D Już wszystklim dookoła się chwalę, nie mogę uwieżyć że już po:D 🌼:D🌼:D🌼:D🌼 Sorki za moje marudzenie przed, ale wiecie jak to jest każdy jest mądry ale po egzaminie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!~~letnie slonce~~ Bardzo sie ciesze,ze zdalas no widzisz mowilysmy ze Ci sie uda.Fajnie masz juz z glowy musisz teraz to odreagowac,zafunduj sobie jakąs super kolacje z mezem no i trzeba to opic jakims szampanem.Fajnie ,naprawde sie ciesze.Bedziesz teraz mogla byc z nami czesciej.Gorąco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monola! Dzisiaj szampana to już nie będzie, padam z nóg i idę spać Świętować będę w sobotę. Co się odwlecze to nie uciecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Letnie slońce--->gatuluję zdania egzaminu!!!:-)Super,że zdałaś🌻🌻🌻 Mam nadzieje,że Kasiulek szczęśliwie dojechaąl nad morze. Monola---> przykro mi z powodu rybi,na pewno ona nie przejęla się Twoim wiekiem bo przeciez mloda z Ciebie jest kobietka! Anabelka--->mama nadzieje,że trzymasz sie dzielnie ro zerwaniu z facetem,jestes silna babką,nie daj się!!! U mnie dzisiaj pada:-DDo poludnia bylo cieplo,teraz w sumie tez nie jest zimno ale wreszcie po wielu,wielu,wielu suchych tygodniach spadl porządny deszcz:-D:-D:-DDzisiaj w nocy nawet bylo mi chlodno a zapomnialam jakie to jest uczucie;-)Po tyh ogromnych ualach... Przyjemnego wiecorku oaz spokojnej nocki i kolorowych snów:-) Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ~~23latka~~dzieki za slowa pocieszenia,widocznie przyszedl czas na rybke.Ciesze sie ,ze wreszcie u ciebie popadalo i w nocy dalo sie spac.U mnie dzis caly dzien sie zbieralo na deszczyk bylo duszno i nic sie jakos nie wyklarowalo.Ale przynajmniej nocki fajne wreszcie chlodzik.Bylam na wieczornym spacerku przyjemnie bylo.Oby tak dalej niech taka pogoda zostanie.Pozdrawiam !Zycze Ci dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letnie NIEPOSKROMIONE sloneczko:D ten dodatek wlasnej tworczosci to z racji zdania;) my tam i tak nie tracilysmy w Ciebie wiary,co nie dziewczyny? wiedzialysmy ze zdasz i bedzie wszystko ok :) 23latka a dzieki jakos idzie,staram sie miec ciagle jakies zajecie bo jak siedze bezczynnie to zaraz zaczynam rozmyslac... u mnie duchota...zrobilam 2 prania wszystko poschlo blyskawicznie,to jedyna zasluga;) a jutro zapowiadaja same burze ..zobaczymy:) tymczasem zycze wszystkim chlodnej nocki a Kasii oddajemy cale slonko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie rozkoszuję się pogodą:( U mnie zimnoooooo 16 stopni, pochmurno i ciemno, brrrr....... Boję się że taka pozostanie u mnie na dłużej, bo u nas na południu jak przyjdą chmury, to pozostają na długo:O Do tego mnie dziś głowa boli, a muszę sprzątać mieszkanko, bo ostatnio je zniedbałam:P Ciekawa jestem jaką pogodę ma Kasiulek nad morzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!U mnie tak w nocy lało, ze az cały parapet byl mokry ja uwielbiam spac jak tak pada za oknem.Dla mnie super pogoda ,dzis mam chyba rekord w spaniu dalam czadu.Mam nadzieję ,ze Kasiulek ma slonce nad tym morzem 2 dni mialo byc potem tez ma tam byc deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
U nie także caly wczorejszy wieczór,noc i dziś cały dzień pada:-) Juz zapomnialam jeak deszcz wyglada bo osttanie tygodnie przypominały klimat Sahary:-oDeszcze jest potrzebny i to bardzo bo na dziace wszytsko mi wyschlo na wior:-(Mam nadzieję,ze po tym deszczu będzie lepiej i wszytsko trochę odyzje;-)Tak jak ja odzylam gdy zrobilo się chlodnie,wreszcie moglam w nocy spac i sie wyspalam,wreszcie nie leje sie pot ze mnie,nie kleję i nie duszę sie od upalu :-PWreszcie moge normalne funkcjonować,nawet w nocy bylo mi zimno!!!Stare,obre,zpaomnaine uczucie,juz zapomnialam jak to jest bprzez osttanie tygodbnie sie roztapialam:-oNareszcie jest normalna pogoda,wrescie mozna normalnie oddychac:-) Przyjemnego dizonka i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
tez mam nadziejze kasiulem ma sloneczk nad morzem,wazne ze chociaz w mojej okolicy jest chlodniej bo o ile upaly nad morzem sa ok,da sie je przezyc,to upaly w miescie to koszmar:-oSzeczegolnie w rjeonach Wroclawia i opola dzie zawsze jest najorecej w Polsce w czasie upalow:-oTeraz po wieleu tygodniach skwaru mam chwile wytchnienia od duchoty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Kasia chyba nie ma dobrej pogody:( dzis moi znajomi wrocili z wybrzeza i narzekali ze ostatnie 3 dni to kiepska pogoda...dla nas to super ale dla niej nie :( u mnie dzis pogoda cudna:)nareszcie dalo sie zyc oby tak dalej do zimy blizej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Dla ANABELKI!!! W dniu Twych urodzin życzę Ci wszystkiego co najpiekniejsze i najlepsze,radosnych i pogodnych dni,pelnych szczęścia i milości. Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochający ludzie. http://www.100lat.pl/kartki/urodziny/mario_duck/ http://www.100lat.pl/kartki/urodziny/pingwinki_na_urodzinki/ PS.Włącz głosniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany monola :) wielkie dzieki najbardziej to podobala mi sie godzinka ze tak sie wstrzelilas ;) naprawde czasem ludzie realni nie pamietaja o takich rzeczy a tu wirtualne znajome :) jeszcze raz dzieki :) ja dzis specjlanej uroczystosci nie szykuje..bo i z kim ,rodzicow nie ma,Jego nie ma wiekszosc znajomych wyjechalo ,spotkam sie tylko z 3 przyjaciolkami moze wyskocze gdzies cos sobie sprawic :) i to chyba bedzie bielizna ;) bo tak mnie podkusilas monola ;) achh mam ten roczek do przodu ale ten czas leci...jeszcze niedawno jak pamietam mialam 17,18 ... dzis u mnie znow nienajlepiej parno i duszno:( mam nadzieje ze wieczorem cos pokropi:) udanego dzionka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ANABELKA: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK:D SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIEGO DOBREGO Z CAŁEGO SERCA CI ŻYCZĘ:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MONOLA...> eh Ty musiałaś być pierwsza;) P.S. U mnie szaro, zimno, mokro i ponuro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
Anabelka wszystkego najlepszego z okazji urodzin:-)🌻🌻🌻Mnóstwo zdrówka,szczęści,radości,dużo milości,uśmiechu,sukcesow oraz spelnienia wzystki marzeń🌻🌻🌻 Buziaki dla Ciebie i wszystkich Forumowiczek😘 u mnie dzisiaj pada,jest cudownie chlodno i rześko:-)Lubie taką pogodę:-)Jak to fajnie wreszcie odetchnąć od upalow,które męcyzly nas tyle czasu;-oTeraz jest ok:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
owszem gdyby to bylo naprawdę PARĘ ciepłych dni to byloby spoko,ale te uapytwaly bez przerwy prawie dwa miesiące:-oTo juz przesada:-oMogloby byc 2-3 dni upalu otem 2-3 dni deszczu i ta na zmianę ale nie skwar non stop,nawet w nocy:-oTo naprawde meczylo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~anabelka~~wyskocz gdzies sobie z kolezankami i milo spędz ten dzien,pomysl z bielizna jest super mnie to zawsze humorek poprawia. Widze ze niektorym ta pogoda nie pasuje ja tam sie ciesze ,ze sie to pieklo skonczylo,wreszcie normalnie funkjonuje chce mi sie życ przeciez jest cieplo u mnie nawet duszno o jakiej jesieni tu byla mowa.Noce nareszcie chlodne mozna sie wyspac na co tu narzekac .Dzisiaj sobie wysprzatalam cale mieszkanko bo przez te cholerne upaly mialam duzo zaleglosci.Wyjde potem z dzieckiem na spacerek,dla mnie jest ok.Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23latka,letnie sloneczko dzieki za wspaniale zyczonka:) ja wlasnie wracam z zakupow,kupilam sobie szpileczki ;) nie moglam sobie odmowic ale sa sliczniutkie:) bylysmy ze znajomymi w pubie troszke sie usmialam ale najgorsze bylo to jak wracalam juz do domu...nagle przed drzwiami do bloku wyrasta mi jak spod ziemi On....tak mnie zaskoczylo to....stal z 22rozami....wiem wiem niezle sie zapowiada...no ale coz poza rozami nie bylo nic wiecej wspanialego...dal mi je wydukal lakoniczne zyczenia i na tym koniec....zreszta po nim i tak nic lepszego nie moglam sie spodziewac,nie wiem po co to zrobil bo powiem szczerze ze chociaz dzis zapomnialam na troche o nim ,staralam sie wkrecic w nastroj urodzin i nie rozmyslac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co anabelka rzeczywiscie dziwne to zachowanie twojego bylego,powiem ci w pierwszej chwili mnie zamurowalo pewnie Ciebie tez.No moze to nawet mile ze tak zrobil,ale jak piszesz to nic nie dalo to nie wiem po co.Sama sie nad tym zastanawiam.Staraj sie nie myslec o tym choc wiem ,ze pewnie nie jest Ci latwo.Fajnie ze sobie wyskoczylas ze znajomymi i mile spedzilas czas.No i sobie humorek zakupami poprawilas.Ja tez sobie musialam sama prezencik kupic bo maz wyjechal.Jeszcze raz skladam Ci serdeczne zyczenia z wieczora!Pozdrawiam,trzymaj sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monola dziekuje ze mnie tak wspierasz...widzisz on taki jest jak juz widze ze moze byc jakas chwila idealna to on to psuje,specjalni tak wszystko aby nic nie bylo choc w najmniejszym stopniu idealne....a przeciez mogl to ladnie rozegrac...wystarczyly wybrane slowa....i pewnie doszlibysmy do porozumienia ...ale nie bo przeciez on to zakapior...no coz juz wiem ze jedynym lekarstwem jest czas,wczoraj tlyko niepotrzebnie wpadl bo juz same widzialyscie ze z dnia na dzien mialam co raz to lepszy humorek :) a tak wczoraj znow rozmyslalam..... u mnie w nocy strasznie lało teraz tez pada no ale jest duszno:( mam nadzieje ze taki upaly zabrala Kasia :) a wogole to czyje urodzinki nastepne? bo wiem ze chyba ktos obchodzi 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~anabelka~~nastepne urodziny mamy 12 -23latki ,16 -wszedzie puch i 19 Kasiulek.mam nadzieje ze nie pomylilam dat. A ty naprawde nie mysl bo ten twoj byly nie jest Ciebie wart to jakis sadysta ,chyba specjalnie przyszedl zeby Cie wkurzyc i rozdrapac rany,ja nie rozumie takich ludzi.A ty sie nie daj i uzywaj zycia szkoda czasu na rozmyslanie nad takim pacankiem.Pozdrawiam!My tu jestesmy zawsze z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×