Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziabnął skubany babcię

Bolerioza - ktoś z Was chorował ?

Polecane posty

Gość mama_
karcia369@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_
Mój adres mailowy to karcia369@buziaczek.pl Poprzednio coś niechcący dopisałam na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
lenka_89 czy ja mogę CIĘ również poprosić o namiary na lekarzy od boreliozy jestem z bydgoszczy z góry serdeczne dzięki mój adres emeil superasia@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
mój syn złapał kleszcza o 17godz o 9 rano nastepnego dnia delikwenta wyjąłem czy mogło dojśc do zakażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Wiesz to wszystko zależy od tego czy ten kleszcz był zarażony?? a czy pojawił się u syna rumień??? bo jeżeli tak to nie zwlekaj z pójściem do lekarza i to jak najszybciej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja serio odsylam na podana wyzej stronke tam znajdziecie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania. Tylko u 40% ludzi ugryzionych przez kleszcza ma rumien !!!!!!!!! A jest zarazonych borelioza !!!!! Najlepiej jest od razu zrobic badanie Westena Blota lub Elisy albo oba i profilaktycznie wziac antybiotyki przez 2 tyg. Ludzie ktorzy mysleli ze nie maja boreliozy bo nie mieli rumienia, wykryli u siebie to po dlugim czasie ale leczenie nie trwa wtedy 2 tyg. tylko duuuuzo duuuuzo dluzej i jest czasem straszne. Historie osob chorych tez mozna przeczytac na stronce www.borelioza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MóJ
Z TEGO MIEJSCA SKąD GO WYJOłEM NIE MA żADNEGO śLADU NAWET PLAMKI DOSłOWNIE NIC ALE LICHO NIE śPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
TO dobrze że nie ma śladu ale obserwuj się dokładnie jak tylko się pojawi(czego CI nie życzę) zaczerwienienie to biegiem do lekarza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
mam 40 lat dawniej nikt prawie o tym nie słyszał ta chemia nas zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
masz racje coraz więcej osób choruje na borelioze a najgorsze jest to że niema szczepionki na tą okropną chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
jak tak dalej pójdzie to na spacer lub na grzyby będziemy chodzic w skafandrze a szczepinka jakas tam jest szczepią sie leśnicy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
wiesz rzeczywiście szczepionka jest ale na kleszczowe zapalenie opon mózgowych a do lasu mnie bynajmiej już nikt nie wyciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
odkąd zachorowałam na tą wstrętną chorobę to nawet park lub działka jest dla mnie zagrożeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
a tak bywało na grzybach cudownie taki mały a tak dużo może narobic krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
No wiem coś o tym pochodze z borów tucholskich więc o grzybobraniu wiem co nieco ale teraz nawet to mnie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaa_89
Mamula 2 corek nie obraz sie ale, odsylasz nas do strony ktorej nie przeczytalas uwaznie.Tam pisze, ze ELISA nie jest dobrym testem, a Ty piszesz nam, ze mamy ja sobie wykonac. Rowniez ani ELISY ani WB nie robi sie zaraz po ukaszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
aska ale już sobie poradziłas z tym problemem czy dalej walczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Powiem Ci że w tej chwili jestem po 3-miesięcznej kuracji antybiotykowej i narazie jest lepiej chociaż nie idealnie za miesiąc będę robić badania kontrolne chociaż uważam że lekarze nie potrafią nas leczyć będę próbować szukać pomocy gdzie indziej dodam że jestem w bydgoszczy a z tego co wiem to jest tylko kilku lekarzy w polsce którzy leczą borelioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
chciałam napisać że jestem z bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
całe uroki służby zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
naprawdę szkoda słów no i nerwów na tą naszą służbę zdrowia ciekawe na cą ida te nasze składki jak i tak nie potrafią nas leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Witaj," mój"samopoczucie całkiem niezłe gdyby jeszcze kark mnie nie bolał to byłoby super zastanawiam się właśnie od czego mnie boli promieniuje aż do kręgosłupa?? a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
narazie jest ok syn czuje sie dobrze a kiedy koniec koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
kiedy koniec leczenia Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
No wiesz mój kiedy koniec??? trudno powiedzieć wybieram się do lekarza do warszawy bo tu u mnie w bydgoszczy chyba nie mam na co liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój
czesc aska jak tam chumorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka31
Cześć " mój" ! humorek ?? hm...nawet dobry ja przeważnie mam dobry humor a u CIebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×